Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 165 termínů závodů
V minulosti zadáno 6678 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 1439 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Vágenknecht Jiří  Pardubice 15 3 1 1 0 1 3 1 0 0 3
2 Konfršt Lukáš Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Šťastný Zdeněk Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Semonský Jaroslav Nemošice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Malý Stanislav Pardubice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 6 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pazderka Adam  Hradec Králové 14 3 0 1 2 1 1 1 0 0 0
8 Trnka Aleš  Třesovice 12 3 0 1 0 1 0 1 0 0 0
9 Provazník Jiří Dřenice 8 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0
10 Vodičková Kateřina  Příbram 7 2 2 1 0 1 0 0 0 0 0
11 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 16 2 1 2 0 0 0 1 0 1 1
12 Franěk Robert  Trutnov 6 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0
13 Malý Jiří ml. Korouhev 4 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 17 2 0 2 0 0 0 1 0 0 2
15 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 6 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0
15 Jirásek Petr  Chotěboř 7 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0
17 Šrámek Petr  Opočínek 11 2 0 0 1 1 0 1 1 0 0
18 Porazík Václav  Kolešov 7 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0
19 Tatíček Jiří Lukavice 6 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
19 Říčař David  Zdelov 11 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
21 Hasal František Chomutice 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Macal Ondřej Veltrusy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 15 1 3 0 3 0 0 0 1 1 0
24 Syrůček Stanislav  Dražkovice 19 1 2 1 1 0 2 3 1 0 0
25 Provazník Michal Dřenice 9 1 2 1 1 0 0 0 0 1 1
26 Vašíček Zdeněk  Opočno 15 1 2 1 0 1 0 1 1 0 0
27 Novotný Jiří  Zámrsk 13 1 2 0 0 1 0 0 1 0 0
28 Chvála Petr  Sezemice 21 1 1 1 2 0 1 0 0 2 1
29 Žemlička Radek  Slatiňany 9 1 1 1 1 0 1 0 0 0 0
30 Váňa Tomáš  Zlosyň 10 1 1 1 0 1 1 0 0 0 0
31 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 14 1 1 0 1 1 3 0 0 1 0
32 Tobolka Milan Nechanice 5 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
33 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 10 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0
34 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 8 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0
35 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
36 Dohnal David Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
36 Dyntera Aleš Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
36 Štěpánek Ladislav Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
36 Dyntera Jakub Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
40 Münzer Josef Nové Sedlo 6 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0
41 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0
42 Jirsa Jiří Chmeliště 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Mareš Pavel Praha 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Peterka Jaroslav Česká Lípa 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Kettner Štěpán ml. Dešná 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Krobot Jiří  Dolní Čermná 10 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Blecha Miroslav Počátky 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Švanda Luděk Velký Třebešov 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Hlotan Milan Sezemice 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Mokrý Jiří ml. Hamry nad Sázavou 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 8 1 0 2 1 1 0 0 0 0 0
53 Dydňanský Roman  Vrbno 16 1 0 2 0 2 2 1 0 0 0
54 Smítka Radek  Bolina 9 1 0 2 0 0 1 1 1 0 0
55 Kubešová Denisa  Bolina 6 1 0 2 0 0 0 2 0 0 0
56 Hanzal Ondřej Želetava 5 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0
57 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 11 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0
58 Košina Pavel Domanín 4 1 0 1 1 0 0 0 1 0 0
59 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 12 1 0 1 0 0 1 1 0 2 0
60 Lédl David Mirovice 4 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0
61 Novotný Petr  Zámrsk 12 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0
62 Mergl Jakub Heřmanův Městec 8 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
63 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 6 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0
64 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
65 Riedl Patrik Humpolec 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
66 Šnicer Petr Blšany 6 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
67 Záhora Petr Bílina 18 1 0 0 1 3 0 0 2 0 0
68 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 10 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
69 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 9 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0
70 Perout Josef Perštejn 10 1 0 0 1 0 0 2 1 0 1
71 Tošer Jaroslav  Ústrašín 12 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
72 Trnka Vojtěch České Budějovice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
72 Kabát Miroslav Třemošná 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
72 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
72 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
72 Šuchal Adam Markovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
72 Loužil Vít Kutná Hora 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
78 Mackura Zdeněk Pernink 8 1 0 0 0 2 1 0 0 0 0
79 Kopa Stanislav  Moravičany 10 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
80 Hošek Pavel Římovice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
81 Hampejs David Bílina 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Švanda Jan Velký Osek 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Suchý Jakub 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Procházka Jan 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
87 Švanda Radek Česká Skalice 5 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0
88 Tajtl Pavel Kobylníky 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
88 Průša Vladimír Želetava 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
88 Hofman David  Hrochův Týnec 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
91 Mareš Vladimír Praha 7 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0
92 Fencl Petr Kolín 8 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
92 Pužej Štěpán Netolice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
92 Chromčák Jiří Mimoň 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
92 Hladík Roman Blovice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Musílek Petr  Chotěboř 6 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
97 Sosnowski Lukasz Bogatynia 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Zavřel Jan Pomezí 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Pácl František Ústí nad Orlicí 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Navrátil Jiří Úhřetice 6 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
101 Svědínek Zdeněk Teplice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
101 Kovář Martin Kladruby 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
104 Takács Pavel Ždár nad Sázavou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
104 Vondráček Jiří Měšice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
106 Mareš Lukáš Lukavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Andrž Ladislav  Bolehošť 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Rezek Oldřich Mikulov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kárník Petr Bílé Vchynice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Netolický Michal Skuteč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kvapil Petr Jičín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Uhlíř Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Novák Jan Červené Pečky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kuh Matěj Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Pustějovský Maxim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Stulík Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Havlíček Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Martinec Michal Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Lorenz David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Hejda Filip Rakovník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Tůma Jakub Rousínov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Suchý Jan Merklín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Bozděch Karel Staňkov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kopic Milan Humpolec 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Zajíček Josef Veselice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Krejsa Zdeněk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Šulc Milan Trubín 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Bauer Jiří Kunštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kochan Pavel Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Merunka Martin Pohledec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Ficner Lukáš Lanškroun 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Flener Tadeáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Křepinský Jan Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Novotná Kateřina ml. Mezihoří 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Farská Kristýna Košťálov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Lisčák Jan Lubná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Čapek Martin Dlouhá Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Heimlich Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Lévai Jan st. Karlovy Vary 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Jareš Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Valeš Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Vican