Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Rebešovice | 106 | 0.000 | 57 | |
2 | Kamenice nad Lipou | 96 | 0.000 | 56 | |
3 | Semily | 96 | 0.000 | 55 | |
4 | Ústrašín | 96 | 0.000 | 54 | |
5 | Jaroměř | 60 | 0.000 | 53 | |
6 | Jihlava | 56 | 0.000 | 52 | |
7 | Najdek | 54 | 0.000 | 51 | |
8 | Čejov | 50 | 0.000 | 50 | |
9 | Pozovice | 49 | 0.000 | 49 | |
10 | Krchleby | 34 | 0.000 | 48 | |
11 | Moravské Budějovice | 31 | 0.000 | 47 | |
12 | Babice | 3 | 0.000 | 46 | |
13 | Vilémov | 2 | 0.000 | 45 | |
13 | Žďár nad Sázavou | 2 | 0.000 | 45 | |
15 | Pardubice | 1 | 0.000 | 43 | |
15 | Chmeliště | 1 | 0.000 | 43 | |
15 | Chotěboř | 1 | 0.000 | 43 | |
15 | Pacov | 1 | 0.000 | 43 | |
15 | Kochánov | 1 | 0.000 | 43 | |
20 | Čejov | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Humpolec | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Humpolec | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Hradec Králové | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Předměřice nad Labem | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Mostiště | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Velké Meziříčí | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Větrný Jeníkov | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Větrný Jeníkov | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | 0 | 0.000 | 8 | ||
20 | Čejov | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Štoky | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Kochánov | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Kochánov | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Lučice | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Uhlířské Janovice | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Humpolec | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Zhořec | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Velká Bíteš | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Lučice | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Lipnice nad Sázavou | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Jihlava | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Prostějov | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Velká Bíteš | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Velká Bíteš | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Zbraslavice | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Zbraslavice | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Čihalín | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Žďár nad Sázavou | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Onomyšl | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Uhlířské Janovice | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Havlíčkův Brod | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Kamenice u Jihlavy | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Dublovice | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Kochánov | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Všechlapy | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | 0 | 0.000 | 8 | ||
20 | Lučice | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Havlíčkův Brod | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Kochánov | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Čihalín | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Chotěboř | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Ledeč nad Sázavou | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Havlíčkův Brod | 0 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 2 příspěvky
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4.75) |
Losování | (5) |
Revír | (3.75) |
Občerstvení | (4.75) |
Vyhlášení a ceny | (4.25) |
Celkové hodnocení | (4.5) |
Dosud hodnotili 4 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 18.08.2018 | ||||||
Místo konání závodu | Kochánov - 1.volné místo | ||||||
Kraj | Vysočina | ||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Popis cesty | Budeme se snažit cestu v Kochánově viditelně označit cedulemi. | ||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 70 závodníků Štveráček Zdeněk - Čihalín Petr Novák-Kochánov Křesťan Vlastimil - Světlá nad Sázavou Kupčík Miroslav - Světlá nad Sázavou Tůma Jaroslav - Lučice Veselý Pavel - Uhlířské Janovice Jirsa Jiří - Chmeliště Kopic Milan - Humpolec Švec Jakub - Zhořec Drdlík Milan - Velká Bíteš Zeman Luboš - Semily Konvalina Jiří - Lučice Súkeník Karel - Lipnice nad Sázavou Dvořák Zdeněk - Štoky Svoboda Stanislav st. - Čejov Havránek Radek - Čejov Ščepka František - Humpolec Hlaváček Karel - Humpolec Černý Martin- Babice Černý Stanislav - Moravské Budějovice Machatý David - Hradec Králové Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Aleksandrová Alena - Hradec Králové Martinec Jaroslav - Mostiště Šulc Josef - Velké Meziříčí Janouch Miroslav - Všechlapy Pavlíček Josef Lobo Anton Horký Miroslav Kračmar Vladimír Tošer Jaroslav - Ústrašín Kratochvíl Marek- Kochánov Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou Mokrá Jana - Najdek Prchal Jan - Lučice Bureš Martin - Havlíčkův Brod Bureš Lubomír - Havlíčkův Brod Musílek Petr - Chotěboř Dobeš Jiří - Rebešovice Horáček Jaroslav - Havlíčkův Brod Soukup Ivo - Třebíč Moravec Pavel - Čejov Fanta Josef - Větrný Jeníkov Fanta František - Větrný Jeníkov Částka Josef - Čihalín Šuhaj Jan - Jihlava Doležán Vladimír - Chotěboř Pajer Stanislav - Ledeč nad Sázavou Bertok Milan - Dublovice Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy Coufal Zdeněk - Želetava Prokeš Roman - Velká Bíteš Prokeš Jan - Velká Bíteš Dvořáček Jan - Zbraslavice Tejnecký Miroslav - Zbraslavice Slavík Alexej - Vilémov Škoda František - Pacov Turský Jindřich - Krchleby Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou Komárek Martin - Havlíčkův Brod Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Klečák Miloslav - Onomyšl Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Pekař Jaroslav - Kamenice nad Lipou Maršík Jan - Pelhřimov Vágenknecht Jiří - Pardubice Tecl Miloslav - Pozovize Kříž Vojtěch - Vranovice Skala Josef - Skřivánek Skala David - Skřivánek | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky, na každé kolo zvlášť. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Zákaz patentky v jakékoli podobě. Používání živých rybiček,nebo jejich části. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Rybník je velmi dobře zarybněn veškerým druhem ryb. Převažuje kapr,amur,tolstolobik,lín a bílá ryba. | ||||||
Bodování | Boduje se kapr,amur,tolstolobik,lín a všechny nad 30cm 1cm-1bod, Ostatní 1ks-1bod. | ||||||
Ocenění pro vítěze | 1.cena - Telátko cca 60kg ( způsob a formu lze domluvit s pořadatelem po skončení závodu) 2.cena - Prase 3.cena - Jehně a dalších asi 10 cen. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Povinné je vše,co je potřeba k šetrnému zacházení s úlovkem.Pořadatel si vyhrazuje právo na drobné úpravy pravidel během závodu.Protesty je možno podávat nejdéle 15 min. po skončení jednotlivých poločasů. | ||||||
Pořadatel |
Název: Novák Petr Email: kamilondracek@seznam.cz |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.