Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 171 termínů závodů
V minulosti zadáno 7226 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 399 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER312012040.00
2Charvát Lukáš ČernčiceRebels team310310334.33
3Petružálek JiříPlotiště nad Labem3929230.67
4Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team2787839.00
5Novák Petr Čankovice2727236.00
6Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem2696934.50
6Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2696934.50
6Münzer Josef Nové Sedlo5696913.80
9Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry2666633.00
10Červený Jaroslav Jaroměř2646432.00
11Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně2636331.50
12Bareš Vladimír Slepotice3626220.67
13Záhora Petr BžanyBezrybky3616120.33
14Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou2595929.50
15Franěk Robert TrutnovJizera 242585829.00
16Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team2575728.50
16Ševčík PetrLouny2575728.50
18Bína LukášDlouhý Most3565618.67
18Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team3565618.67
18Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team2565628.00
21Mackura Zdeněk PerninkBezrybky3555518.33
21Půta JiříPlzeň2555527.50
21Zeman Vojtěch st. Hostivice3555518.33
24Janouch Miroslav Všechlapy2545427.00
25Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team2535326.50
25Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 242535326.50
27Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni2525226.00
28Komárek MartinHavlíčkův Brod2505025.00
29Motl FrantišekBečov2494924.50
29Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team3494916.33
29Novotný Petr ZámrskTorpedo team2494924.50
29Slezák TomášSokolov2494924.50
33Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry3474715.67
34Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2444422.00
34Synek Martin ChoceňGold Fish team2444422.00
36Povolný Zdeněk Karlovy Vary2424221.00
36Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou2424221.00
36Turský Jindřich Krchleby2424221.00
39Klement AntonínChranišov4414110.25
39Svědínek ZdeněkTeplice3414113.67
41Danihelka RomanPoniklá1404040.00
41Hlaváček KarelHumpolec1404040.00
41Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2404020.00
41Vican RomanPřeštice1404040.00
41Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team2404020.00
46Bína LiborDlouhý Most3393913.00
46Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team2393919.50
46Kukla JiříPardubice1393939.00
46Moravec PavelČejov1393939.00
46Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2393919.50
46Pur StanislavLázně Bělohrad1393939.00
46Pýcha HynekRakovník1393939.00
46Tošer Jaroslav Ústrašín2393919.50
46Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2393919.50
46Černý Jindřich ml.Jindřichův Hradec1393939.00
56Hanzal OndřejŽeletava1383838.00
56Havrila Michal st. Jaroměř1383838.00
56Horálek MiroslavHabartov1383838.00
56Taichner Radek Mikulovice1383838.00
56Vágenknecht Jiří Pardubice1383838.00
56Zavřel JanPomezí1383838.00
62Fencl PetrKolín1373737.00
62Jirsa JiříChmeliště1373737.00
62Laitner František1373737.00
62Pajer StanislavLedeč nad Sázavou1373737.00
62Šilhavý StanislavTřemošná1373737.00
67Holčák RadekBarrandov1363636.00
67Ježek MartinPředměřice nad Jizerou1363636.00
67Malý Jiří ml.Korouhev1363636.00
67Novák Zdeněk Týniště nad Orlicí3363612.00
67Soukup IvoTřebíč2363618.00
67Wachtl HynekNové Strašecí1363636.00
73Aleksandrová Alena Hradec Králové2353517.50
73Dražan ZdeněkPanenský Týnec1353535.00
73Kloz JaroslavPraha1353535.00
73Nekulová StanislavaDobroutov1353535.00
73Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí1353535.00
73Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team3353511.67
79Baďura VáclavKarlovy Vary3343411.33
79Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1343434.00
79Mastník LuděkNelahozeves1343434.00
79Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší1343434.00
