Závody
Archiv termínů 2014
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 0204 | 0202 |
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Prosinec 2014 | |||||
---|---|---|---|---|---|
31.12.2014 | Středa |
N
Polička - ZRUŠENO - Pardubický  Název: V. Zlatá silvestrovská šupina |
|||
31.12.2014 | Středa |
N
Dlouhý most u Liberce - Liberecký  Název: Lov pstruhů na dírkách pro dospělé a děti |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.12.2014 | Sobota |
N
Podůlšany - OBSAZENO - Pardubický  Název: Vánoční kapřík 1.ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.12.2014 | Pondělí |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: Tekutý kapřík |
|||
20.12.2014 | Sobota |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
14.12.2014 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Závod v lovu ryb přívlačí |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.12.2014 | Sobota |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský  Název: MS RANGE ZIMNÍ LIGA 2.ROČNÍK - 3.závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.12.2014 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Listopad 2014 | |||||
29.11.2014 | Sobota |
N
Polička - Pardubický  Název: VI. ročník pohár Prosincová štika |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.11.2014 | Neděle |
N
Starý Máteřov - Pardubický  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.11.2014 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský  Název: „DAIWA CUP 2014 - PODZIM“ |
|||
22.11.2014 | Sobota |
N
Letny u Pelhřimova ( Dobrá Voda) - Vysočina  Název: Pohár Rybářského Klubu Ostrov |
|||
17.11.2014 | Pondělí |
N
Podůlšany - OBSAZENO - Pardubický  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.11.2014 | Sobota |
N
Luže - Pardubický  Název: Košumberská štika |
|||
15.11.2014 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: Megabass spinnig cup - závod dvojic |
|||
15.11.2014 | Sobota |
N
Sedlčánky - Čelákovice - Středočeský  Název: MS RANGE ZIMNÍ LIGA 2.ROČNÍK - 2.závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.11.2014 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Lovec Rapy Cup - Závod v lovu ryb přívlačí |
|||
15.11.2014 | Sobota |
N
Vrbová Lhota - Středočeský  Název: Podzimní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.11.2014 | Sobota |
N
Chlístov - Plzeňský  Název: Chlístovská vláčka |
|||
09.11.2014 | Neděle |
N
Kolešov u Rakovníka - OBSAZENO - Středočeský  Název: O pohár starosty-Kolešov |
|||
08.11.2014 | Sobota |
N
Polička - Pardubický  Název: XIV. ročník poháru Poličský candát |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.11.2014 | Sobota |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: Podzimní maratón dvojic |
|||
08.11.2014 | Sobota |
N
Vrbová Lhota - Středočeský  Název: Pstruhové rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.11.2014 | Sobota |
N
Podlesí u Příbrami - Středočeský  Název: All fish cup 2014 |
|||
08.11.2014 | Sobota |
N
Radvanice (Slezská Ostrava) - Moravskoslezský  Název: Kapr maraton |
|||
02.11.2014 | Neděle |
N
Sendražice - Královéhradecký  Název: Dolovná 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.11.2014 | Neděle |
N
Ostrava - Moravskoslezský  Název: Memoriál Kristýny Hořínková a Pavla Merty |
|||
02.11.2014 | Neděle |
N
Šenov - Moravskoslezský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
02.11.2014 | Neděle |
N
Šenov - mládež - Moravskoslezský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
01.11.2014 | Sobota |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: Tradiční přívlačové závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.11.2014 | Sobota |
N
Orlík - Loužek - Středočeský  Název: Okouno-Cup 2014 |
|||
01.11.2014 | Sobota |
N
Sendražice - přeloženo na 2.11. - Královéhradecký  Název: Dolovná 2014 |
|||
01.11.2014 | Sobota |
N
Dětmarovice - Moravskoslezský  Název: Halloween Závody na Hastrmance |
|||
01.11.2014 | Sobota |
N
Nasavrky - Pardubický  Název: Podzimní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.11.2014 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: KS-Fish Cup - Závod v lovu ryb přívlačí |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.11.2014 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Říjen 2014 | |||||
28.10.2014 | Úterý |
N
Loučky (Nové Sedlo) - Karlovarský  Název: |
|||
26.10.2014 | Neděle |
N
Újezd nad Lesy - Praha  Název: Rybářské závody |
|||
26.10.2014 | Neděle |
N
Radnice - Plzeňský  Název: Radnická plotice vol.4 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.10.2014 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Poslední nahození 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.10.2014 | Neděle |
N
Blížkovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
25.10.2014 | Sobota |
N
Polička - Pardubický  Název: XVIII. ročník závodu Podzimní muška - memoriál Zdendy Forchtsama |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.10.2014 | Sobota |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: 2.ročník podzimního kapříka |
|||
25.10.2014 | Sobota |
N
Pnětluky u Loun - Ústecký  Název: 1.Ročník rybářských závodů |
|||
25.10.2014 | Sobota |
N
Újezd nad Lesy - mládež - Mládež do 15 let  Název: Rybářské závody |
|||
25.10.2014 | Sobota |
N
Pardubice - Pardubický  Název: Labský pohár Pardubice 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.10.2014 | Sobota |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský  Název: MS RANGE ZIMNÍ LIGA 2.ROČNÍK - 1.závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.10.2014 | Sobota |
N
Brandýs nad Labem - sektor B - Středočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.10.2014 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký  Název: Rybářské závody 55 hodin |
|||
18.10.2014 | Sobota |
N
Karviná - mládež - Mládež do 15 let  Název: Larischův kapr |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.10.2014 | Sobota |
N
Tři Sekery - Karlovarský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
18.10.2014 | Sobota |
N
Tři Sekery - mládež - Karlovarský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
18.10.2014 | Sobota |
N
Darkovice - Jihočeský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
18.10.2014 | Sobota |
N
Brušperk - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
18.10.2014 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: rybářské závody dvojic |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.10.2014 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
18.10.2014 | Sobota |
N
Rataje nad sázavou - Středočeský  Název: Mazec Cup 2014 |
|||
18.10.2014 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský  Název: Zámecká liga Kravsko 2014 - 5.závod |
|||
18.10.2014 | Sobota |
N
Dolní Břežany - Středočeský  Název: Rybářské závody Dolnobřežanské Bělice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.10.2014 | Sobota |
N
Nový Hrozenkov - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
18.10.2014 | Sobota |
N
Dřenice2 - Pardubický  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.10.2014 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký  Název: Rybářské závody 55 hodin |
|||
17.10.2014 | Pátek |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: 2.ročník podzimní 24tihodinovka |
|||
12.10.2014 | Neděle |
N
Stonava - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
11.10.2014 | Sobota |
N
Choryně - Zlínský  Název: rybářské závody na Malvínách |
|||
11.10.2014 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický  Název: Skutečský pstroužek |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.10.2014 | Sobota |
N
Dobříš - Středočeský  Název: OUKLEY CAP 9.ročník memoriálu Františka Charváta |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.10.2014 | Sobota |
N
Kochánky - Středočeský  Název: Kačovský kapr |
|||
11.10.2014 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský  Název: 3. ročník rybářských závodů o motorovou pilu |
|||
11.10.2014 | Sobota |
N
Otovice u Karlových Varů - Karlovarský  Název: |
|||
11.10.2014 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: 1.ročník rybářských závodů ZEBCO EUROPE |
|||
11.10.2014 | Sobota |
N
Blížejov - Plzeňský  Název: Rybářské závody na Dolejšáku (Memoriál Jardy Sekereše) |
|||
11.10.2014 | Sobota |
N
Třebešov - Královéhradecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.10.2014 | Pátek |
N
Humpolec - Vysočina  Název: Kapřík maraton |
|||
05.10.2014 | Neděle |
N
Holýšov - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
05.10.2014 | Neděle |
N
Kameničky - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.10.2014 | Neděle |
N
Bystřice - mládež - Mládež do 15 let  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.10.2014 | Neděle |
N
Tovačov - Olomoucký  Název: Prestižní pohár řeky MORAVY |
|||
05.10.2014 | Neděle |
N
Babín - OBSAZENO - Vysočina  Název: Podzimní rybářský závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.10.2014 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: O putovní pohár KS-FISH 2014 4.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.10.2014 | Sobota |
N
Vranovská Ves - Jihomoravský  Název: Podzimní závody |
|||
04.10.2014 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký  Název: X . ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.10.2014 | Sobota |
N
Žďár nad Sázavou - Vysočina  Název: Rybářské závody na Hrázkách 2014 |
|||
04.10.2014 | Sobota |
N
Polička - Pardubický  Název: 19.ročník chytání ptruhů a štik na přívlač |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.10.2014 | Sobota |
N
Karlovy Vary - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody - Mexiko Cup 2014 |
|||
04.10.2014 | Sobota |
N
Vrbová Lhota - Středočeský  Název: Podzimní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.10.2014 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Mládež do 15 let  Název: Jizerský okounek |
|||
04.10.2014 | Sobota |
N
Bolehošť - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.10.2014 | Sobota |
N
Bolehošť - mládež - Mládež do 15 let  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.10.2014 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
04.10.2014 | Sobota |
N
Březnice - Středočeský  Název: 2. Podzimní pohár |
|||
04.10.2014 | Sobota |
N
Bystřice - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.10.2014 | Sobota |
N
Šanov - Středočeský  Název: 1.Rybářské závody na soukromém rybníku NETRH |
|||
04.10.2014 | Sobota |
N
Plzeň - Plzeňský  Název: PLZEŇSKÝ FEEDERCUP |
|||
04.10.2014 | Sobota |
N
Povrly - Ústecký  Název: Povrlský kapr 2014 O putovní pohár starosty obce |
|||
04.10.2014 | Sobota |
N
Kladruby u Vlašimi - Středočeský  Název: Podzimní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.10.2014 | Sobota |
N
Divišov - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
04.10.2014 | Sobota |
N
Telce (Peruc) - Ústecký  Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc |
|||
03.10.2014 | Pátek |
N
Letiny-Zrušeno - Plzeňský  Název: LETINY 50 hodin 1. cena 22 000,-Kč |
|||
03.10.2014 | Pátek |
N
Zaječí - Jihočeský  Název: Grauvell cup Štěrkovna Zaječí 2014 |
|||
03.10.2014 | Pátek |
N
Zahrádky - Jihočeský  Název: rkmb cup korytník 2014 |
|||
03.10.2014 | Pátek |
N
Sokolnice - Jihomoravský  Název: Děd Cup 2014 |
|||
03.10.2014 | Pátek |
N
Polouvsí týmy - Moravskoslezský  Název: Lov 52 hodin nonstop |
|||
Září 2014 | |||||
28.09.2014 | Neděle |
N
Levínská Olešnice - Liberecký  Název: Svatováclavská Dolovná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.09.2014 | Neděle |
N
České Budějovice - Jihočeský  Název: Svatováclavské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.09.2014 | Neděle |
N
Ledce u Plzně - Plzeňský  Název: Podzimní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.09.2014 | Neděle |
N
Polouvsí mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.09.2014 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Svatováclavské závody O POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO. |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.09.2014 | Neděle |
N
Horšovský Týn - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.09.2014 | Neděle |
N
