Výsledky závodů - Kraj Jihočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
31.12.2018 | Horní Žďár N | Silvestrovský pohár | 35 |
02.12.2018 | Litvínovice N | Zimní feeder liga 2.kolo | 27 |
11.11.2018 | Tábor N | Jihočeská zimní liga ˇ1.kolo feeder | 41 |
13.10.2018 | Jarošov nad Nežárkou N | Rybářské závody | 40 |
13.10.2018 | Mirovice N | Podzimní rybářské závody | 61 |
06.10.2018 | Ráztely N | Rybářské závody | 47 |
29.09.2018 | Myslín N | Rybářské závody | 29 |
22.09.2018 | Cizkrajov N | Rybářské závody | 51 |
15.09.2018 | Bujanov N | Rybářské závody | 15 |
08.09.2018 | Hluboká nad Vltavou N | II. liga - 3. kolo - A - plavaná | 43 |
08.09.2018 | Velešín N | Rybářské závody | 50 |
08.09.2018 | Třeboň N | Rybářské závody | 12 |
02.09.2018 | Jindřichův Hradec N | ÚZEMNÍ PŘEBOR A DIVIZE | 26 |
01.09.2018 | Čkyně N | 2. LIGA sk. „A“ 2018 – LRU muška | 44 |
25.08.2018 | Třeboň N | Třeboňský kapr | 62 |
04.08.2018 | Lásenice N | Krajský pohár LRU přívlače | 20 |
04.08.2018 | Dolní Bukovsko N | Závody dvojic | 29 |
27.07.2018 | Rožmberk N | 2.kolo II. ligy LRU v přívlači | 14 |
14.07.2018 | Želeč N | Rybářské závody | 35 |
29.06.2018 | Strakonice N | 1.kolo I. ligy LRU v přívlači | 14 |
23.06.2018 | Ráztely N | Rybářské závody | 32 |
16.06.2018 | Bujanov N | Rybářské závody | 25 |
16.06.2018 | Tábor N | 2. kolo Juniorské ligy LRU přívlač | 28 |
16.06.2018 | Strunkovice N | pohárový závod „O pohár Milana Januse“ | 41 |
02.06.2018 | Tábor N | Rybářské závody | 23 |
26.05.2018 | Dolní Bukovsko mládež N | Strhánka 2018 - Junior Cup | 30 |
20.05.2018 | Skoronice N | Jarní kolo KP – LRU muška | 18 |
19.05.2018 | Cizkrajov N | Rybářské závody | 38 |
19.05.2018 | Ledenice N | MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA | 42 |
19.05.2018 | Skoronice N | Jarní kolo Krajské divize – LRU muška | 16 |
19.05.2018 | Mirovice N | Rybářské závody | 48 |
12.05.2018 | České Vrbné N | 1. kolo Jihočeského krajského přeboru 2018 | 24 |
12.05.2018 | Hluboká nad Vltavou N | 1. kolo I. ligy LRU Feeder 2018 | 40 |
05.05.2018 | Žitná N | Žitenský návesák | 50 |
05.05.2018 | Veselí nad Lužnicí N | Rybářské závody | 114 |
05.05.2018 | Žitná mládež N | Žitenský návesák | 14 |
04.05.2018 | Horní Žďár N | 1.liga - 1.kolo plavaná | 48 |
28.04.2018 | Veselí mládež N | Dětské rybářské závody | 39 |
28.04.2018 | Květoňov N | Jarní Květoňovský Pohár | 47 |
27.04.2018 | Horní Žďár N | II.liga plavaná | 43 |
21.04.2018 | Jindřichův Hradec N | Nova Domus | 82 |
14.04.2018 | Myslín N | Rybářské závody | 45 |
14.04.2018 | Nová Ves N | Rybářské závody | 20 |
30.03.2018 | Vodňany N | Jihočeská zimní liga 3.kolo feeder | 20 |
17.03.2018 | České Vrbné N | Jihočeská zimní liga 2.kolo feeder | 17 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.