Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 62 termínů závodů
V minulosti zadáno 6064 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 37 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni5888817.60
2Taichner Radek Mikulovice5575711.40
3Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1404040.00
3Dědík Vladimír BašťRebels team1404040.00
3Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1404040.00
6Doležán Nikola DačiceVysočina team1373737.00
6Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1373737.00
6Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1373737.00
9Chvála Jan SezemiceHungerfish team1343434.00
9Chvála Petr SezemiceHungerfish team1343434.00
9Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1343434.00
12Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1313131.00
12Machatý David JaroměřDream team1313131.00
12Trnka Aleš TřesoviceDream team1313131.00
15Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1282828.00
15Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1282828.00
15Říčař David ZdelovBlack Fish team1282828.00
18Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team1252525.00
18Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1252525.00
18Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1252525.00
21Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1222222.00
21Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1222222.00
23Hos Martin OtínPohoda team1191919.00
23Pavelka Josef TřebíčPohoda team1191919.00
23Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1191919.00
26Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1161616.00
26Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1161616.00
26Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1161616.00
29Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1131313.00
29Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1131313.00
29Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1131313.00
32Gryč Jan PřibyslavKrmiči1121212.00
32Slavík Alexej VilémovKrmiči1121212.00
32Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči1121212.00
35Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1101010.00
35Kadlec František Zlíč1101010.00
35Pásler Vlastimil Spyta1101010.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.