Horšovský týn - mládež - Mládež do 15 let  Název: Rybářské závody |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský  Název: Zámecká liga Kravsko 2014 - 5.závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.09.2014 | Sobota |
N
Polička - Pardubický  Název: IV. ročník Václavská trofej |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Vlašim - Středočeský  Název: o motorovou pilu Husqvarna |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.09.2014 | Sobota |
N
Nedamov - Liberecký  Název: Nedamov Cup 2014 |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - Středočeský  Název: Abos super open cup |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Velké Dvorce - Zrušeno - Plzeňský  Název: |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský  Název: Senomatský Šupináč |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Trhová Kamenice - Pardubický  Název: Rybářské závody o vepřové |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.09.2014 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký  Název: O posvícenskou husu |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.09.2014 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Zahradiště - Zrušeno - Vysočina  Název: Rybarske zavody v rekreacnim stredisku |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Stráž - Plzeňský  Název: Václavské závody na Hymerajchu |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Holubov - Jihočeský  Název: 14. ročník rybářských závodů |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Křepice okres Znojmo - Jihomoravský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Litovel - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Přerov - mládež - Mládež do 15 let  Název: Přerovský kapřík |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Letiny - Plzeňský  Název: 2.ročník rybářských závodů dvojic o putovní pohár České pojišťovny |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Planá nad Lužnicí - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Chvalešovice - Jihočeský  Název: o putovní pohár Václava BÍNY |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Chvalešovice - mládež - Mládež do 15 let  Název: o putovní pohár Václava BÍNY |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Tichá - Moravskoslezský  Název: Podzimní rybářský závod |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Litovel - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Žitná, okr. Prachatice - Jihočeský  Název: Žitenský návesák |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Žitná - mládež - Mládež do 15 let  Název: Žitenský návesák |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Milavče - Plzeňský  Název: |
|||
27.09.2014 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - Středočeský  Název: Abos super open cup |
|||
26.09.2014 | Pátek |
N
Čunín - Čertovy rybníky - Olomoucký  Název: Rybářské závody dvojic |
|||
26.09.2014 | Pátek |
N
Blatná - mládež - Jihočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
21.09.2014 | Neděle |
N
Jablunkov mládež - Mládež do 15 let  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.09.2014 | Sobota |
N
Částkov (okr. Tachov) - Plzeňský  Název: 2. ročník Částkovského jezera |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický  Název: Memoriál Bohuslava Frimla na rybníku Panamák |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Sobáčov - Olomoucký  Název: Rybářské závody klasické |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Hamr u Litvínova - mládež - Mládež do 15 let  Název: Little Carp Marathon - 1.kolo roč. 2014/15 |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Slatiňany - Kunčí - Pardubický  Název: Rybářšké závody o pohár starosty Města Slatiňany |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.09.2014 | Sobota |
N
Svratouch - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.09.2014 | Sobota |
N
Luhačovice - mládež - Zlínský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Karlovy Vary - Karlovarský  Název: III. ročník podzimních rybářských závodů |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Mozolov - Jihočeský  Název: 4. ročník o pohár předsedy MO ČRS Milevsko |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.09.2014 | Sobota |
N
Olbramovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Turkovice - Pardubický  Název: Rybářské závody Turkovice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.09.2014 | Sobota |
N
Loučky (Nové Sedlo) - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Loukov - Středočeský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Loukov - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Skuteč - Štěpánov - Pardubický  Název: Skutečské rybářské závody na rybníce Štěpánov |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský  Název: Rybářské závody o prase |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Hruškov (Stříbrná Skalice) - Středočeský  Název: 24 hodinové rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický  Název: memoriál Bohuslava Frimla |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Touškov u Mirovic - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Koloveč - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.09.2014 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.09.2014 | Sobota |
N
Bohdalov - ZRUŠENO - Vysočina  Název: Rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Malešovice - Jihomoravský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský  Název: ŘEŘIŠSKÝ KAPR |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Byšičky (Lysá nad Labem) - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Částkov - Plzeňský  Název: 2. ročník Částkovského jezera |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Březí u Meclova - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
20.09.2014 | Sobota |
N
Svratouch - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
19.09.2014 | Pátek |
N
Božice - Jihomoravský  Název: Božická kaprařská padesátka 2014 |
|||
19.09.2014 | Pátek |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: 2.ročník podzimní 50tihodinovka |
|||
14.09.2014 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí - mládež - Mládež do 15 let  Název: O POHÁR ŘEKY ORLICE 2014 - děti |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.09.2014 | Neděle |
N
Bítovánky - ZRUŠENO - Pardubický  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
14.09.2014 | Neděle |
N
Nové Město na Moravě - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.09.2014 | Neděle |
N
Kyjov (Moštěnice) - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
14.09.2014 | Neděle |
N
Písek - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Řevnice - pouze pro členy místní MO - Praha  Název: Memoriál Tondy Mašaty IX. ročník |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Hostinné - jen pro členy MO - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Karviná - mládež - Mládež do 15 let  Název: Barevný podzim |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: Jestřabický cejnobijec s Timarem |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - Královéhradecký  Název: O POHÁR ŘEKY ORLICE 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.09.2014 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.09.2014 | Sobota |
N
Hostákov u Třebíče - Vysočina  Název: Rybářské závody |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Bohušovice nad Ohří - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Nové Město na Moravě - Vysočina  Název: KOUPALIŠTĚ 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.09.2014 | Sobota |
N
Bezměrov - Zlínský  Název: Zahajovací závody |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Otín - Vysočina  Název: Otínská šupina 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.09.2014 | Sobota |
N
Český Brod - Středočeský  Název: Podzimní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.09.2014 | Sobota |
N
Český Brod - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
LetinyZrušeno - Plzeňský  Název: 2.ročník rybářských závodů dvojic o putovní pohár České pojišťovny |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Blížejov - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Fryšták - Zlínský  Název: Závody dvojic |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Horka - Pardubický  Název: Lov Horeckého kapra |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.09.2014 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský  Název: O pohár starost k y Města Třeboň |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Březůvky - ženy - Zlínský  Název: Rybářské závody žen |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.09.2014 | Sobota |
N
Velešín - Jihočeský  Název: 4.ročník rybářských závodů |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Obříství - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
13.09.2014 | Sobota |
N
Butov 2014 - Plzeňský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.09.2014 | Sobota |
N
Šluknov - mládež - Mládež do 15 let  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.09.2014 | Pátek |
N
Horoušany - Středočeský  Název: |
|||
12.09.2014 | Pátek |
N
Velký Přelov - Královéhradecký  Název: MUTANT 3 Závod 52 hodin VELKÝ PŘELOV |
|||
07.09.2014 | Neděle |
N
Břeclav - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.09.2014 | Neděle |
N
Moravský Písek - Jihomoravský  Název: Podzimní závody |
|||
07.09.2014 | Neděle |
N
Lejšovka - Královéhradecký  Název: Rybářské závody - patron pan Vl. Hamáček |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.09.2014 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský  Název: Podzimní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.09.2014 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina  Název: Humpolecká třicítka 2014 - závod dvojic |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.09.2014 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický  Název: Závody seniorů |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský  Název: Závody vozíčkářů |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Luže - Pardubický  Název: Závody dvojic |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Česká Třebová - mládež - Mládež do 15 let  Název: Závody dětí na rybníku Panamák |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.09.2014 | Sobota |
N
Teplice - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě - Jihomoravský  Název: OLEŠNICKÉ závody na "Jerichu" (Olešnice 1 ) |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina  Název: 2.Ročník Měřínský kapr |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Postupice u Benešova - Středočeský  Název: Kulišácká 24 dvojic POZOR ZBÝVÁ POSLEDNÍCH 5 MÍST |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.09.2014 | Sobota |
N
Ivančice - Jihomoravský  Název: Memoriál Jaroslava Chociny 4. ročník - dvojic |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Grand Prix Pardubice 5.závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.09.2014 | Sobota |
N
Luhačovice - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Havlovice - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Úsobí - denní - Vysočina  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.09.2014 | Sobota |
N
Otovice u Karlových Varů - Karlovarský  Název: Rybářské závody na Kocandě |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Kdyně - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský  Název: 11. rybářské závody |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Třebechovice p.O. - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký  Název: 3.ročník Memoriál A.Dostalíka o putovní pohár |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Seník u Přelouče - Pardubický  Název: "Senický kapr 2014" |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Hruškov - mládež (Stříbrná Skalice) - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Obruby - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.09.2014 | Sobota |
N
Obruby - mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.09.2014 | Sobota |
N
Sobětuchy - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
