Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 41 termínů závodů
V minulosti zadáno 6013 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 749 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 6 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smítka Radek  Bolina 10 3 1 1 1 0 1 0 0 0 0
3 Šnicer Petr Blšany 9 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1
4 Záhora Petr Bílina 14 2 2 0 0 2 0 1 0 2 0
5 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 4 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
6 Nass Adam Pňovice 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 14 1 1 1 1 1 1 2 0 0 0
8 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 9 1 1 1 0 0 0 1 1 0 0
9 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 5 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
10 Slavík Alexej  Vilémov 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1
11 Kabát Miroslav Třemošná 8 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Flanderka Aleš Pašinka 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Münzer Josef Nové Sedlo 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Seidl Jan Zbiroh 12 1 0 3 1 0 0 1 2 0 0
15 Charvát Lukáš  Černčice 13 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
16 Pekárek Stanislav Louny 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
16 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 4 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
18 Jiřík Miroslav Myškovice 3 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
19 Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
19 Bejr Matouš Mnichovo Hradiště 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
19 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Benda Pavel  Mělník 15 1 0 0 1 0 2 0 0 1 1
23 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
24 Šilhavý Stanislav Třemošná 7 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
24 Suchánek Aleš Dymokury 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
26 Fencl Petr Kolín 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
27 Havlíček Stanislav  Mělník 13 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1
28 Hošek Pavel Římovice 4 1 0 0 0 1 1 0 0 1 0
29 Bertok Milan  Dublovice 6 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
30 Skalický Miroslav Milín 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
30 Kučera Jiří Lužná 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
30 Wachtl Hynek 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
33 Cablk Jan Pravonín 9 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
34 Olbrich Petr Bechov 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
34 Kovář Martin Praha 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
36 Hadžala Jan Odolena Voda 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
37 Váňa Michal Vepřek 3 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0
38 Sedlák Jiří 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
38 Bouček Jiří Zdislavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
38 Vavřinec Jaromír 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
38 Rozsypálek Ivoš 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
38 Hodoň Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
38 Novotný Petr Přerov nad Labem 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
44 Prokeš Milan Libochovice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Vitásek Jiří Červená Lhota 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Kabát Petr Smilovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Poláková Michaela 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Jireček Miroslav Hodkovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Jón Richard Chlum 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Kovář Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Bludská Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Budský Viktor Čelákovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Wachtl Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Pospíšil Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Vokáč Štěpán Mladá Boleslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Kulich Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Chlumský Adam 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Vitnerová Vanesa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Leitl Miroslav Holýšov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Plesník Michal Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Štěpnička Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Zelenka Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Houser Otakar  Všechlapy 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Hájek Ondřej Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Vyslyšel Vladimír ml. Plzeň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Krutský Milan Výžerky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Šmůla David Dobřany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Hodík Miroslav Sedlčany 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Beneš Zdeněk Peruc 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Hamák Tobiáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Ťok Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Verner Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Ungr Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Freitagová Tereza 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Skalický Jakub Milín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Tichý Rudolf Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Čapek Martin Dlouhá Lhota 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Nožička Radek Jíkev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Rudolf Jaroslav Vrdy 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Moravec Václav Hostín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Záruba Rudolf Divišov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Cingroš Jakub Stod 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Šťastný Roman Brandýs nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Smítka Josef st. Kutná Hora 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Bočková Alena 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Hanzal Ondřej Želetava 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
90 Čermáková Ema Stěžov 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
91 Váňa Tomáš  Zlosyň 12 0 2 2 0 1 0 0 1 0 0
92 Halíř Lukáš Osek 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
93 Dydňanský Roman  Vrbno 19 0 1 1 2 1 1 0 1 1 2
94 Pánek Petr Rakovník 13 0 1 1 2 0 0 2 0 0 1
95 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 4 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
96 Valha Jiří Ledeč nad Sázavou 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
96 Bartoš František Chotěšov 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
96 Hampejs David Bílina 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
99 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 7 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
99 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 8 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
101 Sudík Miloslav Kochánky 6 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Sedláček David Blanné 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
103 Langr Štěpán Mnichovo Hradiště 3 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0
104 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 6 0 1 0 0 0 1 0 1 0 1
105 Hirman Miloš Kladruby 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Grégr Jiří ml. Šubrtov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Kovář Antonín Kladruby 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
108 Ševčík Petr Louny 9 0 1 0 0 0 0 2 1 1 0
109 Halamka Luboš 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0
110 Trnka Aleš  Třesovice 4 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0
111 Špitálský Václav st. Čelákovice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
112 Zrnová Jitka Benešov 9 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
113 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
114 Rybářová Leontýna Český Dub 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
