Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 321 termínů závodů
V minulosti zadáno 6469 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 328 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Heimlich Roman1505050.00
1Kopic MilanHumpolec1505050.00
1Malý Jiří ml.Korouhev1505050.00
1Ungr Vojtěch1505050.00
1Zavřel JanPomezí1505050.00
1Říha BohumilSvětlá nad Sázavou1505050.00
7Adam František1484848.00
7Adam Jakub1484848.00
7Konopásek JosefPolička1484848.00
7Konopásek LadislavPardubice1484848.00
7Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod1484848.00
7Mokrý Jiří st.Havlíčkův Brod1484848.00
13Galko DanielBřilice1464646.00
13Galko LubomírBřilice1464646.00
13Pejchar JiříChotěboř1464646.00
13Starýchfojtů LukášDolní Rožínka1464646.00
13Štěpnička MartinČeský Šternberk1464646.00
13Štěpnička RadekČeský Šternberk1464646.00
19Adam Tomáš1444444.00
19Chyba PavelJaroměř1444444.00
19Havránek RadekČejov1444444.00
19Pavelka Roman ml.1444444.00
19Pavelka Roman st.1444444.00
24Daněk Jiří1424242.00
24Huček Petr1424242.00
24Kovařík Jiří st.Havlíčkův Brod1424242.00
24Vrtěl OndřejPřerov1424242.00
24Vrtěl PetrPřerov1424242.00
24Vácha Tomᚊtoky1424242.00
30Bartoň JiříKostelec nad Orlicí1404040.00
30Bleha Patrik1404040.00
30Kovář MichalTřešť1404040.00
30Madro Pavel1404040.00
30Nešpor LadislavTřešť1404040.00
30Staněk PetrHradec Králové1404040.00
36Cihelka MarekMilín1383838.00
36Dorotík TomášValašské Meziříčí1383838.00
36Pavlík Lukáš1383838.00
36Skalický JakubMilín1383838.00
36Vik MarekOlomouc1383838.00
36Švub Dominik1383838.00
42Glaesner Zdeněk1363636.00
42Hasoň MarianBratislava1363636.00
42Hojstrič VladimírBratislava1363636.00
42Marek Zdeněk1363636.00
42Matějka VáclavNové Hrady1363636.00
42Novotný Jiří Zámrsk1363636.00
42Novotný Petr Zámrsk1363636.00
42Řeháková KarlaNové Hrady1363636.00
50Chvála Jan SezemiceHungerfish team1343434.00
50Chvála Petr SezemiceHungerfish team1343434.00
50Hanousek VáclavOlomouc1343434.00
50Janiš JiříValašské Meziříčí1343434.00
50Magdal David1343434.00
50Pražák Petr1343434.00
50Soukup VlastimilČejov1343434.00
50Svoboda Stanislav st.Čejov1343434.00
58Kosík TomášMoravské Budějovice1323232.00
58Kuba MartinMoravské Budějovice1323232.00
58Maťák MartinBrno1323232.00
58Petružálek JiříPlotiště nad Labem1323232.00
58Sokolowski DavidNový Bor1323232.00
58Čapek PavelČeská Lípa1323232.00
58Černý RadekTřebíč1323232.00
58Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1323232.00
66Filák František1303030.00
66Janečka MartinTovačov1303030.00
66Kratochvíl JanHláska1303030.00
66Kříž Michal1303030.00
66Mihalík OndřejPardubice1303030.00
66Riedl MichalHumpolec1303030.00
66Riedlová LucieHumpolec1303030.00
66Škoda Miroslav st.Velká Bíteš1303030.00
74Granát OndřejChomutov1282828.00
74Jožák RadekPardubice1282828.00
74Kortiš LadislavHrušovany nad Jevišovkou1282828.00
74Kočí MartinKlášterec nad Ohří1282828.00
74Machač VáclavPraha1282828.00
74Vitásek JiříČervená Lhota1282828.00
74Špatný Jan ml.Dolní Bukovsko1282828.00
74Špatný Jan st.Dolní Bukovsko1282828.00
82Hosenseidl MiloslavČeské Budějovice1262626.00
82Kočí Josef Mnichovo Hradiště1262626.00
82Pešek Antonín1262626.00
82Stárek JanHamry nad Sázavou1262626.00
82Svoboda PetrŽeletava1262626.00
82Tomšík JanKřižanov1262626.00
82Černý JindřichMnichovo Hradiště1262626.00
82Čábera LadislavČejov1262626.00
90Hrabal VladimírUničov1242424.00
90Ložek LukášLomec1242424.00
90Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1242424.00
90Závodník Radek1242424.00
90Šabata JakubMoravský Krumlov1242424.00
90Šenkýř Miloslav1242424.00
90Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1242424.00
97Jirsa JiříChmeliště1222222.00
97Palán LeošVilémov1222222.00
97Svárovský TomášHumpolec1222222.00
97Tichý RudolfBečváry1222222.00
