Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 41 termínů závodů
V minulosti zadáno 6013 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 2842 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 29 10 4 0 1 1 0 1 2 0 1
2 Machatý David  Jaroměř 29 5 3 3 2 3 2 1 0 0 2
3 Záhora Petr Bílina 33 5 2 0 0 2 2 1 0 2 1
4 Vágenknecht Jiří  Pardubice 36 4 5 4 5 0 1 1 1 0 0
5 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 33 4 3 5 3 4 1 1 0 1 0
6 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 17 4 0 2 0 1 0 0 0 1 1
7 Provazník Jiří Dřenice 17 3 5 0 0 1 0 0 0 0 0
8 Provazník Michal Dřenice 20 3 5 0 0 0 1 0 4 0 1
9 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 27 3 4 1 1 1 2 2 1 0 1
10 Dostál Matouš  Králíky 20 3 3 3 3 3 0 1 0 0 1
11 Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou 23 3 3 3 0 1 0 0 0 0 0
12 Trnka Aleš  Třesovice 28 3 3 2 4 1 0 3 4 0 0
13 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 14 3 2 2 1 1 1 1 0 1 0
14 Vašíček Zdeněk  Opočno 21 3 2 2 1 1 1 0 1 1 0
15 Nauš Vladislav Blížejov 24 3 2 1 1 2 0 0 1 2 1
16 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 7 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0
17 Smítka Radek  Bolina 18 3 1 1 1 0 1 1 0 1 0
18 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 25 3 1 0 1 0 0 2 0 0 1
19 Edl Milan Plzeň 19 3 0 2 1 0 2 0 1 0 1
20 Šnicer Petr Blšany 14 3 0 0 1 1 1 0 0 0 1
21 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 8 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0
22 Syrůček Stanislav  Dražkovice 37 2 6 0 0 1 1 1 1 1 0
23 Žemlička Radek Slatiňany 11 2 4 0 0 1 0 0 0 1 0
24 Chvála Petr  Sezemice 40 2 3 4 3 2 1 2 3 0 1
25 Moravec Pavel Čejov 14 2 3 0 0 0 0 0 1 1 3
26 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 7 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 25 2 1 2 1 1 1 1 1 1 0
28 Hampejs David Bílina 11 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0
29 Sütto Petr Ostrov 9 2 1 1 0 0 1 0 1 1 0
30 Bareš Vladimír  Slepotice 27 2 1 0 1 1 0 0 3 3 1
31 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 7 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
32 Brodský Michal  Hradec Králové 21 2 1 0 0 4 0 3 1 1 1
33 Harant Antonín Plzeň 19 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0
34 Skalický Jakub Milín 7 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
35 Vlček Petr  Častolovice 37 2 0 4 2 0 2 0 3 0 2
36 Vodičková Kateřina  Příbram 12 2 0 4 0 0 0 0 1 0 1
37 Perout Josef Perštejn 26 2 0 2 2 0 2 1 1 1 0
38 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 17 2 0 2 1 1 0 1 0 2 0
39 Charvát Lukáš  Černčice 30 2 0 2 0 1 2 0 2 1 0
40 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 21 2 0 1 1 2 0 1 1 1 2
41 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 8 2 0 1 1 1 2 0 1 0 0
42 Jaroš Zdeněk Hostinné 6 2 0 1 1 0 0 1 0 0 0
43 Bárta Jakub Přeštice 6 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
44 Řípa Aleš Heřmanův Městec 14 2 0 0 1 1 0 1 0 0 0
45 Skalický Miroslav Milín 10 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
46 Beneš Zdeněk Peruc 16 2 0 0 0 1 0 1 1 0 0
47 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 11 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0
48 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 5 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1
49 Harant Miroslav Plzeň 6 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0
50 Pavlovič Petr Přestavlky 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Slavík Matěj Choceň 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Nass Adam Pňovice 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Sosnowski Lukasz Bogatynia 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Münzer Josef Nové Sedlo 27 1 3 2 0 2 1 0 1 2 3
55 Vican Roman Přeštice 24 1 3 1 1 4 1 1 2 0 1
56 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 25 1 3 1 1 1 2 0 1 0 2
57 Vican Marek Přeštice 16 1 3 1 0 0 1 1 1 0 1
58 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 15 1 3 1 0 0 0 2 1 0 0
59 Doležán Vladimír  Chotěboř 35 1 3 0 2 0 2 0 0 2 0
60 John Miroslav Roudnice nad Labem 21 1 3 0 1 2 1 1 1 2 0
61 Hofman David Hrochův Týnec 6 1 3 0 0 0 0 0 0 0 1
62 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 28 1 2 5 1 1 0 2 1 1 1
63 Zeman Luboš  Semily 27 1 2 2 3 0 3 1 2 1 1
64 Novák Vratislav Police nad Metují 14 1 2 2 3 0 0 0 1 1 0
65 Váňa Tomáš  Zlosyň 19 1 2 2 0 1 0 1 1 0 0
66 Tobolka Daniel  Nechanice 10 1 2 2 0 0 2 1 0 1 0
67 Chvála Jan  Sezemice 40 1 2 1 3 2 3 0 2 0 0
68 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 10 1 2 1 1 0 1 0 0 1 1
69 Halíř Lukáš Osek 14 1 2 1 0 1 0 2 0 0 0
70 Kupka Tomáš  Hradec Králové 14 1 2 1 0 0 1 0 1 0 1
71 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 12 1 2 0 1 2 1 0 0 0 0
72 Říčař David  Zdelov 14 1 2 0 1 2 0 1 0 2 0
73 Havlíček Stanislav  Mělník 19 1 2 0 1 1 2 2 1 0 1
74 Kopa Stanislav  Moravičany 18 1 2 0 1 1 0 2 1 2 2
75 Motal Jakub Dřenice 5 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
75 Samlík Libor Oslavany 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Riesner Petr Police nad Metují 7 1 1 2 0 1 1 1 0 0 0
78 Mackura Zdeněk Pernink 26 1 1 1 3 2 1 0 0 0 1
79 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 15 1 1 1 2 1 1 2 0 0 0
80 Vrabec Jiří Plzeň 17 1 1 1 2 0 0 1 0 0 2
81 Hlaváček Aleš Ostřešany 6 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
82 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 14 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0
83 Šinták Marek  Hradec Králové 12 1 1 1 1 0 1 0 0 2 0
84 Maršík Jan  Pelhřimov 5 1 1 1 1 0 0 0 0 0 1
85 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 17 1 1 1 0 2 0 0 0 1 1
86 Smihrodský Stanislav Tachov 8 1 1 1 0 1 0 0 0 1 0
87 Hložek František Bílina 27 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1
88 Blaščík Petr Staré Jesenčany 15 1 1 1 0 0 0 1 0 0 0
89 Semonský Jaroslav Nemošice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
89 Malý Stanislav Pardubice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
91 Šťastný Zdeněk Pardubice 8 1 1 0 1 2 0 0 0 0 1
92 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 13 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0
93 Konfršt Lukáš Pardubice 9 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0
94 Ševčík Petr Louny 22 1 1 0 1 1 0 2 1 2 0
95 Ledvinka Petr Ostřešany 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
96 Slavík Alexej  Vilémov 24 1 1 0 0 2 1 1 0 0 1
97 Bárta Martin Přeštice 7 1 1 0 0 1 1 2 0 0 0
98 Wachtl Hynek 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Nekola Lukáš Hněvkovice 7 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0
100 Flanderka Aleš Pašinka 5 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
100 Matulka Matyáš  Jihlava 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
102 Macháně Radek Krčín 7 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
103 Beneš Karel Bílina 21 1 1 0 0 0 0 0 1 1 1
104 Kabát Miroslav Třemošná 13 1 1 0 0 0 0 0 1 0 2
105 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 10 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1
106 Pirkl Marek Stárkov 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kepáková Veronika Poruba 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Míchal Jiří České Budějovice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Trnka Tomáš 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Martinů Jaroslav Polička 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Ungr Vojtěch 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Pryl Stanislav Pardubice 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Škorpík Daniel Písečné 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Říha Jan Bakov nad Jizerou 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
115 Seidl Jan Zbiroh 17 1 0 4 1 1 0 1 2 0 0
116 Krajňák Ivan Mikulovice 8 1 0 3 1 1 0 0 0 0 0
117 Bártík Miloslav Plzeň 24 1 0 3 0 1 1 1 1 0 0
118 Novotný Jiří  Zámrsk 22 1 0 3 0 0 0 2 0 1 1
119 Taichner Radek  Mikulovice 25 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0
120 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 8 1 0 2 0 1 2 0 0 0 0
121 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 9 1 0 2 0 1 0 1 0 0 1
122 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 16 1 0 2 0 0 1 1 0 1 1
123 Ficner Jiří Lanškroun 7 1 0 2 0 0 0 0 1 0 0
124 Jungwirt Vojtěch Strakonice 4 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0
125 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 20 1 0 1 3 1 1 1 3 0 0
126 Pekárek Stanislav Louny 17 1 0 1 2 1 1 1 0 0 0
127 Dědík Vladimír  Bašť 20 1 0 1 1 1 0 0 0 2 0
128 Novotná Pavlína  Zámrsk 26 1 0 1 1 1 0 0 0 1 0
129 Košina Pavel Domanín 11 1 0 1 1 0 1 3 1 0 0
130 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 5 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0
131 Cablk Jan Pravonín 12 1 0 1 1 0 0 1 0 0 1
132 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 11 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
132 Havlíček Josef Ostřešany 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
132 Pavka Martin Znojmo 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
135 Franěk Robert  Trutnov 17 1 0 1 0 2 2 2 1 0 0
136 Raniak Martin Třešť 18 1 0 1 0 2 1 0 0 0 0
137 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 10 1 0 1 0 2 0 0 0 1 0
138 Teplý Radek Mikulovice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
138 Roček Jakub Drozdice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
140 Bertok Milan  Dublovice 16 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
141 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 6 1 0 1 0 1 0 0 1 0 0
142 Svárovský David Humpolec 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1
143 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 4 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
143 Šmůla David Dobřany 3 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
145 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 32 1 0 1 0 0 2 0 1 1 1
146 Pešek Jan Chrudim 6 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0
147 Pánek Vít  Sezemice 16 1 0 1 0 0 0 1 0 1 1
148 Jiřík Miroslav Myškovice 3 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
148 Vicher Milan Plzeň 15 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
150 Rambousek Stanislav  Třebíč 13 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
151 Hanzal Ondřej Želetava 16 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1