Roman Přeštice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Dohnal Jiří Jindřichov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Liebezait Václav Křivoklát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Černý Tomáš st. Přišimasy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Maček Tomáš Velká Jesenice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Vostruha Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Motyčka Miroslav Chrudim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Žižka Radek Holýšov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Mládková Stanislav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kadeřábek Jaroslav Liběchov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Hodík Miroslav Sedlčany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Svitek Filip Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Svárovský David Humpolec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Příhoda Milan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Svobodová Viktorie Týniště nad Orlicí 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Chýle Ondřej 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Sztymelski Andrzej Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Hnilička Radomír Kunštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Říha Bohumil Světlá nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Moravec Pavel Čejov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Odehnal Jiří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Vilímek Roman Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Čihák Jan Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kovář Antonín Kladruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Pikl Stanislav Pacov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Ungr Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Arazim Vlastimil Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Cajthaml Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Boháč Josef Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Ambrosová Denisa Mělník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Pechánek Patrik 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kovář Jan ml. Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
188 Halamka Luboš 6 0 3 1 0 0 0 0 2 0 0
189 Haklová Lucie  Vrutice 9 0 2 3 1 0 0 0 0 0 0
190 Ledvinka Petr Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
190 Jinoch Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
190 Havlíček Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
190 Havlíček Josef Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
194 Riedl Filip Humpolec 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
195 Pekárek Stanislav Louny 7 0 2 0 1 0 0 0 0 1 0
196 Paulovič Marek Třeboň 5 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Edl Milan Plzeň 4 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0
198 Zeman Vojtěch st. Hostivice 10 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1
199 Baloun Roman ml. Jamné nad Orlicí 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
200 Machatý David  Jaroměř 14 0 1 1 2 1 2 1 2 0 0
201 Hos Martin  Otín 9 0 1 1 1 0 0 1 0 1 0
202 John Miroslav Roudnice nad Labem 13 0 1 1 1 0 0 0 1 0 0
203 Kubec Tomáš Lanškroun 16 0 1 1 0 2 1 0 0 0 1
204 Tobolka Daniel  Nechanice 6 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
204 Červený Jaroslav  Jaroměř 8 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
204 Chvála Jan  Sezemice 19 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
207 Bouček Jiří Zdislavice 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
208 Šinták Marek  Hradec Králové 5 0 1 1 0 0 0 0 2 0 0
209 Macháček Pavel Loučky 3 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
210 Čížek Michal Příbram 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
210 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
212 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 5 0 1 0 1 0 1 1 0 1 0
213 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 7 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0
214 Hasal Aleš Chomutice 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
215 Novotný Milan Mezihoří 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
215 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
215 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
218 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 4 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
219 Ficner Jiří Lanškroun 4 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
220 Dostálek Václav Hradec Králové 3 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0
221 Bureš Jan Počátky 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
221 Šmůla David Dobřany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
221 Klouček Jan st. Branná 7 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
224 Havlíček Stanislav  Mělník 14 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0
225 Sütto Petr Ostrov 3 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0
226 Dudáš Jan 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
227 Šupol Petr Libišany 5 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
227 Adamec Jakub Závidkovice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
227 Havrila Michal ml.  Jaroměř 12 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
230 Borovka Luboš Vodňany 7 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0
231 Soukup Michal Plzeň 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
231 Mach Václav Pernink 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
231 Černý Jan Pardubice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
231 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 17 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
235 Růžička Josef Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Krátká Hana Nižbor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Takácsová Nela Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Škorpík Daniel Písečné 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Fürbacherová Pavlína Kloužovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Koutný Lubomír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kubový Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Procházka Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Vicková Anna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Svitková Barbora Příbram 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Hasal Milan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kastner Martin Uhlířská Lhota 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Bednář Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Trefný Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Sentivan Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Řípa Aleš Heřmanův Městec 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Macháně Radek Krčín 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Pochobradský Jan Třibřichy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Pelikán Vojtěch Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Lohniský Matyáš Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Švarc Pavel Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Schingler Karel Lovosice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Vladyka Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Šváb Jiří Kamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Preis Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Vorlíček František Kostomlátky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Mendel Milan Pšovky 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Šolc Jakub Hořice v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Beck Milan Prachatice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kronusová Markéta Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Sochor Rudolf Petrohrad 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Konopásek Ladislav Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Adam Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Jechová Vendula Neratovice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Dědek Ondřej Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Hába Jakub 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Váňa Jindřich Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Sittová Kateřina Taneček 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Koula Antonín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Stěhule Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Huleš Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Marešová Veronika Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kolouch Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Vojta Jan Protivín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Šikýř Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Mišovic Jakub Leština 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Štepo Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Strnad Jakub Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Bagar Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Hovorka Antonín Žabonosy 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Romec Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Gažijová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Vařák Jiří Pokojov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Tauberová Gabriela Řevnice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Bludská Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Šouta Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Dvorský Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Dubský Ladislav Nasavrky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Nykodým Jiří Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kovář Miloslav Králova Lhota 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Štefanica