Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 106 termínů závodů
V minulosti zadáno 8934 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2022

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červen 2022
03.06.2022 Pátek N Velký bor - Plzeňský
Název: Velko Borská Čtyřiadvaceti Hodinovka
04.06.2022 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí
04.06.2022 Sobota N Mikulovice Náves - Pardubický
Název: Vesnická Liga
04.06.2022 Sobota N Dolní Lysečiny - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Svitavy - ženy - Pardubický
Název: Závody žen
04.06.2022 Sobota N Svitavy - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV
04.06.2022 Sobota N Hospozín - Středočeský
Název: Rodinné rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Zámrsk - Pardubický
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Lovosice - Ústecký
Název: Lovosický úhoř
04.06.2022 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody Koloveč 2022
04.06.2022 Sobota N Přehýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Veselá - Vysočina
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Přepychy OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Zlatý karas
04.06.2022 Sobota N Žabeň - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Žarošice - Jihomoravský
Název: rybářské závody na Klášově
04.06.2022 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Veselá - Vysočina
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Pokojov mládež - Vysočina
Název: Pokojovsky kapr
04.06.2022 Sobota N Jablonec nad Nisou - Liberecký
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Hlinsko - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Mohelnice ženy - Olomoucký
Název: Lady Cup
04.06.2022 Sobota N Řeznovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Pařížov mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Kolín mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Božíčany - Karlovarský
Název:
04.06.2022 Sobota N Černotín mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Rumburk - Obsazeno - Ústecký
Název: Rybářské závody
04.06.2022 Sobota N Dačice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
05.06.2022 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody jen pro členy ( děti ) MO ČRS VRCHLABÍ
05.06.2022 Neděle N Dobříkovec u Opočna z technických duvodů presunuto na 3.9.2022!!!!! - Královéhradecký
Název: Dobříkovec
05.06.2022 Neděle N Dobříkov u Chocně - Pardubický
Název: Hungerfish Liga 2.kolo
05.06.2022 Neděle N Kameničky - Pardubický
Název: Rybářské závody
05.06.2022 Neděle N Mohelnice - Olomoucký
Název: „Bambusák“
05.06.2022 Neděle N Řeznovice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2022 Středa N Pohořský rybník - Jihočeský
Název: Anaconda carp cup
10.06.2022 Pátek N Hraštice - Královéhradecký
Název: Hraštický Rutilus
11.06.2022 Sobota N Dřenice - mládež POSLEDNICH1.MÍSTO PAK BUDE OBSAZENO!!!!!!!!!!!!!!! - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: Závody dospělých o 100 kg prase
11.06.2022 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici
11.06.2022 Sobota N Plodový (Řásná) - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2022
11.06.2022 Sobota N Brozany nad Ohří - Ústecký
Název: Rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Dolní Bukovsko - Jihočeský
Název: Strhaná hráz Junior Cup 2022
11.06.2022 Sobota N Žákava - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
11.06.2022 Sobota N Hrobice - Pardubický
Název: Pernštejnský kapr Volná místa
11.06.2022 Sobota N Radovesnice II - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Teplá - Karlovarský
Název: Rybářské závody Bašta
11.06.2022 Sobota N Kounice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Blovice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Tři Sekery - Karlovarský
Název: Rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Vlašim mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Zaječí - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Chrast-Chrašice mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
11.06.2022 Sobota N Míškovice - Zlínský
Název: Rybářské závody
12.06.2022 Neděle N Hrobice ženy - Pardubický
Název: O pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky ženy
12.06.2022 Neděle N Zaječí mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
12.06.2022 Neděle N Bakov nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
12.06.2022 Neděle N Velký Osek mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
12.06.2022 Neděle N Sendražice-liga - Královéhradecký
Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 1.kolo
17.06.2022 Pátek N Pšánky - Královéhradecký
Název: 1.ročník závodů dvojic - 24 hodin - kapacita 18 dvojic - OBSAZENO PŠÁNSKA ČTYŘIADVACÍTKA
18.06.2022 Sobota N Úmyslovice - Středočeský
Název: Úmyslovské sele
18.06.2022 Sobota N Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický
Název: ZRUŠENO!!! Dětské rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: VOLEJOVKA CUP 22
18.06.2022 Sobota N Rohozno - Plzeňský
Název: Úslavský pohár
18.06.2022 Sobota N Blížejov - Plzeňský
Název: Memorial Jardy Sekereše
18.06.2022 Sobota N Janov u Dobrušky - Královéhradecký
Název: O pohár starostky Janova
18.06.2022 Sobota N Ivančice-Letkovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Jarní Rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Veliká Ves - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Pašinka - Středočeský
Název: Pašinecký kapr
18.06.2022 Sobota N Dešná - Jihočeský
Název: o dešanské sele
18.06.2022 Sobota N České Velenice - Jihočeský
Název: rybářské závody na Cihelně
18.06.2022 Sobota N Kácov mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Nepomyšl - Ústecký
Název: Rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: Závod dvojic 24 hod. (feeder,plavaná)
18.06.2022 Sobota N OPS Chýně Rybník Strahovský - Středočeský
Název: Rybářské závody dětí do 15 let
18.06.2022 Sobota N Telce mládež - Ústecký
Název: Jarní Dětské rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Soutěž v chytání ryb na udici
18.06.2022 Sobota N Chýně - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.06.2022 Sobota N Kyjov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.06.2022 Neděle N Kácov mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody Kácov 2022
19.06.2022 Neděle N České Velenice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.06.2022 Neděle N Rankovice u Teplé - Karlovarský
Název: Rybářské závody - plavaná
25.06.2022 Sobota N Žiželice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.06.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Vesnická Liga ZÁVĚREČNÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
25.06.2022 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
25.06.2022 Sobota N Hraštice - Královéhradecký
Název: Závody dvojic v rybolovu ,, Téměř 24 hodin´´
25.06.2022 Sobota N Vedrovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody - 17. ročník
25.06.2022 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
25.06.2022 Sobota N Vrbová Lhota u Poděbrad - Středočeský
Název: Rybářské závody dvojic
25.06.2022 Sobota N Černotín - Plzeňský
Název: Rybářské závody
25.06.2022 Sobota N rybnik okarec u jakuba - Vysočina
Název: 3.rybarske zavody
25.06.2022 Sobota N Úsobí - Vysočina
Název: Rybářské závody
25.06.2022 Sobota N Tample - ZRUŠENO - Liberecký
Název: 8. závody dvojic v Tampli
25.06.2022 Sobota N Čistá u Rakovníka mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
25.06.2022 Sobota N Neuměř - Plzeňský
Název:
26.06.2022 Neděle N Vedrovice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
26.06.2022 Neděle N Počerny obsazeno - Karlovarský
Název: Počerny, rybník Švabach.
26.06.2022 Neděle N Sendražice - Královéhradecký
Název: Sendražický kapřík

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.