Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 146 termínů závodů
V minulosti zadáno 7886 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 10.07.2021
Místo konání závodu Dřenice
Kraj Pardubický
Název závodu Hungerfish Cup 6.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových OBSAZENO pouze náhradníci
Název vodní plochy Špagátovník
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Možno předem na email Chvala.P@email.cz
Možno předem na telefonu 728018656

přihlášení sms prosím Jméno Příjmení a Bydliště(jen obec) Děkuji. počet míst omezen na 45

Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 46 závodníků

Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto NÁHRADNÍK
Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí
Říčař David - Zdelov
Pánek Vít - Sezemice
Pešek Jan - Chrudim
Boháček Lukáš - Pardubice
Pišl Jan - Třesovice
Trnka Aleš - Třesovice
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Kubcová Natálie - Lanškroun
Černý Jan - Pardubice
Machatý David - Jaroměř
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Ďásek František - Havlíčkův Brod
Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod
Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Izaiasz Petr - Holice
Kosztyo Alexander - Poděbrady
Hencel Jiří - Police nad Metují
Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Taichner Radek - Mikulovice
Fofoňka Filip - Pardubice
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Růžička Pavel - Dašice
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Šupol Petr - Libišany
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Kubec Tomáš - Lanškroun
Synek Martin - Choceň
Šrámek Petr - Opočínek
Žemlička Radek - Slatiňany
Chvála Jan - Sezemice
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Provazník Michal - Dřenice
Dubský Ladislav - Nasavrky
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst

losování ruličky

Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč Mládež 350 Kč
Zakázané nástrahy

Patentka

Krmení
Povoleno

Pouze červi a kukuřice

Chytá se na
1 prut
1 návazec
Doplňující údaje:

bez krmítka jen olůvko,zakazuje se kalíškování

Typ revíru
Stojatá cca 0,5 ha
Osádka ryb

kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát

Bodování

Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů,  ostatní - 1 bod sektorové hodnocení celý rybník 1 sektor pořadí se určí z umístění z 1. a 2. kola

Ocenění pro vítěze

poháry pro 1.-3. místo,tele závodu a spousta hodnotných cen

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Občerstvení provede Špagát určitě bude supr jako vždy

Hlavní sponzor závodu Název: Rybářské potřeby Hungerfish
Pořadatel Název: Chvála Petr
Email: Chvala.P@email.cz
Telefon: 728018656

 

 


Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.