Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Morašice | 358 | 0.000 | 28 | |
2 | Hradec Králové | 353 | 0.000 | 27 | |
3 | Dřenice | 350 | 0.000 | 26 | |
4 | Hlinsko | 321 | 0.000 | 25 | |
5 | Dřenice | 300 | 0.000 | 24 | |
6 | 251 | 0.000 | 23 | ||
7 | Hradec Králové | 173 | 0.000 | 22 | |
8 | Hrochův Týnec | 171 | 0.000 | 21 | |
9 | Stolany | 158 | 0.000 | 20 | |
10 | Pardubice | 152 | 0.000 | 19 | |
11 | Dřenice | 150 | 0.000 | 18 | |
12 | Platenice | 105 | 0.000 | 17 | |
13 | Zdelov | 102 | 0.000 | 16 | |
14 | Pardubice | 99 | 0.000 | 15 | |
15 | Lhota u Potštejna | 90 | 0.000 | 14 | |
16 | Lhota u Potštejna | 54 | 0.000 | 13 | |
17 | Pardubice | 53 | 0.000 | 12 | |
18 | Dřenice | 52 | 0.000 | 11 | |
19 | Hradec Králové | 11 | 0.000 | 10 | |
20 | Dřenice | 0 | 0.000 | 8 | |
20 | Čankovice | 0 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 15.06.2019 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice - mládež | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Dětské rybářské závody | ||||||
Minulé závody | 16.06.2018 - Dřenice - mládež - Dětské rybářské závody 17.06.2017 - Dřenice - mládež - Dětské rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 21 závodníků Pešková Aneška-Dřenice Zavacký Vojtěch - Lhota u Potštejna Zavacký Matěj - Lhota u Potštejna Pazderka Adam - Hradec Králové Vacek Alexandr - Hlinsko Zahradník Michal - Platenice Kočíř Matěj - Čankovice Boháček Antonín-Pardubice Sisler Matěj-Dřenice Sisler Kryštof- Dřenice Dostálek Václav - Hradec Králové Rajsigl Daniel-Heřmanuv Městec Drábek Vojtěch-Lanškroun Smejkal Jakub - Pardubice Hofman David - Hrochův Týnec Kratochvíl Jakub - Dvůr Králové nad Labem Kincl Matyáš - Hradec Králové Růžička Adam - Stolany Provazník Matěj - Stolany Růžičková Nela - Morašice Lochman Pavel - Zdelov | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | BUDE LOSOVÁNÍ ALE JE NOŽNÉ ABY MLÁDEŽ SEDĚLA VEDLE SEBE. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | KAPR,AMUR,CANDAT,JESETER,ŠTIKA,TOLTOLOBIK A UHOŘ-50BODŮ Lín, PSTRUH,SIVEN a Karas 10.BODU.OSTATNÍ RYBY 1BOD. | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry pro prvni tři a cena pro každého | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | V ceně startovného občerstvení.DĚTEM DO DESETI LET POMOC POVOLENA NAHODIT PODEBRAT RYBU.BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZÁVODEM.MALÝ ZÁVODNÍCI NEMUSEJÍ MÍT STRACH A RODIČE TAKÉ NE !!!!!!!!!! | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: |
||||||
Pořadatel |
Název: Rybářské sdružení Dřenice Telefon: 723408159 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.