Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 141 termínů závodů
V minulosti zadáno 7382 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Champions Cup (Pohár mistrů) za období 01. 09. 2019 - 21. 09. 2020



Každý rok pořádáme jednorázový závod s názvem Champions Cup (Pohár šampiónů). Jedná se o prestižní závod, kterého se mohou zúčastnit pouze ti, kteří v daném období vyhráli jakýkoliv rybářský závod, a to bez rozdílu kategorií. Období je předem stanoveno. Pro účast je povinnost být členem Klubu Rybářské žebříčky z.s..

Následující seznam tyto závodníky zobrazuje, přičemž je mu zároveň uveden první závod, který mu nominaci zajistil. Seznam je řazen abecedně.

 

Všeobecné podmínky:

  • Po skončení daného období (nejpozději tři neděle před) budou vypsány propozice na závod
  • Termín bude zpravidla 28.9. daného roku (může být i jiný den podle aktuálních podmínek)
  • Pokud by se stalo, že bude přihlášeno současně více v následujících kategoriích: mládež do 15ti let, veteráni(nad 55 let) a ženy, pak se pro tyto kategorie může předat samostatná trofej.
  • V případě, že nebude naplněna kapacita revíru, mohou být do startovní listiny dopsáni členové Klubu z druhých a třetích míst z daného období.

 

Ocenění:

Vzhledem k tomu, že se jedná o prestižní závod, bude dekorováno prvních deset závodníků poháry (trofejemi). Dále mohou být předány finanční odměny a event. získané věcné ceny od sponzorů. Vítěz se stává automaticky členem Klubu Rybářské žebříčky pro další období.

Pozn.: Výše uvedené může být změněno na základě aktuálních podmínek, což musí být včas, nejdéle 14 dnů před závody, oznámeno.

Bližší informace v propozicích.

 

Celkově nominováno 48 závodníků

 

JménoMěstoDatum nominaceMísto závodu, kde byl nominován
Bartoněk LukášPředměřice nad Labem06.06.2020Mokrovousy
Benda PavelMělník07.09.2019Vrbno
Černý JindřichMnichovo Hradiště28.09.2019Tample
Doležal LambertŽďár nad Sázavou21.09.2019Měřín
Doležán NikolaChotěboř14.09.2019Lužec nad Cidlinou týmy
Doležán VladimírChotěboř14.09.2019Lužec nad Cidlinou týmy
Dostál MatoušKrálíky27.06.2020Králíky mládež
Franěk RobertTrutnov21.09.2019Trutnov (Dolce)
Friedrich TomášJablonec nad Nisou06.06.2020Jablonec nad Nisou
Havlíček StanislavMělník02.11.2019Dlouhý Most u Liberce
Hladík TomášDobruška05.10.2019Vrchlabí rybník Letiště
Hrdlička JaroslavMariánské Lázně07.09.2019Trstěnice
Charvát LukášČernčice22.09.2019Loučky Nové Sedlo
Chvála JanSezemice01.09.2019Kostelec nad Orlicí
Chvála PetrSezemice01.09.2019Kostelec nad Orlicí
Chválová LubicaSezemice14.09.2019Lužec nad Cidlinou ženy
Izaiasz PetrHolice14.09.2019Uhersko
Jirásek PetrChotěboř14.09.2019Lužec nad Cidlinou týmy
Jiříček JaroslavVysoké Mýto07.06.2020Knířov
Kočí JosefMnichovo Hradiště15.09.2019Lužec nad Cidlinou jednotlivci
Kopa StanislavMoravičany19.10.2019Trhová Kamenice
Kubát JiříÚvaly13.06.2020Bylany
Kubec TomášLanškroun07.06.2020Knířov
Mackura ZdeněkPernink06.06.2020Nová Role
Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí21.09.2019Choceň - Tichá Orlice (Peliny)
Novák PetrČankovice07.03.2020Kostelec nad Orlicí
Nováková RenataHrobice05.10.2019Hrobice
Novotná LenkaZámrsk23.05.2020Hrobice ženy
Novotný JiříZámrsk08.09.2019Slatiňany - Kunčí
Pavlíček JaroslavŽďár nad Sázavou26.10.2019Bylany
Pazderka AdamHradec Králové14.09.2019Lužec nad Cidlinou mládež
Perout JosefPerštejn14.09.2019Lužec nad Cidlinou veteráni
Pišl JanTřesovice07.06.2020Kostelec nad Orlicí
Polovic LadislavŽďár nad Sázavou05.07.2020Trhová Kamenice
Porazík VáclavKolešov31.05.2020Otovice u Karlových Varů
Sobotka MiroslavŽďár nad Sázavou07.09.2019Ždírec okr.Jihlava
Synek MartinChoceň22.09.2019Dřenice
Šrámek PetrOpočínek27.06.2020Křesetice
Štarman JiříStaré Jesenčany01.09.2019Kostelec nad Orlicí
Tatíček JiříLukavice28.09.2019Drozdice
Tošer JaroslavÚstrašín20.06.2020Dešná
Trnka AlešTřesovice25.12.2019Podůlšany
Unzeitig BohuslavŽďár nad Sázavou20.06.2020Čenkov
Vágenknecht JiříPardubice31.05.2020Náchod
Vašíček ZdeněkOpočno14.09.2019Velká Jesenice
Vodičková KateřinaPříbram13.06.2020Velký Osek mládež
Záhora PetrBžany28.09.2019Senomaty
Zeman LubošSemily30.11.2019Polička

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.