Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 9 termínů závodů
V minulosti zadáno 7735 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Vrbno
2335.00045
2
Hradec Králové
3510.00044
3
Choceň
3480.00043
4
Zámrsk
4565.00042
5
Hradec Králové
5320.00041
6
Týniště nad Orlicí
5155.00040
7
Sezemice
6195.00039
8
Opočínek
6100.00038
9
Trutnov
6.5240.00037
10
Opočno
6.5220.00036
11
Pardubice
7385.00035
12
Krchleby
7130.00034
13
Dražkovice
7.5185.00033
14
Mikulovice
8310.00032
15
Mělník
8220.00031
16
Vrchlabí
8210.00030
17
Semily
9375.00029
18
Zámrsk
9355.00028
19
Rychnov nad Kněžnou
9215.00027
20
Nová Paka
10165.00026
21
Častolovice
10160.00025
22
Zdelov
10135.00024
23
Třesovice
1085.00023
24
Nechanice
10.5150.00022
25
Mnichovo Hradiště
11.585.00021
26
Jaroměř
12200.00020
27
Vysoké Mýto
12115.00019
28
Mlázovice
12.555.00018
29
Sezemice
13190.00017
30
Předměřice nad Labem
1335.00016
31
Staré Jesenčany
13.565.00015
32
Zlíč
1475.00014
33
Mnichovo Hradiště
1440.00013
34
Plotiště nad Labem
14.5170.00012
35
Lanškroun
14.575.00011
36
Slepotice
15.5130.00010
37
Hradec Králové
16115.0009
38
Rtyně v Podkrkonoší
16105.0008
39
Nechanice
1650.0007
40
Hradec Králové
1640.0006
41
Hradec Králové
16.5155.0006
42
Hradec Králové
17.570.0006
43
Hradec Králové
17.555.0006
44
Dobruška
17.535.0006
45
Chlum
1810.0006
46
Spyta
18.520.0006
47
Libišany
195.0006
48
Mnichovo Hradiště
19.560.0006
49
Lípa nad Orlicí
19.525.0006
50
Častolovice
19.515.0006
51
Kvasiny
19.55.0006
52
Pardubice
2050.0006
53
Jaroměř
205.0006
54
Mnichovo Hradiště
20.520.0006
55
Hradec Králové
2120.0006
56
Všechlapy
215.0006
57
Hradec Králové
210.0006
58
Hradec Králové
21.550.0006
59
Česká Skalice
2315.0006
60
Jaroměř
23.50.0006
60
Pardubice
23.50.0006
62
Náchod
24.50.0006


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(3.5)
Losování(3.5)
Revír(3.5)
Občerstvení(4)
Vyhlášení a ceny(3)
Celkové hodnocení(3.5)

Dosud hodnotili 2 uživatelé.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 08.08.2020
Místo konání závodu Lejšovka-pouze náhradníci
Kraj Královéhradecký
Název závodu Rybářské závody Lejšovka - 1. cena rybářské lehátko
Název vodní plochy Návesní rybník Lejšovka
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Upoutávka Zobrazit propozice
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05:30
Možno předem na email attera1@seznam.cz
Možno předem na telefonu 731118604-Pouze SMS
Místa budou vyznačena pouze pro předem přihlášené závodníky, aby každý měl dostatečný prostor. Proto Vás žádáme o závaznou registraci předem. Děkujeme.Max 70 závodníků
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 71 závodníků

Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto
Pekárek Pavel ml. - Rtyně v Podkrkonoší
Šajerman Vladimír - Vrchlabí
Šupa Josef - Hradec Králové
Píša Václav - Hradec Králové
Vacek Stanislav - Hradec Králové
Tobolka Milan - Nechanice
Tobolka Daniel - Nechanice
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Turský Jindřich - Krchleby
Bařinka Tomáš - Týniště nad Orlicí
Taichner Radek - Mikulovice
Hladík Tomáš - Dobruška
Franěk Robert - Trutnov
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Kadlec Tomáš - Česká Skalice
Brodský Michal - Hradec Králové
Malý Petr - Turnov
Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Janouch Miroslav - Všechlapy
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Hladík Jiří - Častolovice
Ryba Petr - Velká Bukovina
Pollner Jiří - Velká Bukovina
Přibyl Kevin - Svinišťany
Patrný Lukáš - Velká Bukovina
Pětík Marek - Libišany
Vlček Petr - Častolovice
Dydňanský Roman - Vrbno
Vojtěch Václav - Mlázovice
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Stuchlík Jiří - Nová Paka
Jón Richard - Chlum
Vintera Ivan st. - Náchod
Havlíček Stanislav - Mělník
Vašata Matěj - Kvasiny
Poslušný Josef ml. - Lípa nad Orlicí
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Tyrych Radek st. - Hradec Králové
Držmíšek Miroslav - Hradec Králové
Machatý David - Jaroměř
Pazderka Adam - Hradec Králové
Kopecký Jan - Pardubice
Gančarčík Karel - Pardubice
Kadlec František - Zlíč
Zeman Luboš - Semily
Vašíček Zdeněk - Opočno
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Šrámek Petr - Opočínek
Černý Jan - Pardubice
Synek Martin - Choceň
Kubec Tomáš - Lanškroun
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Bareš Vladimír - Slepotice
Pásler Vlastimil - Spyta
Staněk Václav - Hradec Králové
Pišl Jan - Třesovice
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Šupol Petr - Libišany
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Říčař David - Zdelov
Kupka Tomáš - Hradec Králové
Bartoňková Petra - Předměřice nad Labem
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst Losování na každý poločas zvlášť, ruličky.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč
Zakázané nástrahy dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části
Krmení
Povoleno
Je povoleno pouze ohleduplné krmení!!! (velikost mandarinky) jednou rukou, prakem, feederem, kalíškem a to v průběhu každého poločasu a 10 min před každým poločasem (bude oznámeno).Zákaz krmení o přestávce.
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 0,6 ha
Osádka ryb cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín
Bodování Kapr, amur, úhoř, lín 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů. SEKTOROVÉ HODNOCENÍ případě rovnosti součtu umístění z obou poločasů rozhoduje kdo má více bodů - dále větší počet ryb za 50 bodů - dále los.
Ocenění pro vítěze hodnotné ceny a poháry, sektorové hodnocení 1. cena rybářské lehátko.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) občerstvení zajištěno přímo u rybníka(guláš,klobása,točené pivo),roznáška kolem rybníka
Hlavní sponzor závodu Název: Rybářský Ráj HK
Pořadatel Název: Trnka Aleš, Bartoňek Lukáš
Email: attera1@seznam.cz
Telefon: 731118604-Aleš Trnka

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.