06.09.2014 | Sobota |
N
Humpolec 2 - Vysočina  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.09.2014 | Sobota |
N
Postupice u Benešova dvojice - Středočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.09.2014 | Pátek |
N
Letiny - obsazeno - Plzeňský  Název: LETINY 50 hodin |
|||
05.09.2014 | Pátek |
N
Ostrava-Svinov - Moravskoslezský  Název: Rybářské Závody na Talianu-24hod |
|||
05.09.2014 | Pátek |
N
Úsobí - noční - Vysočina  Název: Noční rybářské závody |
|||
Srpen 2014 | |||||
31.08.2014 | Neděle |
N
Příbram na Moravě - mládež - Mládež do 15 let  Název: II. ročník dětských Rybářských závodů |
|||
31.08.2014 | Neděle |
N
Měřín - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.08.2014 | Neděle |
N
Tample - Liberecký  Název: Letní Tample 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.08.2014 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.08.2014 | Sobota |
N
Letkovice(Ivančice) - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Příbram na Moravě - Jihomoravský  Název: III. ročník Rybářských závodů |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský  Název: Třeboňský kapr - dvoudenní závod jednotlivců |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský  Název: rybářské závody pro dospělé |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Hrochův Týnec - Pardubický  Název: Rybářské závody na Slepém rameni v Hrochově Týnci |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.08.2014 | Sobota |
N
Telč - Vysočina  Název: O pohár starosty města Telče - 6. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.08.2014 | Sobota |
N
Stonava - Moravskoslezský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.08.2014 | Sobota |
N
Nýrsko - Plzeňský  Název: Závody dvojic |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Bystřice nad Úhlavou - Plzeňský  Název: desetihodinový závod dvojic v lovu kaprů |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Litoměřice - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Dřenice - ženy - Pardubický  Název: Rybářské závody žen |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Kamberk - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.08.2014 | Sobota |
N
Havlovice - ženy - Ženy  Název: Rybářské závody žen |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Nymburk - dospělí s mládeží - Středočeský  Název: Závody dvojic , dospělý+dítě |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Martinice u Proseče - Pardubický  Název: |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Dobroměřice - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Broumov - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.08.2014 | Sobota |
N
Broumov - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.08.2014 | Sobota |
N
Kondrac - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.08.2014 | Sobota |
N
Bernartice - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Kloužovice - Jihočeský  Název: Rybářské závody v přívlači |
|||
30.08.2014 | Sobota |
N
Vsetín - Zlínský  Název: Bečvanská muška |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.08.2014 | Sobota |
N
Hošťalovice - mládež - Mládež do 15 let  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.08.2014 | Sobota |
N
Hrochův Týnec - Pardubický  Název: Rybářské závody na Slepém rameni v Hrochově Týnci |
|||
29.08.2014 | Pátek |
N
Jaroměř - Královéhradecký  Název: Noční lov úhořů-memoriál J. Škopa |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.08.2014 | Neděle |
N
Kyjov - mládež - Mládež do 15 let  Název: Prázdninové rybářské závody pro děti a mládež |
|||
24.08.2014 | Neděle |
N
Hostinné - Královéhradecký  Název: 3. závod o pohár "Labského krále". |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.08.2014 | Sobota |
N
Veselá u Semil - Liberecký  Název: Rybářské závody dospělých ve Veselé |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.08.2014 | Sobota |
N
Dráchov (u Kamenice nad Lipou) - Vysočina  Název: III. ročník Dráchovské rybačky |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.08.2014 | Sobota |
N
Milešov - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
23.08.2014 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.08.2014 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.08.2014 | Sobota |
N
Třebíč - Vysočina  Název: O pohár starosty města Třebíče 6. ročník rybářských závodů ve feederu |
|||
23.08.2014 | Sobota |
N
Beroun-ZRUŠENO - Středočeský  Název: Berounský feeder |
|||
23.08.2014 | Sobota |
N
Adamov - Jihomoravský  Název: Memoriál L. Dáni 2. ročník |
|||
23.08.2014 | Sobota |
N
Bor (Tachov) - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
23.08.2014 | Sobota |
N
Přerov - Olomoucký  Název: Přerovský pohár – Preston CUP 2014 |
|||
23.08.2014 | Sobota |
N
Milešov - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
23.08.2014 | Sobota |
N
Hamry nad Sázavou - Vysočina  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.08.2014 | Sobota |
N
Dráchov - mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.08.2014 | Sobota |
N
Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.08.2014 | Pátek |
N
Skuteč - ZRUŠENO - Pardubický  Název: Skutečská padesátka dvojic |
|||
22.08.2014 | Pátek |
N
Bohumín - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody dvojic - Nonstop |
|||
16.08.2014 | Sobota |
N
Libchavy - Pardubický  Název: GP Red-Fish Open 1.ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.08.2014 | Sobota |
N
Telce - Ústecký  Název: Polonoční rybářské závody |
|||
16.08.2014 | Sobota |
N
Klášter u Nepomuku - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
16.08.2014 | Sobota |
N
Janov u Dobrušky - Královéhradecký  Název: Noční rybářské závody |
|||
16.08.2014 | Sobota |
N
Babice u Říčan - Středočeský  Název: Karp Cup 2014 8. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.08.2014 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: O putovní pohár KS-FISH 2014 3.kolo |
|||
09.08.2014 | Sobota |
N
Bzí - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
09.08.2014 | Sobota |
N
Babín - Vysočina  Název: Babín 8 ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.08.2014 | Sobota |
N
Kolešov u Rakovníka - Středočeský  Název: Dvoudenní závod o LCD TV |
|||
09.08.2014 | Sobota |
N
Jetenovice - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
09.08.2014 | Sobota |
N
Vatín - Vysočina  Název: sranda match |
|||
09.08.2014 | Sobota |
N
Vatín - mládež - Mládež do 15 let  Název: sranda match |
|||
09.08.2014 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
09.08.2014 | Sobota |
N
Jedousov - Pardubický  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.08.2014 | Sobota |
N
Jedousov - mládež - Pardubický  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.08.2014 | Pátek |
N
Polička - Vysočina  Název: III. ročník Půlnoční sumec - Rybářská noc |
|||
08.08.2014 | Pátek |
N
Jeseník - Olomoucký  Název: 5. ročník rybářských závodů - dvojic |
|||
03.08.2014 | Neděle |
N
Trhová Kamenice - Pardubický  Název: Srpnové pochytání |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.08.2014 | Sobota |
N
Vranovská Ves - Jihomoravský  Název: Letní rybářské závody |
|||
02.08.2014 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Rybářské závody 24 hodin jednotlivců |
|||
02.08.2014 | Sobota |
N
Letiny - obsazeno - Plzeňský  Název: 5.ročník rybářských závodů |
|||
02.08.2014 | Sobota |
N
Odrovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
02.08.2014 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický  Název: Plavačkové závody „Svitavské Brčko“ |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.08.2014 | Sobota |
N
Velká nad Veličkou - Jihomoravský  Název: Rybářské závody Na Rovince |
|||
02.08.2014 | Sobota |
N
Hluk - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
|||
01.08.2014 | Pátek |
N
Chabařovice - Ústecký  Název: Carp maraton Liščí Jezero |
|||
01.08.2014 | Pátek |
N
Bohdalec - Vysočina  Název: Noční rybářské závody dvojic |
|||
Červenec 2014 | |||||
27.07.2014 | Neděle |
N
Ovčáry Kopa - mládež - Mládež do 15 let  Název: Little Carp Marathon - finále |
|||
27.07.2014 | Neděle |
N
Sendražice - OBSAZENO - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.07.2014 | Neděle |
N
Soutice - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
26.07.2014 | Sobota |
N
Svitavy - jen pro členy MO - Pardubický  Název: Plavačkové závody jen pro členy MO Svitavy |
|||
26.07.2014 | Sobota |
N
Jezero Radnice - ZRUŠENO - Plzeňský  Název: Rybářské závody Zebco Europe |
|||
26.07.2014 | Sobota |
N
Lužany - Plzeňský  Název: Přeštický feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.07.2014 | Sobota |
N
Sendražice - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.07.2014 | Sobota |
N
Senice - Středočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.07.2014 | Sobota |
N
Náchod - Babí - Královéhradecký  Název: NOČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY.(ŠŤASTNÁ TŘINÁCTKA) |
|||
26.07.2014 | Sobota |
N
Soutice - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.07.2014 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - přeloženo na 2.8. - Královéhradecký  Název: |
|||
26.07.2014 | Sobota |
N
Chvalkovice - Královéhradecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.07.2014 | Pátek |
N
Činěves - OBSAZENO - Středočeský  Název: závod dvojic |
|||
25.07.2014 | Pátek |
N
Říčany u Prahy - Středočeský  Název: |
|||
25.07.2014 | Pátek |
N
Veselá (Mnichovo Hradiště) - Středočeský  Název: Lov sumců |
|||
25.07.2014 | Pátek |
N
Sokolnice - Jihomoravský  Název: Noční rybářské závody |
|||
25.07.2014 | Pátek |
N
Veselá (Mnichovo Hradiště) - Středočeský  Název: Lov sumců |
|||
20.07.2014 | Neděle |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Grand Prix Pardubice 4.závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.07.2014 | Neděle |
N
Přepychy - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.07.2014 | Sobota |
N
Svitavy - Ženy  Název: Závody žen |
|||
19.07.2014 | Sobota |
N
Skašov - Plzeňský  Název: 7. ročník rybářských závodů |
|||
19.07.2014 | Sobota |
N
Jimramov - Vysočina  Název: Jimramovský kapr jednotlivců 2014 |
|||
19.07.2014 | Sobota |
N
Jimramov - Mládež do 15 let  Název: Jimramovský kapr - dětské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.07.2014 | Sobota |
N
Horní Poříčí - Jihočeský  Název: |
|||
19.07.2014 | Sobota |
N
Loučky (Nové Sedlo) - OBSAZENO - Karlovarský  Název: 3.Ročník - Nočních závodů v Loučkách |
|||
19.07.2014 | Sobota |
N
Přepychy - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.07.2014 | Sobota |
N
Křepice - mládež - Mládež do 15 let  Název: 12. ročník rybářských závodů |
|||
19.07.2014 | Sobota |
N
Křepice - Jihomoravský  Název: 12. ročník rybářských závodů |
|||
19.07.2014 | Sobota |
N
Chleby (Týnec nad Sázavou) - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.07.2014 | Sobota |
N
Lukov - část 1 - Vysočina  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.07.2014 | Sobota |
N
Lukov - část 2 - Vysočina  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.07.2014 | Pátek |
N
Skašov mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
12.07.2014 | Sobota |
N
Bučovice - Jihomoravský  Název: |
|||
12.07.2014 | Sobota |
N
Český Brod - Středočeský  Název: letni rybářské závody o skútr |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.07.2014 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlici - Královéhradecký  Název: Kostelecký sedmihodinový masakr |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.07.2014 | Sobota |
N
Janov u Dobrušky - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.07.2014 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
12.07.2014 | Sobota |
N
Stašov - Pardubický  Název: Stašovský okoun |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.07.2014 | Sobota |
N
Český Rudolec - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
12.07.2014 | Sobota |
N
Libchavy - PŘELOŽENO na 16.8. - Pardubický  Název: |
|||
12.07.2014 | Sobota |
N
Teplá u Mariánských Lázní - Karlovarský  Název: Pstruhové závody na rybníku Hastrman - Betlém |
|||
11.07.2014 | Pátek |
N
Vysoké Březno u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody 24 hodin jednotlivců |
|||
11.07.2014 | Pátek |
N
Benátky nad Jizerou - Středočeský  Název: Letní Jizerská |
|||
11.07.2014 | Pátek |
N
Zemník-Bodovka - Slovensko - Dvojice  Název: MONSTERBAITS BOILIE CUP |
|||
06.07.2014 | Neděle |
N
Zahrádky - Strmilov - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.07.2014 | Neděle |
N
Trhová Kamenice - mládež - Mládež do 15 let  Název: 3. ROČNÍK DĚTSKYCH RYBÁŘSKYCH ZÁVODU |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.07.2014 | Sobota |
N
Zahrádky - Strmilov - Jihočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.07.2014 | Sobota |
N
Králíky - pouze pro členy MO - Pardubický  Název: CHYŤ SI TELEVIZI |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.07.2014 | Sobota |
N
Podivín - Jihomoravský  Název: Noční rybářské závody |
|||
05.07.2014 | Sobota |
N
Trhová Kamenice zbývají 4 místa - Pardubický  Název: 5.ročník rybářských závodů O pohár vítězů |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.07.2014 | Sobota |
N
Zbraslavice - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
05.07.2014 | Sobota |
N
Loučovice - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
05.07.2014 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský  Název: Svitavský pohár 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.07.2014 | Sobota |
N
Seník u Přelouče - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
05.07.2014 | Sobota |
N
Karlovy Vary - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
Červen 2014 | |||||
29.06.2014 | Neděle |
N
Bítovánky - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.06.2014 | Neděle |
N
Dětmarovice - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody na Hastrmance |
|||
29.06.2014 | Neděle |
N
Králíky položená - Pardubický  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.06.2014 | Sobota |
N
Vedrovice - Jihomoravský  Název: |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Polička - Mládež do 15 let  Název: IV. ročník dětských závodů O pohár starosty |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.06.2014 | Sobota |
N
Nová Ves - Jihočeský  Název: Active mix - Podnovoveská plavačka 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.06.2014 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Činěves - Středočeský  Název: Noční rybářské závody |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Králíky - Pardubický  Název: „O POHÁR MĚSTA KRÁLÍKY - memoriál ing. Šembery“ |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.06.2014 | Sobota |
N
Ostrožská Nová Ves - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Kunovice - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.06.2014 | Sobota |
N
Moravský Písek - Jihomoravský  Název: Noční rybářské závody |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Jablonné v Podještědí - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Uherský Ostroh - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Bohdalec - Vysočina  Název: Rybářské závody Bohdalec 12. ročník |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Hřebečníky - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Golčův Jeníkov - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Koloveč mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Kunovice - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
|||
28.06.2014 | Sobota |
N
Kunovice - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
|||
27.06.2014 | Pátek |
N
Humpolec - !!!ZRUŠENO!!! - Vysočina  Název: Monsterbaits cup hadina 2014 - závod dvojic v lovu kaprů a amurů na 40 hodin |
|||
27.06.2014 | Pátek |
N
Hostinné - Královéhradecký  Název: XV: ročník nočních závodů |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.06.2014 | Pátek |
N
Vítězná-Kocléřov - Královéhradecký  Název: Noční závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.06.2014 | Pátek |
N
Velký Šenov - Ústecký  Název: O pohár MO ČRS Velký Šenov |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.06.2014 | Pondělí |
N
Chlumec (Ústí nad Labem) 1 - Ústecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.06.2014 | Pondělí |
N
Chlumec (Ústí nad Labem) 2 - Ústecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.06.2014 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: O putovní pohár KS-FISH 2014 - 2.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.06.2014 | Neděle |
N
Uherský Brod - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
22.06.2014 | Neděle |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.06.2014 | Neděle |
N
Citonice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.06.2014 | Sobota |
N
Babice - Zlínský  Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY BABICE 1 a 2 |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina  Název: rybářské závody o 100kg prase |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.06.2014 | Sobota |
N
Humpolec - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.06.2014 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský  Název: Zámecká liga Kravsko 2014 - 4.závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.06.2014 | Sobota |
N
Příbram - pouze pro členy SRP - Středočeský  Název: O putovní pohár rybníku Kuchyňka |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody do 15 let |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Orlová-Poruba - Moravskoslezský  Název: Večerní rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Strážnice - Jihomoravský  Název: Noční rybářské závody na Roštovici |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Žarošice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Zdechovice u Chvaletic - Mládež do 15 let  Název: 4. dětské rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Blížejov - Plzeňský  Název: Memoriál Jardy Sekereše |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Dobřany - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Oslavany - Jihomoravský  Název: O pohár řeky Oslavy |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Uherský Ostroh - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Cejle - Vysočina  Název: Cejle CUP 2014 |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Velký Osek - mládež - Mládež do 15 let  Název: Little Carp Marathon - 5.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.06.2014 | Sobota |
N
Holín u Jičína - Královéhradecký  Název: 5. Rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Bor (okr. Tachov) - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Kladina - Pardubický  Název: XV. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KLADINA |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.06.2014 | Sobota |
N
Březůvky - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.06.2014 | Sobota |
N
Horka nad Moravou - Olomoucký  Název: 7. ročník memoriálu Fr. Stejskala |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Žďár-Radice - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Uherčice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Uherčice - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Soběchleby - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Perná - Pardubický  Název: 4. ročník rybářských závodů |
|||
21.06.2014 | Sobota |
N
Fryšták - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.06.2014 | Sobota |
N
Strážnice - Jihomoravský  Název: Noční rybářské závody na Roštovici |
|||
20.06.2014 | Pátek |
N
Staré Sedliště - Plzeňský  Název: Dvanáctihodinový noční memoriál Petra Ženíška |
|||
20.06.2014 | Pátek |
N
Jimramov - Vysočina  Název: Jimramovský kapr dvojic 24 hodin |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.06.2014 | Pátek |
N
Horoušany - Středočeský  Název: Horoušanský kapr |
|||
20.06.2014 | Pátek |
N
Hamr - Liberecký  Název: 24 kapřích hodin |
|||
20.06.2014 | Pátek |
N
Uherský Brod - Zlínský  Název: Rybářské závody 24 hodin |
|||
20.06.2014 | Pátek |
N
Jimramov - dvojice2 - Vysočina  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.06.2014 | Neděle |
N
Postupice u Benešova - Středočeský  Název: Volejovka Cup 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.06.2014 | Neděle |
N
Opočno - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody 8.ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.06.2014 | Neděle |
N
Hodkovice nad Mohelkou - Mládež do 15 let  Název: Memoriál Petra Vnuka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.06.2014 | Neděle |
N
Tample - Liberecký  Název: 1. závody dvojic v Tampli |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.06.2014 | Neděle |
N
Trhová Kamenice - mládež -přeloženo na 6.7. - Královéhradecký  Název: |
|||
15.06.2014 | Neděle |
N
Tample 2 - Liberecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.06.2014 | Neděle |
N
Opočno - mládež kat.2 - Mládež do 15 let  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.06.2014 | Sobota |
N
Zahrádky - Strmilov - Jihočeský  Název: "KORYTNÍK" Závody 30 hodin |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Řevnice - Zadní Třebaň - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Rokycany - Dobřív - Plzeňský  Název: 8. ročník rybářských závodů |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Bořetice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Bořetice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Kroměříž - Zlínský  Název: |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: Krumlovská čtyřiadvacítka |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Radotín - pouze pro členy MO - Praha  Název: Memorial Václava Hanzla |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.06.2014 | Sobota |
N
Karviná - Mládež do 15 let  Název: Závod dvojic |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Třebnice u Domažlic - Plzeňský  Název: „Chyť si“, VEPŘOVÉ ČTVRTKY |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Opočno - Královéhradecký  Název: Zámecký pohár 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.06.2014 | Sobota |
N
Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký  Název: Memoriál Petra Vnuka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.06.2014 | Sobota |
N
Chudenín - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Hořovičky - Středočeský  Název: První závod v roce 2014 |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Nýrsko - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Trhová Kamenice - přeloženo na 5.7. - Pardubický  Název: |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Nepomyšl - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Strakonice - Jihočeský  Název: Závody dvojic |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.06.2014 | Sobota |
N
Brozany nad Ohří - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Stárkov - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.06.2014 | Sobota |
N
Stárkov - Královéhradecký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Brandýs nad Orlicí - Pardubický  Název: 16. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.06.2014 | Sobota |
N
Dřenice mládež - Mládež do 15 let  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.06.2014 | Sobota |
N
Sv. Kateřina u K. Hory - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.06.2014 | Sobota |
N
Sv. Kateřina u K. Hory - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Otrokovice - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Chlístov - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.06.2014 | Sobota |
N
Ctiboř - Plzeňský  Název: Noční rybářské závody |
|||
14.06.2014 | Sobota |
N
Strakonice 2 - Jihočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.06.2014 | Pátek |
N
Velký Přelov - ZRUŠENO - Královéhradecký  Název: MUTANT 2 Závod 52 hodin VELKÝ PŘELOV |
|||
13.06.2014 | Pátek |
N
Vysoké Březno u Mostu - Ústecký  Název: Noční rybářské závody |
|||
13.06.2014 | Pátek |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: 2.ročník jarni 24hodinovky |
|||
08.06.2014 | Neděle |
N
Bělá pod Bezdězem - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.06.2014 | Neděle |
N
Hradec Králové - speciální akce - Královéhradecký  Název: Rybářsko - šipkařský dvojboj |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.06.2014 | Neděle |
