Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 146 termínů závodů
V minulosti zadáno 7886 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Dašice
2800.00026
2
Stolany
2010.00025
3
Kladruby
1220.00024
4
Chlumec nad Cidlinou
1020.00023
5
Žleby
700.00022
6
Horní Dubenec
500.00021
6
Dobrá Voda
500.00021
6
Poběžovice
500.00021
6
Rozhovice
500.00021
10
Renoty
400.00017
11
Břehy
200.00016
11
 
200.00016
11
Kostelec u Heřmanova Městce
200.00016
14
Pardubice
10.00013
15
Chrudim
00.0001
15
Morašice
00.0001
15
Dobrá Voda
00.0001
15
Chlum
00.0001
15
Dřenice
00.0001
15
Dřenice
00.0001
15
Lhota u Chroustovic
00.0001
15
Čankovice
00.0001
15
Pardubice
00.0001
15
Sojovice
00.0001
15
Rozhovice
00.0001
15
Dašice
00.0001


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 12.06.2021
Místo konání závodu Dřenice - mládež POSLEDNÍCH 5.MÍST
Kraj Pardubický
Název závodu Dětské rybářské závody
Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 07.00
Možno předem na telefonu 723408159
počet míst omezen, registrujte se předem.Zavolejte predem abychom vedeli kolik cen připravit.DĚKUJI.POČET MÍST OMEZEN NA 30.ZÁVODNÍKŮ. Děkuji JEN Předem přihlášene
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 25 závodníků

Kovář Jan - Kladruby
Přiklopil Aleš - Dřenice
Drbal Filip -Dřenice
Mach Jakup
Vachovcová Natálie - Sojovice
Fraj Pavel-Horní Dubenky
Pazderka Adam - Hradec Králové
Suchánek Jan
Korch Čeněk-Dašice
Vidim Jaroslav-Renoty okr.Olomouc
Kratochvíl Radim - Chlumec nad Cidlinou
Grád Tomáš - Žleby
Suchý Denis - Dobrá Voda
Suchá Sandra - Dobrá Voda
Sojka Mikuláš. Pardubice
Kočíř Matěj - Čankovice
Petříček Jan - Poběžovice
Růžička Alex-Dašice
Fikejs Mrtin-Chrudim
Vafek Filip - Chrudim
Vrba David - Dřenice
Vafek Lukáš - Dřenice
Růžičková Nela - Morašice
Provazník Matěj - Stolany
Smejkal Jakub - Pardubice
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 10.30 hodin
Druhá část od 10.30 hodin do 12.30 hodin
Způsob losování závodních míst BUDE LOSOVÁNÍ ALE JE NOŽNÉ ABY MLÁDEŽ SEDĚLA VEDLE SEBE.BUDE SE LOSOVAT JEDNOU NEBUDE SE STĚHOVAT!!!!!!!!!!!!
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Mládež do 15 let
Startovné
Mládež 100 Kč
Krmení
Povoleno
ZAKAZ HAZENI PEČIVA NA HLADINU PO DOBU CELÉHO ZÁVODU VČETNĚ PŘESTÁVKY!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba
Bodování KAPR,AMUR,CANDAT,JESETER,ŠTIKA,TOLTOLOBIK A UHOŘ-50BODŮ Lín a Kares 20.BODŮ PSTRUH,SIVEN a 10.BODU.OSTATNÍ RYBY 1BOD.STŘEVLIČKA SE NEPOČÍTÁ !!!!!!!!!!!!!!!
Ocenění pro vítěze Poháry pro prvni tři a cena pro každého
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) V ceně startovného občerstvení.DĚTEM DO DESETI LET POMOC POVOLENA NAHODIT PODEBRAT RYBU.BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZÁVODEM.MALÝ ZÁVODNÍCI NEMUSEJÍ MÍT STRACH A RODIČE TAKÉ NE !!!!!!!!!! ZAKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A TĚSNĚ POD NÍ cca40.cm
Hlavní sponzor závodu Název:
Pořadatel Název: Rybářský spolek Dřenice
Telefon: 723408159

 

 


Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.