Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 349 termínů závodů
V minulosti zadáno 6107 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 124 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Merunka MartinPohledec1505050.00
2Velfl VladimírSvitavy1494949.00
3Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1484848.00
4Brokl VladimírSkuteč1474747.00
5Běluša Jiří1464646.00
5Ficek PetrSvitavy1464646.00
5Krajňák IvanMikulovice1464646.00
8Svoboda JiříČeské Budějovice2434321.50
8Urban DavidOpatovice nad Labem1434343.00
10Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1424242.00
10Mudroch LadislavPardubice1424242.00
12Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1404040.00
12Klusák LadislavDalečín1404040.00
12Malý Jiří st.Korouhev1404040.00
12Šmitmajer MarekVodňany2404020.00
12Žernov Jáchym1404040.00
17Lédl DavidMirovice2373718.50
18Bureš VáclavNová Ves1363636.00
18Hanych JaroslavDalečín1363636.00
18Makovský Eduard1363636.00
18Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1363636.00
22Tůma JakubRousínov1353535.00
23Icha ZdeněkHavlíčkův Brod1343434.00
23Sochor Jaroslav ml.Hluboká nad Vltavou1343434.00
25Petružálek JiříPlotiště nad Labem1333333.00
25Vojta JanProtivín1333333.00
27Klement MilanSkuteč1323232.00
27Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1323232.00
27Němec JanČeské Budějovice1323232.00
27Trojan Roman st.Nová Ves1323232.00
27Čadílek Petr1323232.00
32Bína LiborDlouhý Most1313131.00
32Paulovič MarekTřeboň2313115.50
34Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1303030.00
34Machatý David Jaroměř1303030.00
34Žemlička Radek Slatiňany1303030.00
37Borovka LubošVodňany2292914.50
37Chudárek Vlastimil st.Bystřice nad Pernštejnem1292929.00
37Faltus Vladimír1292929.00
37Havlíček LadislavNový Jičín1292929.00
37Kadlec Tomᚎďár nad Sázavou1292929.00
37Kostka Oldřich1292929.00
37Míchal JiříČeské Budějovice1292929.00
37Nykodém Michal1292929.00
37Olšán JakubBrněnec1292929.00
46Mlčák LubošDomanín2282814.00
46Pešek EmilTábor2282814.00
48Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1272727.00
48Křenek RadekVodňany2272713.50
50Kubec TomášLanškroun1262626.00
51Doležal JaroslavVodňany2252512.50
51Materna JanPísek1252525.00
51Mojžíš Lukáš České Budějovice2252512.50
51Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod1252525.00
55Dušek DanielKutná Hora1242424.00
55Mikeš PavelNadějkov1242424.00
57Bejsta TomášČeské Budějovice1232323.00
57Prchal JanLučice1232323.00
57Provazník MichalDřenice1232323.00
60Kokeš Vladimír1222222.00
60Kučera MichalSvitavy1222222.00
60Malý Jiří ml.Korouhev1222222.00
60Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod1222222.00
60Vašata PavelPohřebačka1222222.00
60Vrbas MiroslavSvitavy1222222.00
60Šibor JaroslavBystřice nad Pernštejnem1222222.00
67Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1212121.00
68Matějka VáclavNové Hrady1202020.00
68Růžička JosefČeperka1202020.00
70Vančata VladimírMilevsko1191919.00
70Vrba Tomáš Svítkov1191919.00
72Chvála Jan SezemiceHungerfish team1181818.00
72Chvála Petr SezemiceHungerfish team1181818.00
72Herout VítNová Bystřice1181818.00
72Rind MartinPardubice1181818.00
76Vyskočil MichalPlaná nad Lužnicí1171717.00
77Lédl PavelMirovice216168.00
77Pužej ŠtěpánNetolice1161616.00
79Bárta OndřejPísek1151515.00
79Dvořák OldřichDalečín1151515.00
79Hanzlíček David1151515.00
79Hanzlíček IvoBrno1151515.00
79Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1151515.00
79Kadlec Ivo1151515.00
79Kadlec Jaroslav1151515.00
79Mazourek IvošDalečín1151515.00
79Mejstřík JaroslavHavličkův Brod1151515.00
79Oplt Luboš1151515.00
79Ticháček VáclavHavlíčkův Brod1151515.00
79Šafařík FrantišekPohřebačka1151515.00
79Šafařík PetrPohřebačka1151515.00
92Hos Martin OtínPohoda team1141414.00
92Šedivý PavelPlaná nad Lužnicí1141414.00
94Eybl Štěpán1131313.00
94Konečný LubomírOlomouc1131313.00
96Řádek JaroslavKaplice212126.00
96Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1121212.00
98Charvát ValentinJihlava1111111.00
98Doležal DavidVodňany1111111.00
100Holý JosefTábor1101010.00
100Tůma JiříRousínov1101010.00
102Blaščík PetrStaré Jesenčany1999.00
103Krakowitzer JiříTřeboň2884.00
103Šupol MichalRychnov nad Kněžnou1888.00
105Beneš MilanSuchdol nad Lužnicí1777.00
105Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1777.00
107Lacina VladimírVojtěchov1666.00
107Šupol PetrLibišany1666.00
109Synek MartinChoceň1555.00
109Řezáč Jan st.Brandýs nad Labem1555.00
111Beránek KarelHavlíčkův Brod1444.00
111Ficner LukášLanškroun1444.00
111Komárek MartinHavlíčkův Brod1444.00
111Myslivec MiroslavPlzeň1444.00
115Musil LukášNetolice1333.00
116Bursík MichalSoběslav1222.00
117Bína LukášDlouhý Most1111.00
117Chochla JanPardubice1111.00
117De Brenner JiříPřeštice1111.00
117Dušek LubošSvitavy1111.00
117Merunka PetrHamry nad Sázavou1111.00
117Oplt Antonín1111.00
117Putira JanOlomouc1111.00
117Voda RadekBrno1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.