N
Vrchlabí - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody pouze pro členy MO |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.06.2014 | Neděle |
N
Plzeň - Mládež do 15 let  Název: Senecký rybník |
|||
08.06.2014 | Neděle |
N
Předklášteří - mládež - Mládež do 15 let  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.06.2014 | Neděle |
N
Týn nad Vltavou - mládež - Mládež do 15 let  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.06.2014 | Neděle |
N
Hradec Králové - speciální akce - Královéhradecký  Název: Rybářsko - šipkařský dvojboj |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský  Název: Grand Prix Včelín 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Radotín - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Polička - Vysočina  Název: XVI. ročník pohár Poličský kapr - dvojice |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
rybník Dubenec - Královéhradecký  Název: Rybářské závody O pohár rybníku Dubenec |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Letkov - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Hrušky - Jihomoravský  Název: |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Králíky - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký  Název: MALŠOVICKÝ KAPR VII 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Napajedla - Zlínský  Název: rybářské závody pro dospělé |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský  Název: Kaprařský maraton 25 hodin |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Moravský Písek - Jihomoravský  Název: Noční rybářské závody |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Orlová-Poruba - Moravskoslezský  Název: Chytá celá rodina |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký  Název: LOVOSICKÝ ÚHOŘ 2014 |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Stéblová - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Libchavy - Pardubický  Název: „LIBCHAVSKÝ KAPR“ |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Teplice - Ústecký  Název: 24 hodin |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Komáří - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou - Vysočina  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Hradec u Kadaně - Ústecký  Název: Rybářské závody na ATC Hradec |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Dačice - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Ivančice - Jihomoravský  Název: Letní ivančická 24 hodinovka - dvojice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Božičany - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Podomí - Jihomoravský  Název: Rybářské závody v chytání karasů |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Jablonec nad Nisou - Liberecký  Název: Rybářské závody |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - mládež - Mládež do 15 let  Název: Bohdanečská vydřička |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Předklášteří - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký  Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Vyškov - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Březí u Meclova - Plzeňský  Název: První výlov u dobráků v Březí |
|||
07.06.2014 | Sobota |
N
Nučice - okr.Kolín - Středočeský  Název: Rybářské závody v Nučicích |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Ivančice - dvojice - Jihomoravský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Komáří - mládež - Mládež do 15 let  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Božice - dvojice - Jihočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Tábor mládež - Jihočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Vejprty - Jihočeský  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.06.2014 | Sobota |
N
Týn nad Vltavou - Jihočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.06.2014 | Pátek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Kaprodrom Vítězná 2014 |
|||
06.06.2014 | Pátek |
N
Kfely - Karlovarský  Název: 24-hod.rybářské závody Kfely |
|||
01.06.2014 | Neděle |
N
Jinonice - Praha  Název: Rybářské závody |
|||
01.06.2014 | Neděle |
N
Náchod - Královéhradecký  Název: Podborský rybářský závod - 8. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.06.2014 | Neděle |
N
Ostroměř - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody Vojický kapr |
|||
01.06.2014 | Neděle |
N
Třebíč - Vysočina  Název: MARKOVKA 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.06.2014 | Neděle |
N
Dlouhý Újezd - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.06.2014 | Neděle |
N
Karviná - Mládež do 15 let  Název: Závod dvojic |
|||
01.06.2014 | Neděle |
N
Strážnice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody ve Bzenci |
|||
01.06.2014 | Neděle |
N
Český Rudolec - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
01.06.2014 | Neděle |
N
Liberk - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.06.2014 | Neděle |
N
Svratouch - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
01.06.2014 | Neděle |
N
Praha - Stodůlky - Praha  Název: Rybářské závody |
|||
Květen 2014 | |||||
31.05.2014 | Sobota |
N
Babice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Ostrá - Středočeský  Název: „OSTRÁ CUP 2014“ |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Nová Ves - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Přepychy - Královéhradecký  Název: Zlatý karas |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.05.2014 | Sobota |
N
Jinonice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Ostroměř - Královéhradecký  Název: Vojický kapr 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.05.2014 | Sobota |
N
Činěves - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Dolní Loučky - Mládež do 15 let  Název: 2. Ročník dětských rybářských závodů |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Vranovská Ves - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.05.2014 | Sobota |
N
Čáslav - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Kolín - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody - jen pro členy místní MO |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický  Název: O živého čuníka v Lukavici IX.ročník |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Červený Hrádek u Nové Říše - Vysočina  Název: Rybářské závody Červený Hrádek(Nová Říše) |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.05.2014 | Sobota |
N
Korolupy - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Dlouhý Újezd - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.05.2014 | Sobota |
N
Jesenice u Rakovníka - Středočeský  Název: Jesenické rybářské závody 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.05.2014 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina  Název: 10.Rybářské závody - Hadrava |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Třebíč - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.05.2014 | Sobota |
N
Vlastějovice - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Šťáhlavy - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Dolní Loučky - Jihomoravský  Název: |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Olešná u Rakovníka - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.05.2014 | Sobota |
N
Mezirolí - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Tlumačov - Plzeňský  Název: Tradiční výlov udicí |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Liberk - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.05.2014 | Sobota |
N
Tři Dvory - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Libuň - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Babice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Obruby - Středočeský  Název: Pískovna Obruby 2014 |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Pokojov - Vysočina  Název: POKOJOVSKÝ KAPR 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.05.2014 | Sobota |
N
Trutnov - Královéhradecký  Název: Peklo 2014 |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
České Budějovice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Praha - Stodůlky - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Milevsko - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Suchdol nad Lužnicí(Hrdlořezy) - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Soběslav - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.05.2014 | Sobota |
N
Kfely - mládež - Mládež do 15 let  Název: Little Carp Marathon - 4.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.05.2014 | Sobota |
N
Zakřany - Jihomoravský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2014 | Čtvrtek |
N
Jestřabice - Jihomoravský  Název: 7. Ročník Grauvell cup v Jestřabicích |
|||
25.05.2014 | Neděle |
N
Jemnice - Vysočina  Název: O putovní pohár Barchanu |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.05.2014 | Neděle |
N
Rakvice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
25.05.2014 | Neděle |
N
Moravský Písek - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
25.05.2014 | Neděle |
N
Polouvsí - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.05.2014 | Neděle |
N
Jemnice - Vysočina  Název: O putovní pohár Barchanu |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - pouze pro členy MO - Středočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Nová Ves - Jihomoravský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Jemnice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Jimramov - Vysočina  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Jimramov - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Lubenec - Ústecký  Název: 12ti hodinové závody dvoučlenných družstev |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Letkov - Plzeňský  Název: |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický  Název: Memoriál Jardy Pelikána |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Slavkov u Brna - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Teplice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Česká Lípa - Liberecký  Název: Závody na Dubici |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Rakvice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Studénky - Vysočina  Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Štěpánov u Olomouce - Olomoucký  Název: Noční rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Cheb - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Mělník - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Chřibská - Ústecký  Název: 2.Rybářské závody ve Chřibské pro dospělé a dorost |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Benátky nad Jizerou - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Letovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Turkovice - Pardubický  Název: TRADIČNÍ ODPOLEDNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TURKOVICE |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Kelč - Zlínský  Název: Rybářské závody Kelč - Chmelník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Nižbor - Středočeský  Název: 9.ročník rybářských závodů MO ČRS NIŽBOR |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Karlovy Vary - Karlovarský  Název: Smolnická 2014,VIII. ročník |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Vrbová Lhota - Středočeský  Název: Grand Prix Pardubice 3.závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Seník u Přelouče - Pardubický  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Brno - Holásky - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Heřmanova Huť - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Litoměřice - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Žďár nad Sázavou - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody Bránský kapr - 13. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Kopidlno - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Nýrsko - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Břežany - Jihomoravský  Název: O největšího břežanského kapra |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Břežany - mládež - Mládež do 15 let  Název: O největšího břežanského kapra |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Litoměřice - Ústecký  Název: Rybářské závody LTM |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Praha - Zbraslav - Praha  Název: Tradiční Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Hulín - Zlínský  Název: |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Lukavice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Branná (Třeboň) - Mládež do 15 let  Název: X V I . ročník Dětských rybářských závodů |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Míškovice - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Mládež do 15 let  Název: Dětské závody Zeměchy 2014 |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Buřenice - Vysočina  Název: Rybářské závody 5. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Sokolnice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Chrastava - Liberecký  Název: Smíšené rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Ostrava - Zábřeh - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
