Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 165 termínů závodů
V minulosti zadáno 6678 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Středočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 462 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Vodičková Kateřina  Příbram 6 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0
2 Macal Ondřej Veltrusy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kettner Štěpán ml. Dešná 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dydňanský Roman  Vrbno 10 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0
5 Kubešová Denisa  Bolina 4 1 0 2 0 0 0 1 0 0 0
6 Perout Josef Perštejn 4 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0
7 Kabát Miroslav Třemošná 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
7 Loužil Vít Kutná Hora 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
9 Švanda Jan Velký Osek 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
9 Hošek Pavel Římovice 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
9 Suchý Jakub 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
12 Tajtl Pavel Kobylníky 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
12 Münzer Josef Nové Sedlo 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
12 Vágenknecht Jiří  Pardubice 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
15 Mareš Vladimír Praha 6 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0
16 Chromčák Jiří Mimoň 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
16 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
16 Fencl Petr Kolín 7 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
19 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
20 Kovář Martin Kladruby 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
20 Porazík Václav  Kolešov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
22 Hasal František Chomutice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Hampejs David Bílina 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Kadeřábek Jaroslav Liběchov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Cajthaml Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Havlíček Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Pechánek Patrik 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Tošer Jaroslav  Ústrašín 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Kárník Petr Bílé Vchynice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Hejda Filip Rakovník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Ambrosová Denisa Mělník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Stulík Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Svitek Filip Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Liebezait Václav Křivoklát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Lisčák Jan Lubná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Arazim Vlastimil Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Chvála Petr  Sezemice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Kovář Antonín Kladruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Čapek Martin Dlouhá Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Hodík Miroslav Sedlčany 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Lorenz David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Novák Jan Červené Pečky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Vondráček Jiří Měšice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Procházka Jan 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Uhlíř Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Vostruha Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Halamka Luboš 5 0 2 1 0 0 0 0 2 0 0
55 Haklová Lucie  Vrutice 5 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0
56 Váňa Tomáš  Zlosyň 7 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
57 Čížek Michal Příbram 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
58 Pekárek Stanislav Louny 4 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0
59 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 4 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
59 John Miroslav Roudnice nad Labem 7 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
61 Bouček Jiří Zdislavice 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
61 Šmůla David Dobřany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
63 Havlíček Stanislav  Mělník 9 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0
64 Dudáš Jan 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
65 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
66 Procházka Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Kolouch Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Kronusová Markéta Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Tauberová Gabriela Řevnice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Hovorka Antonín Žabonosy 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Dvorský Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Zeman Vojtěch st. Hostivice 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Skalický Miroslav Milín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Štepo Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Mareš Pavel Praha 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Homola Petr Toušeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Štefanica Josef Tehov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Koutný Lubomír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Holec Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Hasal Milan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Šváb Jiří Kamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Edl Milan Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Hába Jakub 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Koula Antonín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Gažijová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Bludská Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Váňa Jindřich Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Vorlíček František Kostomlátky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Borovka Luboš Vodňany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Kastner Martin Uhlířská Lhota 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Jirsa Jiří Chmeliště 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Sittová Kateřina Taneček 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Kočí Vladimír Kozárovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Svitková Barbora Příbram 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Krátká Hana Nižbor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Mendel Milan Pšovky 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Jechová Vendula Neratovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Nass Julius Pňovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 5 0 0 2 0 0 2 0 1 0 0
106 Čermák Eliáš Votice 4 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0
107 Charvát Lukáš  Černčice 5 0 0 1 1 0 0 1 0 0 1
108 Tůmová Barbora Libčice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
109 Mai Marek Kněževes 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
109 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
111 Smítka Radek  Bolina 6 0 0 1 0 0 1 1 1 0 0
112 Nass Adam Pňovice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
113 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
114 Horáček Radim Vlastějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
115 Krupka Jiří Telce 6 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0
116 Roušal Luděk Neratovice 8 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
117 Koulová Kateřina Mělník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Hofman Denis Nový Bor 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Šafr Zdeněk Oskořínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Pour Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Král Vojtěch st. Kostelec nad Černými Lesy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Hanzal Ondřej Želetava 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Kadeřábek Jakub Liběchov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Slabihoudek Jan Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Fejfar Kamil Radčice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Lédl David Mirovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Bernard Michal Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Pojer Milan st. Nepomuk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Fečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Javůrková Nikol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Hořt Radim Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Solnařová Kateřina Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Homolka Martin Zlosyň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Beneš Zdeněk Peruc 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Kudlík Leoš Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Jelen Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Moc Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Houžvíček Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Dedera Jan Divišov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Helcl Jaroslav Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Strnad Lukáš Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Žítek Ondřej Tuněchody 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Cajthaml Petr Velenice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Košťák František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Anderle Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Wachtl Hynek Nové Strašecí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Hovorka Zdeněk Žabonosy 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Kianičková Jitka Peruc 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Rychlá Eliška 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Kvasnička Martin ml. Kolín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
151 Záhora Petr Bílina 10 0 0 0 1 3 0 0 1 0 0
152 Klečák Miloslav Onomyšl 5 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0
153 Koštálek Jiří Oplany 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
