Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 143 termínů závodů
V minulosti zadáno 5860 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 28.4.2018

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Duben 2018
28.04.2018 Sobota N Hruškov - Středočeský
Název: 4.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI
28.04.2018 Sobota N Milín - Středočeský
Název: Pohár předsedy SÚS
28.04.2018 Sobota N Svitavy - Pardubický
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Mistrák
28.04.2018 Sobota N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Olešná - Středočeský
Název: Rakovnický kapr
28.04.2018 Sobota N Rajhrad - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Lednice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Radějov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Radějov - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský
Název: Veselská zlatá udice
28.04.2018 Sobota N Svídnice u Chrudimě - Pardubický
Název: Tradiční rybářské klání
28.04.2018 Sobota N Olbramovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Bystřice nad Olší - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Velké Pleso - Ohře - Karlovarský
Název: KURTŮV A MÍLŮV MEMORIÁL
28.04.2018 Sobota N Květoňov - Jihočeský 
Název: Jarní Květoňovský Pohár
28.04.2018 Sobota N Domažlice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Oskořínek - Středočeský
Název: Jarní závody v Oskořínku
28.04.2018 Sobota N Oskořínek mládež - Středočeský
Název: Jarní závody v Oskořínku
28.04.2018 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Rachyně mládež U15 - Vysočina
Název: dětský přívlačový závod – náborový
28.04.2018 Sobota N Lubenec - Ústecký
Název: Rybářské závody jednotlivců
28.04.2018 Sobota N Třinec - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Pašinka u Kolína - Středočeský
Název: Sele na háčku
28.04.2018 Sobota N Lednice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Kamenné Žehrovice - Středočeský 
Název: 1.kolo II.LIGY B
28.04.2018 Sobota N Kostelec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Žiželice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Brušperk - Moravskoslezský 
Název: II. liga - 1. kolo - C plavaná
28.04.2018 Sobota N Mlékojedy - Středočeský
Název: NERATOVICKÁ PLOUTEV 2018
28.04.2018 Sobota N Tři Dvory - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Černá u Bohdanče - Pardubický
Název: Bohdanečská vydra
28.04.2018 Sobota N Týnec nad Labem mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Velká nad Veličkou mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Velká nad Veličkou - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Lošany - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Smolnice - Ústecký
Název: Jarní závody 2018
28.04.2018 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Uničov - Olomoucký
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Svídnice u Chrudimě mládež - Pardubický
Název: Tradiční rybářské klání
28.04.2018 Sobota N Rachyně mládež U10 - Vysočina 
Název: dětský přívlačový závod – náborový
28.04.2018 Sobota N Rachyně junioři - Vysočina 
Název: dětský přívlačový závod – náborový

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.