Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 9 termínů závodů
V minulosti zadáno 7735 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

 | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 

 

Celkové pořadí týmů pro období 01.01.2020 - 31.12.2020

 

PořadíJméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu
1.Gold Fish teamJiříček Jaroslav5Synek Martin21Kubec Tomáš2248
2.Vysočina teamDoležán Nikola6Doležán Vladimír15Pleskač Jan st.3051
3.Jizera 24Zeman Luboš2Stuchlík Jiří23Franěk Robert3257
3.Hungerfish teamChvála Petr9Šrámek Petr11Štarman Jiří3757
5.Rybářský ráj Hradec KrálovéTrnka Aleš3Bartoněk Lukáš19Pišl Jan4870
5.Msk Mnichovo HradištěČerný Jindřich14Kočí Josef27Hybner Pavel2970
7.Středočeši fishing team MAVERHavlíček Stanislav6Dydňanský Roman12Benda Pavel6785
8.VeterániBareš Vladimír12Syrůček Stanislav34Zahradník Vlastimil59105
9.Rebels teamCharvát Lukáš8Porazík Václav47Váňa Tomáš59114
10.Poseidon fishing club OpočnoVašíček Zdeněk4Brodský Michal52Hladík Tomáš65121
11.Torpedo teamNovotný Jiří26Novotná Pavlína45Novotná Jaroslava68139
12.BezrybkyZáhora Petr43Perout Josef50Mackura Zdeněk53146
13.Rum team Jindřichův HradecDrápal Vlastimil23Číž Luboš56Bertok Milan77156
14.Black Fish teamPoslušný Josef ml.57Novák Zdeněk65Kratochvíl Jakub80202
15.J.D.J. Fish TeamŘíčař David54Krobot Jiří64Mačo Jiří91209
16.Podorlické vydryMrvečka Patrik32Šupol Petr86Mrvečka Petr97215
17.Pohoda teamOndráček Kamil75Unzeitig Bohuslav76Hos Martin88239
18.Starší a neklidníKadlec František78Pásler Vlastimil98Hencel Jiří113289

 

 

Týmy, které nebylo možné vyhodnotit.

Týmy nejsou hodnoceny z tohoto důvodů

  1. Nelze dopočítat umístění druhého nebo třetího závodníka z týmu z důvodu neexistence výsledku v celostátním žebříku

 

Jméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu
Bobr team Jindřichův HradecČerný Jindřich ml.44Belušiak Ladislav4900

 

 

Soupisky jednotlivých týmů

 

Bezrybky
Mackura ZdeněkPernink
Perout Josef KapitánPerštejn
Záhora PetrBžany
Black Fish team
Kratochvíl JakubHradec Králové
Novák ZdeněkTýniště nad Orlicí
Poslušný Josef ml.Lípa nad Orlicí
Šabata Jiří KapitánSvatý Mikuláš
Vlček PetrČastolovice
Bobr team Jindřichův Hradec
Belušiak LadislavJindřichův Hradec
Černý Jindřich ml. KapitánJindřichův Hradec

 

Gold Fish team
Hájek VladimírDobříkov
Jiříček JaroslavVysoké Mýto
Kubec Tomáš KapitánLanškroun
Synek MartinChoceň
Hungerfish team
Chvála JanSezemice
Chvála Petr KapitánSezemice
Chválová LubicaSezemice
Kopa StanislavMoravičany
Šrámek PetrOpočínek
Štarman JiříStaré Jesenčany
J.D.J. Fish Team
Čepelka RudolfTýniště nad Orlicí
Krobot JiříDolní Čermná
Mačo Jiří KapitánSlatina nad Zdobnicí
Říčař DavidZdelov

 

Jizera 24
Franěk RobertTrutnov
Jón RichardChlum
Man BohuslavHořice v Podkrkonoší
Stuchlík JiříNová Paka
Vojtěch Václav KapitánMlázovice
Zeman LubošSemily
Msk Mnichovo Hradiště
Černý JindřichMnichovo Hradiště
Hybner PavelMnichovo Hradiště
Kočí Josef KapitánMnichovo Hradiště
Podorlické vydry
Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí
Mrvečka Petr KapitánTýniště nad Orlicí
Šupol MIchalRychnov nad Kněžnou
Šupol PetrLibišany

 

Pohoda team
Hos MartinOtín
Ondráček KamilŽďár nad Sázavou
Rambousek StanislavTřebíč
Unzeitig Bohuslav KapitánŽďár nad Sázavou
Poseidon fishing club Opočno
Brodský MichalHradec Králové
Dvořák OldřichMělčany
Hladík TomášDobruška
Vašíček Zdeněk KapitánOpočno
Rebels team
Dědík VladimírBašť
Charvát LukášČernčice
Porazík VáclavKolešov
Váňa Tomáš KapitánZlosyň
Zeman Vojtěch st.Hostivice

 

Rum team Jindřichův Hradec
Bertok MilanDublovice
Číž Luboš KapitánJindřichův Hradec
Drápal VlastimilJindřichův Hradec
Rybářský ráj Hradec Králové
Aleksandrová AlenaHradec Králové
Bartoněk LukášPředměřice nad Labem
Pišl JanTřesovice
Trnka Aleš KapitánTřesovice
Starší a neklidní
Hencel JiříPolice nad Metují
Kadlec FrantišekZlíč
Pásler VlastimilSpyta
Řehák Václav KapitánPolice nad Metují

 

Středočeši fishing team MAVER
Benda PavelMělník
Černý JiříÚvaly
Dydňanský RomanVrbno
Havlíček StanislavMělník
Kubát JiříÚvaly
Smítka Radek KapitánBolina
Torpedo team
Novotná JaroslavaZámrsk
Novotná PavlínaZámrsk
Novotný Jiří KapitánZámrsk
Novotný PetrZámrsk
Veteráni
Bareš VladimírSlepotice
Staněk VáclavHradec Králové
Syrůček Stanislav KapitánDražkovice
Zahradník VlastimilVysoké Mýto

 

Vysočina team
Doležán NikolaChotěboř
Doležán Vladimír KapitánChotěboř
Jirásek PetrChotěboř
Musílek PetrChotěboř
Pleskač Jan ml.Libice nad Doubravou
Pleskač Jan st.Libice nad Doubravou

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.