Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dražkovice | 1020 | 0.000 | 29 | |
2 | Opočínek | 1013 | 0.000 | 28 | |
3 | Slatiňany | 880 | 0.000 | 27 | |
4 | Dřenice | 740 | 0.000 | 26 | |
5 | Sezemice | 480 | 0.000 | 25 | |
6 | Libišany | 472 | 0.000 | 24 | |
7 | Rychnov nad Kněžnou | 470 | 0.000 | 23 | |
8 | Havlíčkův Brod | 340 | 0.000 | 22 | |
9 | Staré Jesenčany | 320 | 0.000 | 21 | |
10 | Lanškroun | 280 | 0.000 | 20 | |
10 | Nasavrky | 280 | 0.000 | 20 | |
12 | Staré Jesenčany | 270 | 0.000 | 18 | |
13 | Ronov nad Doubravou | 250 | 0.000 | 17 | |
14 | Svítkov | 240 | 0.000 | 16 | |
14 | Lanškroun | 240 | 0.000 | 16 | |
16 | Mikulovice | 210 | 0.000 | 14 | |
17 | Opočínek | 180 | 0.000 | 13 | |
18 | Dašice | 171 | 0.000 | 12 | |
19 | Sezemice | 170 | 0.000 | 11 | |
20 | Hrobice | 100 | 0.000 | 10 | |
21 | Slatina nad Zdobnicí | 91 | 0.000 | 9 | |
22 | Lanškroun | 70 | 0.000 | 8 | |
23 | Choceň | 60 | 0.000 | 7 | |
24 | Havlíčkův Brod | 40 | 0.000 | 6 | |
25 | Nasavrky | 31 | 0.000 | 5 | |
26 | Pardubice | 30 | 0.000 | 4 | |
27 | Hradec Králové | 20 | 0.000 | 3 | |
28 | Nasavrky | 10 | 0.000 | 2 | |
29 | Jaroslav | 3 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 13.05.2023 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 30 závodníků Labuť Josef - Ronov nad Doubravou Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí Šrámek Petr - Opočínek Hlotan Milan - Sezemice Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Koudelková Gabriela - Nasavrky Bren Radek-Holice Svanda Michal-Holice Ďásek František - Havlíčkův Brod Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Kučera Lukáš - Dašice Aleksandrová Alena - Hradec Králové Vrba Tomáš - Svítkov Kašparová Lenka - Jaroslav Nováková Renata - Hrobice Taichner Radek - Mikulovice Němcová Hana - Nasavrky Koudelková Jitka - Nasavrky Pánek Vít - Sezemice Růžička Pavel - Dašice Brendlová Petra - Lanškroun Brendl Patrik - Lanškroun Šrámek Petr - Opočínek Provazník Michal - Dřenice Žemlička Radek - Slatiňany Blaščík Petr - Staré Jesenčany Štarman Jiří - Staré Jesenčany Zahradník Vlastimil - Pardubice Syrůček Stanislav - Dražkovice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter,pstruh a siven a bílá ryba. | ||||||
Bodování | Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů Lin a Karas 20.bodů Siven a Pstruh = 10 bodů , Ostatní ryby = 1 bod STŘEVLIČKA SE NEBODUJE!!!!!!!!! | ||||||
Ocenění pro vítěze | 3 poháry.A DALŠÍ HODNOTNÉ CENY. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno. | ||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Dřenice Telefon: 723408159 |