Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 105 termínů závodů
V minulosti zadáno 8127 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 




Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Mnichovo Hradiště
3.50.00045
2
Sezemice
14.50.00044
3
Slatina nad Zdobnicí
15.5550.00043
4
Mělník
15.5490.00042
5
Dřenice
16.50.00041
6
Dašice
170.00040
7
Pardubice
190.00039
8
Slepotice
220.00038
9
Bakov nad Jizerou
230.00037
10
Zámrsk
23.50.00036
11
Vrbno
24.50.00035
12
Dražkovice
280.00034
13
Staré Jesenčany
28.50.00033
14
Mikulovice
330.00032
15
Pardubice
340.00031
16
Choceň
34.50.00030
17
Třesovice
35.5440.00029
18
Mnichovo Hradiště
35.5310.00028
19
Jaroměř
360.00027
20
Zdelov
39.50.00026
21
Vysoké Mýto
400.00025
22
Lanškroun
440.00024
23
Staré Jesenčany
44.50.00023
24
Ústrašín
45.50.00022
25
Mnichovo Hradiště
480.00021
26
Plotiště nad Labem
48.50.00020
27
Pardubice
50.50.00019
28
Třesovice
52.50.00018
29
Zámrsk
53.50.00017
30
Pardubice
57200.00016
31
Havlíčkův Brod
57130.00015
32
Zámrsk
580.00014
33
Opočínek
590.00013
34
Jaroměř
60.5160.00012
34
Zámrsk
60.5160.00012
36
Police nad Metují
61.50.00010
37
Hradec Králové
680.0009
38
Havlíčkův Brod
71.50.0008
39
Svatý Mikuláš
76.50.0007
40
Poděbrady
76.50.0006


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(5)
Losování(5)
Revír(5)
Občerstvení(5)
Vyhlášení a ceny(5)
Celkové hodnocení(5)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 10.07.2021
Místo konání závodu Dřenice
Kraj Pardubický
Název závodu Hungerfish Cup 6.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových OBSAZENO pouze náhradníci
Název vodní plochy Špagátovník
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Možno předem na email Chvala.P@email.cz
Možno předem na telefonu 728018656

přihlášení sms prosím Jméno Příjmení a Bydliště(jen obec) Děkuji. počet míst omezen na 45

Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 45 závodníků

Pětík Marek - Libišany
Havlíček Stanislav - Mělník
Dydňanský Roman - Vrbno
Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou
Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto
Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí
Říčař David - Zdelov
Pánek Vít - Sezemice
Boháček Lukáš - Pardubice
Pišl Jan - Třesovice
Trnka Aleš - Třesovice
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Černý Jan - Pardubice
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Ďásek František - Havlíčkův Brod
Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod
Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Kosztyo Alexander - Poděbrady
Hencel Jiří - Police nad Metují
Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Taichner Radek - Mikulovice
Fofoňka Filip - Pardubice
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Růžička Pavel - Dašice
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Šupol Petr - Libišany
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Kubec Tomáš - Lanškroun
Synek Martin - Choceň
Šrámek Petr - Opočínek
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Provazník Michal - Dřenice
Dubský Ladislav - Nasavrky
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst

losování ruličky

Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč Mládež 350 Kč
Zakázané nástrahy

Patentka

Krmení
Povoleno

Pouze červi a kukuřice

Chytá se na
1 prut
1 návazec
Doplňující údaje:

bez krmítka jen olůvko,zakazuje se kalíškování

Typ revíru
Stojatá cca 0,5 ha
Osádka ryb

kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát

Bodování

Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů,  ostatní - 1 bod sektorové hodnocení celý rybník 1 sektor pořadí se určí z umístění z 1. a 2. kola

Ocenění pro vítěze

poháry pro 1.-3. místo,tele závodu a spousta hodnotných cen

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Občerstvení provede Špagát určitě bude supr jako vždy

Hlavní sponzor závodu Název: Rybářské potřeby Hungerfish
Pořadatel Název: Chvála Petr
Email: Chvala.P@email.cz
Telefon: 728018656

 

 

 

 


Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.