Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 150 termínů závodů
V minulosti zadáno 5844 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Plzeňský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 190 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Nauš Vladislav Blížejov 16 3 1 1 0 2 0 0 1 2 1
2 Bárta Jakub Přeštice 6 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
3 Harant Miroslav Plzeň 4 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0
4 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 13 1 3 1 0 0 1 1 0 0 1
5 Vican Roman Přeštice 13 1 1 1 0 2 1 1 1 0 1
6 Smihrodský Stanislav Tachov 7 1 1 1 0 1 0 0 0 0 0
7 Vican Marek Přeštice 11 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0
8 Vrabec Jiří Plzeň 12 1 1 0 2 0 0 1 0 0 0
9 Bárta Martin Přeštice 7 1 1 0 0 1 1 2 0 0 0
10 Edl Milan Plzeň 10 1 0 1 1 0 1 0 0 0 1
11 Bártík Miloslav Plzeň 9 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
12 Soukup Michal Plzeň 9 1 0 0 1 1 2 0 0 1 1
13 Výboh Pavel Horní Bříza 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
14 Černý Václav Plzeň 10 1 0 0 0 3 0 0 1 0 0
15 Stříbrný Tomáš Ždírec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Pavlík Jiří Tachov 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Harant Miloš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Liška Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Bárta Oldřich Nýrsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Pojar Radek Točník 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Pechmann Václav Stříbro 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Vejvančický Matěj Nepomuk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Vodičková Kateřina  Příbram 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Richter Pavel Plzeň 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Morávka David Staňkov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Beroušek Petr Plzeň 9 0 2 0 0 1 0 0 0 1 1
28 Čížek Pavel Mariánské Lázně 5 0 1 1 0 0 0 1 0 0 2
29 Sládek Vladislav Nýrsko 6 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
30 Leško Jiří Oldřichov 5 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
31 Vlach Krištof Blovice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
32 Kazda Jan Nýrsko 7 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0
33 Pojar Miroslav Milíře 7 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
33 Harant Antonín Plzeň 5 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
33 Půta Jiří Plzeň 11 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
36 Půta Roman Plzeň 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
36 Józa David Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
38 Suttner Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Voith Jiří Líšťany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Simice Jan Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Říha Josef Spálené Poříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Krňoul Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Holík Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Münzer Josef Nové Sedlo 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Opiela Vladimír ml. Přeštice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Polívka Miroslav Stod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Vrátník Vojtěch 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Hraběta Václav Vlčice 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
49 Kuneš Luboš Horní Bříza 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
50 Krýsl Pavel Ledce 7 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
51 Slíž Václav Přeštice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
52 Suchý Jan Merklín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
53 Martinovský Jaroslav Stod 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Kostelanský Petr Nýrsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Holý Zdeněk ml. Plzeň 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Kokoška Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Kracík MIchal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Lokaj Jakub Loket 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Fikar Petr ml. Horní Bříza 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Janeček Jan ml. Kvíčovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Kalousek Tomáš Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Strnad Jakub Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Šedivý Jiří st. Nýřany 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Jungwirt Vojtěch Strakonice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Vicher Milan Plzeň 10 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Dvořák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Sochor Václav Přeštice 8 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
68 Kecer Eduard Tachov 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
69 Bultas Petr Přeštice 6 0 0 0 1 0 1 1 1 0 0
70 Čech Jaroslav Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
71 Bartoš František Chotěšov 7 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
71 Maršálek Radek Ptenín 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
73 Prchal Adam Horšovský Týn 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
74 Źán Sebastien Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Eret Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Jurášová Ema Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Michálek Filip Ždírec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Bogdanský Antonín Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Pešek Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Žižka Radek Holýšov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Mikulanda Ondřej Čečkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Vacek Josef Nepomuk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Louda Václav Plzeň 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Břinda Karel Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Kořán Jindřich 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Kubík David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Kalčík Vlastimil Srby 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
88 Prach Adam Merklín 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 1
89 Sláma Radek Švihov 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
90 Kalčík Matěj  Plzeň 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
91 Košař Tomáš Osek 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Šmůla David Dobřany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Mikulanda D. Čečkovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Vyskočil Karel Staré Sedliště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Krausová Simona Stříbro 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Duraj Filip Nepomuk 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Ráchelová Eva 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Józa Petr Kladruby 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Jandečková Kristína 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Kasl Šimon 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Jamniška Pavel Kladruby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Klívar Patrik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Šroubek Vladimír Tachov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
104 Touš Pavel st. Tachov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
105 Haulová Miluše Prostiboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Krňoul Daniel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Fišera Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Mašek Filip Nepomuk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Mencl Martin Blovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Kopecký Miroslav Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Morávka Daniel Holýšov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Pech Stanislav Zdemyslice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Danko Jakub Rokycany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Holub Ondřej Nepomuk 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Weber Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Cingroš Roman Stod 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Škarda Václav ml. Blížejov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
105 Bereš Jan Planá 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
119 Horálek Miroslav Habartov 6 0 0 0 0 0 0 2 0 1 0
120 Havránek David Stříbro 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1
121 Šalom Josef Merklín 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Benčík Michal Strašice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Amerling Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Krejsa František Lom u Tachova 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Vurma Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Gabriško Tachov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Výborný Jiří Teplá 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Šobr Martin Blížejov 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Ernest František Blovice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Šroubek Miroslav Tachov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Ungr Jiří Klatovy 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Špiler Karel Stod 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Holý Zdeněk st. Plzeň 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Tupý Radim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Holub David Nepomuk 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Ptáček Jan ml. Žákavá 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Šmerák Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Vrátník Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Lepší Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Hütta Josef Poběžovice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Veličko František 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Hynčíková Nina Nýrsko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Heřman Karel Blovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Ptáčková Anežka Žákavá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Zídek Lukáš Planá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Vajskébr David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Vican Michal Přeštice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Krmela Tomáš Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Amerling František Kladruby 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Opiela Vladimír st. Přeštice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Maršálek Jakub Ptenín 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Žiga Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Ledvina Tomáš Bor u Tachova 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Seigerschmied Petr Bor 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
155 Kasl Luboš Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
156 Petrůňo Marcel Horšovský Týn 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
157 Janouš Petr Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Auverek Vilém Stod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Hejlík Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Bárta Oldřich 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Rangl Jakub Planá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Duchek Jaromír Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Šimek Martin Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Molek Petr  Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Chmelařík Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Nygrýn Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Hlinčík Josef Planá 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Jirka Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Engelmaier Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Minařík Václav Stod 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Nejdl David Kdyně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Čechura Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
157 Kalousková Adéla Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Kanta Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Šimůnek Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Vejvančická Alena Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Škardová Aneta 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Cibulka Jan Chlum 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Stehlík Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Havel Miroslav Prostiboř 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Bouše Petr st. Řenče 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Čížek Michal Příbram 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Borsanyi Ladislav Janovice nad Úhlavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Kaufner Václav st. Kdyně 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Škardová Veronika 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Marek Jiří Hostouň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Nekolný Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Žambůrek Jan Srby 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Čechura Vladimír Kyšice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
174 Nygrýn Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.