Josef Tehov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Joudal Milan Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Přibyl David Vlčice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Hetych Libor Řestoky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Žemlička Lukáš Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Maršík Jan Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Icha Zdeněk  Havlíčkův Brod 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Skalický Miroslav Milín 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kopecký Miroslav Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Józa Petr Kladruby 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Minařík Jaroslav Ronov nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Špengerová Markéta 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kneř Vladimír Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kučera Ondřej Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 12 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Holec Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Rys Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Janouškovec Vilém Staňkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Velfl Vladimír Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Adam František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Fanglbauer Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Dřízhalová Ema 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Nass Julius Pňovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Svěžen Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Sýkora Václav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Homola Petr Toušeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Pekárek Pavel ml. Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kočí Vladimír Kozárovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Konopásek Josef Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Klement Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kočová Eliška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Štieber Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Petr Lukáš Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Řezníček Petr Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Kaše Václav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Oberraiter Vojtěch Hamry nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Terlecki Marek Klodzko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Stěhula Michal Semily 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
345 Kupka Tomáš  Hradec Králové 7 0 0 2 1 1 0 1 1 0 0
346 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 8 0 0 2 0 0 3 0 1 0 0
347 Krupka Jiří Telce 7 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0
348 Krajňák Ivan Mikulovice 6 0 0 1 2 2 1 0 0 0 0
349 Klečák Miloslav Onomyšl 16 0 0 1 2 1 1 1 1 0 0
350 Taichner Radek  Mikulovice 14 0 0 1 2 1 1 1 0 0 1
351 Malý Josef Medlešice 5 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0
352 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 6 0 0 1 2 0 0 1 0 0 1
353 Zeman Luboš  Semily 8 0 0 1 1 0 2 0 1 0 0
354 Čermák Eliáš Votice 4 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0
355 Charvát Lukáš  Černčice 9 0 0 1 1 0 0 2 0 0 1
356 Vacek Alexandr Hlinsko 4 0 0 1 1 0 0 2 0 0 0
357 Kondras Přemysl  Pardubice 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
358 Dvořák Oldřich  Mělčany 12 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
359 Tůmová Barbora Libčice 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
359 Bastl Tomáš Jeníkovice 4 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
361 Wachtl Hynek Nové Strašecí 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
361 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 9 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
361 Vágenknecht Dan Pardubice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
361 Blaščík Petr Staré Jesenčany 13 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
365 Novák Petr Čankovice 8 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
365 Jožák Radek Pardubice 3 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
365 Doležán Vladimír  Chotěboř 8 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
368 Mai Marek Kněževes 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
368 Šikl Miroslav st. Včelákov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
370 Nauš Vladislav Blížejov 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1
371 Doležal Jaroslav Vodňany 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
371 Fejfar Kamil Radčice 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
371 Nass Adam Pňovice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
371 Jelínková Aneta Nasavrky 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
375 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 10 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
376 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 7 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
376 Strnad Lukáš Praha 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
378 Jaroš Zdeněk Hostinné 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
379 Heřman Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
379 Řehák Václav  Police nad Metují 10 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
379 Pešek Jan Chrudim 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
379 Novák Marek Rumburk 6 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
379 Baďura Václav Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
379 Horáček Radim Vlastějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
385 Jarkovský Jiří Blešno 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
385 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 12 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
385 Roušal Luděk Neratovice 8 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
388 Halíř Lukáš Osek 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
388 Nitsche Martin Vrchovina 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
388 Němec Jan České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
391 Pocedič Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Solnařová Kateřina Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Řezba Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Homolka Martin Zlosyň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Král Vojtěch st. Kostelec nad Černými Lesy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Mann Aleš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Šlesinger Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Kovaříková Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Hájek Petr Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Cajthaml Petr Velenice 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Vápeník Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Bernard Michal Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Galko Daniel Břilice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Pour Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Draslar Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Mann Pavel sen. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Jelínek Miroslav Vysoké Mýto 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Šafr Zdeněk Oskořínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Pojer Milan st. Nepomuk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Váček Kamil Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Ducháček Miloš Trhová Kamenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Košťák František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Kutička Pavel Novosedly 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Štěpnička Martin Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Pejchar Jiří Chotěboř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Stěhule Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Chládek Filip Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Nový Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Kudlík Leoš Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Dedera Jan Divišov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Slabihoudek Jan Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Vaňous Radek Česká Třebová 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Hrubeš František Dřenice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Hyxa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Zima Pavel Skřivany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Sojka Michal Dolní Roveň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Cablk Jan Pravonín 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Vrba Tomáš  Svítkov 14 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Havířová Sára 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Zajíc David Kamenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Král Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Vtípilová Tereza Ždár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Lysák Josef ml. Králec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Blažek Patrik Morašice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Milichovský Martin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Macháně Vojtěch Krčín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Žítek Ondřej Tuněchody 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Fečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Klánová Nikola 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Anderle Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Pecha František Nové Strašecí 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Strnad Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Bečka Jaroslav Nerad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Mareš Jan ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Majda Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Hovorka