152 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 6 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
152 Malý Josef Medlešice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
154 Horyna Tomáš Broumov 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
154 Paulovič Marek Třeboň 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
156 Bejr Matouš Mnichovo Hradiště 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Figura Daniel 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Holý Zdeněk ml. Plzeň 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Bidmon Pavel Korouhev 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Lokaj Jakub Loket 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Horák Jaromír Albrechtice nad Orlicí 14 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Lévai Jan st. Karlovy Vary 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Kopic Milan Humpolec 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Dobeš Jiří Rebešovice 9 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Kianičková Jitka Peruc 14 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Borovka Luboš Vodňany 8 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
167 Honc Josef Rumburk 17 1 0 0 3 1 0 2 0 0 0
168 Jinoch Roman Ostřešany 6 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0
169 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 14 1 0 0 2 1 0 1 1 0 1
170 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 4 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0
171 Soukup Michal Plzeň 16 1 0 0 1 1 2 1 1 1 3
172 Kertész Julius  Moravské Budějovice 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
173 Tůma Jiří Rousínov 16 1 0 0 1 0 2 1 0 0 1
174 Benda Pavel  Mělník 19 1 0 0 1 0 2 0 0 1 1
175 Tůma Jakub Rousínov 11 1 0 0 1 0 1 0 1 1 0
176 Papoušek Ivan Hostim 4 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
176 Kotovic Jiří st. Zubří 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
178 Švanda Radek Česká Skalice 7 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
178 Výborný Jiří Teplá 5 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
180 Šilhavý Stanislav Třemošná 21 1 0 0 1 0 0 0 0 1 1
181 Štěrba Petr  Sezemice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
181 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
181 Hyxa Jakub Medlešice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
184 Prokeš Milan Libochovice 9 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
184 Suchánek Aleš Dymokury 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
186 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
186 Vojta Jan Protivín 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
186 Výboh Pavel Horní Bříza 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
186 Petružálková Anet  Plotiště nad Labem 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
186 Vískot Zdeněk ml. Moravské Budějovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
186 Rudolf Jaroslav Vrdy 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
186 Hanáček František Brno 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
193 Černý Václav Plzeň 11 1 0 0 0 3 0 0 1 0 0
194 Stuchlík Jiří  Nová Paka 19 1 0 0 0 2 1 2 0 2 0
195 Fencl Petr Kolín 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
195 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 5 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
197 Lochman Pavel Zdelov 11 1 0 0 0 1 2 0 0 1 0
198 Hošek Pavel Římovice 4 1 0 0 0 1 1 0 0 1 0
199 Mergl Jakub ml. Heřmanův Městec 4 1 0 0 0 1 0 2 0 0 0
200 Mičič Bogdan Citonice 6 1 0 0 0 1 0 1 0 1 0
201 Kopecký David Nasavrky 4 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
202 Šupol Petr Libišany 16 1 0 0 0 1 0 0 1 0 1
203 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 5 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
204 Tobolka Milan Nechanice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
205 Netolický Lukáš Skuteč 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
205 Malec Miloš Velký Šenov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
205 Šimek Pavel Horní Brusnice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
205 Kvapil Pavel Damnice 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
205 Fiedler Luděk Pardubice 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
205 Kučera Jiří Lužná 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
205 Slanař Josef Panenský Týnec 10 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
205 Tőkőly Martin st. Havířov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
205 Kovář Michal Třešť 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
214 Poláček Petr st. Příbram 7 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0
215 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 10 1 0 0 0 0 1 0 1 2 0
216 Miškolci Tomáš ml. Lanškroun 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
216 Malý Jiří ml. Korouhev 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
216 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
216 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 6 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
216 Motl František Bečov 8 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
216 Blecha Miroslav Počátky 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
216 Šafařík Petr Pohřebačka 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
223 Vitásek Jiří Červená Lhota 5 1 0 0 0 0 0 1 2 0 0
224 Kovář Martin Praha 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
224 Záruba Radek Těmice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
224 Kolář Vítek Kozlov 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
224 Jukl Ivan Nemošice 7 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
224 Olbrich Petr Bechov 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
229 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 13 1 0 0 0 0 0 0 2 0 1
230 Douda Jan Chrast u Chrudimi 17 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
231 Tomšík Jan Křižanov 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1
232 Mádl Petr Dešná 5 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Noskovič Jakub Strakonice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Doubrava Jaroslav Budkovice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Pěchouček Jiří Rakovník 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Hadžala Jan Odolena Voda 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
237 Váňa Michal Vepřek 4 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0
238 Bednář Jakub Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
238 Šimůnková Markéta Košťálov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
238 Fejt Petr st. Polička 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
238 Makeš Lukáš Lukavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
238 Richter Pavel Plzeň 8 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
243 Slavík Tomáš  Humpolec 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Rozsypálek Ivoš 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Hodoň Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Novotný Petr Přerov nad Labem 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Hruška Jiří Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Pavlík František Březnice 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Havlíček David Tábor 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Vavřinec Jaromír 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Porazík Jakub Kolešov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Sedlák Jiří 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Bouček Jiří Zdislavice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Sitta Bohuslav Taneček 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
243 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
256 Fiala Luděk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Machačová Tereza Klášter nad Dědinou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Budský Viktor Čelákovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Nekudová Monika Oslavany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Bárta Oldřich Nýrsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Hloch Matyáš Kelč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Hypš Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Zelenka Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Stříbrný Tomáš Ždírec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Bielik Marcel 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Vyslyšel Vladimír ml. Plzeň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Nožička Radek Jíkev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Diblík Ladislav Broumov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Klimovský Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Cveklová Kateřina Kadaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Čapek Martin Dlouhá Lhota 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Trešl Milan Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Podskalský Jiří Čižice 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Šťastný Roman Brandýs nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Richterová Tereza Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Brádler Pavel Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Koubský Adam Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Krutský Milan Výžerky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Bařina Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Velíšek Pavel Kynšperk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Slosarčík Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Cingroš Jakub Stod 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Čálek Šimon Police nad Metují 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kovář Jan Praha 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Chlumský Adam 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Jarešová Eliška 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Rostaš Arpád 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Pešek Antonín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Toman Lukáš Častolovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Gajda Viktor Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Rosenzweig Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Verner Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Ledvinka