Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 303 termínů závodů
V minulosti zadáno 6466 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 72 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno828834943.63
2Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno928130133.44
3Trnka Aleš Třesovice626826844.67
4Machatý David Jaroměř726529341.86
5Pazderka Adam Hradec Králové825028135.13
6Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno722322932.71
7Vágenknecht Jiří Pardubice521021042.00
8Červený Jaroslav Jaroměř419319348.25
9Chvála Petr SezemiceHungerfish team619119131.83
10Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem418518546.25
11Chvála Jan SezemiceHungerfish team518318336.60
12Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team517717735.40
13Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team516916933.80
14Pišl Jan Třesovice616516527.50
15Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24616216227.00
16Kupka Tomáš Hradec Králové415915939.75
17Gančarčík Karel Pardubice615415425.67
18Aleksandrová Alena Hradec Králové514514529.00
19Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team514114128.20
20Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni513313326.60
21Tobolka Daniel Nechanice613113121.83
22Zeman Luboš SemilyJizera 24412512531.25
23Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24712412718.14
24Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24612012020.00
25Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno611911919.83
26Novotný Jiří Zámrsk310510535.00
27Kočí Josef Mnichovo Hradiště410210225.50
27Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní510210220.40
27Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team410210225.50
30Kadlec František ZlíčStarší a neklidní109912812.80
30Vrba Tomáš SvítkovVeteráni5999919.80
32Janouch Miroslav Všechlapy3898929.67
33Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3808026.67
34Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní6797913.17
35Bareš Vladimír Slepotice2787839.00
36Havrila Michal st. Jaroměř7767711.00
37Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2757537.50
38Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team2696934.50
39Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team3686822.67
40Novák Jan Libišany3666622.00
41Šinták Marek Hradec Králové3656521.67
42Dostál Matouš Králíky3646421.33
43Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní6606010.00
44Kraus Pavel Jablonec nad Nisou2575728.50
45Chválová Lubica SezemiceHungerfish team4555513.75
45Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team3555518.33
45Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou2555527.50
48Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1545454.00
49Novotná Jaroslava Zámrsk2505025.00
50Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1494949.00
51Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2444422.00
51Šitina Josef Velká Jesenice2444422.00
53Novotný Petr Zámrsk3424214.00
54Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni439399.75
55Haklová Lucie Vrutice1383838.00
56Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou2363618.00
56Mojžíš Lukáš České Budějovice1363636.00
58Kaminský Jaroslav Frýdštejn2353517.50
59Novotná Pavlína Zámrsk3343411.33
59Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1343434.00
61Taichner Radek Mikulovice2292914.50
62Franěk Robert Trutnov2282814.00
63Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1272727.00
64Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team326268.67
64Turský Jindřich Krchleby1262626.00
66Žemlička Radek Slatiňany1191919.00
67Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1181818.00
68Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1171717.00
69Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1888.00
69Musílek Petr ChotěbořVysočina team1888.00
71Dědík Vladimír BašťRebels team1444.00
72Vondra Martin Němčice1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.