Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10316 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Petrovice
3660.00033
2
Hořesedly
3580.00032
3
Žatec
2550.00031
4
Žatec
2540.00030
5
Bečov
2230.00029
6
Karlovy Vary
2200.00028
7
Loučky
1920.00027
8
Řeřichy
1430.00026
9
Karlovy Vary
1240.00025
10
Řeřichy
1100.00024
11
Perštejn
930.00023
12
Pšovky
880.00022
13
850.00021
14
Perštejn
790.00020
15
Pernink
770.00019
16
Bžany
640.00018
17
Karlovy Vary
570.00017
18
Karlovy Vary
510.00016
19
Chranišov
480.00015
20
Petrohrad
300.00014
21
Jenišov
270.00013
21
Dalovice
270.00013
23
Chranišov
220.00011
24
Pernink
150.00010
25
Nové Sedlo
120.0009
26
Karlovy Vary
00.0006
26
Nová Farma
00.0006
26
Rakovník
00.0006


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(5)
Losování(5)
Revír(5)
Občerstvení(5)
Vyhlášení a ceny(5)
Celkové hodnocení(5)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 03.06.2023
Místo konání závodu Počerny
Kraj Karlovarský
Název závodu Rybářské závody
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 6:00
Možno předem na email chozemunzer@sezn.cz
Možno předem na telefonu 605444125
Losovani od 6:00 do 6:55h.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 30 závodníků

Macháček Pavel - Loučky
Lévai Jan ml. - Karlovy Vary
Sochor Michal - Petrohrad
Majoroš Vojtěch - Karlovy Vary
Kopřiva Karel - Aš
Varadi Miroslav - Nová Farma
Mališ Aleš - Chranišov
Zoul Marek - Žatec
Povolný Zdeněk - Karlovy Vary
Pešek Michal Čista
Pešek Jiří - Řeřichy
Sobotka Josef - Perštejn
Miklian Roman - Petrovice
Würz Dalibor - Hořesedly
Zlechovec Stanislav st. - Rakovník
Mendel Milan - Pšovky
Koleňiak Radim Chodov
Lévai Josef - Karlovy Vary
Lévai Jan st. - Dalovice
Perout Josef - Perštejn
Bauer František - Karlovy Vary
Klein Jiří - Karlovy Vary
Mach Václav - Pernink
Mackura Zdeněk - Pernink
Šubert Martin - Chranišov
Klement Antonín - Chranišov
Oberfalzer Jan - Karlovy Vary
Zoul Artur - Libočany
Záhora Petr - Bžany
Motl František - Bečov
Časový harmonogram závodu
První část od 7:00 hodin do 10.30 hodin
Přestávka od 10.30 hodin do 11:30 hodin
Druhá část od 11.30 hodin do 15.00 hodin
Způsob losování závodních míst Míčky . Budou se střídat místa.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 400 Kč
Povolené nástrahy Dle rybářského řádu. 
Zakázané nástrahy Patentky 
Krmení
Povoleno
Chytá se na
1 prut
2 návazce
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr Amur Cejn, Plotice Lin,okoun perlín. 
Bodování měří se ryba od 10cm. 
Ocenění pro vítěze Poháry a věcné ceny. 
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno,možnost přijec už v pátek.
Hlavní sponzor závodu Název: Munzer Josef
Pořadatel Email: chozemunzer@sezn.cz
Telefon: 605444125

 

 

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.