Zdeněk Žabonosy 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Galko Lubomír Břilice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Sochor Martin Petrohrad 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Martinec Jáchym Hronov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Kostlán Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Starýchfojtů Lukáš Dolní Rožínka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Helcl Jaroslav Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Bejsta Tomáš České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Hurt MIlan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Kučer Matěj 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Vafek Libor Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Jelen Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Hořt Radim Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Štěpnička Radek Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Rychlá Eliška 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Kvasnička Martin ml. Kolín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Kadeřábek Jakub Liběchov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Koulová Kateřina Mělník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Bady Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Hrachovina Miloš Mokré 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Mráz Tomáš ml. Soběslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Vondráček Jan ml. Stan 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Houžvíček Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Hofman Denis Nový Bor 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Javůrková Nikol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Vrba Pavel Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Charvát Valentin Jihlava 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Jarešová Štěpánka Štěpánov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Beneš Zdeněk Peruc 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Vendl Josef Turnov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Dlouhý Michal Valdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Kianičková Jitka Peruc 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Moc Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Schauer Martin Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Monsport Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
391 Chalupa Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
497 Hyksa Jakub Medlešice 4 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0
498 Hladík Tomáš  Dobruška 14 0 0 0 2 0 2 1 1 1 1
499 Coufal Zdeněk Jihlava 9 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
500 Honc Josef Rumburk 7 0 0 0 2 0 0 2 0 0 0
501 Smítka Josef st. Kutná Hora 10 0 0 0 2 0 0 1 0 1 1
502 Havránek Radek Čejov 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
502 Motl František Bečov 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
504 Teplý Radek Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
504 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
504 Roček Jakub Drozdice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
504 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
508 Bína Libor Dlouhý Most 17 0 0 0 1 2 0 0 1 0 1
509 Svoboda Jiří České Budějovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
509 Hrubeš Petr Plzeň 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
511 Koštálek Jiří Oplany 6 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
511 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 7 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
511 Mareš Jakub Plačkov 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
511 Šimůnek Ondřej Hudčice 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
515 Dostál Matouš  Králíky 7 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
516 Poláček Petr st. Příbram 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
517 Slavík Alexej Vilémov 6 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
518 Turský Jindřich  Krchleby 7 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
518 Protivánek Daniel Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
520 Beneš Karel Bílina 9 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
520 Urban David Opatovice nad Labem 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
520 Macháně Michal Krčín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
523 Vicher Milan Plzeň 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
523 Pšeničný Pavel Opočno 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
523 Mareš Jan Turnov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
526 Lédl Pavel Mirovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
526 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
526 Krejčí Petr Kněževes 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
529 Vacek Stanislav Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Kadlec Josef Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Štipka Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Líbal Filip 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Mihalík Ondřej Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Janda Filip Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Kovář Jan Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Pavelka Roman ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Chyba Pavel Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Bednář Zdeněk Nahořany 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Csernyanszky Antonín Vysoké Mýto 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Jarolík Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Čvančara Jaroslav Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Sedláček František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Chourová Veronika 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Šolc Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Sychrová Soňa Jenišovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Bednariková Františka Mělník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Vitnerová Vanesa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Mareš Miroslav Krchleby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Šipan Miroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Müller Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Vaculík Filip Pelhřimov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Pospíšil Vojtěch Libišany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Homolková Kateřina Zlosyň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Vejvoda Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Staňková Natálie Oldříš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Kosina Tomáš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Pour Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Krýsl Pavel Ledce 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Zelinka David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Baloun Roman Heřmanův Městec 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Svárovský Petr Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Soukup Luboš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Krištof Tomáš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Hirman Miloš Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Svoboda Václav Zásadka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Michalský Petr Postoloprty 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Koukolíček Lukáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Elner Vladimír Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 10 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Rujzl Petr Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Bezkočka David Choustníkovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Adam Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Kudry Marek Cerhenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Stárek Karel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Němec Matouš Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Trousil Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Leško Jiří Oldřichov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Velek Josef Husinec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Vavříček Tomáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Šimon Maxim Synčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Beneš Milan Tušť 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Tůma Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Koudelka Josef Martiněves 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Pisek Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Pavelka Roman st. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Trnka Vít 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Nepraš Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Růžička Josef Popelín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Vejvoda Jiří Zbraslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Simon Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Molek Petr Plzeň 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Jansa Jan Lanškroun 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Gottwaldová Gábina Stolany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Hnízdil Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Roušar Jiří Korouhev 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Hodíková Jiřina Sedlčany 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Koten Petr Jihlava 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Mrázek Karel Mirovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Němec Ladislav Neratovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Váňa Michal Vepřek 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Roudný Tadeáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Moravec Václav Hostín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Beneš Pavel ml. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Pospíšil Tomáš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Fabík Jakub Radostín nad Oslavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Raniak Martin Třešť 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Mrvečka Patrik Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Hubička Tomáš Brloh 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Martinů Ondřej Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Šír Miroslav ml. Březiny 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Olbrich Petr Bechov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Prokůpek Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Prachařová Šárka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Dědík Vladimír  Bašť 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Sedláček Radek Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Procházka Aleš Blatná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Herout Vít Nová Bystřice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
