Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 141 termínů závodů
V minulosti zadáno 7382 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2020

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červenec 2020
04.07.2020 Sobota N Ostřešany - Pardubický
Název: Vesnická Liga ZÁVĚREČNÁ
04.07.2020 Sobota N Bohdalec - Vysočina
Název: Rybářské závody v Bohdalci
04.07.2020 Sobota N Osvětimany - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
04.07.2020 Sobota N Kladruby - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
04.07.2020 Sobota N Olbramovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
04.07.2020 Sobota N Kornatice - Plzeňský
Název: Kornatický žralok
04.07.2020 Sobota N Králíky - Pardubický
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing. Šembery
04.07.2020 Sobota N Horní Metelsko - Plzeňský
Název: Rybářské závody
04.07.2020 Sobota N Trhová Kamenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
04.07.2020 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: Závod vytrvalců 24.hod na Vítězné
04.07.2020 Sobota N Hošťalovice - Pardubický
Název: Rybářské závody
05.07.2020 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
05.07.2020 Neděle N Hrobice - Pardubický
Název: rybářské závody
05.07.2020 Neděle N Rankovice u Teplé - Karlovarský
Název: Rybářské závody
05.07.2020 Neděle N Podivín - Jihomoravský
Název: PODIVÍNSKÁ OSMADVACÍTKA
05.07.2020 Neděle N Králíky - Pardubický
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing. Šembery
10.07.2020 Pátek N Nová Ves - Jihočeský
Název: 1. ročník tříkolových závodů
11.07.2020 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 5.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových Obsazeno pouze náhradníci
11.07.2020 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
11.07.2020 Sobota N Heřmanův Městec (Konopáč) mládež - Pardubický
Název: 1.Ročník dětských rybářských závodů
11.07.2020 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský
Název: 24 hodinový Závod dvojic s Lubošem
11.07.2020 Sobota N Jarošov nad Nežárkou mládež - Jihočeský
Název: 1. ročník malá šupinka dětské závody u Luboše
11.07.2020 Sobota N Velešovice - Jihomoravský
Název: Velešovice posledních 7volných míst!!
11.07.2020 Sobota N Telce - Ústecký
Název: 6 ročník Závody o pohár ředitele Ekostaveb Louny
11.07.2020 Sobota N Bučovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
11.07.2020 Sobota N Bučovice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
12.07.2020 Neděle N Debřece - Skuhrov - Královéhradecký
Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 2.kolo
12.07.2020 Neděle N Miroslav - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
12.07.2020 Neděle N Miroslav mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
16.07.2020 Čtvrtek N Borovnice u Čechtic - Vysočina
Název: VALCHA 2020 66.HOD Týmové rybářské závody
17.07.2020 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: 24 hodin dvojic
18.07.2020 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Volejovka Cup 2020
18.07.2020 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Feederové závody
18.07.2020 Sobota N Napajedla - Spytihněv mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
18.07.2020 Sobota N zrušeno - Vysočina
Název: feeder-plavačka
18.07.2020 Sobota N České Velenice - Jihočeský
Název: 24 hodin týmově na pohodu
18.07.2020 Sobota N Míškovice - Zlínský
Název: Rybářské závody
18.07.2020 Sobota N Štoky - Vysočina
Název: Rybářské závody (12hod) na rybníku "Tyšlák"
18.07.2020 Sobota N Brniště - Liberecký
Název: 24 hodin
18.07.2020 Sobota N Vestec - Nouzín - Královéhradecký
Název: Prázdninový kapřík
18.07.2020 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Drozdický kapr II.
19.07.2020 Neděle N Libice nad Doubravou - Vysočina
Název: Hungerfish liga 3.kolo
19.07.2020 Neděle N Kocanda - Otovice - Karlovarský
Název: Rybářské závody
25.07.2020 Sobota N Letiny - Plzeňský
Název: 11.ročník rybářských závodů Letiny OBSAZENO
25.07.2020 Sobota N Nové Hrady-OBSAZENO - Jihočeský
Název: Rybářské závody
25.07.2020 Sobota N Sendražice - Královéhradecký
Název: Sendražický kapřík
25.07.2020 Sobota N Chata Hubertka - Vysočina
Název: Rybářské závody na Hubertce

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.