Závody
Seznam závodu pro 2022
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červenec 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
02.07.2022 | Sobota |
N
Opočno - Královéhradecký Název: Zámecký pohár 2022 |
||
02.07.2022 | Sobota |
N
Kornatice - Plzeňský Název: Kornatický žralok-Memoriál Jiřího Meiera |
||
02.07.2022 | Sobota |
N
Miroslav rybník Réna - poslední volná místa - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
02.07.2022 | Sobota |
N
Odrovice - Malešovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
02.07.2022 | Sobota |
N
Králíky mládež - Pardubický Název: XX. ročník rybářských závodů pro děti a mládež |
||
02.07.2022 | Sobota |
N
Kopidlo - Plzeňský Název: Noční rybářské závody Kopidlo 2022 |
||
02.07.2022 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou - Jihočeský Název: Duo feeder cup 2022 |
||
02.07.2022 | Sobota |
N
Chlumčany u Loun - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
03.07.2022 | Neděle |
N
Opočno mládež - Královéhradecký Název: Zámecký pohár 2022 - děti |
||
03.07.2022 | Neděle |
N
Odrovice - Malešovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.07.2022 | Neděle |
N
Opočno mládež s pomocí - Královéhradecký Název: Zámecký pohár 2022 - děti |
||
05.07.2022 | Úterý |
N
Trhová Kamenice - Pardubický Název: 13.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ |
||
05.07.2022 | Úterý |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Noční rybářské závody |
||
08.07.2022 | Pátek |
N
Pařez u Jičína - Královéhradecký Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY PAŘEZ U JIČÍNA |
||
09.07.2022 | Sobota |
N
Dřenice OBSAZENO - Pardubický Název: Hungerfish Cup 7.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových |
||
09.07.2022 | Sobota |
N
Debřece - Královéhradecký Název: RV Fishing cup |
||
09.07.2022 | Sobota |
N
Bohdalec - Vysočina Název: Rybářské závody - Memoriál Václava Skryji (pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina) |
||
09.07.2022 | Sobota |
N
KRÁLÍKY okr. Ústí nad Orlicí - Pardubický Název: O POHÁR MĚSTA KRÁLÍKY - MEMORIÁL ING.ŠEMBERY |
||
09.07.2022 | Sobota |
N
Osvětimany - Zlínský Název: Noční rybářské závody |
||
09.07.2022 | Sobota |
N
Málkovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
10.07.2022 | Neděle |
N
Dašice - Pardubický Název: Hungerfish liga 3.kolo |
||
10.07.2022 | Neděle |
N
KRÁLÍKY okr. Ústí nad Orlicí položená - Pardubický Název: O POHÁR MĚSTA KRÁLÍKY - MEMORIÁL ING.ŠEMBERY |
||
15.07.2022 | Pátek |
N
Uhlířská Lhota - Středočeský Název: Carpmaraton na Lhoťáku 19hod. NONSTOP - ZBÝVÁ 1. VOLNÉ MÍSTO!!! |
||
16.07.2022 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: PRÁZDNINOVKA I |
||
16.07.2022 | Sobota |
N
České Velenice - Jihočeský Název: 24 hod. závod na Cihelně |
||
16.07.2022 | Sobota |
N
Prosečné - Královéhradecký Název: O pohár starosty - OBSAZENO!!!!! |
||
16.07.2022 | Sobota |
N
Počerny. - Karlovarský Název: Noční závody, Počerny, Pozor změna, chytá se plavana a feeder z jediným návascem. |
||
16.07.2022 | Sobota |
N
Otovice Kocanda - Karlovarský Název: jadnotlivci |
||
16.07.2022 | Sobota |
N
Bělčice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
16.07.2022 | Sobota |
N
Bělčice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
16.07.2022 | Sobota |
N
Bělčice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
17.07.2022 | Neděle |
N
Uhlířská Lhota mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody na Lhoťáku |
||
21.07.2022 | Čtvrtek |
N
Stonařov u Jihlavy - Vysočina Název: 50 HODIN Stonařov u Jihlavy |
||
23.07.2022 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Cejnový mač |
||
23.07.2022 | Sobota |
N
Dobřany - Plzeňský Název: Noční rybářské závody |
||
23.07.2022 | Sobota |
N
Plzeň Borská přehrada - Plzeňský Název: Plzeňský pohár dvojic ve Feedru |
||
23.07.2022 | Sobota |
N
Nové Hrady - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
23.07.2022 | Sobota |
N
ždirec u jihlavy OBSAZENO - Vysočina Název: kapri srandamač |
||
23.07.2022 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
23.07.2022 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
23.07.2022 | Sobota |
N
Přehýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
23.07.2022 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Hungerfish Liga 4 kolo |
||
23.07.2022 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
24.07.2022 | Neděle |
N
Sendražice-Obsazeno - Královéhradecký Název: Sendražický kapřík |
||
30.07.2022 | Sobota |
N
Letiny - Plzeňský Název: 13.ročník rybářských závodů Letiny |
||
30.07.2022 | Sobota |
N
Hrozňětín - Karlovarský Název: Rybářské závody dvojic |
||
30.07.2022 | Sobota |
N
Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký Název: Dětské ryb. závody |
||
30.07.2022 | Sobota |
N
Nedakonice - Zlínský Název: Noční rybářské závody mládeže a dospělých |
||
30.07.2022 | Sobota |
N
Lhotice - Vysočina Název: Noční rybářské závody |