Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 37 termínů závodů
V minulosti zadáno 6018 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Nováčci



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team29588103135.55
2Vrba Tomáš SvítkovVeteráni3153486928.03
3Franěk Robert Trutnov1746453931.71
4Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team1946057530.26
5Dostál Matouš Králíky2045458029.00
6Kočí Josef Mnichovo Hradiště2645369826.85
7Taichner Radek Mikulovice2645260023.08
8Mokrá Jana Najdek1643445128.19
9Hos Martin OtínPohoda team1442142630.43
10Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team1939543422.84
11Havrila Michal st. Jaroměř3235955017.19
12Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1334534626.62
13Šinták Marek Hradec Králové1230530525.42
14Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1329729923.00
15Vodičková Kateřina Příbram1228128123.42
16Janouch Miroslav Všechlapy1726327616.24
17Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1323523618.15
18Bertok Milan Dublovice1723423914.06
19Doležán Nikola DačiceVysočina team723323333.29
20Horáček Martin Žďár nad Sázavou1116716715.18
21Kubešová Denisa Bolina1013113113.10
22Pavelka Josef TřebíčPohoda team710910915.57
23Mojžíš Lukáš České Budějovice610710717.83
24Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem4828220.50
25Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team2464623.00
26Kalášek Michal Jimramov4404010.00
26Novotný Milan Markovice2404020.00
28Haklová Lucie Vrutice1282828.00
29Žák Luděk Ostrava Poruba2272713.50
30Bláha Tomáš Rožmitál pod TřemšínemSkalice422225.50
31Schwarzová Ivana Rožmitál pod TřemšínemSkalice515153.00
32Novák Jan ml. Libišany310103.33

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.