24.05.2014 | Sobota |
N
Kelč - Zlínský  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Lubenec - část 2 - Ústecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.05.2014 | Sobota |
N
Praha - Vysočany - Praha  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.05.2014 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký  Název: Závody dvojic(týmů) - 55 hodin |
|||
23.05.2014 | Pátek |
N
Velký Přelov - Královéhradecký  Název: 1 MUTANT 52 hodin Velký Přelov |
|||
23.05.2014 | Pátek |
N
Kfely - Karlovarský  Název: Kfelská 42 hodinovka |
|||
18.05.2014 | Neděle |
N
Kyjov - Mládež do 15 let  Název: Jarní rybářské závody pro děti a mládež |
|||
18.05.2014 | Neděle |
N
Pohořelice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
18.05.2014 | Neděle |
N
Podivín - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
18.05.2014 | Neděle |
N
Bulhary - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody do 15 let |
|||
18.05.2014 | Neděle |
N
Úbočí - Karlovarský  Název: Rybářské závody Úbočí 1. jarní ročník o Putovní pohár |
|||
18.05.2014 | Neděle |
N
Hostinné - Královéhradecký  Název: 2. závod o pohár "Labského krále". |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.05.2014 | Neděle |
N
Morkovice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
18.05.2014 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Závod dvojic |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.05.2014 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova 2 - Královéhradecký  Název: dvojice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Velké Poříčí - Královéhradecký  Název: V. ročník rybářských závodů |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Veselá (Mnichovo Hradiště) - Středočeský  Název: 10.ročník rybářských závodů |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský  Název: Závody vozíčkářů |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Polička - Vysočina  Název: tradiční závod Peklo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - Středočeský  Název: 9. ročník MEMORIÁLU FRANTIŠKA BĚLSKÉHO |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Pohořelice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody na KOLE |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Rokycany - Dobřív - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Ratíškovice - Jihomoravský  Název: |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Touškov u Mirovic - Jihočeský  Název: |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Chotíkov - Plzeňský  Název: Memoriál Jana Schorníka - závody dospělých, žen a dětí |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Napajedla - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Podivín - Jihomoravský  Název: rybářské závody pro dospělé |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický  Název: 40. ročník tradičních rybářských závodů v Drozdicích |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Český Brod - Středočeský  Název: Jarní rybářské závody pro dospělé |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Český Brod - Mládež do 15 let  Název: Jarní rybářské závody - mládež |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Náchod - Babí - Královéhradecký  Název: Rybářské závody BAGR 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Vysoké Březno u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Bulhary - ZRUŠENO - Jihomoravský  Název: rybářské závody pro dospělé |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský  Název: Rybářské závody o prase |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Orlová-Poruba - Moravskoslezský  Název: Májové rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Černá Hora - Jihomoravský  Název: FEEDER CUP RYBY-RYBKY-RYBIČKY 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Cheb - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Hruškov - Středočeský  Název: Hruškov jaro 2014 |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Beroun - Středočeský  Název: Memoriál Františka Hlaváčka V. Ročník |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský  Název: Tradiční rybářské závody Zeměchy 2014 |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Čimelice - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Knířov - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Obřany - Jihomoravský  Název: Lov kapra o ceny na Svitavě 1 |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Kolovraty - Praha  Název: 4.Kolovratské rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Strážnice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody na Veškách |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Ježkovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Úsobí - Vysočina  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Neratovice - Středočeský  Název: Neratovický kapr 2014 |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Ostrava - Vítkovice - Moravskoslezský  Název: "mašinhaus" |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Slavičín - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Holešov - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Jičín - Dvorce - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Pacov (Cetoraz) - Vysočina  Název: P A C O V S K Ý K A P R |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Javorník - Olomoucký  Název: 4.rybářské závody Javorník |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Varvažov - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Osvětimany - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Očihov - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Dobroměřice u Loun - Ústecký  Název: Rybářské závody na rybníku pod kostelíčkem |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Kelč - Chmelník - přeloženo na 24.5. - Zlínský  Název: |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Hnanice - Jihomoravský  Název: Hnánický Kapr |
|||
17.05.2014 | Sobota |
N
Velké Poříčí - mládež - Královéhradecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Žďár nad Sázavou - mládež - Vysočina  Název: Little CM - 3.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Sehradice (Křešov) - Zlínský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.05.2014 | Sobota |
N
Buš - mládež - Středočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.05.2014 | Pátek |
N
Ostrava - Svinov - Moravskoslezský  Název: 24hod. Rybářské závody o osobní automobil na Talianu |
|||
16.05.2014 | Pátek |
N
Skuteč - Pardubický  Název: II. Ročník Skutečské padesátky - závod dvojic |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.05.2014 | Pátek |
N
Hodkov - Středočeský  Název: Hodkovská 50 - závody dvojic |
|||
16.05.2014 | Pátek |
N
Štěpánov - Pardubický  Název: II. ročník Skutečské padesátky |
|||
16.05.2014 | Pátek |
N
Skuteč 2 - Pardubický  Název: dvojice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.05.2014 | Neděle |
N
Břeclav - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.05.2014 | Neděle |
N
Pěkov u Police nad Metují - Mládež do 15 let  Název: Zlatá rybka mládeže |
|||
11.05.2014 | Neděle |
N
Ivančice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
11.05.2014 | Neděle |
N
Trutnov - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
11.05.2014 | Neděle |
N
rybník Hony obec Pěkov u Police nad Metují - Královéhradecký  Název: Zlatá rybka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.05.2014 | Neděle |
N
Vír - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
11.05.2014 | Neděle |
N
Trutnov-Dolce-mládež - Mládež do 15 let  Název: |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský  Název: Jarní závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina  Název: závod dvojic v lovu kaprů a amurů ( 24 hodin) |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Kyjov - Jihomoravský  Název: Jarní rybářské závody pro dospělé |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Pěkov u Police nad Metují - Královéhradecký  Název: Grimův pohár |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Budíškovice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Staré Sedliště - Plzeňský  Název: Starosedlišťská udice |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Polička - Vysočina  Název: Kamenice 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Žirovnice - Vysočina  Název: BUDÍN 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Slatiňany - Pardubický  Název: Rybářské závody O pohár starosty Města Slatiňany |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Otín u Stonařova - Vysočina  Název: Otínská šupina |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Štěpánov - Pardubický  Název: Jarní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Ivančice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody dospělých |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Velká Černoc - Ústecký  Název: květnový pohár |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Trutnov - Královéhradecký  Název: rybářské závody pro dospělé |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Cheb - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Darmyšl - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký  Název: 6.ročník jarních závodů |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Horní Suchá - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Chuchel - Vysočina  Název: |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Zbraslavice - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Soběkury - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Bohdalov - Vysočina  Název: 4. ročník rybářských závodů Bohdalov 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Kdyně - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Vír - Vysočina  Název: Rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Lázně Bělohrad - Královéhradecký  Název: Rybářské závody Byšička |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Valašské Meziříčí - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Strakonice - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Klimkovice - Moravskoslezský  Název: XIV. ročník rybářských závodů |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Ostrava - Zábřeh - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Darkovice - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Hrušovany nad Jevišovkou - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Jičín - Dvorce - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Lipnice nad Sázavou - Vysočina  Název: Lipnická udice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Kopidlno - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Trutnov - Dolce - Královéhradecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Chlumec - mládež - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Olbramovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
10.05.2014 | Sobota |
N
Humpolec 2 - Vysočina  Název: Hadina Cup dvojice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.05.2014 | Sobota |
N
Dolní Věstonice - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.05.2014 | Čtvrtek |
N
Loket - Karlovarský  Název: |
|||
08.05.2014 | Čtvrtek |
N