97Vlk Martin ml.Strakonice1222222.00
97Wittner Jan ml.České Budějovice1222222.00
97Šupol MichalRychnov nad Kněžnou1222222.00
97Šupol PetrLibišany1222222.00
105Bertok Milan Dublovice1202020.00
105Chadraba PetrŽdánice1202020.00
105Křižan RomanNáměšť nad Oslavou1202020.00
105Macka Marek1202020.00
105Mucala KarelNovosedly1202020.00
105Málek RadekPardubice1202020.00
105Provazník MichalDřenice1202020.00
105Sklenář KarelVelká Bíteš1202020.00
105Tošer Jaroslav Ústrašín1202020.00
105Zezula JanNáměšť nad Oslavou1202020.00
115Bureš Jan1181818.00
115Hlaváček KarelHumpolec1181818.00
115Martinec Patrik1181818.00
115Prepsl JanPraha1181818.00
115Štěpnička Milan st.Český Šternberk1181818.00
115Ščepka FrantišekHumpolec1181818.00
121Bína LiborDlouhý Most1161616.00
121Bína LukášDlouhý Most1161616.00
121Kalous EmilHrušovany nad Jevišovkou1161616.00
121Klimentík Jaroslav1161616.00
121Navrátil Vladimír ml.Brno1161616.00
121Navrátil Vladimír st.Brno1161616.00
121Čelechovský Zdeněk1161616.00
121Žampach Martin1161616.00
129Buzek PavelČeský Rudolec1141414.00
129Divéky Josef1141414.00
129Pavle Slavomír1141414.00
129Pánek Vít Sezemice1141414.00
129Pěnčík Tomáš1141414.00
129Střalka Lukáš1141414.00
129Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1141414.00
129Výleta MartinČeský Rudolec1141414.00
137Herout Radim1121212.00
137Hladík MilanČeské Budějovice1121212.00
137Novotná Jaroslava Zámrsk1121212.00
137Novotná Pavlína Zámrsk1121212.00
137Rypl MichalNový Bydžov1121212.00
137Čipera DavidPříbram1121212.00
137Čiperová MartinaMilín1121212.00
137Šťovčík ViktorBrno1121212.00
145Harsány Tomáš1101010.00
145Icha Zdeněk Havlíčkův Brod1101010.00
145Koucký MiloslavVranovice1101010.00
145Kudrna PavelPraha1101010.00
145Maier VítězslavBystřice u Benešova1101010.00
145Němec LubošPacov1101010.00
145Ondráček PetrNové Město na Moravě1101010.00
145Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod1101010.00
153Drápal Michal st.1888.00
153Hanousek JiříPřelouč1888.00
153Kandr FilipOkrouhlička1888.00
153Langer Tomáš1888.00
153Mitas LuděkJindřichův Hradec1888.00
153Rutová TerezaSenohraby1888.00
153Tichý JanVeltruby1888.00
153Šimánek JakubRouštany1888.00
161Divácký Aleš1666.00
161Peťovský IvanTřebíč1666.00
161Provazník JiříDřenice1666.00
161Raniak MartinTřešť1666.00
161Skalický MatějMilín1666.00
161Skalický MiroslavMilín1666.00
161Vach Jakub1666.00
161Žemlička Radek Slatiňany1666.00
169Bošek StanislavBrno1444.00
169Hikkel Imrich1444.00
169Kučera Josef1444.00
169Ledvinka MartinBrno1444.00
169Mužík Milan1444.00
169Nikl MichalChotěboř1444.00
169Pažout OndřejDolní Ředice1444.00
169Rybenský MartinHlinsko1444.00
177Adamcová LibušeKrahulčí1222.00
177Adamec JosefKrahulčí1222.00
177Ambros Daniel1222.00
177Antl Rudolf1222.00
177Avdič Leo1222.00
177Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1222.00
177Bartosz Lelek1222.00
177Benko StanislavSlovensko1222.00
177Bečka PavelPlevnice1222.00
177Bečková LenkaPlevnice1222.00
177Bečán LadislavLomeček1222.00
177Bečánová LudmilaLomeček1222.00
177Bláhovec JanStrakonice1222.00
177Braun Jan1222.00
177Budíček MilošČeský Rudolec1222.00
177Bělovský JosefLohenice1222.00
177Carboch ZdeněkVrchotovy Janovice1222.00
177Chlumský DavidSenohraby1222.00
177Chromý Radomír1222.00
177Chudárek Vlastimil ml.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
177Chudárek Vlastimil st.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
177Chřenovský Ivan1222.00
177Devečka Rastislav1222.00
177Duba OndřejJihlava1222.00
177Fedas MichalTovačov1222.00
177Fedas OndřejTovačov1222.00
177Frič TomášSkuhrov1222.00
177Frola DušanJavorník1222.00
177Gavlas Jiří st.Dolní Bukovsko1222.00
177Glaesner Tomáš1222.00
177Gottwald MiroslavStrmilov1222.00
177Grus DavidJablonné nad Orlicí1222.00
177Hanzal OndřejŽeletava1222.00
