Závody
Seznam závodu pro 2020 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červenec 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
04.07.2020 | Sobota |
N
Míčov - Pardubický Název: Vesnická Liga ZÁVĚREČNÁ |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Bohdalec - Vysočina Název: Rybářské závody v Bohdalci |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Osvětimany - Zlínský Název: Noční rybářské závody |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Kladruby - mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Olbramovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Kornatice - Plzeňský Název: Kornatický žralok |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Králíky - Pardubický Název: O pohár města Králíky - memoriál ing. Šembery |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Horní Metelsko - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Trhová Kamenice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: Závod vytrvalců 24.hod na Vítězné |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Hošťalovice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Kladruby - mládež U15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.07.2020 | Sobota |
N
Králíky - Pardubický Název: O pohár města Králíky - memoriál ing. Šembery |
||
05.07.2020 | Neděle |
N
Trhová Kamenice - Pardubický Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ |
||
05.07.2020 | Neděle |
N
Hrobice - Pardubický Název: rybářské závody |
||
05.07.2020 | Neděle |
N
Rankovice u Teplé - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
05.07.2020 | Neděle |
N
Podivín - Jihomoravský Název: PODIVÍNSKÁ OSMADVACÍTKA |
||
05.07.2020 | Neděle |
N
Králíky - Pardubický Název: O pohár města Králíky - memoriál ing. Šembery |
||
10.07.2020 | Pátek |
N
Nová Ves - Jihočeský Název: 1. ročník tříkolových závodů |
||
11.07.2020 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Hungerfish Cup 5.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových Obsazeno pouze náhradníci |
||
11.07.2020 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Jimramovský kapr jednotlivců |
||
11.07.2020 | Sobota |
N
Heřmanův Městec (Konopáč) mládež - Pardubický Název: 1.Ročník dětských rybářských závodů |
||
11.07.2020 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský Název: 24 hodinový Závod dvojic s Lubošem |
||
11.07.2020 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou mládež - Jihočeský Název: 1. ročník malá šupinka dětské závody u Luboše |
||
11.07.2020 | Sobota |
N
Velešovice - Jihomoravský Název: Velešovice posledních 7volných míst!! |
||
11.07.2020 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: 6 ročník Závody o pohár ředitele Ekostaveb Louny |
||
11.07.2020 | Sobota |
N
Bučovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
11.07.2020 | Sobota |
N
Bučovice mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
12.07.2020 | Neděle |
N
Debřece - Skuhrov - Královéhradecký Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 2.kolo |
||
12.07.2020 | Neděle |
N
Miroslav - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
12.07.2020 | Neděle |
N
Miroslav mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
16.07.2020 | Čtvrtek |
N
Borovnice u Čechtic - Vysočina Název: VALCHA 2020 66.HOD Týmové rybářské závody |
||
17.07.2020 | Pátek |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: 24 hodin dvojic |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: Volejovka Cup 2020 |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Feederové závody |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
zrušeno - Vysočina Název: feeder-plavačka |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
České Velenice - Jihočeský Název: 24 hodin týmově na pohodu |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
Míškovice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina Název: Rybářské závody (12hod) na rybníku "Tyšlák" |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
Brniště - Liberecký Název: 24 hodin |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
Vestec - Nouzín - Královéhradecký Název: Prázdninový kapřík |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Drozdický kapr II. |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
Přepychy se letos nepořádají - Královéhradecký Název: |
||
18.07.2020 | Sobota |
N
Míškovice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
19.07.2020 | Neděle |
N
Libice nad Doubravou - Vysočina Název: Hungerfish liga 3.kolo |
||
19.07.2020 | Neděle |
N
Kocanda - Otovice OBSAZENO - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
24.07.2020 | Pátek |
N
Libice nad Doubravou - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
24.07.2020 | Pátek | N - Vysočina | ||
25.07.2020 | Sobota |
N
Letiny - Plzeňský Název: 11.ročník rybářských závodů Letiny OBSAZENO |
||
25.07.2020 | Sobota |
N
Nové Hrady-OBSAZENO - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
25.07.2020 | Sobota |
N
Sendražice - Královéhradecký Název: Sendražický kapřík |
||
25.07.2020 | Sobota |
N
Chata Hubertka - Vysočina Název: Rybářské závody na Hubertce |
||
25.07.2020 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Cejnový mač |
||
25.07.2020 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
25.07.2020 | Sobota |
N
Borovany - Jihočeský Název: Noční rybářské závody |
||
25.07.2020 | Sobota |
N
Borovany - Jihočeský Název: Noční rybářské závody |
||
26.07.2020 | Neděle |
N
Sendražice - Královéhradecký Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 3.kolo |
||
26.07.2020 | Neděle |
N
Loučky OBSAZENO - Karlovarský Název: Loučky OBSAZENO |
||
26.07.2020 | Neděle |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Čochtan CUP 2020 |