114 Hložek František Bílina 10 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Vican Marek Přeštice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Lingler Jonáš Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Samková Natálie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Běle Václav Březnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Števček David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Štěpánek Martin ml. Chotěboř 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Pojer Milan st. Nepomuk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Vavro Milan ml. Zeleneč 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Chvála Jan  Sezemice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Charvát Martin Milčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Machatý David  Jaroměř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Sychrová Soňa Jenišovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Řehoř Michal Zákupy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Moulíková Štěpánka Sedlčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Buršík Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Hurníková Martina Příseka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Plzák Karel Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Děček Miloslav Sloveč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Klosse Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Plocek Jiří Mirovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Kolčava Tomáš Smolnice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Bajer Milan Příbram 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Blažek Vojtěch Šlapanice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Bernášková Ivana 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Mařák Zdeněk Brandýs nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Hlaváček Michal Benešov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 John Miroslav Roudnice nad Labem 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Kovář Jan ml. Soběslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Černý Tomáš st. Přišimasy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Jech Ondřej Nymburk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Růžička Martin Hodkovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Trojan Jaroslav st. Radovesnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Truhlářová Daniela Vlašim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Maršíková Linda Záluží 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Skalický Matěj Milín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Heřmanovský František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Vondra Lukáš 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Havel Jaroslav Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Urban Jakub Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Bernard Michal Milín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Pohnán Jan Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Petržílka Lukáš Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Levová Kateřina 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Urban Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Zahrádka Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Špitálský Václav ml. Čelákovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Žemla Marián 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Douděra Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Pešek Matěj 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Kolář Matyáš Týnec nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
171 Vodičková Kateřina  Příbram 7 0 0 3 0 0 0 0 1 0 1
172 Kubešová Denisa  Bolina 5 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0
173 Gryč Jan  Přibyslav 5 0 0 2 0 0 0 0 1 0 0
174 Havel Ondřej Pavlovice 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
175 Mackura Zdeněk Pernink 6 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
176 Klečák Miloslav Onomyšl 9 0 0 1 1 1 0 0 0 1 0
177 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
177 Švoma Jaroslav Žďár nad Sázavou 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
179 Maršík Jan  Pelhřimov 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
180 Štefanica Josef Tehov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
181 Perout Josef Perštejn 5 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
182 Kočí Jaroslav Praha 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
182 Bešťáková Adéla Pavlovice 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
184 Půta Roman Plzeň 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
184 Kouba Aleš 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
184 Hudeček František Chýšť 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
187 Váňa Jindřich Praha 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
188 Chýle Petr Bílina 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
189 Dušek Ondřej Poděbrady 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
189 Čipera Miroslav Bohutín 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
191 Rozum Pavel Třemošná 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
192 Misík Pavel 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Beneš Adam Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Drápalík Jiří Slavíkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Drmota Zdeněk Bělá pod Bezdězem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Vrabec Jiří Plzeň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Franče Pavel Křivoklát 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Leitlová Ivana Holýšov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Zavřel Jan Pomezí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Vondráček Jiří Měšice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Rác Jaroslav Mutějovice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Pánek Vít  Sezemice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Bartoň Aleš Katusice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Kovač Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Borovka Luboš Vodňany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Měchurová Markéta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Kedroň Rudolf Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Dotlačilová Natálie Radošovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Pitráková Natálie Vlašim 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Zumr Michal ml. Čelákovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Pečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Kačur Jan st. Březnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Svoboda Antonín Kejžlice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Chlumský David Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Chlupsa David 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Rezek Petr Říčany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Drápalík Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Nohynek Tomáš st. Mnichovo Hradiště 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Chytilová Anna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Zíma Bořivoj Ohrazenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Koubek František Neratovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Müller Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Šmíd Jakub Příseka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Doležalová Andrea Odolena Voda 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Hrabáň Radek Čáslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Sekanina Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Hořt Radim Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Horák Pavel Žiželice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Čech Rostislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Sikora Jindřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Čondl Karel Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Vávra Vítězslav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Vondra Lukáš ml. Buková 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Hasal Lukáš Hospozín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Jelínková Radka Dymokury 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Kostka Jan Jindřichův Hradec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Hanák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Mecka Jan Bolina 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Šimák František Kolín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Hlaváček Karel Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Král Jaroslav ml. Kovanice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Kopřiva Josef Hříškov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Vrbatová Aneta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Dvořák Dominik Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
