Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 255 termínů závodů
V minulosti zadáno 5480 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Karlovarský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 108 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Perout Josef Perštejn 7 2 0 1 1 0 0 1 0 1 0
2 Sütto Petr Ostrov 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Motl František Bečov 6 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
4 Záhora Petr Bílina 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
4 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
7 Harant Antonín Plzeň 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
8 Ševčík Petr Louny 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
9 Porazík Jakub Kolešov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Lokaj Jakub Loket 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Školoud Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Velíšek Pavel Kynšperk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Münzer Josef Nové Sedlo 9 0 1 1 0 1 0 0 1 1 1
14 Sobotka Josef Perštejn 5 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
15 Klement Antonín Chranišov 8 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
16 Valchař Petr Nejdek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Oškrobany Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Orgoň Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Vican Marek Přeštice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Vejřík Vítězslav Nové Sedlo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Houška Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Kopčová Hana Nové sedlo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Seidl Jan Zbiroh 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
26 Krupka Jiří Telce 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Hrdlička Vojtěch Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Marek Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Sochor Martin ml. Petrohrad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Hampejs David Bílina 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Šilpoch Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Myslík František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Šmůla David Dobřany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Puškaš Pavel Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
35 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 7 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
36 Pekárek Stanislav Louny 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
37 Mackura Zdeněk Pernink 7 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1
38 Bičík Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
38 Potužák Karel Luby u Chebu 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
38 Výborný Jiří Teplá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
38 Wenzel Roman Loučky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
38 Lipka Jiří Perštejn 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
38 Staněk Roman ml. Karlovy Vary 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
44 Skřivánek Milan Plesná 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
45 Klein Jiří Karlovy Vary 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
46 Hlaváček Jakub Loučky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
46 Vican Roman Přeštice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
46 Vilček Matěj 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
46 Fictum David 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
46 Hronek Karel Luby u Chebu 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
46 Pavlík Petr Sokolov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
46 Sochorová Hana Petrohrad 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
46 John Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
54 Baďura Václav Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
55 Král Josef ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
55 Hložek František Bílina 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
55 Pavlík Pavel st. Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
55 Hrdličková Anna Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
55 Lešták Ladislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
55 Stark Šimon Loket 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
55 Macák Jan Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
62 Vrbas Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
63 Opata Martin Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Makarský Michal Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Kopčo Rostislav Chodov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Planěk Pavel Starý Rybník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Vantura Pavel Cheb 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Sochor David Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Hanuš Libor Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Horváth Jan Starý Rybník 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Hlaváček Otto Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Matějka Zdeněk Hazlov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Maxa Jan Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Lešták Ladislav ml. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Varadi Miroslav Nová Farma 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Fuks Jan Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Beníšek Jan Starý Rybník 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Kopčo Jan Nové Sedlo 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Nožka František Hazlov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Stránský Petr Plesná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Poživil Jakub Kynšperk 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Majoroš Vojtěch Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Zuberová Kamila Loket 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Tlustý Michal Cheb 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Bártík Miloslav Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Králíček Jiří Nová Role 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Werner Tobias 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Nosál Pavel Cheb 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Bureš Milan Cheb 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
90 Ečer Karel Horní Slavkov 5 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
91 Majer Milan Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Tlustá Hana Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Homolka Martin Chodov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Bartoň František Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Munllingerová Lenka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Hájek Petr Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Smihrodský Stanislav Tachov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
97 Hochman Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
97 Matějka Petr Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
97 Barták Jaroslav Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
97 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
97 Nosál Jakub Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
103 Bartošek Jakub Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
103 Karásek Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
103 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
103 Bauerová Štěpánka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
103 Bauer František Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
103 Šilhavý Stanislav Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.