529 Mareš Dan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
636 Komárek Martin Havlíčkův Brod 8 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0
637 Bříza Filip Jiřice 4 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
637 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
639 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
640 Zíma Bořivoj Rohovládova Bělá 7 0 0 0 0 1 1 1 2 0 0
641 Bareš Vladimír  Slepotice 11 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0
642 Ševčík Petr Louny 10 0 0 0 0 1 1 0 2 1 1
643 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0
644 Horyna Tomáš Broumov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
644 Coufalík Ondřej Divišov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
646 Šmitmajer Marek Křečice 4 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
647 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 10 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
647 Benda Pavel  Mělník 10 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
647 Staněk Václav  Hradec Králové 12 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
647 Nováková Eva Police nad Metují 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
647 Vlček Jaroslav st. Strakonice 5 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
652 Sobotka Josef Perštejn 8 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
653 Machač Václav Praha 3 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
654 Matějka Václav Nové Hrady 7 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
654 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
654 Nekola Lukáš Hněvkovice 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
654 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
658 Vnouček Petr ml. Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
658 Rašek Martin Pacov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
660 Lochman Pavel Zdelov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
660 Balada Filip Přelouč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
660 Synek Martin Choceň 15 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
660 Materna Jan Písek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
660 Hospodka Josef st. Mělník 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
665 Gabriel Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 12 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Vácha Tomáš Štoky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Weiss Branislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Bareš Josef Koberovy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Češík Vít 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Pirič Pavel 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Kincl Matyáš Hradec Králové 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Lamač Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Kratina Petr Podbořany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Štastný Bohuslav Třebíč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Fišer Jaroslav Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Žák Luděk  Ostrava Poruba 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Brychta Michal Litomyšl 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Běluša Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Tuscher Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Matoušek Kryštof 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Pešek David Věcov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Prach Adam Merklín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Cuhorka Jiří Přelouč 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Bednář Adam Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Mestl Lukáš Netolice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Brzobohatý Jan Bělá pod Bezdězem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Brzoň Luboš Kožlí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Mucala Karel Novosedly 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Šmíd Jakub Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Fečková Kateřina Stolany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Polívková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Novotný Václav Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Lánský Petr Česká Skalice 8 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Kupsa Jan st. Buřenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Rychtář Vladimír Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Mikudimová Lenka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Samko Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Dvořák Petr Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Slavík Jaromír Humpolec 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Němec Daniel Kuřim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Kocourová Sandra Svratouch 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Olbrich Jakub Bechov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Macháně Martin Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Komárek Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Králová Jaroslava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Kolčava Tomáš Smolnice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Červinka Milan Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Kliner Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Houser Josef Poděbrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Daněk Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Galbavý Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Ševčík Václav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Bludská Kristýna 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Moisel Matyáš Česká Lípa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Koudela Květoslav st. Louny 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Valečko Kamil 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Kovařík Jiří st. Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Křen Jan  Telč 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Jarušinský Michal Korouhev 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Marková Andrea Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Ficek Petr Svitavy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Vrtěl Petr Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Raniak Milan Třešť 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Brückner Martin Velké Meziříčí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Kachlík Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Gančarčík Karel  Pardubice 12 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Svoboda Miloslav Dobříš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Peštová Tereza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Deml Tomáš Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Zoul Marek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Frydrych Theodor Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Laštovková Veronika 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Čipera David Příbram 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Vokoun Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Žáková Marie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Hess Tomáš Zálší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Burget Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Matouš Jan Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Macourek Lubomír Libina 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Sedlák Lukáš Svídnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Žižka Ladislav Holýšov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Janeček Jakub Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Spilka Jiří Pátek 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Polák Jakub Podůlšany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Valenta Jan Zlosyň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Jareš Štěpán 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Janko Ondřej Krouna 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Mádlová Iva 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Ruml Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Jiránek Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Doležán Nikola  Chotěboř 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Štalmachová Beáta 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Vojík Lukáš Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Rejzek Jakub Kněžmost 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Paur Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Cerula Ondřej Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Eichelmannová Lucie Hořešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Žampach Jakub Lovosice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Koukolíčková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Karlová Pavla Kamenice nad Lipou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Štolc Patrik 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Tůmová Anežka Libčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Šlégl Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Vrtěl Ondřej Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Huček Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Ryšavý Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Krčmář Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