248 Porazík Václav Kolešov 9 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
249 Olbrich Jakub Bechov 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
250 Svoboda Jiří Pašinka 5 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
251 Dědík Vladimír  Bašť 10 0 0 0 1 1 0 0 0 2 0
252 Měchura Ladislav Vlašim 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2
253 Nass Julius Pňovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
254 Štastný Lukáš 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
254 Píry Karol 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
254 Velebný Pavel Praha 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
254 Vokáč Šimon Mladá Boleslav 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
258 Kletečka Pavel Kladruby 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
258 Gabko Matěj Zruč nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
260 Tomšů Svatopluk Mladá Vožice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
260 Zítka Lukáš Mladá Boleslav 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
262 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
263 Šmíd Jan Kolešov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
263 Motejzlík Petr Březnice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
263 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
266 Zíka Matyáš Chlum 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Kolář Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Svatoš Petr Budislav 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Šimek Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Ryba David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Kubát Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Tonar Petr Čistá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Hrbek David 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Vágenknecht Jiří  Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Frydrich Teodor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Jírovec Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Malenovský David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Kozák Roman Soutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Docke Holm SRN 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Peřina Ladislav Dymokury 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Khek David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Vohanka Marian 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Čermák Jaroslav Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Hejda Filip Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Nachlingerová Aneta Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Čondl Karel ml. Milín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Půhonný Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Pecha František 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Mareš Jan ml. Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Chaloupka Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Babor Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Řeháčková Andrea Dymokury 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Hanáček František Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Malý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Orolín Lukáš Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Dobiáš Ladislav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Picek Jaroslav st. Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Adam Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Čermoch Jiří Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Košťálek Michal Oplany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Hrubý Vladimír Zákupy 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Hořt Filip Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Myška Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Stonawski Rudolf Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Roskovská Eliška Sojovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Vican Roman Přeštice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Mašlonka Jiří Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Zemjanek Patrik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Lettko Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Blažek Jiří Odolena Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Havlová Eliška Praha 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Pýcha Hynek Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Patková Nikol 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Novák Martin. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Sofron Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Hanuš Vladimír 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Tichý Jan Veltruby 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Gronych Štěpán 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Rajzíková Anna 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Filko Jan Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Šicová Aneta Dubějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Rejholec Antonín Sedlčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Pácal Antonín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Štěpnička Martin Český Šternberk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Hubka Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Langr Josef Velké Poříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Sofron Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Mácha Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Chwastek Vladimír Sedlčany 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Khek Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Tinhofer Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Vojtíšek David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Špitálská Aneta Čelákovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Bardon Vít 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Kladiva Jan Pavlovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Šic Jakub Dubějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Janeček Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Buchta Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Kropáček Lukáš Dřínov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Pagačová Pavlína st. Mladá Boleslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Jakoubek Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Komárek Martin Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Suchý Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Pletka Jan Březnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Hátle Roman 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Halaška Matyáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Králík Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Čáha František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Dedera Tomáš Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Marek Ladislav. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
266 Angelov Jan Březovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
356 Peterka Jaroslav Česká Lípa 5 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
357 Kropáček Tomáš ml. Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
357 Dobiáš Jaroslav st. Dymokury 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
359 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
360 Tošer Jaroslav  Ústrašín 7 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0
361 Čermák Martin ml. Stěžov 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
361 Honc Josef Rumburk 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
363 Špánek Milan Žleby 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
363 Šotkovský David Starý Kolín 7 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
365 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
365 Tauberová Gabriela Řevnice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
365 Hofta Jiří Bělá pod Bezdězem 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
368 Půža Miroslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
368 Zeman Vojtěch st. Hostivice 11 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