Levínská Olešnice - Liberecký  Název: Tradiční jarní závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.05.2014 | Čtvrtek |
N
Karviná - Moravskoslezský  Název: Memoriál Zbigněva Wranika - pouze pro členy místní MO |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.05.2014 | Čtvrtek |
N
Strakonice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.05.2014 | Čtvrtek |
N
Radnice - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.05.2014 | Čtvrtek |
N
Velký Šenov - Ústecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.05.2014 | Čtvrtek |
N
Hošťalovice - Pardubický  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.05.2014 | Čtvrtek |
N
Strakonice - Jihočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
04.05.2014 | Neděle |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský  Název: Bělský kapr 9. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.05.2014 | Neděle |
N
Luže - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.05.2014 | Neděle |
N
Morašice - Pardubický  Název: Morašická udice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.05.2014 | Neděle |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: PRESTON FEEDER CUP 2014 |
|||
04.05.2014 | Neděle |
N
Litomyšl - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
04.05.2014 | Neděle |
N
Police - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
04.05.2014 | Neděle |
N
Jablunkov mládež - Jihočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Kostelec nad Labem - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Říkov - Královéhradecký  Název: |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Velká Bystřice - Olomoucký  Název: |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Luže - Pardubický  Název: |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický  Název: Jarní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - Zlínský  Název: Jarní rybářské závody |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Police - Vysočina  Název: Rybářské závody |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Morašice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Vranovská Ves - Jihomoravský  Název: Jarní závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Luhačovice - Zlínský  Název: 61. jarní rybářské závody ,,O putovní pohár Lázní Luhačovice a.s. |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Zahradiště - Vysočina  Název: Rybářské závody v rekreačním středisku |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Bílá Třemešná - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody - jen pro členy místní MO |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský  Název: 13. ROČNÍK MIROVICKÉHO POHÁRU NA ŘECE SKALICI |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Žitná, okr. Prachatice - Jihočeský  Název: Žitenský návesák |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Nové Sedlo - Loučky - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Bílovec - Moravskoslezský  Název: Setinská ploutev |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Březí - Plzeňský  Název: VIII. Ročník Březské Vydry |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Grand Prix Pardubice - 2. závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Lednice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Hořovičky - Středočeský  Název: První závod v roce 2014 |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Chvalešovice - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Křížánky - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Strážnice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody na Kejdě |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Velká nad Veličkou - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Žitná - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.05.2014 | Sobota |
N
Žitná - Mládež do 15 let  Název: |
|||
03.05.2014 | Sobota |
N
Kladruby u Vlašimi - Středočeský  Název: |
|||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Polička - Vysočina  Název: Májový dvojboj - kapr, pstruh |
|||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Dešná - Jihočeský  Název: Big carp Dešná 2014 |
|||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Černíny (okr. Kutná Hora) - Středočeský  Název: „Svěcená osmačtyřicítka“ |
|||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Domamil - Vysočina  Název: rybářské závody na "Janíčkovém rybníku v Domamili" |
|||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Sendražice - plně obsazeno - Královéhradecký  Název: Sendražický kapřík - sleva pro členy Klubu + bodové zvýhodnění |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Černíny (okr. Kutná Hora) - Středočeský  Název: Svěcená |
|||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Břežany II, okres Kolín - Středočeský  Název: Tradiční rybářské závody Chrástnice 2014 |
|||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Bojkovice - Zlínský  Název: IV.ROČNÍK MEMORIÁLU ZDEŇKA BAŘINKY |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Retro rybářské závody |
|||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Karviná - Mládež do 15 let  Název: Karvinská udice |
|||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Roudnice nad Labem - Ústecký  Název: Rybářské závody na Kapucínské tůni |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Jezero Radnice - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Velká nad Veličkou - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Chlumec (Ústí nad Labem) - Ústecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.05.2014 | Čtvrtek |
N
Roudnice nad Labem - mládež - Středočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Duben 2014 | |||||
30.04.2014 | Středa |
N
Břežany II, okres Kolín - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
27.04.2014 | Neděle |
N
Malá Skála - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2014 | Neděle |
N
Šenov - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2014 | Neděle |
N
Tůň u Loukova - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2014 | Neděle |
N
Holice - Pardubický  Název: Tradiční rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2014 | Neděle |
N
Ledce u Plzně - Plzeňský  Název: Jarní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2014 | Neděle |
N
Krucemburk - Vysočina  Název: Rybářské závody |
|||
27.04.2014 | Neděle |
N
Český Těšín - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
27.04.2014 | Neděle |
N
Lukov - Vysočina  Název: Rybářské závody juniorů 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2014 | Neděle |
N
Moravský Písek - Jihomoravský  Název: Jarní rybářské závody |
|||
27.04.2014 | Neděle |
N
Bystřice nad Olší - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2014 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: O putovní pohár KS-FISH 2014 - 1.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2014 | Neděle |
N
Veselíčko - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
27.04.2014 | Neděle |
N
Šenov - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
27.04.2014 | Neděle |
N
Horšovský Týn - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2014 | Neděle |
N
Lanškroun - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
27.04.2014 | Neděle |
N
Dymokury - Mládež do 15 let  Název: Dymokurský Mamlasák |
|||
27.04.2014 | Neděle |
N
Český Těšín - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Malá Skála - Liberecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Šenov - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický  Název: Zahjovací závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Kynšperk nad Ohří - Karlovarský  Název: Kurtův memoriál |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Žiželice nad Cidlinou - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský  Název: Rybářské závody na Tůni u Loukova |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Nepomuk - Plzeňský  Název: |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Kostelec nad Labem - Středočeský  Název: |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Miletín - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Sobáčov - Olomoucký  Název: |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Holice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Předboř - Jihočeský  Název: Druhý ročník rybářských závodů na chovném rybníku |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Lanškroun - Pardubický  Název: Jarní rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Luhačovice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Horka nad Sázavou - Vysočina  Název: Písník 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Markovice - Mládež do 15 let  Název: Markovický háček 2014 - závody dětí a mládeže |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Počátky - Vysočina  Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY POČÁTKY 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Velké Dvorce - Plzeňský  Název: Jarní závody Velké Dvorce |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Tovačov - Olomoucký  Název: Tovačovská jarní čtyřiadvacítka |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Kolín - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Olešná u Rakovníka - Středočeský  Název: Rakovnický kapr |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský  Název: Kaprařský maraton 24 hodin 2014 |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Pšánky - Královéhradecký  Název: Horské kolo Olpran na udici |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Zájezdec - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Rychvald - Moravskoslezský  Název: závody na rybníku Nový Stav |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Přísnotice - Jihomoravský  Název: Jarní Přísnotické rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Lukov - závod obsazen - Vysočina  Název: 24. Rybářské závody 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Český Těšín - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Bystřice nad Olší - Moravskoslezský  Název: Jarní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Dobrá Voda u Březnice - Středočeský  Název: Rybářské závody na HLUBOKÉM RYBNÍKU – 24.ročník |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Lhota za Červeným Kostelcem - Královéhradecký  Název: Přijď si seknout |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Štěpánov u Olomouce - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Dobřany - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Cheb - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Lubenec - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Veselíčko - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Kochánky - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Domažlice - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Starý Mateřov - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký  Název: XVI.ročník Rybářských závodů Labský Mlýn |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Ronov nad Doubravou - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Šlapanice - Středočeský  Název: Šlapanický kapr |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Bítovánky - přeloženo na 29.6. - Pardubický  Název: |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Žabonosy u Plaňan - Středočeský  Název: Rybářské závody v Žabonosech na rybníku Rozkoš |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Třinec - Moravskoslezský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.04.2014 | Sobota |
N
Olešná u Rakovníka - Středočeský  Název: Rakovnický kapr |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký  Název: |
|||
26.04.2014 | Sobota |
N
Dobrá Voda u Březnice - Středočeský  Název: Rybářské závody na HLUBOKÉM RYBNÍKU – 24.ročník |
|||
25.04.2014 | Pátek |
N
Svojanov u Borušova - Pardubický  Název: Rybářské závody 24 hodin non-stop jednotlivců |
|||
25.04.2014 | Pátek |
N
Kladská - Karlovarský  Název: Rybářské závody Kladská 2014 s doprovodným programem pro rodiny s dětmi |
|||
25.04.2014 | Pátek |
N
Ostrov nad Oslavou - Vysočina  Název: Ostrovská Padina |
|||
25.04.2014 | Pátek |
N