Martin Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Pechmann Václav Stříbro 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Horáček Josef 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Jiránek Benjamin Líšný 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Tichý Rudolf Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Janeček Jakub Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Pacovský Albert 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Jireček Miroslav Hodkovice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Pojar Radek Točník 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kinická Jiřina Stolany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Bludská Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kiessling Jiří Prostřední Vydří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Žemlička Pavel Ostrov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Vitnerová Vanesa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Miřejovský Tomáš Opatovice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Fridrich Kamil 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Škorpík František Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Moravec Václav Hostín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Šimánek Jakub Rouštany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Smítka Josef st. Kutná Hora 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Hamák Tobiáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Cihlář Jakub Planá nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Antálek Dušan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kratochvíl Martin Tábor 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Holec Petr Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Štěpnička Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Nosek Šimon Vrchovina 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kalenský Petr Dolní Olešnice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Štalmachová Beáta 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Vejvančický Matěj Nepomuk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Číž Luboš Jindřichův Hradec 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Pavlík Jiří Tachov 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Nohejl Karel st. Trutnov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Houser Otakar  Všechlapy 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Soural Aleš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kabát Petr Smilovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Vokáč Štěpán Mladá Boleslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Dvorský Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Velková Anna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Foltýn Martin 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Luňák František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Bočková Alena 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Vašík Jakub Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kroča Jiří Tovačov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Růžička Pavel Uničov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Morávka David Staňkov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Mlynarovič Ladislav Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Leitl Miroslav Holýšov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Školoud Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Wachtl Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Vaňous Radek Česká Třebová 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Drábek Jaroslav ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Iveth Miroslav Mikulovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Brádler Petr Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Poláková Michaela 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Ťok Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Škoda Miroslav st. Velká Bíteš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Hájek Ondřej Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Freitagová Tereza 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Bošek Stanislav Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kumprecht Zdeněk Nové Město nad Metují 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Carda Radek Opočno 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kulich Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Hodík Miroslav Sedlčany 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kneř Vladimír Malá Skála 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Valečko René 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kettner Štěpán Provodín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Svědínek Zdeněk Teplice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Lužný František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Harant Miloš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Jílek Petr st. Polička 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Hruška Václav st. Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Munzar Tomáš Doubravník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Szczotok Janek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Souček Martin Veselí nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kvapil Miroslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Brož Ondřej Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kot Hynek Zdislavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Pospíšil Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Odvárka Tomáš Herálec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Dušánek Bohuslav ml. Jaroměř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Ďuračka Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Plesník Michal Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Liška Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Květoň Milan Chodov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Topič Lubomír Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Antálek Dušan ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Vašík Pavel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Georgiev Boris 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Jón Richard Chlum 10 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Syrový František Vápensko 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Záruba Rudolf Divišov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kusý Luboš Skuteč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Kazatel Petr Znojmo 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Lukš Benjamin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
398 Musílek Petr  Chotěboř 22 0 4 2 1 2 0 0 0 0 0
399 Jirásek Petr  Chotěboř 21 0 4 1 2 0 1 1 0 1 1
400 Kondras Přemysl  Pardubice 13 0 3 0 1 0 2 2 0 0 0
401 Čermáková Ema Stěžov 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
402 Dydňanský Roman  Vrbno 27 0 2 1 2 1 1 0 1 1 2
403 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 11 0 2 1 0 1 0 0 0 0 0
404 Tatíček Jiří Lukavice 9 0 2 0 1 2 0 0 1 1 1
405 Pfeifer Filip Dvůr Králové nad Labem 6 0 2 0 1 1 0 0 1 1 0
406 Beroušek Petr Plzeň 12 0 2 0 0 2 1 0 0 1 1
407 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 13 0 2 0 0 1 1 0 0 0 1
408 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 10 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
409 Bušta Pavel 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Přibyl David Vlčice 13 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Urban Jaroslav 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kopčová Hana Nové Sedlo 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Houška Richard 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Bernard Michal Milín 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Řehoř Michal Zákupy 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
419 Nováková Eva Police nad Metují 14 0 1 2 1 2 0 0 1 0 1
420 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 35 0 1 2 1 1 0 1 0 0 0
421 Krýsl Pavel Ledce 10 0 1 2 1 0 0 1 0 0 0
422 Vávra Luboš Lanškroun 8 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0
423 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 7 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0
424 Krobot Jiří  Dolní Čermná 13 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1
425 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 29 0 1 1 2 2 3 2 0 1 5
426 Pánek Petr Rakovník 22 0 1 1 2 0 2 2 0 2 1
427 Sládek Vladislav Nýrsko 8 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
428 Bartoš František Chotěšov 11 0 1 1 1 0 0 0 2 0 0
429 Šrámek Petr  Opočínek 11 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
430 Čížek Pavel Mariánské Lázně 7 0 1 1 0 1 0 1 0 0 2
431 Vágenknecht Adam Pardubice 6 0 1 1 0 1 0 0 2 0 0
432 Vorel Aleš Rakovník 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
432 Riedl Filip  Humpolec 8 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
434 Jirsa Jiří Chmeliště 12 0 1 1 0 0 1 0 1 2 1
435 Jakl Josef Dvůr Králové nad Labem 4 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
435 Truhlářová Daniela Vlašim 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
437 Půta Roman Plzeň 9 0 1 1 0 0 0 1 0 1 1
438 Kotovic Jiří ml. Zubří 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
439 Görčöš Ivan Slovensko 4 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0
440 Sobotka Josef Perštejn 17 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
441 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 11 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
441 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 3 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
443 Horák Pavel Žiželice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
443 Chýle Karel Ústí nad Labem 11 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
443 Beck Milan Prachatice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
443 Kusý Karel Choceň 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
443 Janata Matěj Košťálov 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
443 Valha Jiří Ledeč nad Sázavou 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
449 Tošer Jaroslav  Ústrašín 27 0 1 0 2 2 0 2 2 1 0
450 Řehák Václav  Police nad Metují 21 0 1 0 2 0 0 0 1 1 1
451 Leško Jiří Oldřichov 6 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
452 Hladík Tomáš  Dobruška 15 0 1 0 1 2 2 0 1 1 2
453 Novotná Jaroslava  Zámrsk 18 0 1 0 1 1 0 2 1 0 1
454 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 25 0 1 0 1 0 2 1 0 1 1
455 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 9 0 1 0 1 0 1 1 1 0 1
456 Bultas Petr Přeštice 9 0 1 0 1 0 1 1 1 0 0
457 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 4 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0
458 Chválová Lubica  Sezemice 20 0 1 0 1 0 1 0 0 1 3
459 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 11 0 1 0 1 0 1 0 0 1 0
460 Kolčava Tomáš Smolnice 6 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
461 Vrba Tomáš  Svítkov 30 0 1 0 1 0 0 1 1 3 1
462 Sudík Miloslav Kochánky 11 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
462 Hadač Pavel Horní Lipka 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
464 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 4 0 1 0 1 0 0 0 2 0 0
465 Kochan Pavel Karviná 4 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
465 Zrnová Jitka Benešov 16 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
467 Horáček Tomáš 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
467 Sedláček David Blanné 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
467 Krajmer Tomáš Krásná Lípa 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
467 Procházka Ota Rudník 8 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
467 Halviger Roman Nemošice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
467 Vlach Krištof Blovice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
467 Hrazdíra Petr 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
467 Doležalová Lída Pardubice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
467 Pecher Petr Strakonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
476 Ficner Lukáš Lanškroun 8 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0
477 Langr Štěpán Mnichovo Hradiště 3 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0
478 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 25 0 1 0 0 1 4 1 1 1 2
479 Vojtěch Václav  Mlázovice 24 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1
480 Čížek Zdeněk Libochovice 7 0 1 0 0 1 1 0 0 2 0
481 Doležán Nikola  Dačice 7 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0
482 Kazda Jan Nýrsko 12 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0
483 Riedl Patrik  Humpolec 8 0 1 0 0 1 0 0 0 1 1
484 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
485 Vojíř Radek 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
485 Jány Zdeněk Český Krumlov 6 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
485 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
485 Skalický Matěj Milín 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
485 Hrachovina Miloš Mokré 4 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
485 Böhm Jan Vodňany 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
485 Hájek Vladimír Dobříkov 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
492 Půta Jiří Plzeň 29 0 1 0 0 0 1 2 1 2 1
493 Klement Antonín Chranišov 27 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0
494 Coufal Zdeněk Želetava 14 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0
495 Hofman Denis Nový Bor 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
495 Novotný Petr ml. Louka 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
495 Kovář Antonín Kladruby 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
495 Grégr Jiří ml. Šubrtov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
495 Otradovský Josef Lanškroun 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
495 Kameš Petr 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
495 Provazník Matěj Stolany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
495 Hirman Miloš Kladruby 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
495 Kameš Jakub Čejov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
504 Halamka Luboš 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0
505 Mitas Luděk Jindřichův Hradec 6 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
506 Špitálský Václav st. Čelákovice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
506 Machán Pavel Náchod 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
506 Cihelka Marek Milín 6 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
509 Hos Martin  Otín 14 0 1 0 0 0 0 0 3 0 1
510 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 20 0 1 0 0 0 0 0 2 1 1
511 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
511 Adámek Jakub Byšice 5 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
511 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
511 Makešová Veronika Lukavice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
511 Pojar Miroslav Milíře 9 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
511 Zajíc Josef Oslavany 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
511 Chwastek Tomáš Sedlčany 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
518 John Roman Opočno 11 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
518 Petrůňo Marcel Horšovský Týn 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
518 Hlaváček Michal Benešov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
518 Chýle Oldřich st. Bílina 8 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
522 Priehoda Tomáš Oslavany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
522 Pospíšil Radek Brno 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
522 Fröhlich Libor Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
522 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 10 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
522 Svoboda Jiří České Budějovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
522 Opiela Vladimír ml. Přeštice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
522 Peťovský Ivan Třebíč 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
522 Pešek Michal ml. Řeřichy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
522 Hanko Jáchym Rakovník 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
522 Riedl Michal Humpolec 7 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
532 Rybářová Leontýna Český Dub 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
532 Józa David Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
532 Jeníkovský Jan Hokov 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
535 Mařák Zdeněk Brandýs nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Herman Lukáš Dobřínsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Jelínková Aneta Nasavrky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Zmarzlák Filip 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Černoch Karel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Urban Jakub Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Kruml Roman 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Fric Adam Rakovník 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Kolář Matyáš Týnec nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Bajer Milan Příbram 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Havel Jaroslav Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Bernášková Ivana 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Vavro Milan ml. Zeleneč 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Maršík Jakub Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Vlček Petr. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Kopal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Vejřík Vítězslav Nové Sedlo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Kolínko David Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Macháček Pavel Loučky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Svoboda Václav Zásadka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Skladowski Jiří Dobruška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Podhora David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Tököly Jan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Jech Ondřej Nymburk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Števček David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Jílek Milan Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Pětík Marek Libišany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Zastoupil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Petr Jan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Chaloupka Patrik ml. Janov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Sychra Vladimír Jenišovice 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Csontosová Vanesa Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Mihalík Kamil 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Klíma Ondřej 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Ctibor Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Dvořák Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Šubert Martin Chranišov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Plocek Jiří Mirovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Sehnal Karel Hustopeče 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Majevský Matěj Český Těšín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Němec Jan. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Kotyk Michal Sadová 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Kopr Josef Brno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Hasal Jakub Chomutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Žemla Marián 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Vondra Lukáš 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Oškrobany Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Novotný Milan Mezihoří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Holčapek David Ivančice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Pecen Tomáš Rohoznice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Michalka Maroš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Charvát David Slatiny 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Vrátník Vojtěch 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Král Jaroslav Bohdaneč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Pešek Matěj 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Čekal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Rožnovják Gustav Vsetín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Novák Josef. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Eis Rostislav Zvěrkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Haluza Petr Zbraslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Nosek Daniel Miletín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Průša František 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Hurníková Martina Příseka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Komín Vladimír Horní Cerekev 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Eger Pavel Majdalena 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Záviška Zdeněk Dobřínsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Maršíková Linda Záluží 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Mikulčická Lucie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Bednář Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Skýpala Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Prichoda Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Janovský Miroslav ml. Hradec Králové 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Valchař Petr Nejdek 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Holík Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Zahrádka Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Hamerský Aleš Vamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Voda Jiří Ujezd nad Lesy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Kožarská Aneta Štětí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Cvercek Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Slavík Jakub Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Doležal David Vodňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Plzák Karel Roudnice nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Šimáček David Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Jareš Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Švorc Vojtěch Klášterec nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Běle Václav Březnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Douděra Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Pohnán Jan Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Mikulčický Dušan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Prázová Kamila Broumov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Hanuš Pavel Pardubice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Zemánková Johanka Frenštát pod Radhoštěm 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Kovář Jan ml. Soběslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Pojer Milan st. Nepomuk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Ledvinka Aleš Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Konopásek Josef Polička 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Šmejkal Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Holubec Milan Ostrov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Kostecký Kryštof Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Honiewiczová Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Figura Mieszyslaw Polsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Suttner Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Blažek Vojtěch Šlapanice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Petržílka Lukáš Praha 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Polívka Miroslav Stod 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Síl Luděk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Heřmanovský František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Záruba Petr Blato 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Rejzek Jakub Kněžmost 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Špitálský Václav ml. Čelákovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Javůrková Týna Litomyšl 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Lingler Jonáš Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Trojan Jaroslav st. Radovesnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Barák Milan Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Novák Ladislav. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Orgoň Roman Tachov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Moulíková Štěpánka Sedlčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Charvát Martin Milčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Čihák Jan Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Doležal Ondřej Choceň 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Hlaváček Ladislav Veselá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Trenz Michal Citonice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Špůr Jan Jaroměř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Růžička Martin Hodkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Děček Miloslav Sloveč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Levová Kateřina 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Dohnal Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Casian Ivan Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Sychrová Soňa Jenišovice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Krňoul Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Špicar Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Samková Natálie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Prokop Bohumil Planá nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Buršík Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Vaněček Ladislav Mirovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Malenický Jan Tábor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Nožička Martin Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Štěpánek Martin ml. Chotěboř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Říha Josef Spálené Poříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Pešek Michal st. Řeřichy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Heřman František Milevsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Jurajda Jaroslav Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Černý Tomáš st. Přišimasy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Kopecký David Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Klosse Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Zelinka David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Simice Jan Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
535 Voith Jiří Líšťany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
694 Juhoš Josef st. Rybitví 13 0 0 3 1 0 0 0 1 0 1
695 Vágenknecht Dan Pardubice 6 0 0 3 0 0 0 0 1 0 0
696 Kubešová Denisa  Bolina 9 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0
697 Klečák Miloslav Onomyšl 33 0 0 2 1 1 0 1 1 2 1
698 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 18 0 0 2 1 0 1 0 0 0 0
699 Kadlec Tomáš Česká Skalice 8 0 0 2 1 0 0 0 0 1 0
700 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 7 0 0 2 0 1 2 0 0 0 0
701 Gryč Jan  Přibyslav 12 0 0 2 0 1 1 0 1 0 0
702 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 12 0 0 2 0 1 0 0 1 0 0
703 Vencl František Mikulovice 3 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
704 Kuneš Luboš Horní Bříza 3 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0
705 Dvořák Oldřich  Mělčany 12 0 0 2 0 0 0 1 0 0 3
706 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 20 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0
707 Havel Ondřej Pavlovice 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
707 Němec Jan České Budějovice 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
707 Klouček Jan ml. Branná 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
710 Porazík Václav Kolešov 20 0 0 1 2 2 0 1 0 1 1
711 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 26 0 0 1 2 0 1 0 0 1 3
712 Březina Jaroslav Dobříkov 4 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
713 Havránek Radek Čejov 5 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
713 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 3 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
715 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 9 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0
716 Švoma Jaroslav Žďár nad Sázavou 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
716 Krupka Jiří Telce 13 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
718 Synek Martin Choceň 16 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
719 Musil Jiří Ostřešany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
719 Charwot Stanislav Čáslav 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
719 Kořán Jindřich 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
719 Spíchal Jaroslav Moravská Třebová 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
719 Hruška Jiří Hradec Králové 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
719 Kočiš Andrej Rumburk 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
719 Bagar Šimon 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
719 Dubský František Mirovice 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
727 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 4 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
727 Novotná Lenka  Zámrsk 6 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
729 Hlaváček Karel Humpolec 8 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
729 Svoboda Antonín Kejžlice 7 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
731 Slavík Jakub Vilémov 8 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
732 Józa Petr Kladruby 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
732 Štefanica Josef Tehov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
732 Klouček Jan st. Branná 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
732 Svoboda Radoslav Medlešice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
732 Hraběta Václav Vlčice 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
732 Pácl František Ústí nad Orlicí 8 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
738 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 20 0 0 1 0 0 1 0 1 1 0
739 Sochor Rudolf Petrohrad 10 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
739 Kadlec František  Zlíč 27 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
741 Novák Petr Čankovice 8 0 0 1 0 0 1 0 0 1 1
742 Kočí Jaroslav Praha 8 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
742 Čipera Miroslav Bohutín 6 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
744 Motl Lukáš Jiříkov 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
744 Dvořák Jan Louny 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
