Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 255 termínů závodů
V minulosti zadáno 5480 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Ústecký - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 143 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 3 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Záhora Petr Bílina 6 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Honc Josef Rumburk 5 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
4 Vašíček Zdeněk  Opočno 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
5 Beneš Zdeněk Peruc 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
6 Beneš Karel Bílina 5 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
7 Horáček Josef 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kianičková Jitka Peruc 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hložek František Bílina 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Svědínek Zdeněk Teplice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Richterová Tereza Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ďuračka Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Malec Miloš Velký Šenov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Cveklová Kateřina Kadaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Fridrich Kamil 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bielik Marcel 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Chýle Karel Ústí nad Labem 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
18 Krajmer Tomáš Krásná Lípa 4 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
19 Hofman Denis Nový Bor 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
20 John Miroslav Roudnice nad Labem 3 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
21 Havlíček Stanislav  Mělník 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
21 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
23 Průša František 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Slavík Jakub Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Dohnal Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Síl Luděk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Chýle Oldřich st. Bílina 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Jurajda Jaroslav Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Wachtl Hynek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Ctibor Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Petr Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Šimáček David Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Porazík Václav Kolešov 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
36 Halíř Lukáš Osek 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
37 Vajda Miroslav Jiříkov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
38 Stožický Vlastimil ml. Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Vágenknecht Jiří  Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Mašín Jakub 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Karásek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Karlík Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Würz Dalibor Hořesedly 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Vodičková Kateřina  Příbram 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Kloubek Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Sláma Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Brondoš Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Langer Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Kočiš Andrej Rumburk 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Dvořák Jan Louny 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
51 Koudela Květoslav st. Louny 4 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
52 Pánková Aneta Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
53 Sedláčková Hana Velký Šenov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Richter Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Novák Daniel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Bieliková Naděžda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Liščák Jan Lubná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Svoboda Miloš Panenský Týnec 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Pavelka Petr Rumburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Nauš Vladislav Blížejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Krejčí Miroslav Štětí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Zajíček Luboš Liboteřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Dičko David Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Hartman Jiří Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Kalina Pavel Telce 3 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
66 Vorlíček Karel Chřibská 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
67 Čížek Zdeněk Libochovice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
68 Vojíř Radek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
68 Brůna Jan Rumburk 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
68 Závěta Miroslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
68 Tošner Jaroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
68 Mareš Vladimír Praha 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
68 Dlouhá Adéla 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
68 Vojíř Josef 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
68 Wimmer Teplice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
68 Klášterka Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
68 Sochor Václav Přeštice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
78 Pánek Petr Rakovník 4 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
79 Bartoš Michal ml. Chřibská 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Hořický Josef Šluknov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Kolčava Tomáš Smolnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Molek Petr  Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Čech Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Motl Lukáš Jiříkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Richter Jiří Chrastava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Skotnica Richard 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Juha Adam 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Šácha Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
90 Palička Tomáš Dolní Podluží 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
91 Adámek ml. Jiříkov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Haklová Lucie  Vrutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Langmajer Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Vokálková Barbora 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Job Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Lach Karel Rumburk 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Koch Radek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Vykoukal Josef 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Dobšíček Jaroslav Horní Bříza 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
101 Ambros Josef Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Vican Roman Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Polák Martin Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Stupka Jaroslav Litoměřice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Kopřiva Josef Hříškov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Kubeš Václav Levousy 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Šebek Bedřich 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Charvát Lukáš  Černčice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Lát Jiří Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Khün Vítězslav Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Windischová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Ferenc Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Gemer Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
115 Klement Petr Rumburk 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
116 Petrik Pavel Chřibská 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
117 Honka Vojtěch Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Dubravec MIlan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Babán Peruc 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Koukl František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Makovský Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Stinka Karel Štětí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Gaudera Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Čechura Vladimír Kyšice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Zvoník Bedřich Kobylníky 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Davidová Nikola Chomutov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Vyšohlíd Miroslav Jiříkov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Pešek Michal ml. Řeřichy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Šilhavý Stanislav Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
130 Kabát Miroslav Třemošná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Kubeš Jaroslav Koštice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Sitta Bohuslav Taneček 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Michna Dalibor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Kroupa Děčín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Rozum Pavel Třemošná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Kulhánek Michal Štětí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Neubauer Luděk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Koukl Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Vykoukal Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Šantora Tomáš Krásná Lípa 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Čeněk Josef Chrastava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Prokeš Milan Libochovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Kolář Jan Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.