154 Turský Jindřich  Krchleby 5 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
154 Honc Josef Rumburk 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
156 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
156 Krejčí Petr Kněževes 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
158 Hirman Miloš Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Koukolíček Lukáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Kupka Tomáš  Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Kadlec Josef Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Slavík Alexej Vilémov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Moravec Václav Hostín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Müller Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Kudry Marek Cerhenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Prokůpek Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Koudelka Josef Martiněves 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Mareš Miroslav Krchleby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Molek Petr Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Líbal Filip 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Němec Ladislav Neratovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Urban David Opatovice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Chourová Veronika 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Šuchal Adam Markovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Vitnerová Vanesa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Trousil Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Bednariková Františka Mělník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Beneš Pavel ml. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Procházka Aleš Blatná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Soukup Luboš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Lédl Pavel Mirovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Martinů Ondřej Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Šnicer Petr Blšany 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Kovář Jan Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Šimůnek Ondřej Hudčice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Hnízdil Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Hodíková Jiřina Sedlčany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Tůma Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Váňa Michal Vepřek 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Homolková Kateřina Zlosyň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Čvančara Jaroslav Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Olbrich Petr Bechov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
196 Komárek Martin Havlíčkův Brod 5 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
197 Coufalík Ondřej Divišov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
198 Benda Pavel  Mělník 8 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
199 Bína Libor Dlouhý Most 6 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1
200 Hospodka Josef st. Mělník 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
201 Matouš Jan Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Kliner Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Paur Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Čipera David Příbram 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Vnouček Petr ml. Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Svoboda Miloslav Dobříš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Rychtář Vladimír Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Polívková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Lamač Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Valenta Jan Zlosyň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Šlégl Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Bludská Kristýna 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Frydrych Theodor Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Olbrich Jakub Bechov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Koukolíčková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Fišer Jaroslav Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Moisel Matyáš Česká Lípa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Houser Josef Poděbrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Štolc Patrik 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Cuhorka Jiří Přelouč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Peštová Tereza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Mackura Zdeněk Pernink 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Bříza Filip Jiřice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Brzobohatý Jan Bělá pod Bezdězem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Zoul Marek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Laštovková Veronika 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Tůmová Anežka Libčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Burget Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Žampach Jakub Lovosice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Vokoun Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Komárek Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
201 Eichelmannová Lucie Hořešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
237 Machatý David  Jaroměř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Šeda Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Bilík Petr Kolín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Kubát Jiří  Úvaly 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Kosek David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Laitner František 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Richtr Adam Mělník 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Horálek Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Novotný Milan ml. Markovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Roudnický Václav Kochánky 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Gregor Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Hudeček Václav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Chwastek Vladimír Sedlčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Zouhar Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Horák Vladimír Hůrka 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Freitagová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Fečová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Szabó Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Mach Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Frühaufová Miroslava Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Vrábel Pavel Chlumín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Holeček Jan Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Liščák Jan Lubná 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Říha Jan Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Zoul Artur 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Duda Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Chýle Karel Ústí nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Lukášová Viktorie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Poláček Petr st. Příbram 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Šťastný Jan Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Kropáček Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Krajza Stanislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Marinkovič Daniel Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Palivec Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Kalinová Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Kladiva Jan Pavlovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Kozák Martin Liblice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Trousilová Hana Odolena Voda 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Picek Jaroslav st. Rakovník 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Musil Milan Kladruby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Remeš Petr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Chvála Jan  Sezemice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Zvoník Bedřich Kobylníky 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
237 Šimera Matěj Děčín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
281 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1
282 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
283 Mecka Jan Bolina 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
284 Adamová Adriana 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Bína Lukáš Dlouhý Most 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Vágner Milan Stará Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Dvořáček Zdeněk Lhota 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Bártová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Pěchouček Jiří Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Bešťáková Adéla Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Běle Václav Březnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Kaliadzich Alex Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Hasal Aleš Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Švajdová Alena 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Patočka František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Klich Václav Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Domin Karel Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Fišer Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Šebek Milan Dřínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Drašnar Zdeněk Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Šupola Matouš Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Veselý Marek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Franče Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Kyslík Adam 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Novotný Vítek Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Suchý Denis Dobrá Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Eder Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Hložek František Bílina 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Lorenčuk Tomáš Neratovice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Hoskovec Jiří Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Sviták Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Janouch Miroslav  Všechlapy 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Novák Petr Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Dvořáková Veronika 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Taichner Radek  Mikulovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Šimek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Svoboda Matyáš Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Bílý Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Davidík Jan Zákupy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Grégr Jiří st. Šubrtov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