79Vegricht MartinPraha1343434.00
79Říha BohumilSvětlá nad Sázavou1343434.00
85Dvořák JanBašť1333333.00
85Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team3333311.00
85Růžička Miroslav st.Tábor1333333.00
85Svatoš PetrBudislav1333333.00
85Vondráček JiříMěšice1333333.00
90Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2323216.00
90Mai MarekKněževes1323232.00
90Poláček TomášCidlina1323232.00
93Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1313131.00
93Klečák MiloslavOnomyšl2313115.50
93Mašek KarelKrašovice1313131.00
93Vican MarekPřeštice1313131.00
93Černý RadekTřebíč1313131.00
98Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER2303015.00
98Bertok Milan Dublovice2303015.00
98Dohnal FrantišekOstrov3303010.00
98Jakoubek PavelNymburk1303030.00
98Slezák LubošJílovice1303030.00
98Tatíček Jiří Lukavice1303030.00
98Würz DaliborHořesedly1303030.00
98Žemla MariánHostivař1303030.00
106Cingroš RomanStod1292929.00
106Falta KamilKlášter nad Dědinou1292929.00
106Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1292929.00
106Krejčí JosefŽďár nad Sázavou1292929.00
106Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1292929.00
106Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1292929.00
112Buchar JanUherské Hradiště1282828.00
112Chvála Petr SezemiceHungerfish team2282814.00
112Hampejs DavidBílina1282828.00
112Hlaváček TomášLoučky2282814.00
112Janovský Miroslav st.Hradec Králové1282828.00
112Perout Josef PerštejnBezrybky1282828.00
112Tobolka DanielNechanice1282828.00
119Cingroš JakubStod1272727.00
119Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2272713.50
119Mareš PavelPraha1272727.00
119Rožnovský JosefVrchlabí1272727.00
123Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1262626.00
123Chýle OldřichBílina1262626.00
123Mach VáclavPernink2262613.00
123Nekula František st.Dobroutov1262626.00
123Pužej ŠtěpánNetolice1262626.00
123Studnička JanPardubice1262626.00
123Tejnecký MiroslavZbraslavice2262613.00
123Výborný JiříTeplá2262613.00
131Gančarčík KarelPardubice325258.33
131Janovský Miroslav ml.Hradec Králové1252525.00
131Paulovič MarekTřeboň1252525.00
131Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team2252512.50
131Prchal JanLučice1252525.00
131Strnad JakubCheb1252525.00
131Trnka Aleš Třesovice2252512.50
138Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER2242412.00
138John MiroslavRoudnice nad Labem1242424.00
138Kaňka PetrBohuňovice1242424.00
138Novák RadekJaroměřice1242424.00
138Svoboda JiříČeské Budějovice1242424.00
138Tobolka MilanNechanice1242424.00
138Žampach JakubLovosice1242424.00
145Jakoubek PetrNymburk1232323.00
145Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1232323.00
145Paulovičová BarboraTřeboň1232323.00
145Pecha FrantišekNové Strašecí1232323.00
145Spiller KarelStod2232311.50
150Belušiak LadislavJindřichův Hradec1222222.00
150Hruška VáclavVestec1222222.00
150Jožák RadekPardubice1222222.00
150Pešek EmilTábor1222222.00
150Raniak MartinTřešť1222222.00
150Rác JaroslavMutějovice1222222.00
150Valchař JanKarlovy Vary1222222.00
157Dohnal StanislavOpatov1212121.00
157Halíř LukášOsek1212121.00
157Honc JosefRumburk1212121.00
157Lédl PavelMirovice1212121.00
157Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1212121.00
157Šajerman VladimírVrchlabí1212121.00
157Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1212121.00
164Horník MilanSenec1202020.00
164Pavlíček Václav ml.Ledeč nad Sázavou1202020.00
164Stejskal MiroslavPraha1202020.00
164Turský DavidKrchleby1202020.00
168Kopčo JanNové Sedlo1191919.00
168Krůta MiroslavVroutek1191919.00
168Mareš VladimírPraha1191919.00
168Nekula František ml.Dobroutov1191919.00
168Novotná LenkaZámrsk1191919.00
168Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod219199.50
168Vrba Tomáš Svítkov1191919.00
168Zdráhala PetrVšejany1191919.00
168Šmitmajer MarekKřečice1191919.00
177Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec218189.00
177Henychová KateřinaKlášter nad Dědinou1181818.00
177Kastner Martin Uhlířská Lhota1181818.00
