Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 78 termínů závodů
V minulosti zadáno 10350 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 

 

Celkové pořadí týmů pro období 01.01.2024 - 31.12.2024

 

PořadíJméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu
1.Fishing team SeveročešiBína Libor3Kraus Pavel11Hakl Petr1226
1.Jizera 24Zeman Luboš8Franěk Robert9Man Bohuslav926
3.Hungerfish teamBlaščík Petr6Synek Martin14Štarman Jiří2747
4.Rybářský ráj Hradec KrálovéTrnka Aleš2Tobolka Milan13Aleksandrová Alena3752
5.Poseidon fishing club OpočnoVašíček Zdeněk5Hladík Tomáš16Brodský Michal4768
6.BezrybkyZáhora Petr25Perout Josef30Mackura Zdeněk3590
7.Msk Mnichovo HradištěKočí Josef18Vlasta Vratislav20Hybner Pavel65103
8.Středočeši fishing team MAVERDydňanský Roman7Havlíček Stanislav15Smítka Radek84106
9.Žďářští dravciDoležal Lambert22Ondráček Kamil31Pavlíček Jaroslav54107
10.Torpedo teamNovotná Pavlína31Novotný Petr40Novotný Jiří42113
11.Vysočina teamJirásek Petr1Doležán Nikola47Doležán Vladimír69117
12.Black Fish teamVlček Petr18Hladík Jiří43Krobot Jiří61122
13.VeterániBareš Vladimír28Syrůček Stanislav44Zahradník Vlastimil71143
14.Rebels teamVáňa Tomáš28Charvát Lukáš36Porazík Václav103167
15.Kocanda teamPovolný Zdeněk52Klein Jiří57Bauer František62171
16.Big Fish JihlavaRaniak Martin58Smola Pavel68Coufal Zdeněk74200
17.Dnister feeder teamShershen Volodymyr79Bulak Serhiy85Burak Oleh108272
18.Hrobické vydryNováková Renata88Pleskot Jan102Kašparová Lenka109299
19.Michalové a spol.Havrila Michal ml.81Havrila Michal st.121Červený Jaroslav123325

 

 

Týmy, které nebylo možné vyhodnotit.

Týmy nejsou hodnoceny z tohoto důvodů

  1. Nelze dopočítat umístění druhého nebo třetího závodníka z týmu z důvodu neexistence výsledku v celostátním žebříku

 

Jméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu
Páni Krokouši 198Kondras Přemysl37Pánek Vít5200

 

 

Soupisky jednotlivých týmů

 

Bezrybky
Mackura ZdeněkPernink
Perout Josef KapitánPerštejn
Záhora PetrBžany
Big Fish Jihlava
Bělovský JanChotěboř
Coufal ZdeněkJihlava
Janíček Jan KapitánKamenice u Jihlavy
Oubrecht MichalBílý Kámen
Raniak MartinTřešť
Smola PavelBudíkov
Black Fish team
Hladík JiříČastolovice
Hrubeš LiborTýniště nad Orlicí
Krobot JiříDolní Čermná
Mačo JiříSlatina nad Zdobnicí
Novák ZdeněkTýniště nad Orlicí
Poslušný Josef KapitánLípa nad Orlicí
Vlček PetrČastolovice

 

Dnister feeder team
Bulak SerhiyPraha
Burak OlehPraha
Shershen Volodymyr KapitánPraha
Fishing team Severočeši
Bína LiborDlouhý Most
Hakl PetrPředonín
Jánošíková EmmaLiberec
Kraus Pavel KapitánJablonec nad Nisou
Roušal LuděkNeratovice
Hrobické vydry
Kašparová LenkaJaroslav
Nováková RenataHrobice
Pechová VeronikaPúchov
Pleskot Jan KapitánHrobice

 

Hungerfish team
Blaščík PetrStaré Jesenčany
Chvála JanSezemice
Chvála Petr KapitánSezemice
Chválová LubicaSezemice
Kopa StanislavMoravičany
Růžička PavelDašice
Synek MartinChoceň
Šrámek PetrOpočínek
Šrámek PetrOpočínek
Štarman JiříStaré Jesenčany
Taichner RadekMikulovice
Jizera 24
Franěk RobertTrutnov
Jón RichardChlum
Man BohuslavHořice v Podkrkonoší
Stuchlík JiříNová Paka
Vojtěch Václav KapitánMlázovice
Zeman LubošSemily
Kocanda team
Bauer FrantišekKarlovy Vary
Klein JiříKarlovy Vary
Povolný Zdeněk KapitánKarlovy Vary

 

Michalové a spol.
Červený JaroslavJaroměř
Havrila Michal ml. KapitánJaroměř
Havrila Michal st.Jaroměř
Msk Mnichovo Hradiště
Hybner PavelMnichovo Hradiště
Kočí Josef KapitánMnichovo Hradiště
Vlasta VratislavBakov nad Jizerou
Páni Krokouši 198
Kondras Přemysl KapitánPardubice
Pánek VítSezemice

 

Poseidon fishing club Opočno
Brodský MichalHradec Králové
Hladík TomášDobruška
Vašíček Zdeněk KapitánOpočno
Žuková MarieOpočno
Rebels team
Charvát LukášČernčice
Porazík JakubKolešov
Porazík VáclavKolešov
Váňa Tomáš KapitánZlosyň
Rybářský ráj Hradec Králové
Aleksandrová AlenaHradec Králové
Tobolka MilanNechanice
Trnka Aleš KapitánTřesovice

 

Středočeši fishing team MAVER
Dydňanský RomanVrbno
Havlíček StanislavMělník
Smítka Radek KapitánBolina
Torpedo team
Novotná JaroslavaZámrsk
Novotná PavlínaZámrsk
Novotný Jiří KapitánZámrsk
Novotný PetrZámrsk
Veteráni
Bareš VladimírSlepotice
Syrůček Stanislav KapitánDražkovice
Zahradník VlastimilPardubice

 

Vysočina team
Doležán NikolaChotěboř
Doležán Vladimír KapitánChotěboř
Jirásek PetrChotěboř
Pleskač Jan ml.Libice nad Doubravou
Pleskač Jan st.Libice nad Doubravou
Žďářští dravci
Doležal LambertŽďár nad Sázavou
Ondráček KamilŽďár nad Sázavou
Pavlíček Jaroslav KapitánŽďár nad Sázavou

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.