665 Hlad Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
777 Brůna Jan Rumburk 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
778 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 6 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
779 Mann Pavel st. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
779 Doležal David Vodňany 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
781 John Roman Opočno 7 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
782 Zahradník Roman Pelechov 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
782 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
784 Bednařík Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Malý Jiří st. Korouhev 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kubát Jiří  Úvaly 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kosek David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Vlček Petr  Častolovice 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Horálek Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Ducháčková Nela Trhová Kamenice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Krajza Stanislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Šeda Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kladiva Jan Pavlovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Gregor Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Freitagová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Frühaufová Miroslava Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Liščák Jan Lubná 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Látal František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kučírek Josef 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Hrdina Petr Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Boháček Lukáš Pardubice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Ryšavý Pavel Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Mlynářová Krystína Tuněchody 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kočíř Matěj Čankovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Holý Zdeněk ml. Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Zdeněk Jiří Kostelec nad Vltavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Šťastný Jan Mnichovo Hradiště 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Novák Zdeněk Slatiňany 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Vaňátková Adéla Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Šereda Jaroslav Chotěboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Marinkovič Daniel Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kalinová Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Ledvina Gabriel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Jelínek Marek Žďárec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Charvát David Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Švíka Kryštof Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Hlubuček Patrik Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Staněk Petr Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kučera Tomáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Beňo Daniel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Havlín Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Šimáková Šarlota Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Mařík Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Stříteský Lukáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Novotný Milan ml. Markovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Chýle Karel Ústí nad Labem 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Vrábel Pavel Chlumín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Holeček Jan Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kovář Michal Třešť 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Musil Milan Kladruby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Remeš Petr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Míchal Jiří České Budějovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Fečová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Jedlička Petr ml. Svídnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Zvoník Bedřich Kobylníky 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Pryl Stanislav Pardubice 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Škoda Matyáš Velké Poříčí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Palivec Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Bleha Patrik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Felenda David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Holomek Dušan Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kubeš Václav Levousy 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kozák Martin Liblice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Fidler František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Buriánek Dušan Koberovy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Lovko Štěpán 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Bilík Petr Kolín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kropáček Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Stojka Jiří Klešice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Picek Jaroslav st. Rakovník 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Vondráčková Kateřina Stan 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Szuscik Roland 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Laitner František 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Daňsa Jiří Litomyšl 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kadlec František  Zlíč 19 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Matěják Tomáš Miletín 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Matějková Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Lukášová Viktorie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kubínek Dominik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Michálek Jan Otovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Bárta Jakub Přeštice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Trousilová Hana Odolena Voda 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Roudnický Václav Kochánky 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Zoul Artur 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Hudeček Václav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Chwastek Vladimír Sedlčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Dušek Jan Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Štěpánek Petr ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Tatíčková Dominika Stolany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Lagutin Max Oucmanice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Soukup Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Zukal Luděk Moravská Třebová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Pavlas Jonáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Štieber Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Richtr Adam Mělník 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Zouhar Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Máslo Aleš Žďár nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Malák Tadeáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Matoušek Jiří Rašovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Horák Vladimír Hůrka 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Poustka Nikolas 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Miszuk Roman Bystrzyca Klodzka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Ďásek František Havlíčkův Brod 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Duda Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Větrovský Tomáš Polná 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Krčil Martin Želiv 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Ducháč Pavel Stárkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Mach Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Klement Martin 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Szabó Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kořínek Pavel ml. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Tejnecký Matěj Slatiňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Valtera Miroslav Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Krůta Miroslav Vroutek 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Valchař Petr Valeč 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Madro Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Bartoň Jiří Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Zíval Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Šimera Matěj Děčín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Koch Radek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Valečko Karel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Nešpor Ladislav Třešť 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Vávra Luboš Lanškroun 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Říha Jan Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Březina Jan Víska 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Burkoň Jiří 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Šajerman Vladimír Vrchlabí 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Kovařík Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
784 Ščepka František Humpolec 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
