Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 107 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 172 | 172 | 24.57 |
2 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 8 | 167 | 167 | 20.88 |
3 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 6 | 158 | 158 | 26.33 |
4 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 5 | 136 | 136 | 27.20 |
5 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 4 | 127 | 127 | 31.75 |
5 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 7 | 127 | 127 | 18.14 |
7 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 126 | 126 | 15.75 |
8 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 6 | 124 | 124 | 20.67 |
9 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
10 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
11 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 110 | 110 | 27.50 |
12 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 5 | 109 | 109 | 21.80 |
13 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 108 | 108 | 21.60 |
14 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
15 | Černý Jan | Pardubice | 3 | 98 | 98 | 32.67 | |
16 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 7 | 96 | 96 | 13.71 |
17 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
18 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 7 | 92 | 92 | 13.14 |
18 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
20 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
21 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 86 | 86 | 28.67 |
22 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
23 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
24 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
25 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 68 | 68 | 8.50 |
26 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 67 | 67 | 9.57 |
26 | Klement Antonín | Chranišov | 7 | 67 | 67 | 9.57 | |
26 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 67 | 67 | 9.57 | |
29 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 66 | 66 | 11.00 |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 66 | 66 | 11.00 | |
31 | Brendl Patrik | Lanškroun | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
31 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 2 | 65 | 65 | 32.50 |
33 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
34 | Mach Václav | Pernink | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
35 | Richter Dalibor | Rumburk | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
35 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
37 | Michálek Jan | Otovice | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
38 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
39 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
40 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
41 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
42 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 53 | 53 | 13.25 |
42 | Würz Dalibor | Hořesedly | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
44 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
45 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
46 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
47 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
48 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 4 | 45 | 45 | 11.25 |
48 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
50 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 7 | 44 | 44 | 6.29 | |
51 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
51 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
53 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
54 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
55 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
56 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
56 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
58 | Jánošíková Emma | Liberec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
58 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
58 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
58 | Rubina Vladimír | Liblice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
62 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
63 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
64 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
64 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 3 | 35 | 35 | 11.67 |
66 | Michálková Tereza | Otovice | 5 | 34 | 34 | 6.80 | |
66 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
68 | Pleskot Jan | Hrobice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
69 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
69 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
69 | Kudry Marek | Cerhenice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
72 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
72 | Lévai Jan st. | Dalovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
74 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
75 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
75 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
77 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
78 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
79 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
79 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
79 | Raniak Martin | Třešť | Big Fish Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
82 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
82 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
82 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
82 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
86 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
87 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
87 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
89 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
90 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
91 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
92 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
92 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
94 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
95 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
96 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
96 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
98 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
98 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
100 | Bulak Serhiy | Praha | Dnister feeder team | 2 | 5 | 5 | 2.50 |
100 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
102 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
103 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 2 | 3 | 3 | 1.50 |
104 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
105 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
105 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
105 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |