Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 47 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 24 | 305 | 649 | 27.04 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 25 | 295 | 719 | 28.76 |
3 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 16 | 290 | 398 | 24.88 |
4 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 15 | 274 | 415 | 27.67 | |
5 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 15 | 271 | 362 | 24.13 | |
6 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 18 | 266 | 435 | 24.17 |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 18 | 266 | 445 | 24.72 |
8 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 23 | 263 | 456 | 19.83 |
9 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 26 | 259 | 462 | 17.77 |
10 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 16 | 258 | 351 | 21.94 | |
11 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 30 | 257 | 504 | 16.80 | |
12 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 20 | 251 | 469 | 23.45 |
13 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 11 | 242 | 274 | 24.91 | |
13 | Kondras Přemysl | Pardubice | 10 | 242 | 244 | 24.40 | |
15 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 15 | 241 | 351 | 23.40 |
16 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 28 | 237 | 568 | 20.29 |
17 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 16 | 232 | 322 | 20.13 |
18 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 20 | 225 | 425 | 21.25 |
19 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 19 | 221 | 334 | 17.58 |
19 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 24 | 221 | 449 | 18.71 |
21 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 23 | 212 | 359 | 15.61 |
22 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 18 | 210 | 276 | 15.33 |
23 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 25 | 206 | 354 | 14.16 | |
24 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 21 | 204 | 325 | 15.48 |
25 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 16 | 201 | 289 | 18.06 |
26 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 18 | 199 | 228 | 12.67 |
27 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 24 | 198 | 284 | 11.83 | |
28 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 15 | 193 | 235 | 15.67 |
29 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 13 | 189 | 231 | 17.77 |
30 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 175 | 175 | 29.17 |
31 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 17 | 164 | 227 | 13.35 |
32 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 154 | 160 | 20.00 |
33 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 9 | 145 | 146 | 16.22 |
34 | Klement Antonín | Chranišov | 15 | 138 | 170 | 11.33 | |
34 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 6 | 138 | 138 | 23.00 |
36 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 12 | 136 | 164 | 13.67 |
37 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 18 | 133 | 167 | 9.28 |
38 | Pánek Vít | Sezemice | 7 | 130 | 130 | 18.57 | |
39 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 123 | 123 | 20.50 |
40 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 19 | 122 | 174 | 9.16 | |
41 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 10 | 116 | 127 | 12.70 |
42 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 11 | 112 | 115 | 10.45 | |
43 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 12 | 104 | 123 | 10.25 |
44 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
45 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 8 | 58 | 59 | 7.38 |
46 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
47 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 6 | 23 | 23 | 3.83 |