915 Kadlec Tomáš Česká Skalice 7 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0
916 Janouch Miroslav  Všechlapy 10 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
917 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 6 0 0 0 0 0 0 1 2 0 1
918 Vajsar Lukáš Česká Metuje 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
918 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
918 Dičko David Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
921 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1
922 Mecka Jan Bolina 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
922 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 10 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
922 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
925 Kaplan František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Šulc Filip Machov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Ptáček Bohdan Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Hanzal David Koňkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Lacina Vladimír Vojtěchov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Švadlenková Anna Stolany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Ďuráč Patrik Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Drašnar Zdeněk Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Vitoň David Bor 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Kyslík Adam 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Chramosta Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Hoskovec Jiří Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Dvořáková Veronika 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Franče Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Dynybil Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Švub Dominik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Klímová Aneta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Vágner Milan Stará Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Skalický Jakub Milín 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Šupola Matouš Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Rubák Vojtěch Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Bártová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Bílý Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Šretr Václav Horní Roveň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Ježek Matěj Jičín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Vik Marek Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Vrabec Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Novotný Vítek Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Mazánek Jiří st. Podbořany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Šebestík Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Vlk Petr Rumburk 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Konůpek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Gabriel Václav Sezimovo Ústí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Pešava Jan Hlinsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Bešťáková Adéla Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Havlík Jiří Dalečín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Adamová Adriana 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Hrdlička Michal 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Hynek Roman 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Bína Lukáš Dlouhý Most 17 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Hubáček Petr Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Hložek František Bílina 12 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Orgoň Roman Tachov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Job Marek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Janda Pavel st. Turnov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Běle Václav Březnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Eder Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Sviták Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Křikava Miroslav Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Janák Lukáš Kryry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Suchý Denis Dobrá Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Domin Karel Pavlovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Šimek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Dvořáček Zdeněk Lhota 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Satorie Josef Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Brettová Zuzana 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Amrich Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Barták Kamil Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Řádek Jaroslav Kaplice 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Stuchlík Jiří  Nová Paka 11 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Vašátko Radek Svitavy 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Lorenčuk Tomáš Neratovice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Dytrt Jakub Ostřetín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Berousek Petr Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Kolesa Jan Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Pospíšil Josef Libišany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Švajdová Alena 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Borovička Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Šebek Milan Dřínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Horák Pavel Žiželice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Cepl Adam Zbožnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Vrzák Jaroslav Hostivice 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Votoček Lukáš Dolní Branná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Dorotík Tomáš Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Pavlík Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Šprinc Ota Hrádek u Nechanic 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Goňo Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Matulka Matyáš Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Patřičný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Cihelka Marek Milín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Davidík Jan Zákupy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Grégr Jiří st. Šubrtov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Veselý Marek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Tegel Tomáš Nová Paka 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Klich Václav Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Svoboda Matyáš Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Novák Petr Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Patočka František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Lang Radek Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Fišer Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Vejs David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Riedl Michal Humpolec 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Mokrá Jana  Najdek 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Tesárek Václav Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Danko Karel Žeretice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Jindrák Vojtěch Mníšek pod Brdy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Kaliadzich Alex Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Novák Robin Knínice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Magon Ireneusz 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Prokop Patrik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Janeček Josef Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Vyhnálek Luboš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Jelínek Pavel Kosovy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Čermák Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Pěchouček Jiří Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
925 Bauer František Karlovy Vary 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1037 Tőkőly Martin st. Havířov 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
1038 Pišl Jan  Třesovice 10 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
1038 Kalina Josef Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
1040 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 11 0 0 0 0 0 0 0 1 0 2
1041 Zíma Radim Slaný 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
1042 Čelák Sebastian Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Marek Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Macháň Pavel Náchod 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Vrána Otakar Chotělice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Kolečkář Tomáš Mohelnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Maříková Zuzana 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Končíř Radek Čankovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Cejnar Jaroslav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Bodmarčuk Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Hamouz Marek Česká Lípa 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Vaňátko Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Horyna Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Majerčák Josef Veltrusy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Pánek Tobiáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Horčík Alois 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Pavlovič Pavel Přestavlky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Soukup Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Zaplatílek Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Richter Pavel Plzeň 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Hasoň Marian Bratislava 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Musil David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Slámová Tereza Ždár nad Sazavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Horníček František Červená Voda 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Bredler