Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 143 termínů závodů
V minulosti zadáno 5860 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2018

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Duben 2018
01.04.2018 Neděle N Smilovice mládež - Středočeský
Název: Smilovická vláčka
01.04.2018 Neděle N Smilovice - Středočeský
Název: Smilovická vláčka
02.04.2018 Pondělí N Vestec Nouzín - Královéhradecký
Název: Vestecký velikonoční kapřík
06.04.2018 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Jarní blinker
07.04.2018 Sobota N Katlov - Středočeský
Název: FEEDER MASTER CUP
07.04.2018 Sobota N Jestřabice - Zlínský
Název: Přívlačové závody Redbass
07.04.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: DAIWA CUP 2017
07.04.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský
Název: 3. ročník
07.04.2018 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský 
Název: Mušovský pohár
07.04.2018 Sobota N Vrbová Lhota - Středočeský
Název: Jární rybářské závody
07.04.2018 Sobota N Broumov - OBSAZENO - Královéhradecký
Název: O pohár broumovského kata - dvojice
07.04.2018 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský
Název: v areálu Laša v Třebovicích „Na Heleně“
07.04.2018 Sobota N Chranišov - Karlovarský
Název: Rybářské závody
07.04.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Vesnická liga
08.04.2018 Neděle N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský SIVEN - Přeloženo z 25.03.2018
08.04.2018 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
08.04.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský
Název: Plavaná u Jána
12.04.2018 Čtvrtek N Dešná - Vysočina
Název: 4.ROČNÍK L&M BAITS CUP JARNÍ DEŠNÁ
12.04.2018 Čtvrtek N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský 
Název: 1. krajské kolo přeboru ČRS SÚS v lovu ryb udicí na položenou
13.04.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: MINI CARP CUP HRUŠKOV- ZÁVOD PRO NELINKU
13.04.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: JARNÍ PADESÁTKA NA BROĎÁKU
13.04.2018 Pátek N Polička - Pardubický 
Název: XXIV. Mistrovství České republiky v jezerním muškaření
13.04.2018 Pátek N Polička ženy - Pardubický 
Název: XXIV. Mistrovství České republiky v jezerním muškaření
14.04.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: závod dvojic 1 DVOJICE VOLNÁ !!!!!!!!
14.04.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Dubnový závod
14.04.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Vi. ročník Skutečský pstroužek
14.04.2018 Sobota N Nová Ves - Jihočeský
Název: Novovesská plavaná o Prase
14.04.2018 Sobota N Králíky (Horní Lipka) - Pardubický
Název: Memoriál ing.Michala Konče
14.04.2018 Sobota N Přílepy - Středočeský
Název: VIII. Memoriál Jaroslava Blechy
14.04.2018 Sobota N Krašovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Malešovice - Jihomoravský
Název: Jarní rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Ronov nad Doubravou - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Dolní Benešov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Myslín - Jihočeský
Název: 18. rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Tábor mládež - Jihočeský
Název: Náborový závod v technice LRU FEEDER 2. ročník
14.04.2018 Sobota N Ostrava - Vítkovice - Moravskoslezský
Název: BUČINSKÝ POHÁR
14.04.2018 Sobota N Kyjov - Jihomoravský
Název: Jarní rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Ronov nad Doubravou mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
14.04.2018 Sobota N Domanín - Vysočina 
Název: 1. Kolo II. Ligy LRU Feeder
15.04.2018 Neděle N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 1. - OBSAZENO + 1 . Nahradník
15.04.2018 Neděle N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 1. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
15.04.2018 Neděle N Kyjov - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
15.04.2018 Neděle N Plzeň mládež - Plzeňský
Název: Plzeňský plaváček
15.04.2018 Neděle N Plzeň dorost - Plzeňský
Název: Plzeňský plaváček
18.04.2018 Středa N Velký Přelov - Královéhradecký
Název: Mutant CUP 1 - 100 hodin
19.04.2018 Čtvrtek N Horní Suchá (Nebesák) - OBSAZENO - Moravskoslezský
Název: 1. ROČNÍK CARP CAP NEBESÁK 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Božejov - Vysočina
Název: 1.Jarní Ročník P.M GAME Carp Cup BOŽEJOV 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Dolný Bar - Slovensko
Název: EXTREME CARP CUP 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský
Název: 5.ročník HULÍN CUP 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Ostrata - Zlínský
Název: Carp Cup Ostrata IV. 2018
20.04.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
21.04.2018 Sobota N Lanškroun - Pardubický
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2018
21.04.2018 Sobota N Malá Skála - Liberecký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - JARNÍ KOLO
21.04.2018 Sobota N Šenov - ZRUŠENO - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
21.04.2018 Sobota N Karviná - Moravskoslezský
Název: memoriál bratří Wraniků
21.04.2018 Sobota N Zájezdec - Pardubický
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Zájezdec - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Gunki cup - jarní přívlač jednotlivců
21.04.2018 Sobota N Tůň u Loukova - Liberecký
Název: Jarní rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Kosova Hora - Středočeský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Víceměřice - Olomoucký
Název: Jarní rybářské závody 2018 Víceměřice
21.04.2018 Sobota N Veselíčko - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Velkojesenický pohár
21.04.2018 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Žďár nad Sázavou - Vysočina 
Název: KP MRS + MAVER
21.04.2018 Sobota N Miletín - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Heřmanův Městec - Pardubický
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Vlíněves - Středočeský 
Název: MONFISH Junior BOAT CUP Jezerní lodní závod
21.04.2018 Sobota N Jindřichův Hradec - Jihočeský 
Název: NOVA DOMUS 25. ročník
21.04.2018 Sobota N Kolín - Středočeský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský
Název: 13.ročník R.Z. pouze pro členy MO
21.04.2018 Sobota N Kamenné Žehrovice - Středočeský 
Název: Přebor Čech 2018 feeder
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský
Název: v areálu Laša v Třebovicích „Na Heleně“ - 2.závody
21.04.2018 Sobota N Teplice - mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Čakovice - Praha
Název: GULÁŠOVKY V ČAKOVICÍCH
21.04.2018 Sobota N Doubravice nad Svitavou - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Dubňany - Jihomoravský
Název: memoriál M. Dvořáka
21.04.2018 Sobota N Olomouc - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Těšetice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: PRVNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
21.04.2018 Sobota N Lačnov - Zlínský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Zlosyň - Středočeský
Název: Jarní závody
21.04.2018 Sobota N Pamětník mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - dorost - Moravskoslezský
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež dívky - Moravskoslezský
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež začátečníci - Moravskoslezský
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
22.04.2018 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Šenov - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Tůň u Loukova - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Veselíčko - mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Podlesí - Středočeský
Název: Podlesí u Příbrami 2018 poslední 4 místa
22.04.2018 Neděle N Lanškroun mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Miletín mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Vlíněves - Středočeský 
Název: MONFISH Senior BOAT CUP Jezerní lodní závod
22.04.2018 Neděle N Kolešov u Rakovníka - OBSAZENO - Středočeský
Název: Dejvil Cup 2
22.04.2018 Neděle N Rožmitál pod Třemšínem mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Čakovice mládež - Praha
Název: DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V PLAVANÉ
22.04.2018 Neděle N Dubňany mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Lačnov - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
25.04.2018 Středa N Plzeň - Plzeňský
Název: Havelkův bič 2017
26.04.2018 Čtvrtek N Zaječí - Vysočina
Název: 2.Jarní Ročník P.M GAME Carp Cup BOŽEJOV 2018
26.04.2018 Čtvrtek N Sobáčov - Olomoucký
Název: Rybářské závody dvojic 75h
26.04.2018 Čtvrtek N Plzeň mládež - Plzeňský 
Název: Závod o pohár primátora města Plzně
27.04.2018 Pátek N Horní Žďár - Jihočeský 
Název: II.LIGA v lovu ryb udicí na plavanou
28.04.2018 Sobota N Hruškov - Středočeský
Název: 4.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI
28.04.2018 Sobota N Milín - Středočeský
Název: Pohár předsedy SÚS
28.04.2018 Sobota N Svitavy - Pardubický
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Mistrák
28.04.2018 Sobota N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Olešná - Středočeský
Název: Rakovnický kapr
28.04.2018 Sobota N Rajhrad - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Lednice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Radějov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Radějov - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský
Název: Veselská zlatá udice
28.04.2018 Sobota N Svídnice u Chrudimě - Pardubický
Název: Tradiční rybářské klání
28.04.2018 Sobota N Olbramovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Bystřice nad Olší - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Velké Pleso - Ohře - Karlovarský
Název: KURTŮV A MÍLŮV MEMORIÁL
28.04.2018 Sobota N Květoňov - Jihočeský 
Název: Jarní Květoňovský Pohár
28.04.2018 Sobota N Domažlice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Oskořínek - Středočeský
Název: Jarní závody v Oskořínku
28.04.2018 Sobota N Oskořínek mládež - Středočeský
Název: Jarní závody v Oskořínku
28.04.2018 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Rachyně mládež U15 - Vysočina
Název: dětský přívlačový závod – náborový
28.04.2018 Sobota N Lubenec - Ústecký
Název: Rybářské závody jednotlivců
28.04.2018 Sobota N Třinec - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Pašinka u Kolína - Středočeský
Název: Sele na háčku
28.04.2018 Sobota N Lednice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Kamenné Žehrovice - Středočeský 
Název: 1.kolo II.LIGY B
28.04.2018 Sobota N Kostelec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Žiželice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Brušperk - Moravskoslezský 
Název: II. liga - 1. kolo - C plavaná
28.04.2018 Sobota N Mlékojedy - Středočeský
Název: NERATOVICKÁ PLOUTEV 2018
28.04.2018 Sobota N Tři Dvory - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Černá u Bohdanče - Pardubický
Název: Bohdanečská vydra
28.04.2018 Sobota N Týnec nad Labem mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Velká nad Veličkou mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Velká nad Veličkou - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Lošany - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Smolnice - Ústecký
Název: Jarní závody 2018
28.04.2018 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Uničov - Olomoucký
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Svídnice u Chrudimě mládež - Pardubický
Název: Tradiční rybářské klání
28.04.2018 Sobota N Rachyně mládež U10 - Vysočina 
Název: dětský přívlačový závod – náborový
28.04.2018 Sobota N Rachyně junioři - Vysočina 
Název: dětský přívlačový závod – náborový
29.04.2018 Neděle N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: BĚLSKÝ KAPR 11. ROČNÍK
29.04.2018 Neděle N Hustopeče nad Bečvou - mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Újezd nad Lesy - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Kostelec nad Orlicí-OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Čarodějnická plavaná 2.ročník
29.04.2018 Neděle N Lednice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Domažlice mládež - Plzeňský
Název: Rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Píšť (Rachyně) - Středočeský
Název: Pohár Rachyně - 6. ročník
29.04.2018 Neděle N Syrovice - mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Lednice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Týnec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Ledce - Plzeňský
Název: Jarní rybářské zavody
29.04.2018 Neděle N Tři Studně - Vysočina 
Název: MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ – JEZERO

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.