370 Potůček Alex Sedlčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Hošek Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Bílek Milan Zlosyň 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Strakoš Josef 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Strnad Lukáš Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Sixta Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Mlejnek Milan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Dušek Filip Březnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Kolářová Natálie Týnec nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Krejčí Petr Kněževes 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Faltová Nikola 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Ovsíková Tereza Březnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Dobiáš Jaroslav ml. Dymokury 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Pejchar Jiří Chotěboř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Svatek Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Elicer Oldřich 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Kučera Tadeáš Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Sandr Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Kadlec Vratislav Benátky nad Jizerou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Děček Antonín Městec Králové 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Zíma Jakub Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Slavík Jakub Vilémov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Čechura Vladimír Kyšice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Koleň Michal Blatná 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Vladyka Martin Kácov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Pulda Jaromír 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Riedl Filip  Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Tůma Marek Hořany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Kudrna Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Machalický Tomáš Boseň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Lelek Miroslav Neratovice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Novák Jan Červené Pečky 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Dvořák Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Fejt Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Gér Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Valínová Michaela 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Koubek Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Sochor Václav Přeštice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Franěk Robert  Trutnov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Brýl Šimon 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Langer Josef Zdislavice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Olájoš Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Maršík Jan Záluží 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Klich Václav Rakovník 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Prejza František 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Šedivý Vojtěch ml. Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Pařízek Luboš Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Weigend Aleš Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Beňo Zdeněk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Chvátal Jakub 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Fiala Zdeněk Poděbrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Nerad Vojtěch Soutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
370 Pacholátko Richard Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
427 Hošek Stanislav Pacov 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1
428 Bártík Miloslav Plzeň 6 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
428 Zeman Luboš  Semily 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
428 Turský Jindřich  Krchleby 9 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
428 Sochor Rudolf Petrohrad 5 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
432 Jirsa Jiří Chmeliště 5 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1
433 Půta Jiří Plzeň 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
433 Mendel Milan Pšovky 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
435 Váňa Vlastimil Český Brod 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Kubišta Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Piterka ?iloš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Brechel Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Brožová Julie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Srnec Artur 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Vojenčiaková Veronika 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Horyna Tomáš 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Cerha Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Hubička Oldřich Hostín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Polívková Klára 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Brož Martin Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Znamenáček Jiří Kovanice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Houžvíček Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Kympl Jaroslav Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Strnad Jakub Vlašim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Toman Zdeněk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Voňková Adéla Stará Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Fiška Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Hýbner Dušan ml. Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Hudeček Bedřich Odolena Voda 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Šedivý Ondřej Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Malý Karel Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Horníček Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Jelínek Matyáš Davle 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Levová Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Hovorka Antonín Žabonosy 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Píša Ondřej Sedlčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Vašák Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Ondráková Denisa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Janovský Martin 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Rolník Jan Chýšť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Krejčí Petr ml. Horní Stakory 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Novák Jiří. 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Halíř Lukáš ml. Osek 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Brož David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Valda Martin Brno 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Toman Vávlav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Veselý Josef Uhlířské Janovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Picek Jaroslav ml. Rakovník 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Poláček Petr st. Příbram 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Pečová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Hartl Miroslav Březnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Bureš Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Pakandl Dominik Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Kučera Vladimír Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Vosádko František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Tůma Jiří Rousínov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Ganders Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Rybář Jindřich ml. Český Dub 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Čížek Michal Příbram 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Bičovský Jan 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Peřina Norbert Dymokury 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Kropáček Vladimír Rožmitál pod Třemšinem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
435 Herynk František Újezd nad Lesy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
491 Holčák Radek Barrandov 4 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
492 Vavro Milan st. Zeleneč 3 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0
493 Šourková Karolína  Rožmitál pod Třemšínem 5 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