323 Ševčík Petr Louny 6 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1
324 Kalina Josef Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
325 Bodmarčuk Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Ježek Dominik Citov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Metlička Pavel ml. Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Vinopal Václav Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Dedera Tomáš Divišov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Hejda Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Honzálek Ludvík 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Řezníček Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Zámyslický Tomáš 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Mecka Josef Bolina u Vlašimi 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Tůmová Aneta Hořany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Netík Jiří Kostomlaty nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Boček Michal Kolín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Srnec Kryštof 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Sobotka Josef Perštejn 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Mareš Jan Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Palán Petr Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Macháček Pavel Loučky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Hošoff Dominik 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Kupka Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Bureš Filip Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Zíma Radim Slaný 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Majerčák Josef Veltrusy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Sütto Petr Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Krátký Pavel Zbraslavice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Heřman Karel Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Bičovský Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Horčík Alois 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Roesler Tomáš Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Kleindienst Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Šnajdr Petr Kamberk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Tůma Matěj Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Dičko David Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Nouzák Jakub Bylany 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Musílek Petr  Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Novák Marek Rumburk 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Jandourková Erika Stará Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
325 Ambros Josef Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
364 Smítka Dominik Pavlovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
365 Seidl Jan Zbiroh 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
366 Sýkora Luboš Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Haupt Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Halaška Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Loskotová Anna 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Blažek Ondřej Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Kakos Josef st. Kamberk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Gronych Karel Trhový Štěpánov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Šmídl Jan Roztoky u Prahy 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Vlčková Tereza Veltrusy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Hampejs Matěj Bílina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Vích Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Hrubeš Petr Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Pánek Petr Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Božík Adam Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Dvořák Jan Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Dušek Filip Březnice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Němec Petr Žleby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Foldová Sofie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Zeman Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Bouček Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Khek David Divišov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Bláhová Karolína 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Plocek Jiří Mirovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Holubovská Monika Teplýšovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Khek Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Dittrich Filip Býkev 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Gronych Štěpán Trhový Štěpánov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Mareš Jan Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Tůma Ondřej Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Kropáček Tomáš ml. Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Žalský Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Hlaváč Marek ml. Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Dotlačilová Adéla Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Chadima Jiří st. Mirovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Havelka Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Lázský Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Václavík David Vehlovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Langer Josef Zdislavice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Damir Soboslaj 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Hnida Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Smítka Josef st. Kutná Hora 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Langr Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Prokop Josef Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Krsek Josef Uhlířská Lhota 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Svědínek Zdeněk Teplice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Chalupa Jakub Vlašim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
366 Eder Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
415 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
415 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
417 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Pokorný Jan ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Turský David  Krchleby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Prchlík Daniel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Dubský František Mirovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Brýl Šimon 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Hlaváč Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Hanuš Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Aulický Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Novotný Tobiáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Vopálenský Jiří Lužec nad Vltavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Vacek Lukáš Benešov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Loužil Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Hovka Antonín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Vašata Pavel Pohřebačka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Kakos Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Eichler Jiří Čelákovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Tošovský Antonín Bělá pod Bezdězem 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Bajer Milan Příbram 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Kalina Pavel Telce 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Knychová Markéta Citov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Touš Adam Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Nauš Vladislav Blížejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Váňa Vlastimil Tatce 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Pauk František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Halíř Lukáš Osek 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Kropáček Tomáš Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Zahradník Roman Pelechov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Korda Václav Lužec nad Vltavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Homolková Klára Zlosyň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 David Miroslav st. Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Klika Jaromír Hořovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Hudeček Bedřich Odolena Voda 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Flanderka Miloš Kolín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Patková Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Myšička Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Kloz Jaroslav Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Rybářová Natálie Český Dub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Vaněk Michal Litoměřice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Poskočil Petr Dolní Bučice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Kotek Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Pospíšil Jaroslav Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Stehlík Jiří Bakov nad Jizerou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Silaštík Pavel ml. Předměřice nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Ježek Tomáš Citov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
417 Zajíček Petr Kralupy nad Vltavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.