Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 150 termínů závodů
V minulosti zadáno 5844 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 56 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1230249040.83
2Musílek Petr ChotěbořVysočina team929536240.22
3Doležal Lambert Žďár nad Sázavou927830734.11
4Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1227244537.08
5Mokrá Jana Najdek1125933830.73
6Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1325839330.23
7Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči623423439.00
8Hos Martin OtínPohoda team623323338.83
9Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči1023229729.70
10Slavík Tomáš HumpolecČRS MO Humpolec823029136.38
11Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team822123028.75
12Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1420829521.07
13Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team619119131.83
14Slavík Alexej VilémovKrmiči1018422722.70
15Jirásek Petr ChotěbořVysočina team417817844.50
16Riedl Patrik Humpolec717317424.86
17Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team416516541.25
18Riedl Filip Humpolec713914020.00
19Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team411611629.00
20Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou411411428.50
21Horáček Martin Žďár nad Sázavou611211218.67
22Gryč Jan PřibyslavKrmiči4989824.50
22Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou5989819.60
24Doležán Nikola DačiceVysočina team3959531.67
25Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou4949423.50
26Vágenknecht Jiří Pardubice2909045.00
27Sobotka Petr Žďár nad Sázavou2797939.50
28Matulka Matyáš Jihlava2636331.50
29Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team2606030.00
30Dostál Matouš Králíky2575728.50
31Zeman Luboš SemilyJizera 241555555.00
32Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2545427.00
33Machatý David JaroměřDream team1535353.00
34Chvála Petr SezemiceHungerfish team2515125.50
35Chvála Jan SezemiceHungerfish team2484824.00
35Turský Jindřich Krchleby1484848.00
37Kertész Julius Moravské BudějoviceSporthobby1464646.00
37Pavelka Josef TřebíčPohoda team546469.20
39Maršík Jan PelhřimovKrmiči1424242.00
40Bertok Milan Dublovice4404010.00
41Kubešová Denisa Bolina2383819.00
42Šuchalová Klára Markovice1333333.00
43Kalášek Michal Jimramov3323210.67
44Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1303030.00
45Janouch Miroslav Všechlapy2292914.50
45Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241292929.00
47Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1232323.00
48Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team1222222.00
49Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni2212110.50
50Gančarčík Karel PardubiceVeteráni1202020.00
51Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1141414.00
52Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1101010.00
53Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1888.00
53Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1888.00
55Novotný Milan Markovice1111.00
55Šuchal Adam Markovice1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.