Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 303 termínů závodů
V minulosti zadáno 6466 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Veteráni



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Kočí Josef Mnichovo Hradiště1135235232.00
2Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1331731824.46
3Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1129729727.00
4Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1127527525.00
5Bareš Vladimír Slepotice724124134.43
6Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24923123125.67
7Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno722922932.71
8Gančarčík Karel Pardubice922222224.67
9Aleksandrová Alena Hradec Králové821621627.00
9Doležal Lambert Žďár nad Sázavou721621630.86
11Janouch Miroslav Všechlapy818518523.13
12Kaminský Jaroslav Frýdštejn918318320.33
13Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24818218222.75
14Kondras Přemysl PardubiceVeteráni517817835.60
15Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1316316412.62
16Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24815715719.63
17Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team515515531.00
18Tošer Jaroslav Ústrašín912112113.44
19Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní810810813.50
19Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem410810827.00
21Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní510210220.40
22Havrila Michal st. Jaroměř986869.56
23Povolný Zdeněk Karlovy Vary6848414.00
24Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team5757515.00
25Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem3747424.67
26Bertok Milan Dublovice872729.00
27Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni6676711.17
28Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní6606010.00
29Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team3404013.33
30Pánek Vít Sezemice3383812.67

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.