Jonáš Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Nassová Jaroslava Pňovice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Ševčík Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Vrbický Michal Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Holeček Karel Velká Jesenice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Netík Jiří Kostomlaty nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Odvárková Nella Herálec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Bičovský Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Kopecký Petr Voleč 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Řezníček Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Jón Richard Chlum 10 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Račák Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Krátký Pavel Zbraslavice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Číž Luboš Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Klíma Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Janečková Anna Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Bureš Filip Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Studnička Jan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Daňhel Jan Bělá pod Bezdězem 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Otradovský Josef Lanškroun 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Valíček Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Kupka Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Čížek Pavel Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Satorie Jan Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Jirotková Tereza 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Sláma Radek Švihov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Boček Michal Kolín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Kašparová Veronika Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Janovský Dominik Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Vinopal Václav Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Erbenová Nikola 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Brunclíková Adéla Stolany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Hottmar Jiří Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Roesler Tomáš Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Ambros Josef Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Suda Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Šulc Josef Velké Meziříčí 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Karliš Jaroslav Jenišovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Šnajdr Petr Kamberk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Pitr Jaroslav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Hejda Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Šitina Josef  Velká Jesenice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Kovář Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Ježek Dominik Citov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Dedera Tomáš Divišov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Kleindienst Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Dilnnoczenzo Mario 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Zámyslický Tomáš 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Hojstrič Vladimír Bratislava 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Glaesner Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Klímová Monika 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Palán Petr Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Šlechta Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Slavík Tomáš Humpolec 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Hošoff Dominik 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Tůmová Aneta Hořany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Sokolovič Pavel Holice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Pásler Vlastimil  Spyta 10 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Nouzák Jakub Bylany 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Němečková Julie Vrchovina 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Mecka Josef Bolina u Vlašimi 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Brodský Michal  Hradec Králové 8 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Sýkora Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Zíval Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Vacek Petr Zábědov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Karásek Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Řeháková Karla Nové Hrady 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Havrila Michal st.  Jaroměř 15 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Řezba Martin ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Křivský Luboš Strakonice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Mühlfait Marek Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Srnec Kryštof 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Tůma Matěj Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Polívka Martin Ždírec nad Doubravou 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Metlička Pavel ml. Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Stárek Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Harbaš Fadil 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Bečvář Patrik Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Vícha Tadeáš Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Kůrka Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Smihrodský Stanislav Tachov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Malášek Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Pešek Emil Tábor 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Češík Šimon 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Vojíř Radek Podbořany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Karlík Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Mareš Jan Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Jandourková Erika Stará Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Adamec Michal Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Klouček Jan ml. Branná 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Honzálek Ludvík 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Kukla Jiří Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Pešoutová Adéla 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Knot Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1042 Novotný Zdeněk Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1161 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1
1162 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
1162 Svoboda Stanislav st. Čejov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
1162 Smítka Dominik Pavlovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
1165 Seidl Jan Zbiroh 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
1165 Šourková Marie  Rožmitál pod Třemšínem 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
1165 Poskočil Petr Dolní Bučice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
1165 Hencel Jiří  Police nad Metují 13 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
1165 Šedivý Jiří st. Nýřany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
1165 Neumann Martin Nasavrky 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
1171 Ledvina Šimon 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Ježek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Krsek Josef Uhlířská Lhota 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Ladnar Jiří Rtyně v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Langr Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Dittrich Filip Býkev 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Hlaváč Marek ml. Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 12 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Foldová Sofie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Šilha Josef Konice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Janiš Jiří Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Bražina Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Šťastný Šimon 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Dohnal František Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Dušek Filip Březnice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Košař Tomáš Osek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Hampejs Matěj Bílina 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Novák Michal ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Hlouš Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Damir Soboslaj 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Hošek Stanislav Pacov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Bouček Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Koptová Jana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Rovnaník Zdeněk st. 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Chalupa Jakub Vlašim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Křížek Vojtěch Vrchovina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Langer Josef Zdislavice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Pejřimovský Jaroslav Smidary 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Haupt Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Kolář Jan Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Pokorný Bohumil 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Soukup Vlastimil Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Draslar Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Kozák Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Vodičková Markéta Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Kyzlink Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Prokop Josef Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Halaška Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1171 Mudroch Ladislav Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0