Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 73 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 19 | 273 | 601 | 31.63 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 18 | 265 | 583 | 32.39 |
3 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 246 | 408 | 31.38 |
4 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 11 | 234 | 337 | 30.64 |
5 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 15 | 227 | 352 | 23.47 |
6 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 8 | 212 | 236 | 29.50 |
7 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 12 | 200 | 306 | 25.50 |
8 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 8 | 197 | 219 | 27.38 | |
9 | Vodičková Kateřina | Příbram | 9 | 165 | 189 | 21.00 | |
10 | Haklová Lucie | Vrutice | 6 | 157 | 157 | 26.17 | |
11 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 10 | 151 | 155 | 15.50 |
12 | Turský Jindřich | Krchleby | 8 | 136 | 149 | 18.63 | |
13 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 8 | 131 | 141 | 17.63 | |
14 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 130 | 130 | 43.33 | |
15 | Kubešová Denisa | Bolina | 8 | 125 | 146 | 18.25 | |
16 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
17 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
18 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 102 | 102 | 17.00 |
18 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 6 | 102 | 102 | 17.00 | |
20 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
21 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
22 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 8 | 92 | 94 | 11.75 | |
23 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
23 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
25 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 90 | 90 | 45.00 |
26 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
27 | Bertok Milan | Dublovice | 8 | 82 | 84 | 10.50 | |
28 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
29 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
30 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 73 | 73 | 14.60 |
31 | Machatý David | Jaroměř | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
32 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 5 | 70 | 70 | 14.00 |
33 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
34 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
35 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
36 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
37 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
38 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
39 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
39 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
39 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
42 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
43 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
44 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
45 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
46 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
47 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
48 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
48 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
50 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
51 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 3 | 30 | 30 | 10.00 |
52 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
52 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
54 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
55 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
55 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
57 | Schwarzová Ivana | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
57 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
59 | Turský David | Krchleby | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
59 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
61 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
62 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
62 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
64 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 15 | 15 | 7.50 |
65 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
66 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
67 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
67 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
69 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
69 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
71 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
71 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
71 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |