Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Žďár nad Sázavou | 1539 | 0.000 | 57 | |
2 | Chotěboř | 1066 | 0.000 | 56 | |
3 | Jindřichův Hradec | 1043 | 0.000 | 55 | |
4 | Kamenice u Jihlavy | 858 | 0.000 | 54 | |
5 | Kamenice nad Lipou | 820 | 0.000 | 53 | |
6 | Chotěboř | 801 | 0.000 | 52 | |
7 | Přibyslav | 765 | 0.000 | 51 | |
8 | Sezemice | 648 | 0.000 | 50 | |
9 | Jindřichův Hradec | 580 | 0.000 | 49 | |
10 | Žďár nad Sázavou | 577 | 0.000 | 48 | |
11 | Sezemice | 539 | 0.000 | 47 | |
12 | Pacov | 525 | 0.000 | 46 | |
13 | Žďár nad Sázavou | 497 | 0.000 | 45 | |
14 | Třebíč | 473 | 0.000 | 44 | |
15 | Otín | 421 | 0.000 | 43 | |
16 | Humpolec | 420 | 0.000 | 42 | |
17 | Žďár nad Sázavou | 402 | 0.000 | 41 | |
18 | Havlíčkův Brod | 387 | 0.000 | 40 | |
19 | Ústrašín | 380 | 0.000 | 39 | |
20 | Uhlířské Janovice | 372 | 0.000 | 38 | |
21 | Žďár nad Sázavou | 318 | 0.000 | 37 | |
22 | Počátky | 312 | 0.000 | 36 | |
23 | Jihlava | 293 | 0.000 | 35 | |
24 | Chotěboř | 274 | 0.000 | 34 | |
25 | Jihlava | 268 | 0.000 | 33 | |
26 | Bolina | 265 | 0.000 | 32 | |
27 | Babice | 263 | 0.000 | 31 | |
28 | Hradec Králové | 248 | 0.000 | 30 | |
29 | Hořice v Podkrkonoší | 238 | 0.000 | 29 | |
30 | Svratouch | 227 | 0.000 | 28 | |
31 | Moravské Budějovice | 216 | 0.000 | 27 | |
32 | Telč | 201 | 0.000 | 26 | |
33 | Častolovice | 196 | 0.000 | 25 | |
34 | Havlíčkův Brod | 195 | 0.000 | 24 | |
35 | Týniště nad Orlicí | 189 | 0.000 | 23 | |
36 | Havlíčkův Brod | 162 | 0.000 | 22 | |
37 | Všechlapy | 156 | 0.000 | 21 | |
38 | Pardubice | 132 | 0.000 | 20 | |
39 | Rousínov | 126 | 0.000 | 19 | |
40 | Žďár nad Sázavou | 124 | 0.000 | 18 | |
41 | Žďár nad Sázavou | 117 | 0.000 | 17 | |
42 | Větrný Jeníkov | 114 | 0.000 | 16 | |
43 | Jihlava | 113 | 0.000 | 15 | |
44 | Třešť | 85 | 0.000 | 14 | |
44 | Najdek | 85 | 0.000 | 14 | |
46 | Onomyšl | 83 | 0.000 | 12 | |
47 | Lučice | 50 | 0.000 | 11 | |
48 | 42 | 0.000 | 10 | ||
49 | Třebíč | 39 | 0.000 | 9 | |
50 | Třešť | 0 | 0.000 | 8 | |
50 | Dobroutov | 0 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4) |
Losování | (4) |
Revír | (4) |
Občerstvení | (4) |
Vyhlášení a ceny | (3) |
Celkové hodnocení | (3.8) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 05.07.2018 | ||||||
Místo konání závodu | Herálec u Havlíčkova Brodu - Obsazeno | ||||||
Kraj | Vysočina | ||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||
Minulé závody | 05.07.2017 - Herálec u Havlíčkova Brodu - Obsazeno - Rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Koubkův rybník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 55 závodníků Mitas Luděk - Jindřichův Hradec Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Gančarčík Karel - Pardubice Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Ďásek František - Havlíčkův Brod Slavík Tomáš - Humpolec Staněk Václav - Hradec Králové Janouch Miroslav - Všechlapy Pavlíček Kamil - Žďár nad Sázavou Pavlíček Radomír - Žďár nad Sázavou Tůma Jiří - Rousínov Nekulová Stanislava - Dobroutov Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Černý Martin - Moravské Budějovice Černý Stanislav - Moravské Budějovice Prchal Jan - Lučice Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Vlček Petr - Častolovice Škoda František - Pacov Fanta František - Jeníkov Fanta Josef - Jeníkov Bureš Jan - Počátky Mokrá Jana - Najdek Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou Komárek Martin - Havlíčkův Brod Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou Horáček Martin - Žďár nad Sázavou Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou Coufal Zdeněk - Želetava Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy Musílek Petr - Chotěboř Pekař Jaroslav - Kamenice nad Lipou Tošer Jaroslav - Ústrašín Tlustý Luboš - Svratouch Jirásek Petr - Chotěboř Bareš Vladimír - Slepotice Smítka Radek - Bolina Rambousek Stanislav - Třebíč Pavelka Josef - Třebíč Hos Martin - Otín Nosek Erik - Jihlava Burian Jiří - Jihlava Charvát Valentin - Jihlava Raniak Milan - Třešť Raniak Martin - Třešť Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Polívka Martin - Ždírec nad Doubravou Zemen Petr - Žďár nad Sázavou Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou Doležán Vladimír - Chotěboř | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Losování na každé kolo zvlášť. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Patentka v jakékoli podobě | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Hlavní osádkou je kapr(1-1,5kg),amur,candát,úhoř,bílá(malé množství). | ||||||
Bodování | Všechno se měří a boduje 1cm-1bod,pouze úhoř 1ks-30bodů. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Vše potřebné k slušnému a šetrnému zacházení s úlovky. | ||||||
Pořadatel |
Název: Koubek Petr Email: kamilondracek@seznam.cz Telefon: 737066757 |