Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 73 termínů závodů
V minulosti zadáno 6065 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Jihomoravský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Pohlaví: Muži



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 212 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Samlík LiborOslavany3646421.33
2Pavka MartinZnojmo2636331.50
3Průša VladimírŽeletava2585829.00
4Papoušek IvanHostim3565618.67
4Pospíšil RadekBrno2565628.00
6Kertész Julius Moravské BudějoviceSporthobby2525226.00
7Kvapil PavelDamnice2505025.00
7Mičič BogdanCitonice2505025.00
7Pešek Antonín1505050.00
10Ungr Vojtěch1494949.00
11Červenka PetrSenohraby1484848.00
12Kazatel PetrZnojmo2474723.50
12Kouba FrantišekČeské Budějovice1474747.00
14Heimlich Roman1464646.00
15Starýchfojtů LukášDolní Rožínka1454545.00
15Zajíc JosefOslavany2454522.50
17Adam Tomáš1444444.00
18Krsek Michal1434343.00
19Bureš Jan1424242.00
19Heidenreich Jan1424242.00
21Sklenář KarelVelká Bíteš1414141.00
22Borovička Pavel1404040.00
22Hartman Roman1404040.00
24Ambros JosefRosice2393919.50
24Gračka Radek1393939.00
24Lange Janusz1393939.00
24Voda RadekBrno2393919.50
28Haršány TomášPlaná nad Lužnicí1383838.00
28Kyselovský Tomáš1383838.00
30Divácký Aleš1373737.00
30Kobliha MartinPřerov1373737.00
32Kochan PavelKarviná1363636.00
32Molík LubomírCitonice2363618.00
32Olšán JakubBrněnec2363618.00
32Tůma JiříRousínov1363636.00
32Štěpánek Martin ml.Chotěboř1363636.00
37Koláček Ondřej1353535.00
37Priehoda TomášOslavany1353535.00
37Tkadlec RomanProsiměřice1353535.00
40Starýchfojtů TomášDolní Rožínka1343434.00
40Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou1343434.00
40Tőkőly Martin st.Havířov1343434.00
43Macka Marek1333333.00
43Mais Jan1333333.00
43Tůma JakubRousínov1333333.00
46Budík Petr1323232.00
46Gracl JosefBrno1323232.00
46Kozlovský Radim1323232.00
49Mikulka Milan1313131.00
49Pykal AlešZnojmo1313131.00
51Doubrava JaroslavBudkovice2303015.00
51Herman LukášDobřínsko1303030.00
51Hrazdil Jiří1303030.00
51Kadlec MilanPouzdřany1303030.00
51Záviška ZdeněkDobřínsko1303030.00
51Šenkýř MilanVír1303030.00
57Šrámek Tomáš1292929.00
58Glaesner Tomáš1282828.00
58Herman Pavel ml.Dobřínsko1282828.00
58Herman Pavel st.Dobřínsko1282828.00
58Molík Lubomír ml.Citonice2282814.00
58Mucala KarelNovosedly1282828.00
63Lakoš GustavKralice1272727.00
63Marek Zdeněk1272727.00
63Tomeček RadomírZastávka1272727.00
66Bartoš MiroslavCitonice2262613.00
66Kolář JanChotěboř1262626.00
66Ngoxuan RobinBlížkovice1262626.00
66Vaculík Denis2262613.00
66Vejdovský Radek2262613.00
66Veselý LukášJaroměřice nad Rokytnou1262626.00
72Jankůj Petr1252525.00
72Kozel VladimírBrno1252525.00
72Vytřas Radim1252525.00
75Adam František1242424.00
75Bartes PetrJaroměřice nad Rokytnou1242424.00
75Hurych Petr2242412.00
75Kopr JosefBrno1242424.00
75Koukal Martin st.Hvozdečko1242424.00
75Trenz MichalCitonice1242424.00
81Rašovský JanNeslovice1232323.00
81Sklenář Vojtěch1232323.00
81Sobotka Petr1232323.00
84Hruzík David1222222.00
84Klee PavelCitonice1222222.00
84Macálka JiříLukovany1222222.00
84Pouzar JosefCitonice1222222.00
84Švanda OndřejNové Město na Moravě1222222.00
89Burda David1212121.00
89Raniak MartinTřešť1212121.00
89Slavík Igor1212121.00
92Chrnovský IvanDrnholec1202020.00
92Dořičák Lukáš1202020.00
92Jůna PetrPraha1202020.00
92Klempa ZdeněkPřímětice2202010.00
92Kopr Zdeněk1202020.00
92Šic Pavel2202010.00
98Havlíček JaroslavOstrava1191919.00
98Kouřil Petr219199.50
98Novák MichalZbraslav1191919.00
98Šindelář Vít1191919.00
102Gregor MartinBrno1181818.00
