Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ždírec nad Doubravou | 525 | 0.000 | 19 | |
2 | Ostřešany | 450 | 0.000 | 18 | |
3 | Lhota u Potštejna | 400 | 0.000 | 17 | |
4 | Ledeč | 355 | 0.000 | 16 | |
5 | Morašice | 350 | 0.000 | 15 | |
6 | Tuněchody | 255 | 0.000 | 14 | |
7 | Lhota u Chroustovic | 250 | 0.000 | 13 | |
8 | Rozhovice | 170 | 0.000 | 12 | |
9 | Chlum | 155 | 0.000 | 11 | |
10 | Tuněchody | 150 | 0.000 | 10 | |
10 | Čankovice | 150 | 0.000 | 10 | |
12 | Pardubice | 110 | 0.000 | 8 | |
13 | Poběžovice | 105 | 0.000 | 7 | |
13 | Mikulovice | 105 | 0.000 | 7 | |
15 | Luže | 100 | 0.000 | 5 | |
15 | Turkovice | 100 | 0.000 | 5 | |
17 | Lhota u Potštejna | 65 | 0.000 | 3 | |
18 | Vlastějovice | 55 | 0.000 | 2 | |
19 | Bezděkov | 5 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (5) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 30.05.2021 | ||||||||
Datum konce závodu | 30.05.2021 | ||||||||
Místo konání závodu | Medlešice mládež | ||||||||
Kraj | Pardubický | ||||||||
Název závodu | I.Medlešická Udička MLÁDEŽ- PROSÍM O OPĚTOVNÉ NAHLÁŠENÍ DĚTÍ, DĚKUJI. | ||||||||
Název vodní plochy | Rybník Žabák Pivovarský | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Popis cesty | Rybník se nachází v obci Medlešice u Medlešického Pivovaru. | ||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 20 závodníků Staněk Vojtěch - Tuněchody Staněk Josef - Tuněchody Prokůpek Jan - Rozhovice Kazda Jakub Zavacký Vojtěch - Lhota u Potštejna Zavacký Matěj - Lhota u Potštejna Vlach Zdeněk ml. - Ždírec nad Doubravou Kočíř Matěj - Čankovice Suchánek Jan Kolář Petr - Ledeč Petříček Jan - Poběžovice Daňková Adéla - Bezděkov Jakub Broulík - Luže Horáček Radim - Vlastějovice Fikejs Martin - Lhota u Chroustovic Provazník Matěj - Stolany Růžičková Nela - Morašice Smejkal Jakub - Pardubice Šubrt Dominik-Turkovice Pitthard Jakub - Ostřešan | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky, BUDE LOSOVÁNÍ ŽENY ZVLÁŠŤ, DĚTI ZVLÁŠŤ, ALE JE MOŽNÉ ABY MLÁDEŽ SEDĚLA VEDLE SEBE. Chytat se bude na protilehlých stranách 40 míst žen, 40 míst deti. | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | DLE RŘ. | ||||||||
Zakázané nástrahy | DLE RŘ. | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr,Jeseter,Candát,Štika,Sumec,Úhoř,Lín,Cejn,Plotice,Perlín Před závodem se stabilně nasazuje!!! | ||||||||
Bodování | Jeseter=100b. Kapr,Úhoř,Amur,Štika,Candát,Sumec=50b. Lín=20b. Ostatní ryby 1kus=5b. Vyhrává zavodnik s nejvetsim souctem bodu za oba polocasy, v případě shody větší počet ryb za vice bodu, potom vice ryb v druhem poločasu, pokud shoda i pak - los | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry pro prvni tři a finanční hotovost u žen. Poháry pro prvni tři a věcné ceny u dětí . Obě kategorie budou vyhodnoceny zvlášť. | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | V ceně startovného občerstvení.DĚTEM DO DESETI LET POMOC POVOLENA NAHODIT PODEBRAT RYBU.BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZÁVODEM.MALÝ ZÁVODNÍCI NEMUSEJÍ MÍT STRACH A RODIČE TAKÉ NE !!! | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Krajč Stavitelství, Hospoda na Hřišti Mikulovice |
||||||||
Další sponzoři | LK BAITS, Sportcarp, Rybina.cz | ||||||||
Pořadatel |
Název: Jakub Hyxa, David Krajč Email: jakoubekhyxa@seznam.cz Telefon: 776440136 |