Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 101 termínů závodů
V minulosti zadáno 9278 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Prostřední Vydří
35000.00040
2
České Budějovice
27300.00039
3
Nová Bystřice
25700.00038
4
Jindřichův Hradec
21900.00037
5
Příbram
20500.00036
6
Vrbno
19600.00035
7
Zhořec
18600.00034
8
Radčice
16500.00033
9
Vodňany
12900.00032
9
Praha
12900.00032
11
Mělník
11600.00030
12
Tušť
11000.00029
12
Dačice
11000.00029
14
Jindřichův Hradec
10800.00027
15
Libín
9500.00026
16
Nová Olešná
9400.00025
17
Dačice
8900.00024
18
Kostelní Radouň
7900.00023
19
Slavonice
7500.00022
20
Domanín
6500.00021
21
Plzeň
5600.00020
22
Velká Hraštice
5500.00019
23
Nová Olešná
5300.00018
23
 
5300.00018
25
Dublovice
4800.00016
25
Jindřichův Hradec
4800.00016
27
Prostějov
4600.00014
28
Žďár
4400.00013
29
Praha
4300.00012
29
Rakousko
4300.00012
31
Nové Hrady
4200.00010
31
Plzeň
4200.00010
33
Počátky
3600.0008
34
Branná
3400.0007
35
Domanín
2800.0006
36
Jindřichův Hradec
2700.0005
37
Nová Včelnice
2600.0004
38
Počátky
2000.0003
39
Dačice
1400.0002
40
Jindřichův Hradec
500.0001
41
Jindřichův Hradec
110.0001
42
Jindřichův Hradec
100.0001
43
Branná
00.0001
43
Nýrsko
00.0001
43
Branná u Třeboně
00.0001
43
Lety
00.0001
43
Vilémov
00.0001
43
Jindřichův Hradec
00.0001
43
Jemnice
00.0001
43
Branná
00.0001
43
Blatná
00.0001
43
Benešov
00.0001
43
Ústrašín
00.0001
43
Jindřichův Hradec
00.0001
43
 
00.0001
43
 
00.0001
43
Nová Včelnice
00.0001
43
Zruč nad Sázavou
00.0001
43
Jindřichův Hradec
00.0001
43
Branná u Třeboně
00.0001
43
Smrk
00.0001


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 31.12.2022
Místo konání závodu Horní Žďár
Kraj Jihočeský
Název závodu Silvestrovský pohár- OBSAZENO
Název vodní plochy Nežárka 4
Upoutávka
Přihlášky závodníků
V den závodu od 08:00
Možno předem na email martinkejst@seznam.cz
Možno předem na telefonu +420723860309
Přihlášení: Miloslav Žák tel: 723 167 455 nebo Martin Kejst tel: 723 860 309. Kapacita závodního úseku je 66 lidí.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 65 závodníků

Smetana Daniel - Branná u Třeboně
Klouček Jan ml. - Branná
Szilvasi Štefan - Lety
Klouček Jan st. - Branná
Herout Vít - Vojířov
Šplíchal Petr - Prostějov
Zrnová Jitka - Benešov
Bárta Lukáš - Branná u Třeboně
Bárta František - Branná
Šotek Miroslav - Jindřichův Hradec
Šotek Michal - Jindřichův Hradec
Horký Aleš - Jemnice
Slavík Alexej - Vilémov
Malý František - Kostelní Radouň
Kazda Jan - Nýrsko
Louda Václav - Plzeň
Paral Stefan - Rakousko
Mojžíš Lukáš - České Budějovice
Bureš Jan - Počátky
Švec Jakub - Zhořec
Kočí Vladimír - Sedlice
Kočí Jaroslav - Sedlice
Zemanová Soňa - Zruč nad Sázavou
Blecha Miroslav ml. - Počátky
Kaiml Marek - Jindřichův Hradec
Linhart Martin - Jindřichův Hradec
Ourdán Stanislav - Praha
Lamač František - Praha
Malaník Petr - Nová Olešná
Havlíček Stanislav - Mělník
Koleň Michal - Blatná
Dydňanský Roman - Vrbno
Kříž Josef - Jindřichův Hradec
Karásek Miroslav - Slavonice
Koutný Vladislav - Nová Olešná
Mrázek Petr - Velká Hraštice
Macků Ondřej - Dačice
Matějka Václav - Nové Hrady
Beneš Milan - Tušť
Bertok Milan - Dublovice
Mlčák Luboš - Domanín
Košina Pavel - Domanín
Kopáček Karel - Nová Včelnice
Kopáčková Kristýna - Nová Včelnice
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Vítámvás Karel ml. - Dačice
Fejfar Kamil - Radčice
Trousil Lukáš - Libín
Volf Jakub - Žďár
Borovka Luboš - Vodňany
Poláček Petr st. - Příbram
Kiessling Vít - Prostřední Vidří
Mádlová Iva - Jindřichův Hradec
Mádl Petr - Jindřichův Hradec
Kučera David - Nová Bystřice
Omamik Ján - Plzeň
Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec
Belušiaková Vendulka - Jindřichův Hradec
Belušiak Ladislav - Jindřichův Hradec
Černý Jindřich ml. - Jindřichův Hradec
Číž Luboš - Jindřichův Hradec
Kos Tomáš - Jindřichův Hradec
Bláha Stanislav - Dačice
Žáková Marie - Jindřichův Hradec
Žák Miloslav - Jindřichův Hradec
Časový harmonogram závodu
První část od 9:00 hodin do 11:00 hodin
Přestávka od 11:00 hodin do 12:00 hodin
Druhá část od 12:00 hodin do 14:00 hodin
  V případě nepřízně počasí může byt upraveno.
Způsob losování závodních míst Losování při prezentaci, jedno místo pro obě kola - místa se nemění.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 400 Kč
Doplňující údaje: v ceně guláš , kafe - čaj
Povolené nástrahy Dle rybářského řádu.
Zakázané nástrahy PATENTKA, rybička a a její části.
Krmení
Povoleno
5.minut před každým kolem.
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Tekoucí
Bodování Na váhu 1g = 1bod
Ocenění pro vítěze 1.- 5. misto pohár + věcné ceny, dále ceny cca do 20. místa. Ženy ocenění zvlášť a ocenění pro nejmladšího a nejstaršího závodníka.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno
Pořadatel Název: Martin Kejst
Email: martinkejst@seznam.cz
Telefon: +420723860309

 

 

 

 


Copyright © 2013-2023, Rybářské žebříčky, z.s.