744 Bešťáková Adéla Pavlovice 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
744 Doležal Pavel Pardubice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
748 Pásler Vlastimil  Spyta 22 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
748 Novák Milan Pardubice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
748 Růžička Josef Čeperka 8 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
748 Šitina Josef  Velká Jesenice 11 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
748 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 7 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
748 Beneš Milan Suchdol nad Lužnicí 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
748 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
748 Navrkal Lukáš Plešice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
748 Hudeček František Chýšť 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
748 Bartoš Tomáš Břehy 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
748 Kouba Aleš 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
759 Karásek Pavel 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
759 Smrčka Zdeněk Strakonice 6 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
761 Kopřiva Josef Hříškov 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
761 Vajda Miroslav Jiříkov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
761 Pirklová Karolína Stárkov 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
761 Váňa Jindřich Praha 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
761 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
761 Semerád Vladislav Benešov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
767 Dušek Ondřej Poděbrady 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
767 Chýle Petr Bílina 11 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
767 Slíž Václav Přeštice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
767 Tóth Jakub Velké Poříčí 7 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
771 Klusák Milan Jihlava 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
771 Rožnovský Josef Vrchlabí 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
771 Žák Luděk  Ostrava Poruba 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
771 Bernatík Tomáš Bohumín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
771 Würz Dalibor Hořesedly 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
771 Hrubý Pavel Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
771 Mach Václav Pernink 13 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
771 Zavřel Jan Pomezí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
771 Jaroš Marek Hostinné 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
780 Rozum Pavel Třemošná 14 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2
781 Müller Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
781 Janata Karel st. Košťálov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
781 Hess Tomáš Zálší 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
781 Sochor Martin ml. Petrohrad 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
781 Vrbický Michal Hradec Králové 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
781 Suchý Jan Merklín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
787 Svoboda Jaroslav Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Jareš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Sikora Jindřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Rubák Vojtěch Hradec Králové 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kühn Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hanák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Glézlová Šárka Kloužovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kovač Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kačur Jan st. Březnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Vávra Vítězslav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Dyntar Jiří st. Nové Město nad Metují 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Toušek Stanislav st. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Chalupský Petr Ledenice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Dreslerová Nikola Zábřeh 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Mecka Jan Bolina 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hála Ondřej Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Mašín Jakub 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Vondráček Jiří Měšice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hyksa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Chytilová Anna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Brondoš Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Bříza Filip Jiřice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Zítko Josef Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Potičný Michal ml. Ivančice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Červenka Petr Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hajný Šimon Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Klee Pavel Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Korpecki Piotr Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Vojtíšek Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Malý Jiří st. Korouhev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Aulický Miroslav 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Koubek František Neratovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Bečka Pavel Plevnice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kracík MIchal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hasal Lukáš Hospozín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Doležalová Andrea Odolena Voda 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kostelanský Petr Nýrsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Fikar Petr ml. Horní Bříza 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Lukeš Jan Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Mácha Jakub Kvasiny 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Drápalík Jiří Slavíkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Andrž Ladislav  Bolehošť 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Zumr Michal ml. Čelákovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kerouš Ivan st. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Swierczinski Piotrek Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Pelikán Jaroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Rezek Petr Říčany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Puškaš Pavel Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kolín Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Miksa Otmar 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Ovsík Josef Březnice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Spáčilová Rozálie 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Vrbatová Aneta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Myslík Ondřej Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Dotlačilová Natálie Radošovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Strnad Jakub Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Franče Pavel Křivoklát 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Prokeš Jan Velká Bíteš 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Sláma Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Topič Jaromír Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Herman Pavel ml. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kopal Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Svoboda Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Jurča Michal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hejka Roman Loket 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Pečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Ernst Tadeáš České Velenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Brückner Martin Velké Meziříčí 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hornák David Havířov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Král Jaroslav ml. Kovanice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kalousek Tomáš Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Stožický Vlastimil ml. Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Klesniak Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Gros Milan ml. Teplice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Čech Rostislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Feix Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Sekanina Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Henychová Nela Klášter nad Dědinou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Procházka Jaroslav Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Beneš Adam Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Křepínský Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Faltus Ladislav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Pitráková Natálie Vlašim 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Vondra Lukáš ml. Buková 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Misík Pavel 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Valla Vladimír 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Klečka Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Šedivý Jiří st. Nýřany 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Jelínková Radka Dymokury 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Chlupsa David 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Konopásek Richard Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Měchurová Markéta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hloch Karel Prostějov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kopecký Petr Máslojedy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Polkorab 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Řízek Ivo Dvůr Králové nad Labem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kostka Jan Jindřichův Hradec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Vágenknecht Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Gabaj Zbyněk Broumov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Leitlová Ivana Holýšov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Šilpoch Filip 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Nohynek Tomáš st. Mnichovo Hradiště 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hrdlička Vojtěch Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Capůrka Aleš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Klimecký Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Šimák František Kolín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Rysl Pavel Pelhřimov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Bednář Zdeněk Nahořany 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Viglavský Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Langer Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Stehno Lukáš Hlinsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Drápalík Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Glocarová Thea Žichlínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Ivaniš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Dědek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kedroň Rudolf Hořice v Podkrkonoší 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Karlík Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Havlinger Roman Ostřešany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Pavlát Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Bečka Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Vacula Alois 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Bureš Jan Počátky 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Charvát Lukáš ml. Černčice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Jůn Jan Veselí nad Lužnicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Šebesta Miloš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Pinko Tomáš Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Sedlák Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Pouzar Josef Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kulhánek Miloslav Rohoznice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Císař Bohumír Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Heidenreich Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Janďourek Jiří Kbelnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Svoboda Václav Horní Cerekev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Sedlmajer Radek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Janeček Jan ml. Kvíčovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Myslík František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Peška Robin Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Vondráček Jan ml. Stan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Gargulák Karol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Mádle Radek  Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Bartoň Aleš Katusice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Šimík David 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Čondl Karel Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Schönbauer Michal České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Drabík Martin Kocléřov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kerouš Ivan ml. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Pieter Jan Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Drmota Zdeněk Bělá pod Bezdězem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Blažek Václav Žďár nad Metují 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hoffmann Jan Bystřice pod Hostýnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Janeba Petr Svratka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Rác Jaroslav Mutějovice 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Simonides Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Prokeš Milan. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Šmíd Jakub Příseka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Chlumský David Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Zíma Bořivoj Ohrazenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Martinovský Jaroslav Stod 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Bednář Aleš Malé Svatoňovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Bulíček Tomáš Jemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Svatoš Petr Frymburk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hojný Miroslav ml. Vysoké Mýto 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Boháč Josef Soběslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Herman Pavel st. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Dvořák Dominik Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Slavík Jaromír Humpolec 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Langer Daniel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Novák Filip Králíky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Vlček Jakub Drozdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Dvořák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Dejmek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hořt Radim Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Černohlávek Martin Barchov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Golián Martin Heřmanův Městec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Nosek Ladislav Rohoznice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Schönbauer Jiří České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Cvercek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Marek Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Augustin Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Jakubec Jiří ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Sláma Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kloubek Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Kokoška Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Hrabáň Radek Čáslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
787 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
988 Průša Vladimír Želetava 6 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0
989 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 17 0 0 0 3 0 1 1 1 0 0
990 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 15 0 0 0 3 0 1 0 1 1 0
991 Peterka Jaroslav Česká Lípa 9 0 0 0 2 2 1 0 0 1 0
992 Komárek Martin Havlíčkův Brod 9 0 0 0 2 2 0 1 0 1 0
993 Sochor Václav Přeštice 16 0 0 0 2 2 0 1 0 0 0
994 Sedlář Ivan Borová 5 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
995 Koudela Květoslav st. Louny 10 0 0 0 2 0 0 1 0 0 1
996 Škoda Matyáš Velké Poříčí 4 0 0 0 2 0 0 0 0 1 0
997 Bardon Vít 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
997 Olbrich Jakub Bechov 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
999 Škoda František Pacov 9 0 0 0 1 3 1 0 0 1 0
1000 Štěpánek Ladislav Medlešice 6 0 0 0 1 2 3 0 0 0 0
1001 Dyntera Aleš Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
1001 Dyntera Jakub Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
1003 Jakubík Stanislav Hradec Králové 5 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
1003 Svoboda Jiří Pašinka 8 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
1005 Mokrá Jana  Najdek 16 0 0 0 1 1 0 3 1 0 0
1006 Staněk Václav  Hradec Králové 23 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0
1007 Maršálek Radek Ptenín 7 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
1008 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 7 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
1008 Neumann Zdeněk Domanín 6 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
1010 Měchura Ladislav Vlašim 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2
1011 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1011 Nass Julius Pňovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1011 Hejda Filip Rakovník 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1011 Lopata David 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1015 Hencel Jiří  Police nad Metují 26 0 0 0 1 0 2 1 0 1 1
1016 Hošek Stanislav Pacov 8 0 0 0 1 0 2 0 0 0 1
1017 Kecer Eduard Tachov 4 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
1017 Dohnal David Chrudim 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
1019 Molek Petr  Plzeň 8 0 0 0 1 0 1 1 0 1 1
1020 Havrila Michal st.  Jaroměř 31 0 0 0 1 0 1 1 0 0 2
1021 Čech Jaroslav Plzeň 5 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
1021 Šťastný Milan st. Vitochov 4 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
1021 Molík Lubomír Citonice 5 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
1024 Slezák Luboš Jílovice 8 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
1025 Svoboda Stanislav st. Čejov 5 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
1026 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1026 Valda Martin Brno 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1026 Píry Karol 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1026 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1026 Štastný Lukáš 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1026 Žižka Radek Holýšov 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1026 Velebný Pavel Praha 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1026 Vokáč Šimon Mladá Boleslav 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1034 Holčák Radek Barrandov 5 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0
1035 Zítka Lukáš Mladá Boleslav 5 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
1036 Slavíček Ondřej Rosice nad Labem 3 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
1037 Čermoch Jiří Vrchotovy Janovice 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
1037 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
1037 Havrila Michal ml.  Jaroměř 25 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
1040 Staněk Roman st. Karlovy Vary 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1040 Gabko Matěj Zruč nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1040 Kopčo Jan Nové Sedlo 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1040 Pánková Aneta Rakovník 10 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1040 Kletečka Pavel Kladruby 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1045 Tomšů Svatopluk Mladá Vožice 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
1046 Kotlář Jindřich Ostrava 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1046 Prchal Jan Lučice 13 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1046 Konopásek Ladislav Pardubice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1046 Pšeničný Pavel Opočno 9 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1046 Ngoxuan Robin Blížkovice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1046 Pecka Zdeněk Hošťalovice 8 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1046 Novotný Petr  Zámrsk 15 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1046 Dičko David Klášterec nad Ohří 7 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1054 Liščák Jan Lubná 9 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
1055 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1055 Švec Jakub Zhořec 12 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1055 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1055 Častulík Luděk Moravská Třebová 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1055 Zvoník Bedřich Kobylníky 7 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1060 Motejzlík Petr Březnice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1060 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1060 Nosek Ondřej. 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1060 Prchal Adam Horšovský Týn 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1060 Vladyková Eliška Bohumín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1060 Šmíd Jan Kolešov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1066 Šimek Matěj ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Emmins Jarmila Horní Lipka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Chaloupka Daniel Čakovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Mareš Jan ml. Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Orolín Lukáš Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Šic Jakub Dubějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Košťálek Michal Oplany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Matějka Jindřich Strakonice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Prokeš Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Musílek Jiří Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kubát Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Mašlonka Jiří Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Břeň Zdeněk Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Čejka Petr Čermná nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Bálek Ondřej Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Böhm Aleš Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Novák Martin. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Stoszková Valerie 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Brendlová Klára Lanškroun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Klimek Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Witschel Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Beneš Vladimír Choceň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Prokeš Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Šimková Marie 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Novák Ladislav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Babor Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Mayer Martin Věchnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Gronych Štěpán 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Gavlas Jiří ml. Dolní Bukovsko 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Buksa Jiří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Straka David Český Těšín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Andrašovský Michal Urbanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Holý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Halaška Matyáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Lipowski Miroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Jakubík Adam Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Šimek Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Dian Marian Vysoké Mýto 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Bárta Václav Přeštice 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Funěk Tomáš Hoštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Vohanka Marian 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Hanuš Vladimír 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kozák Roman Soutice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Čechalová Kateřina Slatiňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Cetkovská Anna Česká Třebová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Blažková Aneta Pelhřimov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Pešková Nikola Tábor 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Pavelka Petr Rumburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Zíka Matyáš Chlum 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Zvoníček Jiří Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Patrnčiak Dušan Nové Mesto nad Váhom 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Čondl Karel ml. Milín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kalčík Vlastimil Srby 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Mišun Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Hruška Bohumil st. Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Zajíček Luboš Liboteřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Rejholec Antonín Sedlčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Staněk Roman ml. Karlovy Vary 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Myška Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Vlček Josef 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Picek Jaroslav st. Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kudláček Jan Ocmanice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Vacek Petr Zábědov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Mlčoch Stanislav Karlovy Vary 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Ryba David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Klapsia Petr Břilice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Tonar Petr Čistá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Hátle Roman 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Moravčík Samuel Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Pecha František 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Novotný Jiří ml. Jemnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Jakoubek Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Schlegel Miroslav ml. Pernalec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Roskovská Eliška Sojovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Frydrich Teodor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Blažek Jiří Odolena Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Hromada Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kocanda Jakub Pustina 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Hrubý Vladimír Zákupy 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Doležal Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Pešek Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kříž Josef Jindřichův Hradec 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Malý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Zemjanek Patrik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Khek David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Richter Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kolář Jakub 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Jírovec Tomáš 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Dubský Michal 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Hiner Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Havlíček Roman Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Joukl Jiří Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Valach Josef 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Beránek Radomír 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kalousová Nela Častolovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Chaloupka Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Pletka Jan Březnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Půhonný Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Václavíková Emma 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Peřina Ladislav Dymokury 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Mrázek Karel Mirovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Tichý Jan Veltruby 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Verner Vladimír Smolnice 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Fišer Petr Litomyšl 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Fidler František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Chwastek Vladimír Sedlčany 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Sofron Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Tlustý Luboš Svratouch 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Eger David Majdalena 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Docke Holm SRN 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kladiva Jan Pavlovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Bieliková Naděžda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Lipka Jiří Perštejn 17 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Chvistek Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Tinhofer Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Denemarek Jiří Hrotovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Halabrin Dušan Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Špitálská Aneta Čelákovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Břinda Karel Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kouba František České Budějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Hořt Filip Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Mareš Jakub Plačkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Hurník Čeněk Mariánské Hory 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Strejček Zdeněk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Hlásenský Miroslav Polička 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Kubík David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Havlinger Roman Nemošice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Vacek Josef Nepomuk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Potužák Karel Luby u Chebu 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Sofron Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Rys Jaroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Hubka Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Čáha František 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Černý Stanislav Moravské Budějovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1066 Svatoň Radek 3 0 0 0 1 0 0 0