102Kabelka JanSasov1181818.00
102Kaláb BohuslavCitonice218189.00
102Pleskač AntonínChotěboř1181818.00
102Stanczyk Marcin1181818.00
102Valda MartinBrno1181818.00
102Záškoda RadekMoravské Budějovice1181818.00
109Matulka Matyáš Jihlava1171717.00
109Maštera Václav ml.Loštice1171717.00
109Scholz JaromírBrno1171717.00
109Stupka LukášPlzeň1171717.00
113Horký Vojtěch1161616.00
113Lahký Ivan1161616.00
113Mlčuch DavidČejkovice1161616.00
113Prichoda Tomáš1161616.00
113Procházka JaroslavJaroměřice nad Rokytnou1161616.00
118Gregor TomášVěcov1151515.00
118Havlíček PetrOstrava1151515.00
118Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1151515.00
121Chromý Radomír1141414.00
121Darebník Roman1141414.00
121Ernst TadeášČeské Velenice1141414.00
121Havlík Bedřich1141414.00
121Kušůrek Vladimír1141414.00
121Molík FrantišekCitonice214147.00
121Pejchar JiříChotěboř1141414.00
121Skryja MatějOstrov nad Oslavou1141414.00
121Svatoš PetrFrymburk1141414.00
121Šimánek MichalKravsko1141414.00
131Hankocy MichalBrno1131313.00
131Klištěnec JakubHluboké1131313.00
131Ostatek Jiří1131313.00
131Pokorný AloisOstrava1131313.00
135Chvála Jan SezemiceHungerfish team1121212.00
135Chvála Petr SezemiceHungerfish team1121212.00
135Dobeš JiříRebešovice1121212.00
135Janů MichalZábřeh na Moravě1121212.00
135Karandyszewski MartinPetrovice1121212.00
135Navrkal LukášPlešice1121212.00
135Pohronský Heinrich1121212.00
135Sácký Miroslav1121212.00
143Hankocy JaroslavBrno1111111.00
143Rovnaník Zdeněk st.1111111.00
143Sekerka AntonínNová Ves1111111.00
146Hlisnikovský Martin1101010.00
146Jaša PetrCitonice1101010.00
146Jáchymek Tomáš1101010.00
146Kabelka PetrCitonice1101010.00
146Macálka SebastianLukovany1101010.00
146Nesrsta MartinZakřany1101010.00
146Plaček Ladislav210105.00
146Richter Petr210105.00
146Štork DominikIvančice1101010.00
155Michalovič TomášMohelnice1999.00
155Patloka AdamDolní Loučky1999.00
155Vlček Roman1999.00
155Vískot Zdeněk st.Moravské Budějovice1999.00
159Ambros JaromírRosice1888.00
159Čermák Bohumil1888.00
161Chlebek Jakub1777.00
161Haflant Zdeněk1777.00
161Singer Zdeněk1777.00
164Burcin PetrDobšice1666.00
164Burcin RadekDobšice1666.00
164Chabina Vít1666.00
164Kaluzny Krzystof1666.00
164Koudela Lubomír1666.00
164Skouma Jiří1666.00
164Častulík LuděkMoravská Třebová1666.00
171Buchtela Jiří1555.00
171Drewny Patryk1555.00
171Kvapil Miroslav1555.00
171Plch MilanBrno1555.00
175Horych Pavel1444.00
175Kotast Dominik1444.00
175Kotast Zdeněk1444.00
175Novák Tomáš1444.00
175Sehnal KarelHustopeče1444.00
175Trenz MarekCitonice1444.00
181Kotlář JindřichOstrava1333.00
181Tůma Jakub1333.00
181Ďurček Jozef1333.00
181Šebesta Miloš1333.00
185Buksa Jiří1222.00
185Galeta JosefZnojmo1222.00
185Kasan Miroslav1222.00
185Mádle Petr1222.00
185Petržílka PetrCitonice1222.00
185Povlíky Tomáš1222.00
185Proluš Jakub1222.00
185Skura Petr1222.00
193Buchtela Adam1111.00
193Budín JakubÚjezd1111.00
193Dobšík MartinZakřany1111.00
193Hemala FilipÚjezd1111.00
193Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou1111.00
193Hrdlička RostislavPrštice1111.00
193Jura MartinSlovensko1111.00
193Kašpárek MichalBrno1111.00
193Korbička MichalBrno1111.00
193Modl JakubZbraslav1111.00
193Navrátil MartinPopovice1111.00
193Nerad DavidPraha1111.00
193Pauřík MilošBrno1111.00
193Rašovský JurajNeslovice1111.00
193Steidl Petr1111.00
193Tomek LadislavZbraslav1111.00
193Tomeček JakubZastávka1111.00
193Trtílek LukášPříbram na Moravě1111.00
193Zeke DanielIvančice1111.00
193Šindelka VojtěchLukovany1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.