177Malý FrantišekKostelní Radouň1181818.00
177Pišl Jan Třesovice1181818.00
177Seč JakubČiněves1181818.00
177Zlechovec Stanislav st.Rakovník1181818.00
177Řádek JaroslavKaplice1181818.00
185Bejsta TomášČeské Budějovice1171717.00
185Chválová Lubica SezemiceHungerfish team217178.50
185Dušánek Bohuslav st.Jaroměř1171717.00
185Dědík Vladimír BašťRebels team1171717.00
185Hložek FrantišekBílina217178.50
185Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1171717.00
185Nekula LiborDobroutov1171717.00
185Seidl JanZbiroh1171717.00
193Hnilička JiříČeské Velenice1161616.00
193Kvapil Daniel1161616.00
193Majoroš VladimírKarlovy Vary1161616.00
193Mareš LadislavPraha1161616.00
193Pešek MatějZdeslav1161616.00
198Csernyanszká PavlínaVysoké Mýto1151515.00
198Jokl TomášStřítěž1151515.00
198Mlčák LubošDomanín1151515.00
198Nosek OndřejTrutnov1151515.00
198Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1151515.00
198Picek Jaroslav ml.Rakovník1151515.00
198Porazík Václav KolešovRebels team1151515.00
205Andrž LadislavBolehošť1141414.00
205Hovorka JanTeplá1141414.00
205Juhošová Ivana Podůlšany1141414.00
205Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241141414.00
205Novotný Jiří ZámrskTorpedo team214147.00
205Nový JosefOnomyšl1141414.00
205Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1141414.00
205Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou1141414.00
205Žáková MarieJindřichův Hradec1141414.00
214Jarčič VasilCheb1131313.00
214Krejčí PetrKněževes1131313.00
214Mojžíš Lukáš České Budějovice1131313.00
214Nauš VladislavBlížejov1131313.00
214Nováková Renata Hrobice1131313.00
214Pánek Vít Sezemice1131313.00
214Pěta JosefLazinov1131313.00
214Vonička JosefPoděbrady1131313.00
222Klusák MilanJihlava1121212.00
222Kratochvíl JiříSlabce1121212.00
222Ludvík Tomáš ml.Žamberk1121212.00
222Netolická HalinaBylany1121212.00
222Novotný AntonínKlášterec nad Ohří212126.00
222Pospíšil PavelNová Farma1121212.00
222Prokop VáclavJaroměř1121212.00
222Veselý David1121212.00
230Borovka LubošVodňany1111111.00
230Hypšmanová DenisaHrobice1111111.00
230Pavlík Pavel ml.Sokolov1111111.00
230Pavlík Pavel st.Sokolov1111111.00
230Vlasta VratislavBakov nad Jizerou1111111.00
230Čori Petr1111111.00
236Bidmon LukášZaječí1101010.00
236Doležal JaroslavVodňany1101010.00
236Havrila Michal ml. Jaroměř1101010.00
236Kašparová LenkaJaroslav1101010.00
236Kondras Přemysl Pardubice1101010.00
236Kovačka JosefRatboř210105.00
236Kovář MartinPraha1101010.00
236Lévai JosefKarlovy Vary210105.00
236Přibyl DavidVlčice1101010.00
236Roušal LuděkNeratovice1101010.00
246Beneš MilanTušť1999.00
246Chýle KarelÚstí nad Labem1999.00
246Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1999.00
246Jarka Michal1999.00
246Jurečková Jarmila Hradec Králové1999.00
246Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší1999.00
246Půta RomanPlzeň1999.00
246Růžička PavelDašice1999.00
246Vojtěch Lukáš1999.00
255Bartrop DavidČeské Budějovice1888.00
255Cón LukášSlaveč1888.00
255Jakl JosefDvůr Králové nad Labem1888.00
255Picek Jan st.Rakovník1888.00
255Černý JanPardubice1888.00
260Freilach DanielPříbram1777.00
260Havelková Monika1777.00
260Klein JiříKarlovy Vary1777.00
260Koštálek JiříOplany1777.00
260Med KarelStřítež1777.00
260Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team2773.50
260Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1777.00
260Číž Luboš Jindřichův Hradec2773.50
268Chvála Jan SezemiceHungerfish team2663.00
268Csernyanszky AntonínVysoké Mýto1666.00
268Hurt MartinZbraslavice1666.00
268Kaminský Jaroslav Frýdštejn2663.00
268Michková EvaOrel1666.00
268Palíšek Ondřej1666.00
268Schingler KarelLovosice1666.00
268Zavacký RadekJaroměřice nad Rokytnou1666.00
276Coufal ZdeněkJihlava1555.00
276Kosztyo Alexander Poděbrady2552.50
276Matějka LukášNové Hrady1555.00
276Mendel MilanPšovky1555.00
276Rychtář VladimírKlášterec nad Ohří1555.00
276Zdráhala LudvíkHorní Tešice1555.00
276Černohubá LucieHrobice1555.00
283Brendl PatrikLanškroun1444.00
283Liščák JanLubná1444.00
283Matějka VáclavNové Hrady1444.00
283Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1444.00
283Mendl RadekTelč1444.00
283Novák JaroslavPardubice1444.00
283Strnad RomanMariánské Lázně1444.00
290Bauer FrantišekKarlovy Vary1333.00
290Beneš MarekIvančice1333.00
290Jiřík MiroslavMyškovice1333.00
290Kalenský PetrDolní Olešnice1333.00
290Kubíček MartinKolín1333.00
290Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí1333.00
290Vlk PetrRumburk1333.00
290Řezáč Jan st.Brandýs nad Labem1333.00
298Beneš VladimírHadačka1222.00
298Dvořák PetrZbůh2221.00
298Ečer KarelHorní Slavkov2221.00
298Kadlec František ZlíčStarší a neklidní2221.00
298Lévai Jan st.Karlovy Vary2221.00
298Pudil VáclavLibčice2221.00
298Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní2221.00
298Přibyl MilanChrášťany2221.00
298Samek VojttěchDvůr Králové nad Labem1222.00
298Semonský JaroslavNemošice1222.00
298Smutný JiříOpatov1222.00
298Sochor Jaroslav st.Hluboká nad Vltavou1222.00
298Sochor MichalPetrohrad1222.00
298Vrzák Jaroslav Hostivice2221.00
298Šmídl JanRoztoky u Prahy2221.00
313Adámek JakubByšice1111.00
313Arnet StanislavPlzeň1111.00
313Baláš BohdanZaječí1111.00
313Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1111.00
313Bartrop JiříČeské Budějovice1111.00
313Bureš MichalJihlava1111.00
313Böhm RichardZbůh1111.00
313Diessner DavidPoděbrady1111.00
313Flachs Luboš ml.1111.00
313Gregora Robert st.Teplá1111.00
313Hampl Zdeněk st.Hadačka1111.00
313Helásek MartinNové Město nad Metují1111.00
313Homolka MartinChodov1111.00
313Horník JanZbůh1111.00
313Hovorka AntonínŽabonosy1111.00
313Icha Zdeněk Havlíčkův Brod1111.00
313Janda MilanKouty u Poděbrad1111.00
313Janák Lukáš Kryry1111.00
313Janíček Jan Kamenice u Jihlavy1111.00
313Jeřábek FilipMalešov1111.00
313Kaňák PetrBohouňovice1111.00
313Kopecký JanPardubice1111.00
313Kopic MilanHumpolec1111.00
313Koudelková GabrielaNasavrky1111.00
313Koudelková JitkaNasavrky1111.00
313Kovařík MiroslavLoděnice1111.00
313Kočí JaroslavPraha1111.00
313Košťálek MartinOplany1111.00
313Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1111.00
313Kristof MariánŘíčany1111.00
313Král Jaroslav st.Kovanice1111.00
313Kůrka PavelSkuteč1111.00
313Lelek MiroslavNeratovice1111.00
313Mališ AlešChranišov1111.00
313Malý RomanPlaňany1111.00
313Michálek JanOtovice1111.00
313Mikolášik ZdeněkÚmyslovice1111.00
313Mokrý JanUhlířské Janovice1111.00
313Novotný ZdeněkZbraslavice1111.00
313Novák JosefLedeč nad Sázavou1111.00
313Novák MarekRumburk1111.00
313Novák Petr1111.00
313Novák VratislavPolice nad Metují1111.00
313Nováková EvaPolice nad Metují1111.00
313Paklík TomášNeratovice1111.00
313Pavlíček VáclavPolná1111.00
313Pazderka Adam Hradec Králové1111.00
313Peřina LadislavChotěšice1111.00
313Pešek JanChrudim1111.00
313Picek Miroslav st.Rakovník1111.00
313Procházka LubošPašinka1111.00
313Pěta JiříLazinov1111.00
313Ratmajer OndřejPraha1111.00
313Razskazov VojtěchPardubice1111.00
313Rozum PavelTřemošná1111.00
313Serbus MilanKolín1111.00
313Silvestr MartinPardubice1111.00
313Slováček AloisMořina1111.00
313Sochor MartinPetrohrad1111.00
313Souralová AlenaHrobice1111.00
313Spěvák Milan st.České Velenice1111.00
313Stránský JiříNymburk1111.00
313Studený Vojtěch1111.00
313Svatoš PetrHradec Králové1111.00
313Svoboda JaroslavKonárovice1111.00
313Sýkora DavidRakovník1111.00
313Unzeitig Bohuslav Žďár nad Sázavou1111.00
313Valchař PetrValeč1111.00
313Vaněk DaliborVysoké Mýto1111.00
313Varadi MiroslavNová Farma1111.00
313Vavák MichalKouty u Poděbrad1111.00
313Vařeka AntonínPardubice1111.00
313Vašata Matěj Kvasiny1111.00
313Veicher DavidHořín1111.00
313Vodehnal Luboš1111.00
313Volf Petr1111.00
313Zdvihal JiříPraha1111.00
313Záruba PetrBlato1111.00
313Čermák LukášLibčice1111.00
313Černý TomášLabské Chrčice1111.00
313Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod1111.00
313Říčař JosefZdelov1111.00
313Říčař ZdeněkZdelov1111.00
313Škvor Jiří1111.00
313Šlechtová ZdenaJásenná1111.00
313Štěpánková AndreaHrobice1111.00
313Šubert MartinChranišov1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.