Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 303 termínů závodů
V minulosti zadáno 6466 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Liberecký - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 49 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
2 Hanzal Ondřej Želetava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Franěk Robert  Trutnov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Trnka Aleš  Třesovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Stěhula Michal Semily 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kneř Vladimír Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Svěžen Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Nový Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Pocedič Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Haklová Lucie  Vrutice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Svárovský Petr Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
16 Vavříček Tomáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
16 Simon Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
16 Krištof Tomáš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
20 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
20 Rejzek Jakub Kněžmost 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
20 Bareš Josef Koberovy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
20 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
20 Procházka Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
25 Zeman Luboš  Semily 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
25 Kučírek Josef 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
25 Brůna Jan Rumburk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
25 Šimáková Šarlota Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
25 Buriánek Dušan Koberovy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
30 Honc Josef Rumburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
30 Patřičný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
30 Danko Karel Žeretice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
30 Vejs David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
30 Amrich Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
35 Bastl Tomáš Jeníkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Sosnowski Lukasz Bogatynia 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Daňhel Jan Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Bredler Jonáš Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
40 Pavlát Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
40 Švermová Dorota Mírová pod Kozákovem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
40 Štantejský Karel Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
40 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
40 Przetacznik Kristýna 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
45 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
45 Krotil František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
45 Hrabě František Rumburk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
45 Slivko Tomáš Třeboň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
45 Vele Martin ml. Loktuše 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.