Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 105 termínů závodů
V minulosti zadáno 8127 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Karlovy Vary
9180.00028
2
Přeštice
8660.00027
3
Pernink
8180.00026
4
Petrohrad
7910.00025
5
Stod
6170.00024
6
Dlouhý Most
5700.00023
7
Petrohrad
5530.00022
8
Petrohrad
4710.00021
9
Nová Farma
3020.00020
10
Pernink
2940.00019
11
Přeštice
2540.00018
12
Karlovy Vary
2540.00017
13
Karlovy Vary
2340.00016
14
Plzeň
2330.00015
15
Stod
2310.00014
16
Karlovy Vary
2130.00013
17
Černčice
2100.00012
18
Karlovy Vary
2070.00011
19
Sokolov
1830.00010
20
Přeštice
1720.0009
21
Vrbno
1570.0008
22
Chranišov
1430.0007
23
Bžany
1370.0006
24
Jablonec nad Nisou
1360.0005
25
Plzeň
1120.0004
26
Dlouhý Most
1090.0003
27
Nová Farma
730.0002
28
Chranišov
530.0001


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 17.07.2021
Datum konce závodu 18.07.2021
Místo konání závodu Loučky
Kraj Karlovarský
Název závodu Noční závody Loučky
Přihlášky závodníků
V den závodu od 16:00
Možno předem na email choze2710@gmail.com
Možno předem na telefonu 605444125
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 26 závodníků

Majoroš Vojtěch - Karlovy Vary
Bína Lukáš - Dlouhý Most
Levaj Honza mladší Chodov
Matouš Tlustý Sokolov
Bína Libor - Dlouhý Most
Kraus Pavel Jablonev nad Nisou
Schubert Martin - Chranišov
Vican Roman - Přeštice
Kohout Vladimir
Sochor Václav - Přeštice
Sochor Rudolf - Petrohrad
Sochor Michal - Petrohrad
Sochor Martin - Petrohrad
Klement Antonín - Chranišov
Varadi Miroslav - Nová Farma
Bártík Miloslav - Plzeň
Obrfauzen Jan K.Vary
Mach Václav - Pernink
Lévai Jan st. - Karlovy Vary
Mackura Zdeněk - Pernink
Půta Jiří - Plzeň
Charvát Lukáš - Černčice
Záhora Petr - Bžany
Cingroš Roman - Stod
Lévai Josef - Karlovy Vary
Spiler Karel Stod
Časový harmonogram závodu
První část od 17:00 hodin do 8:00 hodin
  Chytá se celou noc, ZÁKAZ CHYTANI DĚLIČKUO
Způsob losování závodních míst Vyčká 
Typ závodu
Plavaná
Položená
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 500 Kč
Povolené nástrahy Podle rybářského řádu 
Zakázané nástrahy Patentky
Krmení
Pouze červy
Chytá se na
1 prut
Doplňující údaje: Sak na ryby nutný, o půlnoci se ryby budou ukládat do saků.
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr, lin, cejn, amur, a bílá ryba
Bodování 1cm,to bod
Ocenění pro vítěze Televize, telefon, a různé ceny +Poháry.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno, bude i točené pivko 
Hlavní sponzor závodu Název: Josef Munzer
Pořadatel Název: Josef Munzer
Email: choze2710@gmail.com
Telefon: 605444125

 

 

 

 


Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.