Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 89 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
2 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
3 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
5 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
6 | Machatý David | Jaroměř | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
7 | Slezák Luboš | Jílovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
8 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
9 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
10 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
11 | Beznosek Jakub | Výrava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
12 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
13 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
15 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
15 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
15 | Šípek Jakub | Trutnov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
18 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
18 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
20 | Kadlec František | Zlíč | 5 | 34 | 34 | 6.80 | |
20 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
20 | Říčař David | Zdelov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
23 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
24 | Bedrník Jan | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
24 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
26 | Weinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
27 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
28 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
29 | Přibyl David | Vlčice | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
29 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
31 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
32 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
32 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
34 | Žitník Dyma | Vítězná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
35 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
36 | Ciler Richard | Rudník | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
37 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
37 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
37 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
37 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
41 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
41 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
41 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
41 | Melichar Oldřich | Trutnov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
45 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
45 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
45 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
45 | Prokop Václav | Jaroměř | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
49 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
49 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 16 | 16 | 5.33 |
51 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
52 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
53 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
54 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
54 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
54 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
57 | Fenčák Jaroslav | Vítězná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
57 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
57 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
57 | Kučera Jakub | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
57 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
57 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
63 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
63 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
65 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
65 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
67 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
68 | Gmyrja Martin | Radvanice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
68 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
70 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
71 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
71 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
73 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
74 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Cilar Martin | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Fodor Petr | Třebestovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
74 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
74 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
74 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Šemberka Jan | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Školník Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 |