494 Štěpnička Radek Český Šternberk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Balán Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Šulc Jan Stará Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Potěšil Marián Vyškov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Žigo Ladislav České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Vaňourek Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Moucha Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Černek Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Drož Martin Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Mokrý Tomáš Březnice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Hora František st. 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Ulrychová Adéla Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Růžička Miroslav Tanvald 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Ševčík Vojtěch Divišov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Rezková Martina Říčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Moulík Zbyněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Antošík Aleš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Černohlávek Jakub Plaňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Roubík Oldřich Nesuchyně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Zvoník Jakub Kobylníky 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Závora Jiří Senec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Cihelka Marek Milín 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Nášel Jiří Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Zoufalý Jaroslav Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Hulák Pavel Čelákovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Vlnas Jiří Hostivice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Houdek Josef 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Zub Karel Klatovy 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Schingler Karel Litoměřice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Vaňková Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Petráček Ota Mníšek u Liberce 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Sisr Michal Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Dragoun Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Fabiánová Eva 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Hospodka Josef 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Gajdošová Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Pažout Radek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Nevyjel David 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Bouk Matěj 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Nerad Rostislav Jílové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Zahrádka František Tmaň 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Houdek Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Kuneš Michal Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Šlechta Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Šulc Milan Trubín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Nietsche Viktor 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Jiskra Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Šindelář Pavel Bystřice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Zahrádková Klára 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Milner František Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Vesecká Šárka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Myška Aleš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Jakovec Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Kratochvílová Marie Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Váňa Tomáš ml. Praha Kbely 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Erba Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Chromčák Jiří Mimoň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Dibelková Markéta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
555 Mazaný Jakub Dobříkov 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
556 Beran Jan 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
557 Ďurfina Josef Kladruby 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
557 Mai Marek Kněževes 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
557 Roušal Luděk Neratovice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
560 Hurníková Leona 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Novotná Amálie 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Sýkora Pavel 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Vopálka Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Dohnal Martin Opatov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Pšenička Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Děcek Milan Sloveč 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Pudil Václav Libčice 9 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Picek Jan st. Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Šutkovská Sára 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Zahrádka Miroslav Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Pytloun František Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Pilát Ivan Tehov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Pešek Adam Vlašim 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Šumpík Marek Stará Lysá 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Flanderka Miloš Kolín 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Dičko David Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Chwastek Tomáš Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Daňhelová Veronika Bělá pod Bezdězem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Řabek Filip Břasy 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Šedivý Pavel Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Bártů Jan Čechtice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Odstrčilík Hubert Dolní Bousov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Chvojková Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Nass Ondřej Pňovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Kolmanová Jana Čechtice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Pěchouček Jiří Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Jandourek Martin Stará Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Senohrábek Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Pokorný Tomáš ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Štětina Petr Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Tůmová Barbora Libčice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Kovanda Karel Bolinka 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Antoš Antonín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Fendrych Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Karásek Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Petřík Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Eder Vlastimil Brozánky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Novák Pavel Úžice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Stulík Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Hladík Roman Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Heimlich Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Jakoubek Petr Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Zemanová Jana 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Procházka Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Charvát Valentin Jihlava 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Coufalík Ondřej Divišov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Mekiš Adam Kytín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Kunc Zdeněk Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Krupka Jiří Telce 8 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Dvořáček Jan Zbraslavice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Edl Milan Plzeň 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Papsun st. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Pojer Milan ml. Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Bojoga Jakub Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Kolman Jiří Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Oykin Denys 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Mackura Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Novák Václav ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Bělohlávek Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Hamouz Marek Česká Lípa 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Tomášková Kristýna 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Fortelka Dominik 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Turský David  Krchleby 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Senohrábek Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Zelenka Josef Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