Horoušany - Středočeský  Název: Carp show Horoušany 2014 - závod jednotlivců v lovu kapra a amura 24 hod. nonstop |
|||
21.04.2014 | Pondělí |
N
Milešov u Velemína - Ústecký  Název: Velikonoční závody v Milešově u Velemína |
|||
20.04.2014 | Neděle |
N
Lejšovka - Královéhradecký  Název: Tradiční jarní rybářské závody - Lejšovka 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.04.2014 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody na Talianu |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.04.2014 | Sobota |
N
Tři Dvory - Středočeský  Název: |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Polička - Vysočina  Název: Jarní přívlač |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.04.2014 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický  Název: Cejnobití 2-neoficiální závod v lovu cejnů na Pařezáku |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Bakov nad Jizerou - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.04.2014 | Sobota |
N
Přílepy - Středočeský  Název: IV. Memoriál Jaroslava Blechy |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Oskořínek - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský  Název: 10. rybářské závody |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Závody dvojic |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Orlová-Poruba - Moravskoslezský  Název: První rybářské závody |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Malešovice - Jihomoravský  Název: Velikonoční rybářské závody na "Husinci" |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Ostrá - Středočeský  Název: Dvoudenní lov sumců |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Veltruby - Středočeský  Název: Veltrubské prase na udici |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.04.2014 | Sobota |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: 1. ročník Velikonočni 11ka |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Přehýšov - Plzeňský  Název: Velikonoční rybářské závody Koupaliště Přehýšov |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Telce - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
19.04.2014 | Sobota |
N
Černá Hora - mládež - Jihomoravský  Název: Little CM - 2.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.04.2014 | Sobota |
N
Přílepy - Středočeský  Název: IV. Memoriál Jaroslava Blechy |
|||
13.04.2014 | Neděle |
N
Dubňany - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
13.04.2014 | Neděle |
N
Přerov - Olomoucký  Název: Dětské rybářské závody - Laguna Cup Junior |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.04.2014 | Neděle |
N
Hostinné - Královéhradecký  Název: 1. závod o Labského krále |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.04.2014 | Neděle |
N
Radvanice a Bartonice - Mládež do 15 let  Název: Dětské rybářské závody |
|||
12.04.2014 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský  Název: Zámecká liga Kravsko 2014 - 3.závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.04.2014 | Sobota |
N
Polička - Pardubický  Název: 4. ročník Monfish Cup - Poličská muška |
|||
12.04.2014 | Sobota |
N
Libuň - Královéhradecký  Název: Rybářské závody dospělých |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.04.2014 | Sobota |
N
Poděbrady - Středočeský  Název: Poděbradský kapr |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.04.2014 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický  Název: Cejnobití 1- pouze pro členy MO Česká Třebová |
|||
12.04.2014 | Sobota |
N
Starý Kolín - Středočeský  Název: Motorová pila na udici |
|||
12.04.2014 | Sobota |
N
Přerov - Olomoucký  Název: Laguna Cup 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.04.2014 | Sobota |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: Přívlačové závody Jaxon - Daemons cup Jestřabice 2014 |
|||
12.04.2014 | Sobota |
N
Vrbová Lhota - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.04.2014 | Sobota |
N
Ostrava Nová Ves - Moravskoslezský  Název: rybářské závody v Ostravě Nové Vsi |
|||
12.04.2014 | Sobota |
N
Dubňany - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
12.04.2014 | Sobota |
N
Radvanice a Bartonice - Moravskoslezský  Název: 8.ročník Bučinského poháru |
|||
12.04.2014 | Sobota |
N
Poděbrady mládež - Středočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.04.2014 | Neděle |
N
Markovice - Pardubický  Název: Klasika Markovice 2014 |
|||
05.04.2014 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický  Název: XIII. Ročník rybářských závodů - muška třpytka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.04.2014 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: Daiwa - Cormoran spinning cup - závod dvojic |
|||
05.04.2014 | Sobota |
N
Činěves - Středočeský  Název: Rybářské závody na Zásadníku - 8.ročník |
|||
05.04.2014 | Sobota |
N
Otovice u Karlových Varů - Karlovarský  Název: Rybářské závody na Kocandě |
|||
05.04.2014 | Sobota |
N
Stéblová - Pardubický  Název: Čudla cup 1.ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.04.2014 | Sobota |
N
Černíč - Vysočina  Název: Red carp Černíč 2014 – odlov cejna |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.04.2014 | Sobota |
N
Zbýšov - Středočeský  Název: IV. Zbýšovský kapr |
|||
05.04.2014 | Sobota |
N
Velký Přelov - Královéhradecký  Název: Lejskův pohár na Velkém přelovu |
|||
05.04.2014 | Sobota |
N
Klobuky - Středočeský  Název: II.Jarní závody Čudla Teamu na rybníku Kokovice |
|||
Březen 2014 | |||||
29.03.2014 | Sobota |
N
Dymokury - plně obsazeno - Středočeský  Název: 5. rybářské závody Dymokury |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.03.2014 | Sobota |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: 2.ročník mlýnský kapřík |
|||
29.03.2014 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský  Název: zahájení sezony 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.03.2014 | Sobota |
N
Otovice u Karlových Varů - pozor přeloženo na 5.4. - Karlovarský  Název: |
|||
29.03.2014 | Sobota |
N
Čelákovice - Středočeský  Název: Sedmý ročník rybářských závodů na Grádě |
|||
29.03.2014 | Sobota |
N
Újezd u Svatého Kříže - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
29.03.2014 | Sobota |
N
Pašinka - Středočeský  Název: 1. rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.03.2014 | Neděle |
N
Hevlín - Jihomoravský  Název: plavaná vs feeder |
|||
22.03.2014 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský  Název: Zámecká liga Kravsko 2014 - 2.závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.03.2014 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický  Název: Grand Prix Pardubice - 1. závod |
|||
22.03.2014 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - Byšičky - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
22.03.2014 | Sobota |
N
Klobuky - Středočeský  Název: Jarní závody Čudla Teamu na rybníku Kokovice. |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.03.2014 | Neděle |
N
Kolešov u Rakovníka - Středočeský  Název: 1. rybářské závody Kolešovský Kačák 2014 |
|||
16.03.2014 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova (okr. Trutnov) - Královéhradecký  Název: Dolovná 1. Ročník 2014 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.03.2014 | Sobota |
N
Plzeň - akce - Plzeňský  Název: JET FISH v Plzni |
|||
15.03.2014 | Sobota |
N
Náchod - akce - Královéhradecký  Název: Vázání mušek v Náchodě |
|||
14.03.2014 | Pátek |
N
Karlovy Vary - akce - Karlovarský  Název: Prezentace firmy MIKBAITS-- |
|||
06.03.2014 | Čtvrtek |
N
Brno - akce - Jihomoravský  Název: Veletrh RYBAŘENÍ 2014 |
|||
02.03.2014 | Neděle |
N
Sendražice - plně obsazeno - Královéhradecký  Název: První sendražický kapřík |
|||
01.03.2014 | Sobota |
N
České Budějovice - akce - Jihočeský  Název: JET FISH v Českých Budějovicích |
|||
01.03.2014 | Sobota |
N
Plzeň - akce - Plzeňský  Název: Carp & Feeder Show Plzeň |
|||
01.03.2014 | Sobota |
N
Týn nad Vltavou - akce - Jihočeský  Název: TOP CARP show Týn nad Vltavou |
|||
01.03.2014 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský  Název: Zámecká liga Kravsko 2014 - 1.závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.03.2014 | Sobota |
N
Vrbová Lhota - Středočeský  Název: ZAHAJOVACÍ PSTRUHOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.03.2014 | Sobota |
N
Vír - Vysočina  Název: závody v lovu pstruhů |
|||
01.03.2014 | Sobota |
N
Memoriál Zdeňka Störa - Vysočina  Název: Závod dvojic v rychlolovu pstruhů. |
|||
Únor 2014 | |||||
28.02.2014 | Pátek |
N
Písek - akce - Jihočeský  Název: JET FISH v Písku |
|||
28.02.2014 | Pátek |
N
Mošnov - akce - Moravskoslezský  Název: Sportcarp v Mošnově |
|||
23.02.2014 | Neděle |
N
Medlešice - Pardubický  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.02.2014 | Sobota |
N
Jičín - akce - Královéhradecký  Název: Parys carp show |
|||
22.02.2014 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov - akce - Moravskoslezský  Název: |
|||
22.02.2014 | Sobota |
N
Třebíč - burza - Vysočina  Název: |
|||
21.02.2014 | Pátek |
N
Jaroměř - akce - Královéhradecký  Název: JET FISH v Jaroměři |
|||
21.02.2014 | Pátek |
N
Ústí nad Labem - akce - Ústecký  Název: Prezentace firmy MIKBAITS |
|||
15.02.2014 | Sobota |
N
Přelouč - akce - Pardubický  Název: JET FISH v Přelouči |
|||
15.02.2014 | Sobota |
N
Pardubice - burza - Pardubický  Název: |
|||
15.02.2014 | Sobota |
N
Tuněchody - akce - Pardubický  Název: Sportcarp v Tuněchodech |
|||
15.02.2014 | Sobota |
N
Humpolec - ZRUŠENO - Vysočina  Název: ZÁVODY V LOVU NA DÍRKÁCH |
|||
15.02.2014 | Sobota |
N
Náchod - akce - Královéhradecký  Název: Vázání mušek v Náchodě |
|||
15.02.2014 | Sobota |
N
Vír - POZOR ZRUŠENO - Vysočina  Název: Vírská dírka |
|||
14.02.2014 | Pátek |
N
Slaný - akce - Středočeský  Název: JET FISH ve Slaném |
|||
14.02.2014 | Pátek |
N
Jaroměř - akce - Královéhradecký  Název: večer s firmou Mikbaits v jaroměři |
|||
08.02.2014 | Sobota |
N
Brno - akce - Jihomoravský  Název: Sportcarp v Brně |
|||
08.02.2014 | Sobota |
N
Dalečín - Vysočina  Název: II. ročník Dalečínské dírky |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.02.2014 | Pátek |
N
Jaroměř - akce - Královéhradecký  Název: Sportcarp v Jaroměři |
|||
06.02.2014 | Čtvrtek |
N
Praha - akce - Praha  Název: Veletrh For Fishing 2014 |
|||
01.02.2014 | Sobota |
N
Znojmo - akce - Jihomoravský  Název: Carp Show Znojmie 2014 |
|||
01.02.2014 | Sobota |
N
Polička - Pardubický  Název: Únorová dírka 1.ročník |
|||
Leden 2014 | |||||
31.01.2014 | Pátek |
N
Jihlava - akce - Vysočina  Název: JET FISH v Jihlavě |
|||
31.01.2014 | Pátek |
N
Ústí nad Labem - akce - Ústecký  Název: Imperial Baits v Ústí nad Labem |
|||
25.01.2014 | Sobota |
N
Zbýšov - akce - Jihomoravský  Název: Fishing Action Zbýšov 2014 - 8.ročník |
|||
25.01.2014 | Sobota |
N
Ostrava - akce - Moravskoslezský  Název: Imperial Baits v Ostravě |
|||
25.01.2014 | Sobota |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: Rybářské závody - pstruzi |
|||
24.01.2014 | Pátek |
N
Jaroměř - akce - Královéhradecký  Název: Imperial Baits v Jaroměři |
|||
24.01.2014 | Pátek |
N
Vodňany - akce - Jihočeský  Název: Dny otevřených dveří na ryb. škole ve Vodňanech |
|||
18.01.2014 | Sobota |
N
Humpolec POZOR přeloženo na 15.2. - Vysočina  Název: Novoroční pohár v lovu na dírkách |
|||
18.01.2014 | Sobota |
N
Horní Suchá - ZRUŠENO - Moravskoslezský  Název: ZÁVODY V LOVU NA DÍRKÁCH |
|||
18.01.2014 | Sobota |
N
Česká Lípa - akce - Liberecký  Název: JET FISH v České Lípě |
|||
17.01.2014 | Pátek |
N
Kralupy nad Vltavou - akce - Středočeský  Název: JET FISH v Kralupech nad Vltavou |
|||
15.01.2014 | Středa |
N
Dalečín - odlov - Vysočina  Název: |
|||
12.01.2014 | Neděle |
N
Dalečín - odlov - Vysočina  Název: |
|||
12.01.2014 | Neděle |
N
Vítězná u Koclířova (okr. Trutnov) - Královéhradecký  Název: závod ve volném stylu |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.01.2014 | Sobota |
N
Mošnov - akce - Moravskoslezský  Název: JET FISH v Mošnově |
|||
11.01.2014 | Sobota |
N
Náchod - akce - Královéhradecký  Název: Vázání mušek v Náchodě |
|||
11.01.2014 | Sobota |
N
Dalečín - odlov - Vysočina  Název: |
|||
10.01.2014 | Pátek |
N
Napajedla - akce - Zlínský  Název: JET FISH v Napaledlích |