Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody dvojic - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 38 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
5 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
5 | Voňka Daniel | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
7 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
7 | Kubát Jiří | Úvaly | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
9 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
9 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
11 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
11 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
11 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
11 | Ročeň Martin | Ostřešany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
15 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
16 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
16 | Schovanec Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
18 | Kura Hynek | Tři Studně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
18 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
20 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
20 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
22 | Daniš Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
22 | Drtina Daniel | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
22 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
22 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
26 | Balada Filip | Přelouč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
26 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
28 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
28 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
30 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
30 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
32 | Furthner Jan | Bečváry | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
32 | Kmošek Lukáš | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
32 | Lochman František | Proseč - Martinice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
32 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
32 | Pikali Imrich | Vavřinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
32 | Zachař Jiří | Pohránov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
32 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 |