560 Konopásek Ladislav Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
629 Janda Pavel st. Turnov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
630 Suchánek Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Ševčík Bořivoj Zlosyň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Šindler Karel Lovosice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Břichnáč Ladislav Nymburk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Bouchník Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Červenka  Petr Senohraby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Ticháček Václav Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Bukač Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Polívka Martin Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Svoboda Jiří Kácov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Srb Roman Nymburk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Chvála Miloš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Shershen Volodimir Praha 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Šulc Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Křemen Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Vrzák Jaroslav Hostivice 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Mora Jaroslav Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Domin Karel Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Schejbal Ivan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Čížek Zdeněk Libochovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Velinger František Kladno 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Novotný Radek ml. Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Bachan Daniel Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Gleich Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Drška František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Rychlík Pavel Cerhenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Rychlá Simona 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Štěrba Dominik Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Maličká Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Bůžek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Kunst Antonín Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Aschenbrenner Tomáš Český Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Tůmová Anna Libčice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Nekula Libor Dobroutov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Havlíček Martin 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Hrubeš Petr Plzeň 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 9 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Müller Jan Loukov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Pokorný Roman ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Graban Radovan Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Jetel Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Adamčík Jan Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Syrovátka Tomáš Příbram 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Vojáček Zdeněk Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Mareš Vladimír Praha 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Dudáš Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Vavroch Kristián Rožmitál pod Třemšínem 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Šimota Jiří Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Červenka František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Křivák Milan Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Sobotka Jiří ml. Sobětuchy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Radilová Eliška 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Malý Roman Plaňany 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Doležán Vladimír  Chotěboř 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Śmahel Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Hykyš David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Klusák Milan Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Krupka Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Bank Jan Řečany nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Riedl Michal Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Mimráček Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Sütto Petr Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Hrubý Pavel Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
630 Würz Dalibor Hořesedly 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
695 Veselý Tomáš 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
696 Pour Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Novák Ondřej Kněžmost 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Bartoš Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Najman Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Jindřichová Kateřina Čelákovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Vejražka V. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Brožek Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Slíž Václav Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Vokáč Aleš Skuteč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Müller Miroslav st. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Vrána Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Porazík Jakub Kolešov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Hanáček Jonáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Dikan Robert Příbram 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Špiler Karel Stod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Liščák Jan Lubná 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Hradil Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Franc Charlie 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Sochor Martin ml. Petrohrad 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Dítě Josef Smidary 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Stach Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Matula Palo Bratislava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Riedl Patrik  Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Palivec Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Zalabák Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Minařík Jaroslav Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Wittner Jan ml. České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Šmejkal David Vehlovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Matějka Miroslav Čistá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Petržílka Vlastimil Vojkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Poskočil Petr Dolní Bučice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Krejčí Václav Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Kropáček Tomáš Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Mareš Jan Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Balý Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Seč Jakub Činěves 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Čermák Eliáš Votice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Černeková Nikola 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Šimůnek Luboš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Vaněk Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Chourová Tereza 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Urválek Petr Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Polanský Jan Blatná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Rajmová Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Barančík Jan Klášter 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Hrubeš Petr Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Chýle Oldřich st. Bílina 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Klimpera Josef Kácov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Košťák Jan Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Švára Radek ml. Čáslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Soukup Michal Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
696 Fejfar Kamil Radčice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.