Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 37 termínů závodů
V minulosti zadáno 6018 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 82 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team2025756328.15
2Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team1525236324.20
3Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team1325037929.15
4Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1223934628.83
5Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1023629629.60
6Dědík Vladimír BašťRebels team1020829329.30
7Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1320230723.62
8Vodičková Kateřina Příbram718619427.71
9Kočí Josef Mnichovo Hradiště617317328.83
10Kaminský Jaroslav Frýdštejn716317625.14
11Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team916017519.44
12Turský Jindřich Krchleby1015918218.20
13Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24515415430.80
14Slavík Alexej VilémovKrmiči813413617.00
15Maršík Jan PelhřimovKrmiči412912932.25
16Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči712312417.71
17Turský David Krchleby611611619.33
18Bertok Milan Dublovice711311416.29
19Zeman Luboš SemilyJizera 24310610635.33
20Trnka Aleš TřesoviceDream team410510526.25
21Gryč Jan PřibyslavKrmiči5898917.80
22Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2878743.50
23Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou3828227.33
23Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem4828220.50
25Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team4818120.25
26Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2777738.50
27Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2757537.50
28Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3737324.33
29Janouch Miroslav Všechlapy5727214.40
30Kubešová Denisa Bolina6707011.67
31Šourková Karolína Rožmitál pod TřemšínemSkalice5666613.20
32Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči3646421.33
33Vrba Tomáš SvítkovVeteráni2636331.50
34Houser Otakar VšechlapyJizera 243606020.00
34Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team2606030.00
36Molek Petr Plzeň2575728.50
37Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice4565614.00
38Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2545427.00
39Machatý David JaroměřDream team2535326.50
40Chvála Jan SezemiceHungerfish team3515117.00
40Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice4515112.75
42Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team3505016.67
43Chvála Petr SezemiceHungerfish team3474715.67
43Vágenknecht Jiří Pardubice1474747.00
45Franěk Robert Trutnov1464646.00
46Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team2454522.50
47Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1444444.00
48Stuchlík Jiří Nová Paka3434314.33
49Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1393939.00
50Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1373737.00
50Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1373737.00
52Horáček Martin Žďár nad Sázavou2353517.50
52Riedl Filip Humpolec1353535.00
54Pišl Jan TřesoviceDream team1343434.00
55Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1333333.00
56Toman Petr Rožmitál pod TřemšínemSkalice3323210.67
57Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1303030.00
57Riedl Patrik Humpolec1303030.00
59Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1282828.00
59Šitina Josef Velká Jesenice328289.33
61Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24327279.00
62Gančarčík Karel PardubiceVeteráni2262613.00
63Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1252525.00
64Pánek Vít Sezemice1202020.00
65Doležán Nikola DačiceVysočina team1191919.00
66Pásler Vlastimil Spyta218189.00
67Hos Martin OtínPohoda team216168.00
68Schwarzová Ivana Rožmitál pod TřemšínemSkalice515153.00
68Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1151515.00
70Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1121212.00
70Musílek Petr ChotěbořVysočina team1121212.00
72Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team211115.50
73Šuchal Adam Markovice1101010.00
74Kadlec František Zlíč2884.00
75Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1777.00
76Taichner Radek Mikulovice1333.00
77Bláha Tomáš Rožmitál pod TřemšínemSkalice2221.00
77Juhošová Ivana Rybitví2221.00
77Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1222.00
80Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1111.00
80Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1111.00
80Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.