Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Třesovice | 605 | 0.000 | 57 | |
2 | Chotěboř | 580 | 0.000 | 56 | |
3 | Lanškroun | 470 | 0.000 | 55 | |
4 | Sezemice | 360 | 0.000 | 54 | |
5 | Hradec Králové | 340 | 0.000 | 53 | |
6 | Jihlava | 315 | 0.000 | 52 | |
7 | Sezemice | 295 | 0.000 | 51 | |
8 | Pardubice | 285 | 0.000 | 50 | |
8 | Lanškroun | 285 | 0.000 | 50 | |
10 | Hořice v Podkrkonoší | 255 | 0.000 | 48 | |
11 | Semily | 250 | 0.000 | 47 | |
12 | Staré Jesenčany | 245 | 0.000 | 46 | |
13 | Chotěboř | 245 | 0.000 | 45 | |
14 | Heřmanův Městec | 225 | 0.000 | 44 | |
15 | Trutnov | 220 | 0.000 | 43 | |
16 | Vrdy | 210 | 0.000 | 42 | |
16 | Jaroměř | 210 | 0.000 | 42 | |
18 | Lanškroun | 205 | 0.000 | 40 | |
18 | Pardubice | 205 | 0.000 | 40 | |
20 | Chotěboř | 190 | 0.000 | 38 | |
21 | Slepotice | 175 | 0.000 | 37 | |
22 | Jablonec nad Nisou | 170 | 0.000 | 36 | |
22 | Želetava | 170 | 0.000 | 36 | |
24 | Sezemice | 165 | 0.000 | 34 | |
25 | Týniště nad Orlicí | 155 | 0.000 | 33 | |
25 | Staré Jesenčany | 155 | 0.000 | 33 | |
27 | Pardubice | 140 | 0.000 | 31 | |
28 | Chlum | 135 | 0.000 | 30 | |
29 | Krchleby | 120 | 0.000 | 29 | |
29 | Pardubice | 120 | 0.000 | 29 | |
31 | Častolovice | 115 | 0.000 | 27 | |
31 | Sezemice | 115 | 0.000 | 27 | |
33 | Podůlšany | 110 | 0.000 | 25 | |
34 | Všechlapy | 105 | 0.000 | 24 | |
34 | Ústí nad Orlicí | 105 | 0.000 | 24 | |
34 | Pardubice | 105 | 0.000 | 24 | |
37 | Dřenice | 100 | 0.000 | 21 | |
37 | Pardubice | 100 | 0.000 | 21 | |
39 | Nemošice | 95 | 0.000 | 19 | |
40 | Chrast u Chrudimi | 85 | 0.000 | 18 | |
41 | Jablonec nad Nisou | 70 | 0.000 | 17 | |
42 | Lanškroun | 60 | 0.000 | 16 | |
42 | Svatý Mikuláš | 60 | 0.000 | 16 | |
42 | Pardubice | 60 | 0.000 | 16 | |
45 | Heřmanův Městec | 55 | 0.000 | 13 | |
45 | Opočínek | 55 | 0.000 | 13 | |
47 | Dřenice | 50 | 0.000 | 11 | |
48 | Opočínek | 40 | 0.000 | 10 | |
49 | Heřmanův Městec | 20 | 0.000 | 9 | |
50 | Mikulovice | 10 | 0.000 | 8 | |
50 | Běstvina | 10 | 0.000 | 8 | |
50 | Svítkov | 10 | 0.000 | 8 | |
53 | Jaroměř | 5 | 0.000 | 8 | |
54 | 0 | 0.000 | 8 | ||
54 | Heřmanův Městec | 0 | 0.000 | 8 | |
54 | Třemošnice | 0 | 0.000 | 8 | |
54 | Synčany | 0 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 3 příspěvky
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4.25) |
Losování | (4.75) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (4.25) |
Vyhlášení a ceny | (3.5) |
Celkové hodnocení | (4.35) |
Dosud hodnotili 4 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 16.06.2018 | ||||||||
Datum konce závodu | 16.06.2018 | ||||||||
Místo konání závodu | Míčov | ||||||||
Kraj | Pardubický | ||||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||||
Minulé závody | |||||||||
Název vodní plochy | U žabáka | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Popis cesty |
SMĚR KONOPÁČ,SUŠICE PŘED CEDULÍ MÍČOV VE SMĚRU OD KONOPÁČE SE DÁT VLEVO . RYBNÍK POD BÝVALÝM JZD. |
||||||||
Upoutávka | |||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 59 závodníků Jón Richard - Chlum Kůrka Pavel - Skuteč Charvát Valentin - Jihlava Štarman Jiří - Staré Jesenčany Lukas Bohacek - Pardubice Blascik Petr- Stare Jesencany Zdeněk Novotny - Tremosnice Marek Svoboda - Hradec Kralové Stanislav Pril - Pardubice Maxim Šimon - Synčany Juhoš Josef st. - Rybitví Zeman Luboš - Semily Douda Jan - Chrast u Chrudimi Ales Trnka- Sendrazice Ondrej Štastny - Telecí Bareš Vladimír - Slepotice Franěk Robert - Trutnov Turský Jindřich - Krchleby Staněk Václav - Hradec Králové Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Staňková Petra - Pardubice Dvořák Radek - Pardubice Janouch Miroslav - Všechlapy Bohuslav Man - Hořice Tomáš Vrba- Svítkov Vávra Luboš - Lanškroun Hájek Luboš- Lanškroun Ficner Lukáš - Lanškroun Ficner Jiří - Lanškroun Patrik Šrámek Petr Šrámek Motal Miroslav- Dřenice Motal Jakub - Dřenice Tomáš Friedrich- Jablonec nad Nisou Pavel Kraus -Jablonec nad Nisou Ondřej Hanzal Gančarčík Karel - Pardubice Wittvar Zdeněk st. - Vrdy Štěrba Petr - Sezemice Pánek Vít - Sezemice Pácl František - Ústí nad Orlicí Roman Baloun ml. - Jamne nad Orlicí Kosina Jaroslav - Běstvina Roman Baloun - Heřmanův Městec Jakub Mergl - Heřmanův Městec Aleš Řípa - Heřmanův Městec Jukl Ivan - Nemošice Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Jaroslav Minařík- Ronov nad Doubravou Musílek Petr - Chotěboř Lukáš Myška - Zaječice Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Vlček Petr - Častolovice Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Doležán Vladimír - Chotěboř Jirásek Petr - Chotěboř Taichner Radek - Mikulovice | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst |
Ruličky |
||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy |
Dle rybářského řádu |
||||||||
Zakázané nástrahy |
Dle rybářského řádu |
||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb |
Kapr,Jeseter,Candát,Štika,Sumec,Úhoř,Lín,Cejn,Plotice,Perlín Před závodem se stabilně nasazuje!!! |
||||||||
Bodování |
Kapr,Úhoř,Tolstolobik,Jeseter,Amur,Štika,Candát,Sumec=50b. Lín=20b. Ostatní ryby 1kus=5b. vyhrává zavodnik s nejvetsim souctem bodu za oba polocasy, v případě shody větší počet ryb za vice bodu, potom vice ryb v druhem poločasu, pokud shoda i pak - los |
||||||||
Ocenění pro vítěze |
Pro první 3 místa poháry.Vítěz si odnese "BEDNU na plavanou " COLMIC" jako další z cen POUKAZ na ŽIVÉ SELE a mnoho hodnotných cen. |
||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Dle rybářského řádu . Občerstvení zajištěno.Závodníci berou na vědomí, že se účastní rybářských závodů na vlastní nebezpečí. V případě protestu (do 30 minut po ukončení závodu) musí protestující složit u ředitele závodu kauci ve výši 1.000,- Kč, která bude vrácena pouze v případě uznání protestu. Závody se konají za každého počasí 16.6.2018 |
||||||||
Hlavní sponzor závodu | WWW: http://www.krajc-stavitelstvi.cz/ , | ||||||||
Další sponzoři |
LK BAITS |
||||||||
Pořadatel |
Název: Jakub Hyxa, David Krajč WWW: http://www.krajc-stavitelstvi.cz/ Email: jakoubekhyxa@seznam.cz Telefon: 776440136 |