Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 304 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 107 | 107 | 35.67 |
2 | Horák Pavel | Žiželice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
3 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
4 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
5 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
6 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
7 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
7 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
9 | Kovačka Josef | Ratboř | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
10 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
11 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
12 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
13 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
14 | Pečta Radek ml. | Třebíč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
14 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
14 | Tkáč Milan | Kolín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
14 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
18 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
18 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
18 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
18 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
22 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
22 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
22 | Rubina Vladimír | Liblice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
22 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
22 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
22 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
22 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
29 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
29 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
29 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
29 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
33 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
33 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
33 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
33 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
37 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
37 | Hruška Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
37 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
37 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
41 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
41 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
41 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
41 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
41 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
46 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
46 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
46 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
46 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
50 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
50 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
50 | Kudry Marek | Cerhenice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
50 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
50 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
50 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
56 | Chrenovský Milan | Drnholec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
56 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
56 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
59 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
59 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
59 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
59 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
63 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
63 | Klich Václav | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
63 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
63 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
63 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
68 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
68 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
68 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
68 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
68 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
68 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
68 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
68 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
76 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
76 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
76 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
76 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
76 | Němec Jan. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
76 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
82 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
82 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
82 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
82 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
86 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
86 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
86 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
86 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
86 | Černý Radek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
91 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
91 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
91 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
91 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
95 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Danko Arnošt | Brozánky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
100 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
100 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
100 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
100 | Kovář Martin | Třešť | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
100 | Michálek Jan | Otovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
105 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
105 | Kochleffl Petrik | Senomaty | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
105 | Kohut Mykola | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
105 | Pišna Celestýn | Kamenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
105 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
105 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
111 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
111 | Vitriv Volodymyr | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
111 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
111 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
115 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
115 | Zdráhala Petr | Všejany | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
115 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
118 | Boček Michal | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
118 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
118 | Mach Václav | Pernink | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
118 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
118 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
118 | Schmid David | Dačice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
124 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
124 | Dostál Aleš | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
124 | Dudáš Jan | Řeřichy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
124 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
124 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
129 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
129 | Hendrich Lukáš | Jiříkov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
129 | Mareš Vladimír | Praha | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
129 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
129 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
134 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
134 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
134 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
134 | Kolejňák Radim | Chodov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
134 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
134 | Patzner Marek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
140 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
140 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
140 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
140 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
144 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
144 | Čmugr Tomáš | Velký Šenov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
144 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
147 | Maňák Daniel | Starý Kolín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
147 | Odvářka Petr | Pohořelice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
149 | Dušek Vítězslav | Litoměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
149 | Haluza Petr | Zbraslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
149 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
149 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
153 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
153 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
153 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
153 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
157 | Hovorka Jaroslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
157 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
157 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
161 | Balada Filip | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
161 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
163 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
163 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 7 | 7 | 3.50 |
163 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
163 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
167 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
167 | Kosina Roman | Veselí u Přelouče | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
167 | Nedvěd Václav | Mockovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
167 | Pleskot Jan ml. | Hrobice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
167 | Procházka Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
167 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
167 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
167 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
176 | Nimko Marian | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
178 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
178 | Bulak Serhiy | Praha | Dnister feeder team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
178 | Furthner Jan | Bečváry | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
178 | Hrdlička Petr | Hrubý Jeseník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
178 | Pikali Imrich | Vavřinec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
183 | Bezděch Karel | Staňkov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
183 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
185 | Chromela Marek | Velká Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
185 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
185 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
185 | Zaňka Matěj | Příbram | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
189 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Adamovič Jiří | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
189 | Berecz Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
189 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Bros Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Bártík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
189 | Březina Jan | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Chrastil Tomáš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Chuchvalec Tomáš | Hlízov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Domanský David | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Dušek Ivan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Faltýn Jakub | Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Haluza Josef | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Hanzlík Vladimír | Nové Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Hos Martin | Otín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Hotovec Zdeněk | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Hricík Jan | Kamenný přívoz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Huler Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
189 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
189 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Jandourek Petr | Vyšehořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Jarý Marek | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Jelínek Josef | Hradišťko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Jonák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
189 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Kadeřábek Milan | Lošany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Kappi Josef | Nové Zámky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Kauřík Milan | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Kocourek Petr | Černíny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Kolda Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Koutský Petr ml. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Krinzweig Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
189 | Krupička Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Kuchař Stanislav | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Křehla Pavel ml. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Křehla Pavel st. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Linhart Lubomír | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Lísner Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
189 | Malý Roman | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Mendl Radek | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Mrenus Štěpán | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Novotný Michal | Červený Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Novotný Vojtěch | Poďousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Nový Josef | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Németh Pavel | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Ošťádal Gabriel | Loštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Pavlievev Anton | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Petrásek Jiří | Mirošovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Pilný Martin | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Plaček Roman | Zásmuky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Pleskač David | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Písařík Pavel | Dobřeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Rak Jakub | Poboří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Rak Jiří | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Sedlák Ladislav | Tři Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Sulzer Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
189 | Syrovátka Tomáš | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Vaníček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
189 | Vančura Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
189 | Vaněk Petr | Grunta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Vrzal Tomáš | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Váňa Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Weisshaupl Jaromír | Obříství | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Zamastil Dušan | Vozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Zamastil Pavel | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Černohorský Pavel | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Černý Jakub | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Černý Ladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Černý Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Čížek Michal | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Šafařík Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
189 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Šimice Jan | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
189 | Šranc Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 |