Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 126 termínů závodů
V minulosti zadáno 7779 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Závody jednotlivců

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2021
08.05.2021 Sobota N Budislav - Kamenné Sedliště - zrušeno - Pardubický
Název: Jarní rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Loket - zrušeno - Karlovarský
Název: Rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Jiříkov - Ústecký
Název: Rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Luže - bude jiný termín - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Jarošov nad Nežarkou - Jihočeský
Název: Jarní šupinka 5 ročník zavod jednotlivcu odlov ryb
08.05.2021 Sobota N Veselí nad Lužnicí - zrušeno - Jihočeský
Název: Rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Jaroměř - zrušeno - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
15.05.2021 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
15.05.2021 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody 2.VOLNÁ MÍSTA !!!!!!!!!!!!!
15.05.2021 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
15.05.2021 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Volejovka Cup
15.05.2021 Sobota N Doksy - Liberecký
Název: Rybářské závody
15.05.2021 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
15.05.2021 Sobota N Loučky - Karlovarský
Název: rybářské závody
16.05.2021 Neděle N Kocanda Otovice - Karlovarský
Název: rybářské závody
22.05.2021 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Rybářské závody
22.05.2021 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Grimův pohár
22.05.2021 Sobota N Holice - zrušeno - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH dle situace COVID-19
22.05.2021 Sobota N Hubertka - Vysočina
Název: Rybářské závody na Hubertce
22.05.2021 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
27.05.2021 Čtvrtek N DEŠNÁ - Jihočeský
Název: JARNÍ 70 JEDNOTLIVCŮ
29.05.2021 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: I.Medlešická Udice JEN NÁHRADNÍCI, podle pořadí registrace budu kontaktovat náhradníky !!!
29.05.2021 Sobota N Nová Paka - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace
29.05.2021 Sobota N Bílka - Plzeňský
Název: rybářské závody Bílka
29.05.2021 Sobota N Tyšlák - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Tyšlák
29.05.2021 Sobota N Chrastava - Liberecký
Název: Rybářské závody
29.05.2021 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký
Název: ZÁVODY BAGR
29.05.2021 Sobota N Lovosice - Ústecký
Název: Lovosický úhoř
29.05.2021 Sobota N Vojický rybník - Královéhradecký
Název: Vojický kapr 2021
30.05.2021 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
30.05.2021 Neděle N Mohelnice - Olomoucký
Název: „Bambusák“
Červen 2021
05.06.2021 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí
05.06.2021 Sobota N Přehýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
05.06.2021 Sobota N Vrbová Lhota u Poděbrad - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.06.2021 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Jarní Rybářské závody
12.06.2021 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: Závody dospělých o 100 kg prase
12.06.2021 Sobota N Radotín - Praha
Název: Memorial Václava Hanzla
12.06.2021 Sobota N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici
19.06.2021 Sobota N Mimoň - Liberecký
Název: O pohár starosty
19.06.2021 Sobota N Teplá - Karlovarský
Název: Rybářské závody Bašta
19.06.2021 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.06.2021 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
26.06.2021 Sobota N Uhlířská Lhota - Středočeský
Název: 2. Rybářské závody Uhlířská Lhota
26.06.2021 Sobota N Vedrovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
Červenec 2021
03.07.2021 Sobota N Osvětimany - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
04.07.2021 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: 12.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ 1-CENA TELEVIZE-98
05.07.2021 Pondělí N Opočno - Královéhradecký
Název: Zámecký pohár 2021
10.07.2021 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 6.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
18.07.2021 Neděle N Dubový - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Dubový
25.07.2021 Neděle N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: CEJNOVÝ MAČ
31.07.2021 Sobota N Letiny - Plzeňský
Název: 12.ročník rybářských závodů Letiny
Srpen 2021
07.08.2021 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
14.08.2021 Sobota N Strachovice (Dříteň) - Jihočeský
Název: STRACHOVICE 2021
14.08.2021 Sobota N Strachovice (Dříteň) - Jihočeský
Název: STRACHOVICE 2021
21.08.2021 Sobota N Letny - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Letny
28.08.2021 Sobota N Písková Lhota - Středočeský
Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu
Září 2021
04.09.2021 Sobota N Vrchlabí - - Královéhradecký
Název: Poslední nahození - jen pro členy MO
04.09.2021 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: CEJNOBRANÍ
11.09.2021 Sobota N Dolní Lysečiny - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: II.Medlešická Udice
11.09.2021 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 8. ročník
11.09.2021 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
12.09.2021 Neděle N Medlešice - Pardubický
Název: II.Medlešická Udička ŽENY A MLÁDEŽ
18.09.2021 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo
18.09.2021 Sobota N Mimoň - Liberecký
Název: O pohár starosty
19.09.2021 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany
25.09.2021 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody 2020
25.09.2021 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy
25.09.2021 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Václavák
25.09.2021 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
25.09.2021 Sobota N Letny - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Letny - SUPERFINÁLE
Říjen 2021
03.10.2021 Neděle N Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky
03.10.2021 Neděle N Miřetice - Pardubický
Název: Rybářské závody
09.10.2021 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 4.ROČNÍK
09.10.2021 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XVI. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
Listopad 2021
13.11.2021 Sobota N Velký Přelov - Královéhradecký
Název: PŘELOVSKÝ DRAVEC
20.11.2021 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika

 

 


Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.