Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 533 termínů závodů
V minulosti zadáno 4920 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 21.4.2018

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Duben 2018
21.04.2018 Sobota N Lanškroun - Pardubický
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2018
21.04.2018 Sobota N Malá Skála - Liberecký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - JARNÍ KOLO
21.04.2018 Sobota N Šenov - ZRUŠENO - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
21.04.2018 Sobota N Karviná - Moravskoslezský
Název: memoriál bratří Wraniků
21.04.2018 Sobota N Zájezdec - Pardubický
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Zájezdec - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Gunki cup - jarní přívlač jednotlivců
21.04.2018 Sobota N Tůň u Loukova - Liberecký
Název: Jarní rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Kosova Hora - Středočeský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Víceměřice - Olomoucký
Název: Jarní rybářské závody 2018 Víceměřice
21.04.2018 Sobota N Veselíčko - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Velkojesenický pohár
21.04.2018 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Žďár nad Sázavou - Vysočina 
Název: KP MRS + MAVER
21.04.2018 Sobota N Miletín - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Heřmanův Městec - Pardubický
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Vlíněves - Středočeský
Název: MONFISH Junior BOAT CUP Jezerní lodní závod
21.04.2018 Sobota N Jindřichův Hradec - Jihočeský 
Název: NOVA DOMUS 25. ročník
21.04.2018 Sobota N Kolín - Středočeský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský
Název: 13.ročník R.Z. pouze pro členy MO
21.04.2018 Sobota N Kamenné Žehrovice - Středočeský 
Název: Přebor Čech 2018 feeder
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský
Název: v areálu Laša v Třebovicích „Na Heleně“ - 2.závody
21.04.2018 Sobota N Teplice - mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Čakovice - Praha
Název: GULÁŠOVKY V ČAKOVICÍCH
21.04.2018 Sobota N Doubravice nad Svitavou - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Dubňany - Jihomoravský
Název: memoriál M. Dvořáka
21.04.2018 Sobota N Olomouc - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Těšetice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: PRVNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
21.04.2018 Sobota N Lačnov - Zlínský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Zlosyň - Středočeský
Název: Jarní závody
21.04.2018 Sobota N Pamětník mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.