177Havlíček PetrKutná Hora1222.00
177Horych Pavel1222.00
177Hrenák Marian1222.00
177Hronek LubošČenkov1222.00
177Hrstka PavelSlaný1222.00
177Ignác Imrich1222.00
177Jariabek Attila1222.00
177Jarolím Roman1222.00
177Jeřábek VáclavTřešť1222.00
177Jůna PetrPraha1222.00
177Kabát PetrSmilovice1222.00
177Kadlec VáclavŠtoky1222.00
177Kasík JanKladno1222.00
177Kašáková MarkétaStrakonice1222.00
177Kloupar Jaroslav1222.00
177Kloupar Jiří1222.00
177Kocábek TomášNové Strašecí1222.00
177Kohout MichalOkrouhlička1222.00
177Koláček Ondřej1222.00
177Kolář PavelNeznašov1222.00
177Kouba FrantišekČeské Budějovice1222.00
177Koudela Lubomír1222.00
177Kovařík Jiří ml.Havlíčkův Brod1222.00
177Krobauer Patrik1222.00
177Krtek AlešHumpolec1222.00
177Krátký VáclavČeské Budějovice1222.00
177Kukuč Juraj1222.00
177Kučera OndřejČeský Rudolec1222.00
177Kučera VlastislavTřešť1222.00
177Liška JaroslavTřemošnice1222.00
177Lós Sebastian1222.00
177Macošinec RichardPříbram1222.00
177Martinec JaroslavMostiště1222.00
177Matějka JindřichStrakonice1222.00
177Matějková DagmarStrakonice1222.00
177Mašek MartinJílové1222.00
177Michal RudolfŽdírec nad Doubravou1222.00
177Mihálik Andrej1222.00
177Mikulka Jan1222.00
177Mikulka Petr1222.00
177Mražík Filip1222.00
177Máca KarelLovětín1222.00
177Míka JiříMilín1222.00
177Nepala JanŠlapanice u Brna1222.00
177Netolický LukášSkuteč1222.00
177Netolický MartinDědová1222.00
177Neuber JanČejov1222.00
177Novák Jiří..1222.00
177Novák JosefLedeč nad Sázavou1222.00
177Němec FilipTábor1222.00
177Němec GustavTábor1222.00
177Pajer StanislavLedeč nad Sázavou1222.00
177Panák Michal1222.00
177Pavlačka RomanBrno1222.00
177Pech JiříNěmčice nad Hanou1222.00
177Pech PavelKozárovice1222.00
177Pechalová AndreaHrušovany nad Jevišovkou1222.00
177Pecher PetrStrakonice1222.00
177Pelda PetrÚdavy1222.00
177Pintera Zdeněk1222.00
177Plocek JaroslavPraha1222.00
177Poskočil PetrDolní Bučice1222.00
177Pražský RadekMýto v Čechách1222.00
177Priehoda TomášOslavany1222.00
177Procházka IvoPraha1222.00
177Procházka PatrikVelká nad Veličkou1222.00
177Procházka PavelChudčice1222.00
177Procházka VítVelká nad Veličkou1222.00
177Ptáček MatyášSobíňov1222.00
177Půlpán FrantišekHlinsko1222.00
177Radolf Tomáš1222.00
177Růžička MiroslavTábor1222.00
177Růžičková MartinaTábor1222.00
177Samlík Pavel1222.00
177Simajchl AloisPraha1222.00
177Sop PetrVeltrusy1222.00
177Srb RomanBobnice1222.00
177Stejkoza MiroslavDolní Bukovsko1222.00
177Strouhal MartinPraha1222.00
177Sušil David1222.00
177Sušil Martin1222.00
177Szelle Norbert1222.00
177Teluch RomanSlovensko1222.00
177Tomanovics Šandor1222.00
177Trnka Aleš Třesovice1222.00
177Trogličová BlankaDolní Radouň1222.00
177Trousil Miroslav st.1222.00
177Tuka Ferenc1222.00
177Turnovský RadekHradec Králové1222.00
177Valenta JiříTřebíč1222.00
177Valenta MiroslavNáměšť nad Oslavou1222.00
177Ventluka Jaroslav st.Třemošnice1222.00
177Vlasák MartinNové Syrovice1222.00
177Vlček Roman1222.00
177Volf JosefChlumín1222.00
177Vondruška Vojtěch1222.00
177Vrábel PavelChlumín1222.00
177Vyboch Lubo1222.00
177Zvelebil MartinTýnec nad Sázavou1222.00
177Záhořová KristýnaCheb1222.00
177Čajko JanMilín1222.00
177Čajko LudvíkMilín1222.00
177Čejdík PetrPříbram1222.00
177Čermoch JiříVrchotovy Janovice1222.00
177Černocký Tomáš1222.00
177Černík PetrSenohraby1222.00
177Červenka  PetrSenohraby1222.00
177Šichta Marek1222.00
177Šimanský LukášJihlava1222.00
177Šindelář Vít1222.00
177Šprinc OtaHrádek u Nechanic1222.00
177Šrámek Tomáš1222.00
177Štyller JakubChlumín1222.00
177Štěpánek Zbyněk1222.00
177Štěpánková Klára1222.00
177Šulc JosefVelké Meziříčí1222.00
177Švanda OndřejNové Město na Moravě1222.00
177Žák FrantišekChrast1222.00
177Žárský Martin1222.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.