Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5665 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chvála Jan SezemiceHungerfish team2525226.00
1Chvála Petr SezemiceHungerfish team2525226.00
1Kertész Julius Moravské BudějoviceSporthobby2525226.00
4Zeman Luboš SemilyJizera 241484848.00
5Mokrá Jana Najdek1424242.00
5Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1424242.00
7Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team2404020.00
8Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1383838.00
8Trnka Aleš TřesoviceDream team1383838.00
10Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1343434.00
10Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1343434.00
12Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1282828.00
12Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1282828.00
14Dostál Matouš Králíky1242424.00
14Gančarčík Karel PardubiceVeteráni1242424.00
14Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1242424.00
17Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1222222.00
17Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1222222.00
17Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1222222.00
17Stuchlík Jiří Nová Paka1222222.00
21Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1202020.00
21Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1202020.00
21Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1202020.00
24Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1161616.00
24Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team1161616.00
24Kalášek Michal Jimramov1161616.00
27Vondra Martin Němčice1141414.00
28Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1121212.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.