Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 37 termínů závodů
V minulosti zadáno 6018 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 130 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team34632130138.26
2Machatý David JaroměřDream team30622125641.87
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team41614134332.76
4Trnka Aleš TřesoviceDream team29603106636.76
5Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team29588103135.55
6Vágenknecht Jiří Pardubice37585126634.22
7Musílek Petr ChotěbořVysočina team2257980736.68
8Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team2157576936.62
9Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team37570116631.51
10Chvála Jan SezemiceHungerfish team41567106025.85
11Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2155582539.29
12Zeman Luboš SemilyJizera 242855497834.93
13Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1755064437.88
14Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team2953798033.79
15Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1553459639.73
15Vrba Tomáš SvítkovVeteráni3153486928.03
17Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1852764635.89
17Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1552760640.40
19Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2852189131.82
20Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team2651977929.96
21Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team35518107230.63
22Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno2251571132.32
23Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1748454231.88
23Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team2148467832.29
25Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242648073528.27
26Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni3747895925.92
27Novotný Jiří ZámrskNovotňáci2247064329.23
28Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team3346978323.73
28Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni2846971825.64
30Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1746849028.82
31Franěk Robert Trutnov1746453931.71
32Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team2846174626.64
33Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team1946057530.26
34Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1945853828.32
35Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2045553726.85
36Dostál Matouš Králíky2045458029.00
37Kočí Josef Mnichovo Hradiště2645369826.85
38Taichner Radek Mikulovice2645260023.08
39Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou1644546128.81
40Vojtěch Václav MlázoviceJizera 242543960824.32
41Charvát Lukáš ČernčiceRebels team3043579326.43
42Mokrá Jana Najdek1643445128.19
43Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1842652829.33
43Říčař David ZdelovBlack Fish team1542645730.47
45Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči2842370125.04
46Hos Martin OtínPohoda team1442142630.43
46Slavík Alexej VilémovKrmiči2542158223.28
48Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team1242042035.00
49Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči1441745732.64
50Dědík Vladimír BašťRebels team2041250525.25
51Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team1939543422.84
52Gančarčík Karel PardubiceVeteráni3039458819.60
53Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3538772220.63
54Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1838444124.50
54Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2338449421.48
56Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team3337958117.61
57Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci2637852820.31
58Havrila Michal ml. Jaroměř2637758622.54
59Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1337637729.00
60Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team2137446822.29
61Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2036342521.25
61Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team2736352719.52
63Havrila Michal st. Jaroměř3235955017.19
64Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1835841322.94
65Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1235235229.33
66Stuchlík Jiří Nová Paka2034942721.35
67Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1334534626.62
68Pánek Vít Sezemice1634235922.44
68Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team2034240920.45
70Kaminský Jaroslav Frýdštejn2534045718.28
71Kadlec František Zlíč2832244215.79
72Molek Petr Plzeň932132135.67
73Slavík Tomáš HumpolecČRS MO Humpolec931631635.11
74Novotný Petr ZámrskNovotňáci1531334222.80
75Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1431232022.86
76Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1130730727.91
77Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1630632320.19
78Šinták Marek Hradec Králové1230530525.42
79Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1329729923.00
80Turský Jindřich Krchleby1429329721.21
81Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1328428521.92
82Tobolka Daniel NechaniceJizera 241028328328.30
83Vodičková Kateřina Příbram1228128123.42
84Janouch Miroslav Všechlapy1726327616.24
85Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1323523618.15
86Bertok Milan Dublovice1723423914.06
87Doležán Nikola DačiceVysočina team723323333.29
88Gryč Jan PřibyslavKrmiči1222222218.50
89Maršík Jan PelhřimovKrmiči621721736.17
90Riedl Patrik Humpolec820420425.50
91Toman Petr Rožmitál pod TřemšínemSkalice919819822.00
92Pásler Vlastimil Spyta2319724710.74
93Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice1017617617.60
94Pišl Jan TřesoviceDream team717517525.00
94Riedl Filip Humpolec817517521.88
96Horáček Martin Žďár nad Sázavou1116716715.18
96Šitina Josef Velká Jesenice1116716715.18
98Štěrba Petr Sezemice315915953.00
99Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team1115615614.18
100Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team414014035.00
101Houser Otakar VšechlapyJizera 24813313316.63
102Kubešová Denisa Bolina1013113113.10
103Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team512412424.80
104Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň412112130.25
105Sobotka Petr Žďár nad Sázavou311711739.00
106Turský David Krchleby611611619.33
107Pavelka Josef TřebíčPohoda team710910915.57
108Mojžíš Lukáš České Budějovice610710717.83
109Kertész Julius Moravské BudějoviceSporthobby3989832.67
110Novotná Lenka ZámrskNovotňáci6929215.33
111Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice9909010.00
112Vondra Martin Němčice6848414.00
113Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem4828220.50
114Matulka Matyáš Jihlava3808026.67
115Juhošová Ivana Rybitví6727212.00
116Šourková Karolína Rožmitál pod TřemšínemSkalice5666613.20
117Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno4585814.50
118Šuchal Adam Markovice3565618.67
119Mádle Radek Hořice v PodkrkonošíJizera 242535326.50
120Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team2464623.00
121Novák Jan Libišany3434314.33
122Kalášek Michal Jimramov4404010.00
122Novotný Milan Markovice2404020.00
124Šuchalová Klára Markovice1333333.00
125Haklová Lucie Vrutice1282828.00
126Žák Luděk Ostrava Poruba2272713.50
127Bláha Tomáš Rožmitál pod TřemšínemSkalice422225.50
128Schwarzová Ivana Rožmitál pod TřemšínemSkalice515153.00
129Dmejchal Marek SadováSIRIUS TRAPER team1111111.00
130Novák Jan ml. Libišany310103.33

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.