Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dašice | 280 | 0.000 | 26 | |
2 | Stolany | 201 | 0.000 | 25 | |
3 | Kladruby | 122 | 0.000 | 24 | |
4 | Chlumec nad Cidlinou | 102 | 0.000 | 23 | |
5 | Žleby | 70 | 0.000 | 22 | |
6 | Horní Dubenec | 50 | 0.000 | 21 | |
6 | Dobrá Voda | 50 | 0.000 | 21 | |
6 | Poběžovice | 50 | 0.000 | 21 | |
6 | Rozhovice | 50 | 0.000 | 21 | |
10 | Renoty | 40 | 0.000 | 17 | |
11 | Břehy | 20 | 0.000 | 16 | |
11 | Chlum | 20 | 0.000 | 16 | |
11 | Kostelec u Heřmanova Městce | 20 | 0.000 | 16 | |
14 | Pardubice | 1 | 0.000 | 13 | |
15 | Chrudim | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Morašice | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Dobrá Voda | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Chlum | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Dřenice | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Dřenice | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Lhota u Chroustovic | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Čankovice | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Pardubice | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Sojovice | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Rozhovice | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Dašice | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 12.06.2021 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice - mládež POSLEDNÍCH 5.MÍST | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Dětské rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 25 závodníků Kovář Jan - Kladruby Přiklopil Aleš - Dřenice Drbal Filip -Dřenice Mach Jakup Vachovcová Natálie - Sojovice Fraj Pavel-Horní Dubenky Pazderka Adam - Hradec Králové Suchánek Jan Korch Čeněk-Dašice Vidim Jaroslav-Renoty okr.Olomouc Kratochvíl Radim - Chlumec nad Cidlinou Grád Tomáš - Žleby Suchý Denis - Dobrá Voda Suchá Sandra - Dobrá Voda Sojka Mikuláš. Pardubice Kočíř Matěj - Čankovice Petříček Jan - Poběžovice Růžička Alex-Dašice Fikejs Mrtin-Chrudim Vafek Filip - Chrudim Vrba David - Dřenice Vafek Lukáš - Dřenice Růžičková Nela - Morašice Provazník Matěj - Stolany Smejkal Jakub - Pardubice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | BUDE LOSOVÁNÍ ALE JE NOŽNÉ ABY MLÁDEŽ SEDĚLA VEDLE SEBE.BUDE SE LOSOVAT JEDNOU NEBUDE SE STĚHOVAT!!!!!!!!!!!! | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | KAPR,AMUR,CANDAT,JESETER,ŠTIKA,TOLTOLOBIK A UHOŘ-50BODŮ Lín a Kares 20.BODŮ PSTRUH,SIVEN a 10.BODU.OSTATNÍ RYBY 1BOD.STŘEVLIČKA SE NEPOČÍTÁ !!!!!!!!!!!!!!! | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry pro prvni tři a cena pro každého | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | V ceně startovného občerstvení.DĚTEM DO DESETI LET POMOC POVOLENA NAHODIT PODEBRAT RYBU.BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZÁVODEM.MALÝ ZÁVODNÍCI NEMUSEJÍ MÍT STRACH A RODIČE TAKÉ NE !!!!!!!!!! ZAKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A TĚSNĚ POD NÍ cca40.cm | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: |
||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Dřenice Telefon: 723408159 |